המחזור ה-20 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: הליגה חוזרת ביחד עם הקורונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏6/1/22.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סותר את הביקורת על אלגרי. אבל לא משנה באיזה מערך - אתה רוצה לראות מהשחקנים שאכפת להם, שהם ׳יורקים דם׳, שהם מתאמצים , משהו! אפס לחימה.

דיבאלה לא בא לכדור. אין לו שום הצדקה לשחק כדורגל בלי הכדור.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז אל תתבאסו, אבל הפנדל הראשון הוא פנדל. לא מספיק שזה נגע ביד של אברהם, אלא נדמה שאשכרה הייתה כוונה שלו להגיע לכדור עם היד. תנועה מטומטמת שהצדיקה שריקה לפנדל וגם את הצהוב. שחקן אידיוט.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קישור? ורטו של פיורנטינה + 2 שחקני התקפה (כשאחד מהם בשלבי חזרה מפציעה ארוכה).

מקווה שכבר מהשבוע הבא יהיו 2 אופציות נוספות.

הפוקוס המוגזם על השופט = מזיק.

4. itzik.miro Member

דיבאלה בא אל הכדור אבל משום מה שמו אותו באגף.

על אלגרי 100 אחוז הנושא של דיבאלה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

5. טל. Member

EO11
    אני לא ראיתי שום הוכחה לכך שהשרוול של תמי בכלל נגע בכדור בעודו באוויר. צר לי.
    -וגם אם כן נגע לו בשרוול: מה היתרון האסור שהושג? הרי הכדור לא שינה את מעופו.

גם אני לא חושב שרומא מסוגלת לנצח את מילאן בחוץ כשהיא 11 נגד 12.

אבל במקביל אני פשוט מאבד אמון ביותר מידי עמודי תווך שיש בהרכב הראשון הרומאי, ממחזור למחזור.
    -מאניצ'יני ואיבנייז למשל. השגיאות האישיות שהם מבצעים. הם, לכשעצמם... בלי שום קשר לחוזק או חולשה של שחקנים תומכים מסביבם... -היא פשוט משהו בלתי נסבל.

וורטו למשל דרוש רכש מדוייק של קשר אחורי גרזן שיהיה לצידו. ואם יהיה נס ויגיע אחד כזה כעת: אני מניח שהיכולת של וורטו בפרט, ושל כל מרכז השדה הרומאי בכלל: תשתפר מאוד.
    -אבל גם אם יביאו את הקשר הדפנסיבי הכי טוב בעולם זה לא ימנע מאיבנייז ומאנצ'יני לאבד ריכוז ולעשות שטויות ברמה של סריהB.

צריך להבין את זה. זו אמת קשה שחייבים להבין אותה...

-------------------------------------------

במבט מפוקח לעבר המשך העונה הזו: אני לא מוצא שום ערך בשום תוכנית אסטרטגית, מלבד התחלת פיתוח והשבחה של צעירים שייסדו עמוד שדרה חדש לקבוצה הזו.
    בין אם זה רכש של צעירים, ואם זה צעירים שחקני בית...

להקריב את זה, בשביל קרב על מקום 6 עם סיכויי הצלחה של 50 אחוז במקסימום: לא נשמע לי כמו הדרך האסטרטגית המומלצת.

6. Zakutaroma Member

למה פוקוס מוגזם?
    הוא קיפח את רומא משמעותית לאורך כל המשחק, לאורך כל עבירה ופעולה, וכמו שמוריניו אמר בסיום, שרקת על הראשון? תשרוק גם על ה2 האחרים, או אל תשרוק בכלל.

לגבי הקישור, ורטו לא אותו ורטו, ואתה יודע את זה, יש ירידה חדה ביכולת, ובדיוק בגלל שפלגריני לא בכושר ומיקי לא בשיאו, אתה לא יכול לעלות עם שלישייה רכה כזו באמצע המגרש בסן סירו, מצטער, אבל זה טעות בשיקול הדעת, הסיבה השנייה נוספת לשופט שהפסדנו והיינו רכים ואיבדנו כדורים, זה כי כל כדור הגיע לאמצע ורק מילאן היו במרכז המגרש, אף אחד אחר לא

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי זו לא הסיבה לתוצאה וזה תפס 75% מהראיון של מוריניו לאחר המשחק. אפשר היה לשאול דברים (טקטיים או פרסונליים) הרבה יותר מעניינים.

בעיניי זו אמירה מוזרה. גם אם היה מקום לשרוק על התפיסה בחולצה של זאניולו, מדובר באירועים שונים לחלוטין והשופט אמור לבחון כל אחד מהם בפני עצמו.

אין ספק שהוא נמצא בירידה העונה ואם זה ימשך עד הקיץ לא אתנגד אם יוחלף בפראטסי. בהודעה הקודמת התכוונתי לכך שורטו בעמדה הנוכחית זה אותו שחקן בינוני של פיורנטינה שהאוהדים חששו לקבל. כשהוא משחק ללא קשר נוסף בהרכב הציפיות ממנו בהתאם.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי צודק,אין מה להאשים את השופטים. מילאן הייתה טובה בהרבה ברוב שלבי המשחק.
    השופט לא אשם בטעות של איבנייז או ביכולת של שאר החלק האחורי שלנו שנראה פשוט מחפיר.

טל. אוהב/ת את זה.
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גבול כמה אפשר להאשים את אלגרי.

אם כמה שאני מסכים לגבי המערך, המחוייבות והריכוז של שחקנים כמו סנדרו,ראביו וגם מוראטה אתמול היא בלתי נסלחת בעייני.
    וכשהיה צריך להתאבד על המגרש, היה נראה שרק לקייזה ומקקני אכפת, אולי גם לדה ליכט שצעק על שחקנים לא מעט.
    כל השאר? משחקים בדמדומים כאילו אנחנו בפלוס 10 בטבלה, לא מסוגל לראות את זה.

דיבאלה הוא השחקן המוביל בקבוצה, הוא לא מוגבל בעמדה גם אם שיחקנו 4-3-3. חוץ מה נגיעה הראשונה שלו הוא לא חיפש לקבל כדור, יש ציפיה גדולה יותר ממנו.

דכאון

10. itzik.miro Member

אתמול אלגרי היה אשם בכך שלא עלה במערך הנכון ולא ביצע את החילופים הנכונים שיעזרו לקבוצה להגיע למערך שיכל לתת ליובה את פוטנציאל הניצחון מול נאפולי. כבר במחצית אלגרי היה צריך לעשות את החילוף המתבקש בין דיבאלה לראביו וגם אם חיכה עד לדקה ה-66 בגלל שדיבאלה לא כשיר ליותר דקות, החילוף של פאולו במקום ברנה ובנטנקור במקום ראביו השאיר את הקבוצה באותו מקום רק עם פליימיקר בתפקיד של קשר באגף. אלגרי באופן חד משמעי ניהל את המשחק אמש בצורה גרועה. אין לי אף טענה לדיבאלה ולקייזה שחזרו אחרי הרבה זמן ללא כדורגל.

לגבי סנדרו, מוראטה וראביו - מי מרכיב אותם? אני? לא, מקס אלגרי. זרוק אותם מההרכב לחודשיים, הם חוזרים ולא יזרקו יותר זין בחיים. כל עוד מקס אלגרי מרכיב אותם ומפרגן להם ומחבק אותם ונלחם עליהם - הוא האשם גם באדישות שלהם.

אם אדון אלגרי ייתן לשחקנים אחרים לשחק וגם הם יהיו חלשים, לא יהיו לי טענות אליו אבל אי אפשר שהוא ימשיך לפתוח עם אותם שחקנים חסרי אחריות וימשיך לקבל קרדיט. אי אפשר.

לגבי הדיכאון - בהחלט דיכאון שאנחנו במחזור 20 ואלגרי עדיין מנסה להוכיח שהוא יכול בכוח לגרום לראביו להיות סקורר וקשר תוקף איכותי. שמוראטה יכול להיות חלוץ טופ 5 באירופה ושסנדרו זה מגן לתפארת. זה באמת מדכא אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/22
  11. DRORIKO Member

לגבי סנדרו, לא ראיתי את המשחק אבל ראיתי שדה שיליו החליף אותו לקראת הסוף. דה שיליו היה כשיר בכלל ל-90 דקות? כי אם כן הוא היה צריך לפתוח לטעמי(פלגריני היה מחוץ לסגל)

לגבי ראביו, אני מתחיל לחשוש שאלגרי התאהב בו, הוא עוד מסוגל לדרוש מיובה מתאריך לו חוזה כמו שהיה עם חדירה, אם זה יקרה צריך לשלוח את שניהם לקיבינימט.

12. itzik.miro Member

דה שיליו היה כשיר גם ל-90 דקות.

אחרי הדיבורים של מקס אתמול אני מתחיל לפחד שהוא ישאיר פה בקיץ גם את מוראטה.

13. DRORIKO Member

אם ככה הוא היה צריך לפתוח אין שאלה בכלל