המחזור ה-32 לעונת 2020/21 ב-SerieA: בצל החדשות על הסופרליג, עדיין משחקים על הזכות לשחק בליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏20/4/21.

1. טל. Member

מילאן גם בלי זלטאן חזקה מאוד. התלכיד שיש שם הוכיח את עצמו מספיק פעמים בשביל להפסיק לנסות ומזער את מה שהלך שם השנה.

יובנטוס היא ובכן יובנטוס, אבל השנה יובנטוס ובכן מאבדת נק' בסיטונאות נגד כל מיני בנוונטו.

כשניצחתם את נאפולי במחזור השלמה הייתי בטוח שהמקום ה 4 בכיס שלכם. אבל האמת היא שלא. יהיה קרב קשה נגד נאפולי ולאציו גם.
    אני אפילו לא יודע אם יובה פייבוריטית כי לשתיים הנ"ל גם יש לוח משחקים קל יותר מאשר ליובה עד סוף השנה.

2. DRORIKO Member

מי אמר שיובה פיבוריטית? אני רק אומר שהיריבות השנה לטופ 4 היא קשה מהרגיל ולא הייתי מגדיר את גאטוזו ככשלון במידה ונאפולי לא תעפיל לשם.

3. SerieA Il Capitano

אינטר ויובנטוס ברמה אחרת, אבל אני חושב שהסגל של נאפולי טוב יותר מזה של מילאן ושל אטאלנטה. נכון שאטאלנטה הכי מאומנת ויש לה את המאמן הכי טוב, אבל אני לא רואה עבודה יוצאת דופן של גאטוזו כלל וכלל.

4. טל. Member

העולם הוא אפור. ותמיד יש קשיים בדרך. ותמיד יש נסיבות מקלות. ותמיד יש אינדיקציות לכאן וגם לשם. אבל בסוף בסוף הכל מתנקז ליעדים שהם בינאריים והחלטות שאנחנו מקבלים שהן בינאריות.
    נניח שנאפולי מסיימת מחוץ לטופ-4.

אם בתרחיש כזה בעיניך גאטוסו הוא לא כישלון - אז הוא הצלחה.

אתה לא יכול להיות: לא זה, ולא זה. אתה לא יכול להיות " באפור שבאמצע".

כי יש טופ-4 ויש "לא טופ-4".
    כי יש להחליט להשאיר אותו בתפקיד, ויש "להחליט לא להשאיר אותו בתפקיד".

אין "באמצע". אין "לא זה ולא זה".

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/21
  5. DRORIKO Member

אז תתפלא

6. טל. Member

מה זה "תתפלא"?
    יעד מספרי הוא יעד בינארי. או שהוא מושג או שהוא לא מושג.

אם היעד שהוגדר לגאטוסו זה מינימום מקום 4 - לא יכול להיות שפחות מזה לא יהיה כישלון.
    אם כך המצב - אז זה לא יעד. זו רק המלצה.

7. DRORIKO Member

תראה אני לא יודע איזה יעד הוצב לגטוזו בחדרי חדרים, אני מדבר על איך שאני מסתכל על זה. ואני לא חושב שמקום חמישי זה כשלון ועילה לפיטורין גם אם לא הצלחה כבירה. חוץ מזה שלפי מה ש @uri אומר הוצע לגאטוזו הארכת חוזה עוד לפני שהעונה הסתיימה ככה שכנראה שגם אצל דה לאורנטיס טופ 4 זאת לא המטרה היחידה, כי אם היא היתה אז הוא היתה מחכה עד סוף העונה.

8. itzik.miro Member

גאטוזו חצי עונה היה עם 2/3 סגל כשיר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. טל. Member

דרוריקו,

שמע אף אחד לא יודע מה הוצע. התקשורת - ועוד בדרום המגף - ממציאה סיפורים שבמקרה הטוב מבוססים על הדלפה. והעיתונאים משלימים את השאר מפרי דמיונם.
    בעניינים מסוג זה: לדעת באמת על אירועים, מה קרו ואיך התגלגלו: זה רק בעתיד כשיהיו ראיונות. אחרי שה DS של נאפולי יפרוש וגאטוסו יפרוש. הם יפתחו את הפה ויספרו. ואז הקורא הנבון ירכיב את הפאזל.

אם אתה שואל אותי?
    אם בכלל הוצעה לגאטוסו הארכה (בדגש על אם) אז הוצע מילולית. אולי בהבטחה.
    דברים כאלו קורים כדי לשדר מסר למאמן. כדי לשדר מסר לשחקנים.

אך האם אשכרה שמו לגאטוסו מסמך על השולחן, עם חתימה של ADL, ואמרו לו - אם אתה מעוניין תחתום גם אתה?
    -אני חושב שלא שמו מולו מסמך שכזה...

איך שאני מכיר את ADL לדעתי היעד שהוא הציב לגאטוסו אחרי ההשקעה ש ADL עשה בקיץ האחרון: זה מינימום מקום 4.
    (האמת גם אם יושג טופ-4 לא בטוח ש ADL לא יחפש מועמדים אחרים ויבעט את גאטוסו החוצה יום אחרי סיום הליגה. אבל טופ-4 זה המינימום של המינימום).

10. טל. Member

כמו כולן.

11. VAR Member

גם אני לא הייתי מגדיר את העבודה שלו כיוצאת דופן, אבל האם כל מאמן חייב לעמוד בסטנדרטים שגאספריני הציב כדי לקבל הארכה? גם גאספריני לא עמד בסטנדרטים של עצמו עד שהגיע למקום המושלם עבורו.

יובנטוס ואטלאנטה יסיימו 2-3, אני אהיה בהלם אם זה לא יקרה. גם בתחילת העונה הן ואינטר היו המועמדות שלי לאליפות. למילאן אכן יש סגל נחות משל נאפולי, אבל גם המאמן שלה עושה עבודה גדולה העונה (ואני מאמין שנאפולי בכל זאת תסיים רביעית, אבל זה כל כך לא צריך להיות רלוונטי לשאלת גאטוסו). אז על מה גאטוסו נשפט בעצם? שהוא לא פיולי/גאספריני? בהצלחה לADL למצוא מאמן טוב יותר שיסכים לעבוד תחתיו.

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. itzik.miro Member

חוץ מרומא, מילאן ויובנטוס אף קבוצה לא סבלה כמו נאפולי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם נאפולי תסיים במקום החמישי זה לא כישלון אבל היא יכלה להשיג יותר עם הכלים שיש לה. אני לא חושב שגאטוסו עושה משהו מיוחד אבל הוא גם לא מאמן סתמי ולדעתי הוא הוכיח גם במילאן וגם בנאפולי שהוא מאמן טוב לליגה. אסור לשכוח שנאפולי זה לא המילאנזיות או יובה ויש שם הרבה רעשי רקע, גם מתוך המועדון וגם מחוצה לו.

מה שכן, ספאלטי יהווה שדרוג על גאטוסו, בטח בקבוצה מוכשרת כמו נאפולי. אני לא סובל את האופי שלו אבל הוא מאמן כדורגל טוב שיכול להפיק הרבה מקבוצה עם איכויות כאלה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.