המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/21.

1. one united Member

באמת אני שואל, איזה כדורגל טקטי אתה רואה? בגלל "הסלוגן" 4-2-2-2 זה מה שמעיד על כדורגל טקטי? זה באלאגן מסוג אחר.

2. avdz7 Member

בחייאת, אחרי המשחק היום לא היית שולח את רשפורד לחודש בדובאי כדי לרענן קצת את הראש? לא ברור לי איך גרינווד הוחלף ורשפורד נשאר.

וכמובן שאתה משתלח בוראן מבלי להתייחס למגואייר. כמה דק לפני הגול של סנו מקסימה גם מגואייר עשה טעות שכמעט עלתה בגול. איך לעזאזאל אפשר להתקדם עם צמד בלמים שיש להם רזומה כזה עשיר בטעויות?

3. one united Member

ובגלל שאין לו הבנת משחק, ובגלל שהוא הולך עם הראש בקיר,אני כבר מזמן מרגיש שראשפורד כבר לא יהיה לעולם טוב יותר.

4. קשר שמאלי Member

יש ניסיון לשחק כדורגל מודרני, לא מעיפים את הכדור לרונאלדו בכל התקפה, עוזרים יותר בהגנה ולא רצים כולם למעלה בכל התקפה. זה מקשה על רונאלדו לבוא לידי ביטוי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/21
  5. alexshw Member

גם מה המוטיבציה שלו להשתפר?

6. one united Member

מה המוטיבציה שלו? אם יגיע בקיץ מאמן רציני,ביכולת משחק הנוכחית לא יהיה לו מה לחפש.

7. Raulito Madridista

אז ליונייטד יש מאמן אבל היא עדיין רחוקה שנות אור מלהיות קבוצת כדורגל. מול קבוצה שניצחה רק פעם אחת השנה - דויד דה חאה חילץ נקודה וגם הציפורן של הקשר האחורי ברונו פרננדש הוא שחקן אינטיליגנט שהרחיק ברגע האחרון. לא מבין למה ברונו כל כך רחוק מהשער וזה המשיך ככה גם כשמאטיץ' עלה מהספסל, ככה יונייטד מפסידה את האיום הכי גדול שלה על שער היריבות בגדול ומוח ליד הרחבה. גם ראשפורד הולך לאיבוד בכנף, אי אפשר לשלב את כולם. משחק התקפי לא קיים, רונאלדו נראה מיואש, סאנצ'ו עדיין פרווה. סיינט-מקסימין נראה שחקן מעניין מאוד (כמובן שאני לא צופה בניוקאסל משחק אחר משחק), שער גדול ומשחק מצוין. ניוקאסל הייתה טובה יותר ללא ספק וההגנה של יונייטד עדיין טיילת. בדגש על מגווייר. לדעתי עם טלס בצד שמאל יש קצת פחות שערוריות בהגנה מאשר עם שואו.

8. alexshw Member

כצפוי אין קשר בין הסגל לפילוסופיה של רנגניק, זו לא בעיה של רנגניק זה בעיה ניהולית של מועדון שפועל בשיטת טלאי על טלאי.
    אין מנוס ממהפכה גדולה בסגל, אבל מהפכה כזו הפעם צריכה להיות עם קו פעולה ברור ולא שוב טלאי על טלאי.
    שוב הכי טוב לסיים מחוץ לאירופה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אדום ברור לרונאלדו ונגיעת יד של וראן ממש סמוך לרחבה, והשופט? כלום. #מכור.

10. קשר שמאלי Member

שוב דה חאה מציל את יונייטד. הסגל הזה ילא מתאים לכדורגל מודרני. באסה לרונאלדו קשישה ולשחקנים האוברייטדים של יונייטד

11. alexshw Member

זה גם לא יעבוד עם רונאלדו. זה שחקן שפוגע בכל שחקני התקפה אחרים. זה שחקן למנג'רים סטייל פירלו וסולשיאר.
    יונייטד צריכה להעיף כבר בינואר גם אותו, גם את מרסיאל וגם את פוגבה. אפשר לחסוך כסף. השחקנים האלה בזבוז זמן ואין להם שום תרומה לעתיד.

רונאלדו קדנציה שנייה ביונייטד זה לחלוטין זלאטן 2. המצב הנוכחי טוב רק לרונאלדו.

12. k_700 Member

אמממ לא.
    מה כן הייתי עושה איתו? ממשיך עם הדבר הכמעט יחיד שנראה טוב בשני המשחקים הראשונים של ראנגניק בקבוצה- מצוות אותו ליד החלוץ וחי עם הלחץ שלו והתנועה בלי הכדור לעומק(משהו שייצר המון בלאגן בהגנה של היריבה ממול).
    היום הוא תקע אותו משחק שלהם בתפקיד של פליימייקר וזה לא זה, גם גרינווד לא היה זה אגב.
    סאנצ׳ו נראה קצת יותר טוב מהרגיל ונתן קצת אימפקט מהספסל עם כמה דריבלים יפים וכדור רוחב אחד טוב לראדמל.

אתה מדבר איתי על מגוויר אחרי משחק כזה, אתה לא מתבייש קצת?
    נתחיל מזה שעל שער כזה על מגוויר אתה מסיים לו את הקריירה.

זה הבלם הבכיר שלי בקבוצה, זה שהגיע להיות הבייביסיטר של הבייביז שלי, איפה הוא?

גם במצב של המליון אחוז של סן מקסימאן במחצית השנייה הכדור עבר שם מעל הרגל של וראן ויצר שם מצב של מליון אחוז.
    תוסיף לזה שכמעט כל כדור שלו הלך ישר לרגליים של היריבה ובמחצית השנייה איבוד כדור נוסף שלו נגמר בכלום כי מגוויר ניקה.
    מגוויר עם הופעה של ציון 5-6, וראן בהופעה של 3, כזה שגורם לי להתגעגע מאוד ללינדלוף וזה כמו להתגעגע למנדבוצ׳קס.

ניתן לראנגניק להנות מהספק ומזה שהוא אימן מס׳ חד ספרתי של אימונים.
    הגיוני שהוא עוד לא יצליח להראות תוצאות בשטח ולהטמיע כדורגל אחר בתקופה כל כך קצרה.
    לפחות קצת הראה דופק על הקווים ושינה משהו.
    ההורדה של ברונו למרכז הקישור במקום שני קשרים שרק ייצרו חורים ומסרו ליריבה לפחות הוליד כמה מצבים ושער. גם זה משהו.
    אני בכלל לא פוסל שראנגניק מאמן בינוני מאוד. בדרך כלל כל האלה שהם ״אבי תורת ה....״ או ״המשיח של״ אלה הכי מפחידים אותי בטח כשמקריירה של 30 ומשהו שנים כמאמן מספרים לי על אליפות חורף עם הופנהיים ואיזה תקופה חביבה בשאלקה.

אנחנו מאוד תלויים בקשר שיגיע בינואר ועם הלוח משחקים שצפוי לנו בחודש הזה אפילו בטיימינג שתביא אותו.
    בלי קשר אתה מתאבד העונה עם הקישור הזה. זה הקישור הכי חד גוני, צפוי ועלוב בליגה הזאת.
    ג׳ואלינגטון באיזה תפקיד הכלאה של 50-50 נראה לי לראשונה בקריירה שלו עשה מהקישור הזה צחוק.

מילה על דה חאה, השוער הכי טוב בליגה העונה בלי תחרות.
    חוץ מהופעה-2, אין לו הופעות של פחות מציון 8. לא חושב שיש בכלל תחרות במאבק הזה של שוער שהביא לקבוצה שלו נקודות.
    כל הכבוד, כבר שלחו אותו לכל מקום והריצו עליו כל דאחקה ותיאוריה אפשרית.
    קריירה טראגית והירואית.

13. k_700 Member

קלאס של הבלם שלי באפס מאמץ מזוויות שונות, בתאבון.

14. קשר שמאלי Member

התחלת לתקוף את המאמן. הצרה הכי גדולה שלכם זה רונאלדו. לא יעזור לכם שום רכש אם רונאלדו ימשיך בהרכב. העונה הזאת בכל מקרה אבודה
    רציתם רונאלדו קיבלתפ ליגה אירופית בעונה הבאה

15. DaveTheSave Member

אם לא דייב באמת שהיינו בתחתית העונה.
    מקווה מאוד שלפחות יבצעו את הרכש המתוכנן בהתחלת ינואר ולא יחכו לסוף