המחזור ה-26 בפרמיירליג: Jungle Drum

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/2/21.

1. k_700 Member

כסף משמעותי על פרמינו,
    מה זה משמעותי ? כמה אתה חושב שתקבל עליו בזמנים שקבוצות מחפשות טריידים על שחקנים צעירים?

2. oranfu Member

כמה אתה חושב שנקבל על שחקנים אחרים?
    אין לנו מישהו אחר למכור שעשוי להכניס לנו כסף.

לא יודע מי מחפש טריידים על שחקנים צעירים. מועדונים יוציאו כסף יופי יופי, גם אם פחות מהשנתיים\שלוש הקודמות.

3. k_700 Member

לא הרבה,
    קבוצות יחפשו לקחת פרי אייג׳נטס, שחקנים בהשאלה מהסגנון של טומורי עם סעיף קנייה.

מי תקח סוס מת כמו פרמינו?

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/21
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא שאני לא שותף לתפיסה שפירמינו יכניס לך כסף משמעותי. זה שחקן עם תפקוד מאוד שונה על המגרש, כמובן רחוק מחלוץ קלאסי, בעונה הבאה בן 30, וכן בדעיכה גדולה בשנה האחרונה. במקרה הטוב תמצא קבוצה שתשים עליו 50 מיליון פאונד, במקרה הרע 35-40. לדעתי על קייטה ובמקסימום בתוספת אוריגי אתה מקבל את אותו הסכום לצורך העניין.
    בשביל כסף כזה אני משאיר אותו שחקן סגל.

5. k_700 Member

50 מליון פאונד?

זאת תהיה עקיצה יפה מאוד אם אתם מארגנים אותו בעטיפה של 30 מליון פאונד בתשלומים(בפריסה בסגנון המכירה שעשינו עם לוקאקו למשל).

לאיזה מועדון יש רזרבות של 50 מליון פאונד בשביל שחקן כזה שגם במנת חיסונים הבאה כבר יחגוג 30?

לא אתפלא אם במצב הריקבון שלו בשוק אתם תקבלו הצעות השאלה עם סעיפי קנייה.
    את מי תוכלו למכור ולגרד קצת כסף? אולי קייטה וגם לא יותר מדי.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

במקרים כאלה אתה כבר חושב איך אתה ממזער נזקים וחוסך את השכר של השחקן וכדומה. בכל מקרה זה בדיוק העניין - להיפרד משחקן בזמן המתאים. אני לא יודע אם קלופ לא מספיק ביקורתי לגבי השחקנים שלו שהובילו אותם להצלחות ואולי נאמן להם מדי ואולי גם הדרישה להיפרד קודם הייתה יכולה לצאת לפועל רק בזכות מאמן כמו אלכס פרגוסון שתמיד ידע מתי לחתוך. את בייל כתבתי שהיה צריך למכור כבר בקיץ 2017 וזה לא משנה שבאותה עונה הוא סיים עם צמד בגמר ומספרת לפנתיאון. מוריניו היה מוכן לעשות הכל כדי להביא אותו. גם אחרי הגמר אפשר היה להיפרד אם רונאלדו היה משתכנע להישאר. בסוף לא קיבלנו שום הצעה חוץ מסין - אפס דמי ההעברה, לא מפתה.

אגב אני לא חושב שכתבתי על טוטנהאם אבל מרגע שבייל חתם שם חיכיתי שמוריניו יעלה עם רביעייה התקפית כזו, לדעתי זה קרה בפעם הראשונה העונה. כבר חודשיים שטוטנהאם נותנת מעט מדי. אין בי שום "שנאה" כלפי בייל והלוואי שיסיים את העונה גם עם 20 שערים אם כי אני סקפטי. עד עכשיו בעיקר הליגה האירופית אפשרה לו לנפח קצת את המספרים. אני גם פשוט לא מסוגל להמר נגד האפשרות שהוא יסבול מאיזה פציעה שתיראה לא רצינית ובסוף זמן ההחלמה יתארך. אני כן חושב שזו הייתה החלטה נכונה להביא אותו. ציפיתי ממנו שיהיה יותר רעב, זה מעבר לעניין פסיכולוגי של פחד מפציעות.

7. oranfu Member

50 מיליון במצבנו זה כסף משמעותי מאוד.

כן, אולי אם נמכור את אוקס, אוריגי, ווילסון, גרויץ' ושאקירי נגיע ביחד גם לאיזה 40 מיליון. אבל אנחנו צריכים עוד כסף.
    אני מזכיר שצריך גם בלם (לפחות אחד), וגם קשר.