המחזור ה-32 לעונת 2020/21 ב-SerieA: בצל החדשות על הסופרליג, עדיין משחקים על הזכות לשחק בליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏20/4/21.

1. טל. Member

מי כבר יכול לקחת אותו? או אתם או יובה.

אין עוד מישהו אחר.

2. SerieA Il Capitano

השאלה אם הוא יבוא בשביל להיות חלוץ רביעי. אמנם עונה שאולי לא נודח בה מהאלופות בסיבוב הראשון (אי אפשר לדעת), אבל עדיין אני לא בטוח שיסכים.

3. DRORIKO Member

אז זהו מרטינז בטוח נשאר?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם "עושים את זה". דז'קו (בזכות הפיזיות והwork rate שלו) פשוט עושה את זה הרבה יותר טוב.

אבל אתה לא עונה. אין לך מה לענות. בכל דיון (ללא יוצא מהכלל) אתה חוזר למלונה שלך לאיזה שבוע ואז חוזר שוב לדקלם את הפיגור הקבוע כאילו שהקוראים כאן סובלים מהתסמונת שהייתה להוא במומנטו.

גם בדיון הזה ציינתי שיש נסיגה ביכולת שלו (הדיון הוא בכלל על סגנון המשחק שלו), ולכן הדבר הנכון הוא להיפרד בקיץ.

5. טל. Member

אתה רואה DRORIKO ?
    -אל תצא חמור כמוני.

יש אנשים שאתה מתווכח איתם אתה רק מלכלך את עצמך. כמו להתווכח עם מישהו שטוען שהעולם שטוח.
    חוץ מלהתלכך מה ייצא לך מזה?

מי שיש לו עיניים בראש רואה לבד.

ומי שאין לו עיניים בראש גם הסברים מהיום עד מחרתיים לא יזיזו אותו.

GRANDE LAZIO אוהב/ת את זה.
  6. SerieA Il Capitano

לא רואה סיבה שיעזוב עם המצב הכלכלי של כל הקבוצות באירופה. וגם אם הוא יילך, דז'קו איננו המחליף שלו.

7. DRORIKO Member

עכשיו פתאום נזכרתי שבזמנו דיברתי בעצמי על ה"טריק" הזה עם הכדור שוער לדז'קו

המחזור השישי לעונת 2020/21 ב-SerieA | עמוד 3 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

ככה שלהגיד שאני לא עוקב אחרי רומא 5 שנים זה רחוק מלהיות נכון. בכל מקרה אני חושב שעם כל הכבוד לדברים שדז'קו עושה מחוץ לרחבה, והוא עושה הרבה, הוא עדיין חלוץ ואי אפשר להגיד שכיבוש זה חלק "מאד קטן" מצורת המשחק שלו.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים בעניין הזה,

הראשון הוא שבתקשורת האיטלקית כתבו די והותר על המלודרמה הזו. דה לאורנטיס הרים טלפון ל... בניטז אחרי ההפסד לורונה. חזר בו, לא מזמן הציע חוזה חדש לגאטוזו, אך זה לקח את הטלפון לבנטיז קשה וכרגע מסרב לחתום על חוזה חדש. (אגב, אומרים שמחכה לו חוזה אצלינו).

דבר שני, היה אתמול יותר מדי מזל ומקריות כדי לראות במשחק הזה כאיזו תצוגת אימון של גאטוזו למרות התוצאה היפה. אני בטוח שלא חסר שופטי ואר שנותנים בכלל את הפנדל ללאציו במקום ללכת אחורה ולמצוא אותו בהרמת הרגל של סאביץ׳. אחר כך ריינה נתן מתנה והתגובה המיידית של לאציו הסתיימה בקורה ע״י קוראה. את שני השערים של אינסינייה ומרטנס ספק אם הם כובשים אם תתן להם לבעוט את הבעיטות הללו גם עוד עשר פעמים.

ולדבר השלישי, ואולי החשוב מכל. לנאפולי יש סגל ששווה לדעתי מקום בטופ 4 וכל דבר מתחת, בטח ובטח אחרי ההדחות המוקדמות מדי מאירופה והגביע, לא ניתן יהיה לראות כהצלחה שראויה למחמאות.

itzik.miro ו-SerieA אוהבים את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, "חלק מאוד קטן" כי הוא נמדד על הרבה דברים אחרים מלבד שערים (לדעתי יותר מחלוצים אחרים) ובהתאם לכך גם מקבל את ה"ציון" שלו מהמאמן\אוהדים\פרשנים. נתתי את איאקס כדוגמה כי זה משחק בו לא כבש אך עדיין היה MOTM.

10. DRORIKO Member

את איאקס לא ראיתי בגלל צ'רלטון שהחליטו להפוך את זה לקרקס, אבל לא נכנס לזה. אני מבין את הדברים שאתה אומר, ואני גם מחזיק מדז'קו, אבל חוסר הקליניות שלו הוא ,לטעמי, גיבנת. לא היה מפריע לי למשל שהוא יהיה חלוץ מחליף ביובה, אבל לא בכל מחיר, בטח לא בזה שהוצע בקיץ(השאלה אם הוא עצמו בכלל מוכן לבוא כמחליף, תקף גם לגבי אינטר)

11. DRORIKO Member

האמת שאיך שאני חושב על זה, לא יודע אם אני צריך את דז'קו אפילו בתור מחליף. יהיו לי שני חלוצים בכירים, אם זה רונאלדו ודיבאלה או שנים אחרים, ולצידם מוראטה. לא רואה איך דז'קו נכנס לתוך המארג.

12. DRORIKO Member

תקן אותי אם אני טועה אבל להוציא את אוסימן כל השחקנים היו גם אצל אנצ׳לוטי והקבוצה לא התרוממה לשומקום. נכון שיש הרבה איכות בקבוצה אבל צריך את המאמן הנכון שידע להפיק מזה כדורגל טוב. זה לקח לרינו זמן אבל לאט לאט התחברה לו חתיכת קבוצה ואין בכלל שאלה שהוא צריך להמשיך את התהליך גם לעונה הבאה. אם הוא עוזב צריך להחזיר את סארי, כן למרות הכל.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

* אנצ׳לוטי סיים את העונה הראשונה שלו בנאפולי במקום ה-2. פוטר באמצע העונה השניה (תחילת דצמבר) כשהקבוצה מקום 7 וגאטוזו (אחרי ינואר יחסית פעיל) לא הצליח להביא שינוי משמעותי שכן הקבוצה גם סיימה את העונה במקום השביעי.

** אני בגדול רואה את גאטוזו באור חיובי, אני רק חושב שעונה בה נאפולי מודחת מוקדם מדי מאירופה והגביע ושאינה (אם זה יקרה) מסיימת בטופ 4, היא עונה לא מוצלחת.

*** אני גם לא חושב כרגע שלהשאיר את גאטוזו אם יסיים רק במקום החמישי תהיה טעות, אבל כן מאמין שיש מאמנים שיוציאו מהסגל הזה יותר.

**** אני לא הייתי מחזיר את סארי. דה זרבי נראה לי תפור על התפקיד הזה.

itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  14. SerieA Il Capitano

גאטוזו צריך לסיים במקום הרביעי כדי שהעונה תיחשב סבירה עבור נאפולי. לאיזה הישג הוא הגיע? זה סגל שבקלות צריך לסיים במקומות 3-4, אולי אפילו המקום השני.

15. DRORIKO Member

מה זה תחשב סבירה? יש לך את אינטר עם הסגל הכי טוב בליגה, את אטאלנטה שזאת קבוצה שרצה הרבה שנים ועם הכדורגל הכי מאומן באירופה ואת יובנטוס שהיא, ובכן, יובנטוס. גם מילאן עם זלאטן היא לא איזה נמושה.