הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף העונה של הפועל ת"א בפליאוף התחתון כנראה מסנוור הרבה אנשים .
    נכון שמינואר חל בקבוצה שינוי אבל עדיין הכל היה שם אפור משעמם וחלש ונקודות בחוואה .

בפליאוף העליון הם היו טובים יותר כי שיחקו מול קבוצות פחות טובות מהם , ובגלל זה אני גם לא מסתנוור מאף סיום עונה של אף שחקן שם ובטח לא מאבו עביד שאני לא תופס ממנו בכלל , ובטח כמגן.

2. Telkiyski Member

משחק ההגנה שלנו בפליאוף תחתון היה לא רע.
    גם בגמר הגביע נגד המיצ'ייה הם לא עשו יותר מדי ב-120 דקות.

אבו עביד כמגן אבל זה סתם בזבוז.
    או שתשים אותו בלם או שתשים אותו על הספסל.

בתור מגן עדיף דדיה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גמר גביע זה גמר גביע וזה משחק אחד וזה לא מדד להשוואה לשום דבר

4. Telkiyski Member

אוקיי.
    אז אני יכול להזכיר לך שאת הליגה הסדירה הפועל ת"א סיימה עם ההגנה הרביעית בטיבה בליגה יחד עם בש וקש.
    זה כבר קצת כן מדד.

אני לא אומר שאבו עביד זה איזה שובר שוויון, אבל כבלם שלישי/רביעי אצלכם זה יופי של החתמה.

5. alexshw Member

3 קבוצות שמחפשות קודם כל להתגונן ומשחקות זהיר.
    יחד עם זאת כנראה שלק"ש באמת היו בלמים בולטים אם הם עברו לשתי הראשונות.
    לא רואה הישג בנתונים הגנתיים שלכם. זה נטו סגנון.
    עבו עביד במכבי חיפה היה חסר מושג לגמרי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.
  6. Telkiyski Member

אני לא בטוח שהוא יודע להקפיץ.
    אבל אם תשים אותו בלם הוא ייתן גוף, יעלה לכדור גובה, ייצא מהמגרש גם עם חבישה על הראש אם צריך.
    שוב, לא אומר שהוא שובר שוויון, אבל בתור בלם שלישי/רביעי זה מצוין לקבוצה בליגת בורסה.

7. Raulito Madridista

עברו חמש שנים מאז אבו עביד שיחק במכבי חיפה, לא רלוונטי מה שקרה שם בכל צורה, זה חתיכת פרק זמן בכדורגל. הוא הרבה יותר טוב מאשר 'להיות בלם שלישי' ואיכות שחקני ההגנה בליגה גם ככה לא ממש גבוהה. הפועל באר שבע הנוכחית תהיה טובה יותר מהפועל תל אביב כמובן, וכשהקבוצה שלך לא מסוגלת כמעט להחזיק בכדור זה גם מביא הרבה התקפות נגד. קולו בחלק מהזמן היה פרווה, גוטליב פצוע, רז שלמה מבשל ליריבות. שחקן ההגנה הכי טוב שלנו עזב. אגב גם בדרבי ב-1:1 בליגה הוא היה בסדר גמור, לא שזה מספיק, רק אומר. אגב אני לא מבין איך שחקן מרשה לעצמו, אלחמיד - להגיד שהוא דורש לא לשחק מגן. זה משום מה עובר לסדר היום, איפה נשמע דבר כזה? לא ביקשו ממנו לעמוד בשער.

8. alexshw Member

בקו של 3 בלמים, כשהקישור האחורי ממש קרוב אליו, כשהוא לא צריך לצאת ללחוץ גבוה. אני לא חושב שזו רמת כדורגל של צמרת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. zivmay Member

למה להחתים שחקן כשידוע שהוא מדליף? כי המאמן מדליף.
    למה להחתים מאמן כשידוע שהוא מדליף ( וגרוע מקצועית)? כי כנראה גם הבעלים בוחשת בשביל תדמית.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/21
  10. South Boy Member

המועדון הכי עלוב בכדורגל הישראלי. חסרי עמוד שדרה ברמה שמעולם לא ראיתי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמן מדליף,שוער מדליף , ספורי מדליף , לפי הכתבות האחרונות על שכטר לפני שעזב את מכבי יש מצב שגם הוא נותן קטנות לתקשורת .

עוזר מאמן כשחקן כל כך שמח שירדנו ליגה , מאמן שוערים שבמקצועו הוא מתווך נדלן , שוער שלא מזמן רק לכלך על המועדון .

בונים פה יופי של קבוצה שהיא פצצה מתקתקת .

zivmay ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. zivmay Member

לאלונה כנראה עדיין לא נמאס לשרוף את הכסף לחינם. עדיף שתתרום.

13. South Boy Member

מועדון שמוציא הודעה לתקשורת שבה הוא לא מפסיק ללכלך על שחקן שהוא שיחרר ולהעיד כמה שהוא מתנהל בחוסר מקצועיות עד כדי חבלה ביציבות המועדון, משחרר אותו להשאלות בכל עונה עד שיגמר לו החוזה ואז כשנגמר לו החוזה מחתים אותו שוב זה מועדון עלוב, חסר עמוד שדרה, חסר חזון מקצועי שלא הולך לשום מקום חוץ מלאבדון וזה מועדון שאין לו שום זכות יותר לבוא לאף אחד בטענות חוץ מלעצמו על איך שהמועדון שלו נראה ועל הקלות שבה שחקנים דורכים עליו.
    אין לי מילים לתאר את הגועל, לצערי חידשתי כבר מנוי ואני סתם עובד על עצמי שלא הייתי מחדש אם היה בא, מהמועדון כבר אין לי שום ציפיות אבל גם מהקהל כבר אין לי ואני רואה איך כולם שוכחים מהכול כאילו כלום לא קרה יעני בשביל "לתת צ'אנס" בלי להבין שכמו במקרה בוזגלו עץ עקום לא יתיישר אף פעם.
    למען הכבוד שעוד נשאר למערכת הזאת אני מקווה שהרוש ישלם על חוסר הבושה שיש לו להראות שוב את הפנים שלו כאן, הפטרון שלו ששוב עושה קומבינות עם הקצבים לא ישרוד עד החגים לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/21
    oranfu ו-רוברטו באגיו31 אוהבים את זה.
  14. רוברטו באגיו31 Member

האמת שאני קורא את ההודעות של אוהדי באר פה בפורום ועד לפני כמה חודשים חשבתי שאתם מגזימים, אבל ההתנהלות של אלונה באמת מוכיחה שהיא איבדה את זה למרבה הצער .

קודם כול אני די בטוח שעל רוב ההחתמות ההזויות הקיץ אחראי סוכן העל והחבר הטוב נימני ( כבר 3 שחקנים שלו הגיעו והיד עוד נטוייה ) .
    נימני הרי דואג לאינטרסים שלו ושל הלקוחות שלו, ואלונה אוכלת חתיכת סיבוב .

הרוש זה באמת השיא . מעבר לזה שמדובר בתינוק בכיין ומדליף סידרתי שכבר נכשל בבאר שבע בקדנציה הראשונה,אז עד שהצליחו להשתחרר מהחוזה שלו, מחתימים אותו שוב ?? נימני כישף את אלונה אני אומר לכם .

לא רק נימני, הרי אלונה מקורבת לעוד כמה סוכנים אינטרסנטיים שמוכרים לה מוצר פגום במחיר מופקע .

שכטר למשל זה שחקן גמור אני אומר לכם, קונוס הוא לא מסוגל לעבור ( אני אוהד מכבי וראיתי את כל המשחקים העונה ) .

אולי היה יותר טוב בתקופה שאלונה התחבאה והייתה פחות מעורבת, ככה גרמה פחות נזק מקצועי .

הצפי שלי : רוני לוי לא מגיע לסוכות, מלכלך על אלונה אצל החבר צנציפר לאחר הפיטורים , ואלישע לוי חותם .

South Boy אוהב/ת את זה.
  15. Melikson24 Member

יש המון בבל"ת בטופיק הזה. במיוחד בשבוע האחרון.
    אבל אתה המנצח הגדול. לא הבנתי איך 3 שחקנים מתוך.. 7? 8? שהגיעו זאת השתלטות של נמני?
    ומה זה בדיוק שונה מהחלונות האחרונים, כל אלונה לא BFF של ג'קי, לוזונים ונמני כבר מתחילת העשור.

כמה שחקנים של דודו דהאן חתמו בחיפה או שאת זה אתה לא סופר?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.