המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/22.

1. קשר שמאלי Member

הוא יכול להשתלב בהרכב של סיטי או של ליברפול? לדעתי לא,הוא סוג של קוטיניו, רק יותר סקורר
    בעמדה שהוא משחק צריך להיות שחקן על גבול המושלם בשביל לא להוות בעיה טקטית בקבוצת טופ

2. alexshw Member

זה לא שקלופ רצה להפטר מקוטיניו. הוא רצה שישאר וקוטיניו שיחק טוב אצלו. בדיעבד יצא יותר טוב לקלופ. יותר לחץ על המגרש ומהירות. גם כי הם הביאו את ואן דייק שיותר משמעותי לכדורגל של קלופ מקוטיניו.
    שוב אין לי מושג איך ברונו יתמודד בקבוצות עם כזו טביעת עין. כדורגל כזה קבוצתי כשכל הקבוצה צריכה גם לדעת לנוע נכון בלי כדור. לא ראיתי אותו אף פעם בקבוצות האלה. הוא רגיל בעיקר למורי ספורט שבונים על יכולת אישית. אין ספק בגדולתו בתנאים האלה. נוח מאוד לנצל את יכולותיו האישיות ולשבת לבהוק בינתיים במסך על הספסל. גם ברונו לא בדיוק שחקן ורסטילי מספיק.

3. Bruno Fernandes Member

כמובן שהייתי מעט ציני-אבל שוב אם הולכים עליו כפרנצייז פלייר. אז צריכים לבנות סביבו קבוצה ראויה .
    כרגע זה פשוט לא מספיק ,ולא סתם הוא נעלם במשחקים הגדולים כי פשוט אין לו עזרה מהסובבים אותו.
    אל תשכח אלכס שמלך השערים של הקבוצה אחריו בעונה הקודמת היה למעשה כדורגלן בחצי משרה. אני כבר אמרתי בקיץ שאין סיכוי שהוא משחזר עונה כמו העונה הקודמת ללא שינוי מהותי בשיטת המשחק, כמו כן רכישות נכונות מקצועית
    ברמה הטקטית -הוא צריך לצידו צמד קשרים אולאראונד שפשוט טובים בהגנה .
    הוא ורונאלדו יחדיו זה בעיה כשהקווים שלך לא מתפקדים.
    אתה לא מבין כמה נמאס לי מראשפורד הזה כבר.
    אגב - סאנצו זה רכש פאתטי רק שלא ילך לאחת מהאנגליות האחרות -לא חשבו איך ישתלב בינתיים אני מניח שהוא לא מאוכזב יוצר מידי מרי ההתאמה המקצועית אחלה חוזה .

4. alexshw Member

פרנצ'ייז פלייר זה מונח שאני מתעב וזה מונח שהגלייזרים מחפשים כי הם חושבים שכדורגל אירופי עובד כמו האמריקאי. זה חלק מהסיבות למה יונייטד כזו מערכת איומה.
    מעניין אותי רק איך כל הקבוצה נראת כיחידה. גם לא מעניין אותי מי מלך שערים. RVN היה מלך שערים גם של הליגה, אז מה. הוא הפך לגורם המפריע לקבוצה להתפתח ונמכר בצדק.

יבוא פוצי או טן האח או ווטאבר והמטרה שיטמיעו פה משחק התקפי מודרני עם לחץ גבוה, קצב מהיר, משחק קבוצתי בהתקפה ובהתגוננות. ברונו יתאים לכך ויבוא לידי ביטוי? אדיר. לא? שלום ולהתראות.
    התנאים בהם פרח עד עכשיו לא מתאימים לי ולא מעניינים אותי. אנחנו לא סותון של לה טיסיה.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מקום לתהות איך פרננדש יסתדר בקבוצה מסוג אחר. אבל קשה לערער על כך שהוא הראה מספיק ביונייטד כדי לבנות סביבו ולראות לאן זה ייקח אותנו.

רק שביונייטד כמובן לא ידעו לבנות סביבו, כי לא ידעו לבנות בכלל. סתם להביא את מי שנראה טוב בלי לחשוב על איך שהכל יתחבר וישתלב.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

לא חסיד של מודל לבנות מסביב לאיקס. זה מיושן מדי. סביב מי בנויים המועדונים עם הכדורגל הכי טוב באירופה היום? המועדונים שנותנים את הטון?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

7. alexshw Member

חח גם במועדון יש הרגשה כזו ועוד נתנו לו חוזה ל - 3 שנים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Bruno Fernandes Member

לכל הגדולות יש את השחקן הדומיננטי.
    באיירן לבנדובסקי, ריאל בנזמה,סיטי העונה זה ברנרדו בפער (סטייל 19\18 ).
    ליברפול סלאח. או מאנה לפרקים בעונות הקודמות
    אתה גם צריך להבין שעם כל הכבוד זה לא משחק מחשב -לכל קבוצה דומיננטית יש שחקן הכי דומיננטי.
    הבעיה של הפורטוגזי זה מה שמסביבו.
    אתה מבין כשמגן ימני לא יכול לתת כדור רוחב והמגן השמאלי שובר קו נבדל .
    אז יש בעיה ,הגרורות כבר התפשטו, ברונו היחיד מאז הגעתו ששווה משהו (אתה לא יכול להתעלם ממספרים,עונה שעברה לא קיבלת גולים כמעט מכל אחד להוציא את המהפכן הפוליטי בלי ברונו לא היית מגיע לאלופות עונה שעברה ).
    אבל כמו שכבר אמרתי כאן בפורום לאחרונה-ברונו לא יצליח להביא אותנו למקום הרביעי-אי אפשר לשקר כל הזמן וצפון לונדון בתאוצה

9. alexshw Member

דומיננטיים ברור שיש. זה לא אומר שהקבוצה בנויה סביבם. זה אומר שיש שיטה טובה שרצה והקבוצה מאומנת ושחקנים מתאימים לשיטה. הדומיננטיים הכי משמעותיים לשיטה.
    מבחינתי לבנות סביב מישהו זה להתאים אליו הכל. זה לא נכון לעשות ברמות האלה. זה טוב לאסטון וילה למשל היה להבנות סביב גריליש ואולי עכשיו סביב קוטיניו.

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

אני רק שאלה קטנה,
    איך אנשים פה נגררים לדיון עם הייצור הזה על יכולתיו או מגרעותיו של ברונו ביום כזה בזמן שקאבאני ורפאל ״בייביסיטר שלכם עד לבית״ וראן ממשיכים להיות השחקנים הכי גרועים אצלינו?

איזה צחוקים, עוד משחק בלי רונאלדו, הפעם חוזרים למערך המוכר והטוב, עוד פעם השחקן הכי חלש כשהכדור אצלינו- זה קאבאני(אגב, הפסיקו להתייחס לנתון הזה של חלוצים ואפקטיביות במשחק לחץ מאז שהוא חזר להרכב??) וכשהכדור אצל היריבה הסרמטוט הקבוע- וראן.

יפה שגם הנתונים מתחילים להתיישר עם הסמרטוטיות הקבועה אצל הבלם הגרוע הזה. עד היום הריצו דיונים בטוויטר על המאזן שערים השקרי והלא מעניין שלנו איתו ובלעדיו(כאמור, נעדר בגלל פציעות מכל המשחקים הקשים) והינה הסטטיסטיקה מתחילה להתיישר כי הוא לא אמין בעליל.

ברונו זה בערך כל ההתקפה שלנו אצל המאמן הייצור הזה, צליל מוכר.
    במשחק כמו היום הוא צריך לרדת לקישור, לנהל התקפות מעבר ולסיים בעצמו כדי שתגנוב שני שערים.
    החלוץ בחוד, תקוע, כבד, לא לוחץ, מאבד כל כדור ומפסיד כל מאבק עם בלמים, גרינווד לא מוצא את עצמו באגף ואלאנגה לא יעשה פעולה חיובית.
    קצת מצחיק אבל בהיעדר שואו השחקן השני הכי אפקטיבי לידו היה אבובאקר אל פרד בגדאדי, שלפחות מפעיל לחץ.

כמה אפס יכול להיות המאמן הזה מ1 ועד מליון שב2-2ב הוא מוציא את גרינווד וברונו, איך מרפי לא אירגן לו הפסד על המהלך הכי סולשאיירי בספר?

בקיצור, נגמרה העונה הזאת. חששות כבדים מאוד לתת לאיש מקצוע כזה את המפתחות הניהוליים לסגל, לבנייתו, להכתבת האסטרטגיה ואפילו לבחירת המאמן. אשר יגורתי בא לי עם הראנגניק הזה, איש מקצוע מיושן שבטוח שהוא איזה אלוהים שהמציא משהו.

נ.ב.
    בלי דה חאה זה משחק של 5-2, ברגיל, השוער הכי טוב בליגה העונה(בפער) שאלכס כרגיל גמר לו את הקריירה לפני שנתיים.
    תמשיכו להקשיב לאלכס.

נ.ב2- נקווה לעוד כמה משחקים של רונאלדו בחוץ(שיקח את הזמן להבריא), זה רק נהיה ברור ממשחק למשחק כמה כל הפרדיגמה שתפרו לנו פה לפרצוף חצי עונה על איזה הרמוניה שהופרה בלעדיו היא חזיון. אנשים צריכים לקבל את זה חזק ולדמם מהעיניים קצת יותר כדי להבין שבלי הקליניות שלו הקבוצה הזאת לא מדגדגת נצחונות בליגה הזאת.
    עוד כמה הופעות כאלה ויפול האסימון.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/22
  11. Bruno Fernandes Member

אמרתי לך כבר 50 פעם על וארן (כמו כן אתה גם טענת זאת יאמר לזכותך עוד מהקיץ).
    שזה למעשה שחקן עבר -שנתיים הוא בצניחה חופשית.
    לפי איך שריאל נראית העונה ,ובתור אחד שראה משחקים שלהם העונה הקודמת כשהיצור הזה נעדר וההגנה שלהם הייתה בכושר מצוין,זה כבר הדליק נורה אדומה . האגדה הזו שלא רצו לתת לו 12 מיליון יורו בעונה כי חוסכים כסף לאמבפה זה יכולים כאלו כמו ראוליטו לכתוב בספר,הוא לא קיבל חוזה כי הוא נהיה אפס והקרפד פלורנטינו זיהה את זה והעדיף לשים את החוזה הזה לאלאבה שהוא משתין על וארן בקשת.
    רכש קטסטרופלי,מה שעצוב שמגוויר שהיה יציב ואחד הבלמים הטובים בליגה נראה העונה בדיוק כמו וארן.
    את שניהם אני עוטף ושולח לפריז וניוקאסל בהתאמה.
    אני הייתי נותן למאמן צאנס בבניית סגל-יש הבדל קיי בין יכולת אימון לבין רכש של שחקנים.
    מרינה וציקי הרי לא עומדים על הקווים בסופו של דבר.
    צריך יהיה לשפוט את ראנגניק לפי חלון העברות ואיך יעבוד תחתיו המנגר הבא (בין אם זה בובה או בין אם זה טן האח או פוץ) .

רונאלדו לא השחקן הכי מושלם טקטית ,למרות שאני כן מתומכיו.
    אי אפשר להצליח עם שחקן סטטי כזה ששאר שחקני התקפה נראים כמו אשפה .
    גרינןוד היחיד שמקבל ממני ציון עובר עד כה העונה הזו.
    יש כאן בעיה ואי אפשר להתעלם -אני בניגוד לפרשנים ואוהדים חושב שהבעיה היא דווקא מה שמסביב לרונאלדו, קשה לנצל את הקליניות שלו כשהקבוצה לא משחקת 'שוטף' בגלל מרכז מגרש וצמד מגנים חלש (בכל קונסטלציה קיימת בסגל הזה).

באשר לברונו-לעניות דעתי אנחנו צריכים אותו יותר קרוב לשליש האחרון,למרות שיש לו יכולת לשחק קשר אמצע והוא מספיק איכותי ל433 לרדת אחורה ולנהל את המשחק, הוא מעט מתפספס העונה .
    קאבני זה טעות של וודורד- הבן זונה ,חיפשו חלוץ בקיץ והוא במקום להוציא חבילה לא שיחרר כסף ,ובסוף התפשרו על חוזה עתק לקאבני לקראת סוף החלון
    עונה שעברה היה בסדר,העונה כבר לא יכול להשלים 90 דקות בשבוע ויש לשחרר אותו בקיץ

12. oranfu Member

מדהים איך אחד מגדולי הצוללנים שהליגה הזאת ראתה לא מקבל שום ביקורת והוא אפילו לא אנגלי.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח ששלחת את סרטון הדריכה מאתמול שדאגלס לואיז דרך על ברונו ולא קיבל אפילו צהוב ולא נשרקה אפילו עבירה.
    טוב ככה זה כשעושים איפה ואיפה...

14. oranfu Member

זאת בבירור לא היתה דריכה מכוונת, אבל חלילה שתתייחס עניינית.

לא נופל מסוארז בהצגות שלו, משום מה זה בכלל לא מקבל התייחסות בתקשורת.
    מעניין למה.

"מינאמינו מאוד חשוב עבורנו" נאמר שבוע שעבר.
    העיקר הוא לא פותח גם כשסלאח, מאנה ואוריגי לא זמינים.
    אבל כן, זה קלופ לא רוצה רכש, הוא אוהב את האופציות שלו.

כמו שרשמתי, בתקשורת הוא ירים לשחקנים שלו כמעט כמעט תמיד. זה לא אומר שזה מה שהוא חושב ורואים את זה בפעולות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/22
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה לקלופ, זה ההרכב הכי חזק שלנו כרגע ולדעתי אין פה אפילו ספק קל. המקס׳ שאפשר לדון עליו זה צימיקאס-רוברטסון. ליטרלי על הספסל יושבים 8 שחקנים שאף אחד מהם לא יכול לשנות את המשחק, איזה פח.

מקווה מאוד שקרטיס ייקח את הצ׳אנס בשתי ידיים, לא בטוח שאני אשרוד עוד ליינאפ שמילנר הוא הקשר הפותח בו.

100%, זה הבנאדם, ואני גם מעריך את זה בו. לא הייתי רוצה שהמנג׳ר של המועדון שאני אוהד יכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ אלא אם מדובר בבעיות משמעת או משהו בסגנון.

oranfu אוהב/ת את זה.