המחזור ה-30 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/3/22.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הרבה מאוד איכות". "כל-כך הרבה שחקני התקפה". בחייך, בנאדם. עוד נחשוב שאנחנו ברצלונה של פפ.

מצד אחד הסכמת איתי שאודגארד הוא סוג של רוזיצקי, ואני חושב שגם אתמול שוב פעם ראו כמה התקרה שלו מוגבלת במשחקים יותר אינטנסיבים, אז אפשר להוציא אותו מקבוצה עם "הרבה מאוד איכות" אני מניח; לאק מבחינה פיזית פשוט לא סוחב בשלב הזה של הקריירה בקצב של אנגליה. כל סיפור הבישולים זה קודם כל כי רצים מסביבו סאקה, אודגארד ומרטינלי כמו חולי נפש כאשר הוא לא מסוגל לזוז קדימה עם הפנים לשער ולנסות להבקיע בעצמו (מקרה מאתמול: במקום לעקוף את אליסון ולגלגל לרשת, הוא חזר לאחור והשאיר לאודגארד כי אין לו את המהירות לסיים את הדברים האלה לבד, וחוסר היכולת שלו לגמור משחקים הורגת אותנו כל העונה); סאקה היה נראה אתמול כמו מישהו שנע בין גמור פיזית ללא כשיר מתחילת המשחק. אז נשארת רק עם מרטינלי, כי אין לך מגנים דומיננטים התקפית. סדריק לא שווה הרכב בסוטון (וגם טומיאסו לא מציאה גדולה התקפית) וטירני - בדומה לאודגארד - עם מגבלות פיזיות מאוד ברורות מול קבוצה אתלטית כמו ליברפול. עם מה נשאר להתקיף? פארטיי וג'אקה (מוות) שהם שחקנים שנעים הרבה יותר לרוחב ואחורה, ואין להם יותר מדי מה להוסיף ב-1/3 האחרון במגרש? יש לבוא עם אג'נדה מוכנה מהבית ויש לבוא עם ביקורת מציאותית.

הסגל הזה אפילו יהיה קצר יותר עם העזיבות של לאק ונקטייה, ועם תוספת של מפעל אירופי - על אחת כמה וכמה צ'מפיונס - אנחנו נהיה חייבים להתחזק משמעותית. כל מה שמחכה לנו על הספסל זה סמית'-רואו. צריך לפחות חלוץ אחד תותח או שניים טובים (שלדעתי גם אחד מהם יכול לשחק בצדדים במקרה הצורך), קשר אמצע ומגן ימני עם אוריינטציה התקפית. וכולם יצטרכו להיות UPGRADE רציני כדי לא ליפול מהרגליים בעונה הבאה.

**

לא רואה גם סיבות להחמיא לארסנל. בכנות, זה בעיקר מביך ומראה לאיזה שפל תדמיתי הגענו.

מחצית 1 משעממת של שתי הקבוצות. מחצית 2 ליברפול העבירה הילוך, עשו חילופים טובים וניצחו בצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/22
    Footballover, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודגארד היה אתמול נפקד לגמרי, כנראה השחקן הכי לא מורגש בארסנל. פאביניו בעוד משחק ענק פשוט אטם אותו לחלוטין.
    אבל אני חושב בלי קשר שלשחק עם מס׳ 10 וגם עם חלוץ שמשחק יותר כfalse 9 זה קצת לשים שני שחקנים על אותו תפקיד - וכשבאחד הצדדים יש את סאקה שהוא גם יותר יוצר ממסיים כמדומני - נוצר מצב שהיחיד שמחפש לעשות תנועה לעומק זה מרטינלי. היתרון של שחקן כמו אודגארד אמור להיות לייצר מצבים לשחקנים שמסביבו ושחקנים כאלה הכי יעילים כשיש להם שחקנים מהירים וישירים שמחפשים להיכנס מאחורי ההגנה. סאקה ולקאזט פשוט לא כאלה.

ואני מסכים גם עם הניתוח של ההרכב/סגל שלכם אגב. כמובן שהייתי מתחיל מלהחליף את שאקה הטרוריסט (שעוד היה סביר אתמול אבל אין לשחקן כזה זכות קיום בקבוצה רצינית בעיניי) ולחפש חלוץ מהיר וקילר מול השער. טומיאסו היה נראה לי בינוני ברמות במעט שראיתי ממנו אבל הוא סולידי בהגנה וכך גם סדריק, זאת עדיין עמדה שדורשת חיזוק אבל קצת פחות דחופה לדעתי מקשר מרכזי וחלוץ.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מאוד נכון. זה מייצר קליפים מגניבים מול קבוצות שלא לוחצות אותנו, אבל אין לזה הרבה תכלית.

קשה לנו להבקיע גולים במשחקים קשים, וזה לא משהו חדש מאתמול. בגלל זה מאוד רצו להביא בינואר את ולאהוביץ'.

פחות דחוף? כן. כי אפשר "לשרוד" ככה עוד עונה. רוצים לעשות UPGRADE לצורה שבה הקבוצה תוקפת? אז זה כן עם סימן קריאה.

יש לנו קייס סטאדי מספיק חזק ב-TOP 3 שמראה עד כמה זה חשוב שיהיה לך מגנים התקפיים דומיננטים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

נכון מסכים איתך לגבי אודגורד.
    בהרכב הראשון שלי הוא בכלל לא צריך לפתוח, אלא סמית׳ רואו שבעיקר רואה ספסל.

אז מה האיכות בארסנל?
    גבריאל, סמית׳ רואו, טיירני, סאקה, תומאס(לא בעונה גדולה אבל אין עוררין על הכשרון), ראמסדייל(או לנו של שנה שעברה*) והשחקן הכי טוב בקבוצה- מרטינלי.
    אני מוסיף בכייף את הבלם הכי טוב בצרפת לסגל הזה בעונה הבאה(כשמאמן נורמלי היה עושה את זה לפני שנתיים) והינה סגרת כמעט את כל ההגנה.

בספירה שלי מתוך הרכב של 11- 7 הם שחקני כדורגל מצוינים שאני לוקח גם לקונטנדרית.

ואני אהיה יותר ספציפי,
    המצב הכי מחורבן זה שאתה נמצא במקום מסויים כשאתה יודע בדיוק מה התקרה שהמאמן הנוכחי יכול לקחת אותך אליה ואתה יודע שיש פה לפחות עוד שנתיים אולי יותר עד שמישהו יחפף אותו מפה, כלומר שלום יונייטד עונת 19-20.

5. k_700 Member

בכיף קונה את המצב שלנו כרגע על המצב שלהם ואני לא צוחק.

יש לנו יותר כסף ובעיקר אין מאמן שאתה יודע שתקוע עכשיו לעוד שנתיים לפחות ואתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו (בגדול כלום בפיתה).
    מעדיף את הבית זונות שיש לנו עכשיו עם שני מאמנים גרועים (כשהאחרון זמני) וגרינווד במדי אסיר על המצב שלהם.
    אם ייכנסו לטופ 4 יאריכו שם חוזה לארטטה, הוא יקבל עוד יותר כוח בחלון ואני די סומך עליו שיבחר את השחקנים הכי לא מתאימים כדי לחזק את המערכת (למשל, החלוץ הכי טוב והכי מתאים לשדרוג של ארסנל שכרגע יכול להיות בהישג יד עבורם זה נונייז(הוא יותר מהיר מולאחוביץ׳ והוא לא פחות טוב ממנו), אתה מופתע שהם אפילו לא מקושרים?).
    מאמן שרק יעשה דברים בסיסיים אצלינו ישאיר להם אבק.
    גם טוטנהאם לדעתי תראה הרבה יותר טוב מהם בעונה הבאה.

6. Ori8 Member

מה הדעה הכללית לגבי גבריאל? אידיאלית זה בלם הרכב בעונה הבאה?

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון נראית כמו הקבוצה הכי לא מאומנת בליגה כרגע. אין לי מושג מה תוכנית המשחק. נראה שהדבר היחיד שלמפארד עשה זה להציב איזה שמירה אישית הזויה על גויירמש (אם ככה כותבים), תוכנית שנכשלה מהר מאוד.

@אלעד
    איפה למפארד ואיפה ג׳רארד. אחרי יום אחד בוילה שיחקו שם כדורגל טוב יותר ממה שרואים עכשיו באברטון.

אם אלה לא היו הבני שרמוטות שגמרו לנו את אוריגי בשיאו + את כל העונה שעברה עם תיקולים פראיים, עוד הייתי מרחם. מקווה שירדו ליגה רק בשביל שלא נצטרך להתמודד עם הניסיונות התנקשות האלה 180 דקות בשנה.

oranfu, Liverpool-Forever ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  8. k_700 Member

הוא הבלם הכי טוב שלהם ובכלל אחד מהחמישה הטובים בליגה העונה.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יש הייפ מוגזם על בן וייט כנראה כי הוא אנגלי.
    האידיאל שלי זה לראות את גבריאל וסאליבה ביחד, לתחושתי וייט לא יצא מההרכב.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

אוהד אברטון קשר את עצמו לקורת השער עם אזיקון ענק ומנסים לחלץ אותו כבר איזה 5 דקות. כנראה להפגין נגד הבעלים או משהו.
    אחד הדברים המוזרים שראיתי.

בינתיים אפילו עם פלייר ענקי ומספריים לא הצליחו.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרקרות של החיים... הוא סיכן את השער יותר מאברטון כל המחצית הראשונה עם הקשירה הזאת.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

בגוביץ' בשלב מסוים כבר שיחק באזרבייג'ן, אני רואה אותו שוב בפרמייר ליג.

13. Roma מנהלים

יש פחד מתוצאות הרסניות:
    א. ויתור על סאליבה.
    ב. חזרה למערך של שלושה בלמים.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אדום בחיים.

Bluekipper, Cup of Tea ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, יחד עם זאת, לאברטון יש כל כך הרבה אדומים להחזיר לאורך העשור האחרון, שזה הרבה יותר ממתאזן.

חוץ מזה שלראות את רישרילסון בוכה זה פשוט טלוויזיה איכותית. בטח כשברקע אוהדי ניוקאסל שרים לו "you're just a shit Joelinton".

https://media3.giphy.com/media/3oz8xBwn8AU6Bp1hKM/giphy.Xxx?cid=ecf05e47dqv23j7aso58a4f3swg8qytohnomhakin3kpzrix&rid=giphy.Xxx&ct=g

עריכה:
    זה התיישן יופי.

Gianzola, LFC-Gerrard1 ו-Clock End Stand אוהבים את זה.