המחזור ה-34 לעונת 2020/21 ב-SerieA: צמוד בצמרת, צמוד בתחתית - כל משחק יכול להכריע.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏1/5/21.

1. GRANDE LAZIO Member

תן שמות ונתקדם

2. DRORIKO Member

על הספסל של אינטר יושבים לך שחקנים כמו אלכסיס, פרישיץ, דרמיאן, סנסי, וידאל, עד לא מזמן אריקסן. אתה משווה לספסל של לאציו?

3. GRANDE LAZIO Member

אחי וידאל שחקן גמור.
    סנסי היחיד שהייתי שמח לקבל
    אלכסיס לא ישתלב במערך של אינזאגי anyway

בסך הכל לוקח שחקן ספסל אחד.

אחי קונטה זה הסיפור פה. אנחנו סתם מבזבזים זמן

4. DRORIKO Member

שחקן גמור שגמר על יובה בדרבי

לא יודע מי ישתלב במערך של אינזגי ומי לא, לא נכנס לרזולוציות טקטיות היפותטיות, רק מסביר לך שהסגל של אינטר הרבה יותר עמוק משלכם. בלי להעליב אבל להתווכח על זה זה כמו להתווכח על אם זהבי שווה הרכב בלאציו או לא.

5. GRANDE LAZIO Member

אם פריירה, קטאלדי, קאייסדו ומוריקי היו משחקים יותר היית רואה את מידת ההשפעה שלהם על הסגל.
    לצערי, אינזאגי קירסם את הרוטציה ל-7-8 שחקנים ולכן גם יש עייפות (כמה גערתי על כך במקרה של צ'ירו שהוכח כנכון) שפגעה בנו.
    קאייסדו היה HUGE עבורנו בעונה שעברה, לא רק בשערים, והעונה כמו שצוין כאן בעבר לא נספר. פריירה כששיחק הרשים מאוד, קטאלדי הוא לציאלה אמיתי, מחוייבות אדירה ואינזאגי מעדיף 2 שחקנים פחות טובים. השיקול דעת שלו בבחירת שחקנים הוא פשוט גרוע על גבול ההזוי ולאציו נפגעת מזה מאוד.

6. SerieA Il Capitano

כלומר אתה מוותר על חאקימי, באסטוני, בארלה, שקריניאר, הנדאנוביץ׳, ברוזוביץ׳ לטובת ההגנה שלכם, פאקינג ריינה שהוא אחד השוערים הגרועים בליגה ושער החבר׳ה אצלכם?

7. GRANDE LAZIO Member

כלומר מבחינתי

מעדיף את לצארי (חאקימי)
    לואיז פליפה (באסטוני)
    אצ'רבי (שקריניאר)

ריינה שוער טוב, היה לו משחק אחד רע בעונה שלמה (סאן פאולו), חוץ מזה שוער סולידי ויציב. אחד הגרועים? לא ממש.
    בארלה לא בתפקיד של אלברטו?
    ברוזוביץ' לא כזה עדיף ממה שיש ללאציו. לדעתי.

תן לי את דה פריי לצד פליפה ואצ'רבי לעונה הבאה ואני מבסוט בחלקי.

8. DRORIKO Member

אבל גם הנדנוביץ' על הפנים. את זה אתה אמרת לא אני. לא חושב שקישור של לייבה-אלברטו-סאביץ' נופל מזה שלכם. זה לא רק הפרסונות אלא גם התיאום בין השלושה, שרצים כבר כמה שנים ביחד. הבעיה שאין לקישור הזה יותר מדי תחליף, בטח ובטח לאלברטו שאין לו שום תחליף בקבוצה. 180 מעלות מהעומק בקישור שלכם.

9. GRANDE LAZIO Member

אבל אלברטו פתח ב-30 משחקי ליגה העונה, ובמשחק היחיד שלא שיחק פריירה פתח במקומו ונתן משחק ענק ברביעייה נגד טורינו. איפה העומק פה בא לידי ביטוי?
    גם סאביץ' אותו דבר.

מאמן, אחי, מאמן. פשוט קונטה הוציא יותר מאינזאגי מאותו סגל, פחות או יותר. וידע גם לנהל אותו נכון, בעיקר מנטלית.
    האיש הוא ווינר בנשמתו. אין מה להשוות פה.

10. DRORIKO Member

קונטה הוא אכבר-וינר. היה וינר כשחקן והוא וינר כמאמן. אבל גם וינרים צריך את הכלים הנכונים בשביל להביא אליפויות. לטעמי הסגל שלכם לא קרוב בכלל לזה של אינטר וגם קונטה לא היה עושה יותר מאשר אינזגי, אני בספק אם היה מצליח כמוהו. לא סתם זה המאמן השני מבחינת עונות רצופות בקבוצה. הראשון אימן אתכם אי שם בשנות ה-20. לנסות להקטין את מה שהוא עושה בלאציו זה מגוחך.

11. SerieA Il Capitano

הנדאנוביץ׳ פישל הרבה אבל היו לו משחקים גדולים גם העונה. כמה היו לריינה?

אני מוכן לקבל מה שאתה אומר לגבי אלברטו-סאביץ׳-לייבה, למרות שברוזוביץ׳ עדיף על לייבה בעיני.

לא חושב שלדזארי עדיף על חאקימי.

ובכל אופן, אם הסגל של לאציו היה שווה אליפות הוא היה נאבק על האליפות. זה די פשוט.

12. GRANDE LAZIO Member

עוד לא הבנתי למה, האמת. אבל נראה לי שדי מיצינו.
    קונטה היה הופך את שחקני המשנה שלנו לרמה המתבקשת (התמודדות על אליפות) בדיוק כפי שעשה באינטר, היה בונה רוטציה רחבה יותר, יעילה יותר, עמוקה יותר, ובלאציו יש לו את הכלים לעשות כן לא פחות מבאינטר. אינזאגי לא משתמש בכלל בספסל. אתה לא זה שטענת שיש לזה חשיבות מכרעת?

SerieA
    הסגל של לאציו נאבק על אליפות עם שוער פחות טוב ממה שיש כרגע, עם קשר שמאלי הרבה פחות טוב ממה שיש כרגע, ועם הרבה פחות עומק. כן אותו עומק שדובר פה. אז מה קרה העונה? תבינו לבד

13. DRORIKO Member

איזה שחקנים בדיוק קונטה הרים באינטר. כל השחקנים שלו נראו בדיוק כמו שציפו שהם יראו. היחיד שהוא קצת הפתעה זה דרמיאן.

14. GRANDE LAZIO Member

DRORIKO,
    אני עדיין מחכה שתסביר לי איפה בדיוק העומק בין הקבוצות בא לידי ביטוי.. זה לא שצ'ירו, סאביץ', אלברטו ולצארי החסירו רבע עונה ועלו שחקני ספסל במקומם. כולם שיחקו את כל המשחקים. אגב ואמרתי כבר, פריירה ברוב הדקות ששיחק היה נהדר. למה לא להשתמש בו יותר?

הדבר היחיד שאפשר להגיד לטובתו של אינזאגי זה שהבלם הכי טוב של לאציו פצוע רוב העונה. ועדיין, הוא מחריב את ההגנה עם הצבות של שחקנים לא קשורים שם במקום לסמוך יותר על בלמים טבעיים שיש לו בסגל. זה פשוט גמר אותנו.

ורצוי גם לציין שהחלק ההתקפי שלנו פחות טוב משמעותית מאשתקד. זה גם חלק מעבודה של מאמן להוציא משחקנים את המקסימום. העונה זה לא קורה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/21
  15. GRANDE LAZIO Member

קיבלתי תתשובה.
    נתקדם.