המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/2/22.

1. קשר שמאלי Member

זה הכי טוב, ההוא הכי טוב.
    הדעות על שחקני ליברפול היו כל כך שונות אם קלופ לא היה מאמן אותם
    למזלם הם הגיעו לליברפול ולא יונייטד לצורך העניין

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקרון כל שחקני ליברפול חשודים ללא יוצא מן הכלל.

שימו את ראשפורד ומרסיאל במקום סלאח ומאנה בליברפול ותקבלו אותה תפוקה.

3. DRORIKO Member

רק לחשוב כמה מרגש ראשפורד יהיה אם הוא גם יהיה פעיל חברתי וגם ישחק בליברפול.

4. k_700 Member

ראשפורד לא יכול להחליף את מינימינו , הוא לא עשוי מחומר של אלופים.

5. Footballover Member

אתה על סמים? הכל טוב? זה בצחוק ופספסתי?

LFC-Gerrard1, Scouser Tommy ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ז'וטה קילר ברחבה. בנגיחות הוא אדיר ממש.
    מחוץ לרחבה טעון שיפור, המשחק שלו די מוגבל כשמרחיקים אותו מהשער.

ואן דייק בירידה וכולם מסכימים על זה?
    אני לא מסכים על זה. יצא לי לראות כמה משחקים מעונת האליפות לאחרונה, הוא עשה פאשלות מדי פעם גם שם.
    נראה לי שהזיכרון בוגד באנשים (כמו בכל נושא אחר) ובגלל שהחמיץ עונה שלמה וגמר לנו את הקבוצה, ההילה שלו התחזקה.
    הוא לא היה מושלם לפני והוא לא מושלם עכשיו. אני רואה בלם מעולה, רמה דומה ללפני הפציעה.
    הוא כל כך טוב שמחפשים אותו בקטנות. תחפשו ותמצאו מדי פעם. גם ב2020 ואחורה וגם ב2022 וקדימה.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק הוא לא אותו ואן דייק של 18-19 והמועמדות לבלון דאור, אבל זה לא קשור לפציעה. הוא לא היה ברמה הזאת גם אחרי החזרה מפגרת הקורונה ב19-20, למעשה כל ההגנה כבר לא הייתה אותה הגנת ברזל. ולמי שהאשים בזמנו את העובדה שהבטחנו את האליפות מוקדם - קיבלנו ממנו ומשאר ההגנה את אותו דבר בחצי הראשון של 20-21.

למי זה באמת מזיז? רק למי שבא עם אג'נדה מהבית ובוחן אותו בסטנדרטים שלפיהם כל מני דיאסים היו מקבלים שחיטה כשרה. הוא עדיין הבלם הכי טוב בליגה בקלות ויש אנשים שזה מתסכל אותם, בסדר. אתמול נתן משחק של 10\10, פשוט מגוחך לפעמים כמה קל הוא גורם להגנה להיראות.

Ever Banega ו-Clichy אוהבים את זה.
  8. Clichy COYG

זכורה לי הופעת הנפל של ואן דייק בהפסד מולנו באמירייטס בעונת האליפות של ליברפול, כמו שווקאון אמר זה לא קשור לפציעה.
    מה שכן, הוא עדיין לא איבד את היכולת לתת הופעה מושלמת במשחק נתון מהסוג שהרגיל אותנו בתקופה ההיא - פשוט צריך להפסיק לספור לו משחקים שלא עברו אותו בדריבל. טבעי שלא ישמור על יציבות כזה לנצח.

מה שכן 2, חייב להגיד שהיכולת שלו לרווח את המשחק לצדדים היא מטורפת. מהסוג שקשרי אמצע מחוננים היו מתגאים בה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין נדיר מאוד שעוברים אותו בדריבל האמת. מה שאני מרגיש זה שחסר לו את הריכוז המושלם והרבאק שהיה לו ב18-19, מרגיש לפעמים שיש איזה נונשלנטיות במשחק שלו. זה תמיד מרגיש ככה אצלו אבל בשנים האחרונות גם מדי פעם מרגיש שזה פוגע בו.

אבל זה משקף את כל הקבוצה ובעיקר את משחק ההגנה, אין ספק שכל הקבוצה הלכה אחורה הגנתית מאז, כל העמידה שלנו כקבוצה היא פחות טובה. בימים ההם הייתי רגוע לחלוטין ביתרון 1-0, היום אני מרגיש שהתקפית אנחנו טובים יותר והגנתית פחות, אנחנו כבר לא הקבוצת 1-0\2-1 שהיינו אז, הקבוצה יותר הרפתקנית (מזכיר שבאותה תקופה הקישור היה תמיד לפחות 2 מתוך שלישיית החיילים הנדרסון-מילנר-ווינאלדום שכולם פה שנאו) וזה באופן טבעי מקשה יותר על הבלמים וגם את זה צריך להגיד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן. לפעמים כדי להתמודד עם שיגעון צריך להיות משוגע גדול יותר.

הדעה האמיתית שלי מאוד דומה למה שווקאון כתב בכל הדיון.

Esomech, Footballover, Lebron ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטע שהדיון פה הפך להיות "מי מבין שחקני ליברפול לא נראה כמו 2020 ולפני" כשאני יצאתי אתמול בתחושה שזה היה הכי קרוב למשחק בסגנון של 18/19 או 19/20 שראיתי אותנו משחקים בעונה וחצי האחרונות. לא היינו בסכנה בכלל למעט החירבון של מאטיפ בדקה ה7, שלטנו בכדור, הנענו אותו באחריות יחסית ועדיין כשבחרנו את הרגעים שלנו הגענו למצבים נהדרים. לא היה פה משחק מקצה לקצה כמו שהתרגלנו לראות מליברפול העונה, אלא בדיוק ההיפך.

תיאגו מאזן מאוד את הקישור כשהוא משחק ככה (במיוחד הגנתית בסגירות מאחורי פאביניו כשהוא יוצא ללחץ) ושם מתחילה ונגמרת השליטה במגרש.

oranfu אוהב/ת את זה.