המחזור ה-33 בפרמיירליג: משחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/22.

1. Ever Banega Member

על איזו משכורת הוא יושב שלא רוצים להאריך לו חוזה?

2. oranfu Member

הזכרתי את המספרים כי דובר על שערים שהוא מבקיע כשעולה לדשא.
    בשורה התחתונה את המספרים הוא מספק.

לא יושב על משכורת גבוהה (מעריך שבאזור ה50-60 אלף לשבוע) אבל כמו שרשמתי הוא מקום 6-7 בהיררכיה אז אין טעם להאריך לו חוזה אפילו שהמשכורת לא גבוהה.

כמו שגיל רשם, על הנייר הוא יכול להיות מעולה - מהיר, גדול וחזק פיזית, טכניקה טובה, אחד על אחד לא רע, משחק ראש טוב. אבל זה נראה שפשוט לא מעניין אותו לשחק כדורגל.
    זה שחקן סגל נבחרת בלגיה (בגלל שלא משחק כמעט אז גם המעמד שלו בנבחרת נפגע והוא מחמיץ טורנירים בינלאומיים), מוניטין טוב עם התעניינות ממועדונים בכלל לא רעים בשנים האחרונות ולמרות שהוא בקושי רואה אצלנו דשא - הוא לא רצה לעזוב.
    מצד אחד אולי זה מאפשר לו לעלות למשחקים גדולים ולא להתרגש בכלל (בראיונות עם שחקנים שלנו אומרים שהבחור פשוט אסטרונאוט בכל ההתנהלות שלו), מצד שני קשה מאוד להצליח ברמות האלה אם אין לך דרייב לזה.

כך או אחרת, הוא יעזוב כדמות אייקונית אצלנו כשהוא חתום על כמה רגעים שהאוהדים שלנו אף פעם לא יישכחו.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו בארה״ב יודעים:

לג׳נד.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  4. ZobyGadol Member

דקה 87 והתוצאה 0-0 אחד על אחד מול שוער בסיטואציה הזו אני מעדיף את אוריגי על פני כל שחקן בקבוצה הזאת.

זה לא קשור לכמה הוא טוב באופן כללי כשחקן לעומת אחרים (ברור שהוא לא בלבל של סלאח/ג'וטה) זה קשור לאופי ומנטליות וברגעי מאני טיים עובדתית הוא יותר טוב מכולם וכמות שערי הניצחון שהוא כבש בזמן המוגבל שהוא מקבל זו הוכחה מספיק טובה.

אני גם מסכים שמה שתוקע לו את הקריירה זה בעיקר החשק. אני לא יודע אם כדורגל זה בדיוק הדבר שהכי מעניין אותו, אל תשכחו שמדובר בבחור די אינטליגנטי (דובר 5 שפות) כדורגל אצלו זה כנראה יותר הפן הכספי מאשר תשוקה.

אני מעדיף את רובי פאולר על כל שחקני ההתקפה פה ביחד ובליברפול הנוכחית די בטוח שהוא היה מגיע ל-40 שערים בניוטרל אבל לצערי אין לי דלוריאן DMC-12.

חשוב לזכור שאצל אוריגי זה אף פעם לא הכמות זו האיכות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.