המחזור ה-38 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: המחזור האחרון - מי לא יהיה בצ׳מפיונס?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏22/5/21.

1. SerieA Il Capitano

לא חושב שהעונה השופטים עזרו ליובנטוס יותר מדי ובכל מקרה זו לא הסיבה שהם העפילו לליגת האלופות. הסיבה היא שנאפולי פשוט השמיטה נקודות על שטויות, והגול שהם חטפו אתמול היה השיא.

טל. אוהב/ת את זה.
  2. טל. Member

הסיבה הראשונה ממעלה שבגינה נאפולי לא עלו זה כי הם השמיטו. ברור.

ולמען האמת להפיל הכל על טעות של שחקן אחד חלש גם זה דמגוגי.

פשוט חורה לי הדפוס החוזר הזה של קבוצה אחת בליגה שבחיים לא משלמת ולא תשלם על טעויות/חולשות שלה.

מאז אתמול בלילה אני חמוץ וממורמר.

3. DRORIKO Member

כשיחפשו נקודות אור ביובה ידברו באופן טבעי על קייזה, קוואדרדו ודה ליכט. אני רוצה לדבר דווקא על דנילו. מבחינתו הוא הפתעת העונה. בעונה הראשונה ספג אצלנו השמצות מכל עבר, לרוב בצדק. העונה הוא התברר כנכס. היכולת שלו לשחק בכמה עמדות היתה מאד קריטית בעונת קורונה עם כל הפצועים והנעדרים. כיסה לנו לא מעט חורים וכן גם לו יש קרדיט בזה שעשינו טופ 4. הקאסרס החדש :)

4. SerieA Il Capitano

נכון זה בהחלט דמגוגי להפיל הכל על שחקן אחד. השגיאות שנעשו בנאפולי השנה הרבה יותר גדולות מהיסאי.

עם הסגל שהיה לגאטוזו, הוא היה צריך לסיים שני לפחות בעיני. אמנם השיג 78 נקודות, אבל בעונה שגם מילאן ויובנטוס שהיו לא בעונה מאד טובה השיגו 79, זה לא הישג מי יודע מה ביחס לסגל שעמד לרשותו.

5. DRORIKO Member

צריך להבין משהו אסף. אנחנו בעונה לא רגילה, ואני לא מדבר אפילו על קורונה. שים לב ש-5 קבוצות השיגו מעל 70 נקודות, לדעתי בפעם הראשונה בהיסטוריה. זאת דבוקה מטורפת, כשלזה אני כולל את הרומאיות שהיו באיזור. לסיים טופ 4 בעונה כזאת זה לא כזה מובן מאליו. מי קבע שנאפולי חייבת לסיים מעל אטאלנטה? מי קבע שנאפולי חייבת לסיים מעל יובה? לסיים מקום חמישי היה כשלון מהדהד אם היה מדובר ביובה, לא בנאפולי. לדעתי עונה סבירה שלהם סך הכל. יכול להיות שדה לאורנטיס מכיר מאמן שיכול להוציא יותר מהקבוצה, נראה בעונה הבאה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה שנאפולי חירבנו את זה בשניה האחרונה לא אמור לעוות את המציאות. הם לא נתנו עונה נהדרת אבל היו קרובים מאוד להבטיח טופ 4 בליגה קשה מאוד אז גם העונה שלהם לא הייתה קטסטרופה ולא צריך להגזים עם גאטוסו, שאולי לא מאמן טופ אבל כן מאמן סבבה לליגה. לדעתי הקבוצה שהכי הקשתה עלינו העונה הייתה נאפולי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק מאז אתמול אתה חמוץ וממורמר?

עד עכשיו היה פה טל הרגוע והמסופק?

SerieA אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

אוהב אותך אבל בכדורגל מאחל לך להיות חמוץ וממורמר מאוד.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk