המחזור ה-18 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: מילאן מארחת את נאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/12/21.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/FG_a8pjXMAIZE2Q?format=Xxx&name=small
    *תקף לכל ההשמצות שהוא מקבל כאן מתחילת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/21
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הצד השני לא העלה הרכב יותר טוב או הציג סגל עמוק יותר, אבל להבדיל בא לשחק כדורגל. לראות קבוצה מובילה 0-1 ומניעה כדור באופן סתמי כבר מדקה 60 רק כדי לחכות לשריקה של השופט זה אנטי כדורגל. הואר הציל אותו מעצמו.

3. טל. Member

ספאלטי מוציא מהסגל המעאפן שלו מעל ומעבר. אין אף מאמן באיטליה שאני יכול לחשוב עליו שהיה מצעיד סגל כזה לעונה של 80 ומשהו נק'. כמו שספאלטי עושה ברגעים אלו ממש.

כנ''ל פיולי במילאן כמובן. -חוץ מזלטאן ותיאו אין שחקן אחד שמרשים אותי שם.

מדהים ששני הסגלים הללו מתחרים בסגל של אינטר על האליפות.

------------------------------------
    נ-ב: אני מהמר שגם במחזור הבא מול אמפולי מילאן תאבד נקודות.

------------------------------------

אם כבר מדברים על העתיד, אני מקווה שהסיבוב השני ייפתח במועד שנקבע לו בתחילת ינואר. הסיפור הזה עם ההתלקחות החדשה של המגיפה לא נראה טוב בכלל.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה מעפן. עם פביאן רואיז, קוליבאלי, אוסימן ואיסינייה פצועים, ה"סגל המעפן" הזה מאפשר להיות פריבילגיה להשאיר את פוליטאנו ומרטנס על הספסל. איפה הסגל של מילאן ואיפה זה של נאפולי, נאפולי שנייה רק לאינטר לטעמי.

ודי עם החישובים הסתמיים האלה. נאפולי תסיים את העונה עם 80+ כמו שאינטר תזכה בצ'מפיונס.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי משני ההרכבים ניתן לגרד לא יותר מ2-3 שחקנים ששווים הרכב במתמודדת (אמיתית) על סקודטו (טומורי, ז'לינסקי, זלאטן סופר כשיר, שכחתי מישהו?), אבל גם אם המשחק היה נערך מול ספציה, הציפיה לראות את הכדורגל המצויין שנאפולי מציגה מתחילת העונה עם הרכב כזה.. לא יודע.. עדיף פשוט לחכות עם זה לשבוע אחר.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדימיון בין שני האירועים (פאלומינו אתמול, ג'ירו היום) מסתכם בכך שאותו סעיף פסל את שניהם. המקרים עצמם שונים, כפי שניתן לראות בתגובה של המאמנים:

פיולי:

In the end they will say that his offside position is active but if the player is on the ground and does nothing to intervene, how does he cause damage to the defender?

גאספריני:
    Palomino is offside if he touches the ball, otherwise no, It is Cristante's own goal. Let us see that Palomino touches it otherwise it is inexplicable. I want the images otherwise it is madness.

הראשון מקבל את זה שהחוק לרעתו אך מעלה נקודה טובה - שחקן ששוכב על הדשא ולא זז משפיע על ההתקפה? הנוכחות של ג'ירו שינתה משהו לחואן ז'סוס? גרמה לו להגיב אחרת?

השני או שלא מבין את החוקים, או מנסה ליצור אייטם מכלום כדי לגמד את התוצאה בצורה הכי יצורית שאפשר. אף אחד באולפן של DAZN לא הגיב לטירלול הזה ורק אחרי קליארי-אודינזה הפרשן שיפוט שלהם הסביר לגאספריני את חוק הנבדל.

yonmu אוהב/ת את זה.
  7. טל. Member

אם אוסיין בולט ואני וערימה של ילדים מכיתה ז עושים תחרות ריצה: אני מסיים שני.

השאלה היא אם אני מאיים על הניצחון של בולט.

אוסימן פצוע כל הזמן. קוליבאלי ורואיז זה לא מובן מאליו. צריך לזכור, גם הם וגם אחרים - היו בתהליך של נסיגה ביכולת - עד שהגיע ספאלטי.

למעט אינטר, כל יתר הקבוצות שצוברות 40 נק' בסיבוב של 2 משחקים פר שבוע,
    שמאיישות את הטופ 4 ללא הרף (ואף לוטשות עיניים לסקודטו) עושות זאת תודות לסינרגיה מסויימת (לעיתים אפילו לא מוסברת. כמו במקרה של מילאן למשל) שמפצה על סגל נחות משמעותית מזה של אינטר.

קשה מאוד לא לתת קרדיט לספאלטי (וגאספריני ופיולי. אבל ספאלטי אפילו יותר - כי זו עונתו הראשונה).

8. k_700 Member

רואיז עם שוט לאחד מ3-4 השחקנים הטובים באיטליה השנה.
    גם ז׳לינסקי מצוין. הסגל של נאפולי אכן מרגיש כמו השני הכי טוב באיטליה, מחזק את מה שכתבת.
    וזה לא מוריד כמובן מהעבודה של ספאלטי שמוציא הרבה מאוד מחבורה מוכשרת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

ועדיין יש לך את מרטנס שגם בגילו יותר טוב מ-90 אחוז מהחלוצים בליגה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  10. Alta Tensione Member

אם בחורף אנחנו לא מקבלים את פייבר ובוטמן אפשר לברך את אינטר על בק טו בק.

11. itzik.miro Member

גם אם תקבלו אותם אפשר לברך את אינטר על בק טו בק

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Roma אוהב/ת את זה.
  12. Alta Tensione Member

לא

טל. אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל לא לזה התכוונתי קובי. יש מבחינתי הבדל בין כדורגל גרוע אבל היצמדות לשיטה לבין התבטלות מוחלטת מול הרכב מאוד בינוני של מילאן. לא ציפיתי לכדורגל גדול אתמול, כן ציפיתי שנאפולי תרצה להגדיל את היתרון שלה וזה לא קרה, זה גם לא חדש לי עם ספאלטי. כשהוא מוביל בשער במשחק גדול, הקבוצה שלו בד"כ תפסיק לשחק כדורגל בשלב מסוים. האם זה גם השחקנים? יכול להיות, אבל זה ריטואל שחוזר על עצמו לא מעט.

ספאלטי מאמן כדורגל טוב שעושה עם נאפולי דברים יפים עד כה. לא טענתי אחרת.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לספאלטי תמיד הייתה תלות גדולה בשחקנים הבכירים שלו (לכולם יש. אצלו קצת יותר). נגד לאציו, בדומה לאתמול הם כבשו מוקדם אבל המשיכו לדחוף וכבשו עוד 3. אתמול הם "הסתפקו" בניצחון שאצל מאמן מנופח בתקשורת היה מתפרש כ"ניצחון עם הרבה אופי". ההבדל בין המשחקים הוא שבראשון היה את קוליבאלי, רואיז ואינסיניה ובשני לא. בעיניי המשימה החשובה ביותר שלו הייתה לעצור את כדור השלג בזמן שהשחקנים שלו מחלימים (= להביא 3 נקודות).

חשוב גם לזכור שאומנם קיבלנו העונה שורה של מאמנים בכירים בכל הטופ 7, אבל אף אחד מהם (אולי פרט לאינזאגי) לא קיבל את הסגל שהוא צריך כדי לספק קבוצה גדולה תוך 5 חודשים. אצל כולם יש מין מצב חירום מתמשך. לכן, לדעתי זה לא הזמן הנכון לטענות על איכות המשחק. במיוחד לא אחרי ניצחון בסאן סירו בהרכב מגוחך שלא נראה כמותו מאז ימי סאלבטורה ארוניקה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

נאפולי של סאלבטורה ארוניקה היא נאפולי החזקה ביותר שאני זוכר. הוא היה החוליה הכי חלשה בהרכב שלה, כל שאר השחקנים חוץ ממנו (מודל 2012 כמובן) היו לכל הפחות ברוטציה של נאפולי הנוכחית, רובם בהרכב.

EO11 ו-itzik.miro אוהבים את זה.