הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yedidel Member

לא שיחק אצלנו יותר מדי, אבל שכן שיחק זה כמעו תמיד בא עם איזה פאשלה. מאוד פיזי ומהיר אבל עם נטיה לטעויות קריטיות ברגעים לא נכונים. בקיצור, דגני למתחילים

עידן444 אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לשכוח שעבר פציעה בצולבת. לפני זה היה מהיר, מאוד מאוד מהיר, ברמה שלפני כמה שנים כשגאדיר ושהר עוד היו בשיאם הוא השאיר להם אבק במבחני המהירות של המועדון.
    הוא גם גבוה עם לא מעט קטעים של משחק ראש טוב.
    החיסרון הוא שמדובר בבלם מאוד מפוזר, ולכן לא מפתיע שהמשחקים הכי טובים (אצלנו, בהפועל ת"א ובבני יהודה) היו במערך של שלושה בלמים עם שני בלמים שעוזרים לו.
    הוא מסוג השחקנים שהחומר גלם הוא באמת טוב, אבל מצד שני כשמגיל 17 מדברים בעיקר על חומר הגלם ושהוא יכול להתפתח לבלם טוב וזה לא קורה שנים על גבי שנים אז אתה כבר מתחיל לשאול את עצמך האם זה יקרה אי פעם (אצלנו האמינו שכן יקרה עד העונה האחרונה שם התייאשו סופית והעדיפו לשחרר אותו למרות שהוא שחקן בית).

עידן444 אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרק 216: *האס - אסי רחמים פותח הכל*

ראיון מקיף עם מנכ"ל הפועל באר שבע היוצא, אסי רחמים, שמספק הצצה נדירה ומפוכחת למועדון אותו ניהל עד לא מזמן.

◀️ בסאונדקלאוד:

◀️ ביוטיוב: פרק 216: האס - אסי רחמים פותח הכל - YouTube

◀️ באפל: ‎ספורטקאסט7 on Apple Podcasts

◀️ באנקור: פרק 216: האס - אסי רחמים פותח הכל by ספורטקאסט7 • A podcast on Anchor

◀️ בספוטיפיי: https://open.spotify.com/episode/7kj8iEN3UWwr30b2q4lfvE?si=WsUuTdEbQfyz1bD2U3RDqQ&dl_branch=1

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. Melikson24 Member

עמית בטח לא שחקן גרוע. כמו שנאמר פה יש לו פיזיות וגם לפעמים מפתיע עם טיפול טוב בכדור.
    הבעיה שהוא לא מצליח לשמור על ריכוז לאורך 90 דקות. גם במשחקי שיא שלו הוא יעשה טעויות כואבות לעין. דוסנטוס ישראלי כזה.

הייתי מציע לו ללכת לאיפה שאבוקסיס נמצא וכל חייו לשחק במערך של 3 בלמים. בנתניה עם רביעיית הגנה גבוהה מאוד יהיו לו לא מעט פאלטות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתוספת להודעה הנכונה למעלה, אם ישחקו בנתניה עם שלושה בלמים כששחקנים עם שכל כדורגל כמו אלמוג כהן ושיר צדק לידו, לדעתי הוא יהיה בסדר גמור.

6. Designer Member

אני לא מבין אבל למה סגל חושב שהוא יגיע בחינם?
    נכון הוא בלי חוזה, אבל עד כמה שאני יודע הוא שחקן בית של ב"ש מגיל ילדים, אפילו שיחק קצת בנבחרות הצעירות.
    לעניות דעתי יש כאן לפחות מיליון שקל בדמי השבחה.

7. South Boy Member

אלונה בדברים האלה ג'נטלמנית שלא לומר פראיירית, אני בטוח שאם סגל ירצה היא לא תעכב לעמית ביטון את הקריירה ותגיע איתו לעמק השווה על דמי השבחה, לא על זה תיפול ההעברה הזאת.

8. yakov_y YNWA

הרבה שחקנים שיחקו טוב אתמול, גם עמית ביטון שנכנס במחצית ובלט לטובה.
    במעט עבודה שהייתה לו היה טוב, שיחקנו עם קו הגנה גבוה וביטון גם ניהל את המשחק מלמטה באופן נחמד.
    ראיתי אותו אין ספור פעמים, לדעתי מדובר בבלם מגוחך שחלש מאוד באחד על אחד, מפוזר (אתמול הפתיע אותי) וגם כבלם שלישי הוא בלם חלש, אתמול הייתה המחצית הכי טבוה שראיתי אותו.
    כבלם רביעי (אם כהן חוזר לקישור מידי פעם אז בלם 3.5) פחות משנה לי אבל אם הוא הגיבוי לכהן וצדק שגם הם בסימן שאלה, אנחנו בבעיה.

9. עידן444 Member

אלמוג לא יחזור לקישור. הסתיים הפרק הזה בקריירה שלו ואני חושב שזה מהלך נכון.
    אטפלד טוב בלקדם צעירים. יכול להיות שעמית ביטון הגיע לבית ספר טוב שיתן לו לפרוץ.
    לגבי דמי השבחה- לא יודע מה סגל חושב או לא חושב- אם עמית ביטון יעלה לו יותר מסכום סמלי- אני בטוח שיש אופציות נוספות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. italiano Member

מיכה חתם רשמית ל3 שנים.

דור מיכה: "היום אני מתחיל פרק חדש בקריירה הספורטיבית שלי ונרגש להצטרף למועדון הכדורגל הפועל באר שבע. אני שמח על הזכות שניתנה לי לשחק כדורגל בקבוצה שצמאה לתארים ולא יכול לחכות לרגע שאפגוש את האוהדים.
    אך לפני כן אני רוצה להתייחס לאותה פרשה שאין יום שאני לא מצטער על חלקי בה. אין ספק שכספורטאי מוכר, נדרש ממני להוות מודל לחיקוי עבור צעירים רבים ואני מצטער מעומק ליבי שאכזבתי אותם. למרות שהתיק נסגר מחוסר אשמה, אני לוקח אחריות מלאה, מתנצל בפני כל מי שנפגע ומבין ששגיתי בקבלת ההחלטות. כל חיי דאגתי לשמש דוגמא אישית ופעלתי על בסיס ערכים שינקתי מהבית ואמשיך לעשות זאת גם בעתיד. לסיום, אני רוצה להודות להוריי, משפחתי ולארוסתי אלמוג וכמו כן להודות לאלונה ברקת ולצוות המקצועי על האמון בי. אני מתחייב לתת את כל כולי למען הצלחת הקבוצה".

נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "לאחר התנצלות כנה וחרטה עמוקה שדור הביע באוזניי וגם בפומבי, אני רוצה לברך אותו על הצטרפותו למשפחת הפועל באר שבע. נאמר כבר שלטעות זה אנושי ולסלוח זה אלוקי. אל לנו לשפוט לעד אדם שמודה שטעה ומתנצל, לכולנו מגיעה הזדמנות שנייה. אני בטוחה שדור יתרום לנו רבות כמועדון וכמשפחה בשנים הבאות".

11. Ori8 Member

חבל שלקח לו כל כך הרבה זמן להוציא את המילים האלה מהפה, אבל טוב מאוד שהתנצל באופן חד וברור שלא משאיר מקום לספק.
    לא ברור למה אצילי החתיכת אפס הזה לא יכול היה לעשות את אותו הדבר, אבל הפערים האישיותיים בין השניים ברורים.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק הפערים האישיותיים, זה גם אלונה.
    הלחץ עליה מכל הכיוונים גרם לכך שהוא יוציא הודעת התנצלות במעמד החתימה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

אני בטוח שאין אוהד מכבי תל אביב שלא מרגיש תחושה מוזרה עכשיו. לגבי אצילי, אני תפסתי את המקרה כחמור יותר מצדו שכן הוא אמור להיות איש משפחה - נשוי ואבא לילדים. אבל לכולם ברור איזה טיפוס מיכה.

בחזרה לכדורגל: אין בליגה הזו הרבה שחקנים טובים, שמח לראות את מיכה חוזר. זה לא השחקן של 2018/19 אך כתבתי שאי אפשר לשפוט אותו על סמך התקופה שנכפתה עליו בקפריסין. הוא יכול להיות שובר שוויון. שחקן עם ראיית משחק מדהימה, עובד קשה על המגרש ובאר שבע נראית לי קצת אפורה מדי נכון לעכשיו, בנייה קצת יותר מדי לרוחב. הוא בסך הכל בן 29 ולא אמר את המילה האחרונה ואולי הכי חשוב - השוק מאוד קשה ושילמו עליו גרושים בגדול (100-150 אלף יורו). יכול להתברר כשחקן הרכש הכי חשוב מבין הרכבת שנחתה. מה שכן, נראה אם רוני לוי יעלה עם קשר אחורי+גורדנה+מיכה או מתכנן לנו איזה מערך קונטה אחר.

14. DRORIKO Member

כמה ירוויח לעונה?

15. Ori8 Member

מועדון הכדורגל המקורי כל כך הפועל באר שבע משתמש בשיר אוהדים של מכבי למיכה בשביל ה"וולקאם" שלו בעמוד שלהם. "יום יום אני תולש..."
    איזו מקוריות, איזו יצירתיות איזה יופי. מאוד מרגש.

ועוד סיפרו שבמכבי אין כלום בניגוד לכלללל השאר.

טקסט של אתר הבית של מכבי:

ברקת, שמעמד האישה חשוב לה לא פחות משלוש נקודות או ניצחון באירופה, בדקה את הנושא לעומק. היא לא חייבה את מיכה להתנצל שוב על האירוע ובחרה שלא להציב את זה כתנאי, אך בלי קשר מיכה אמר לה באחת השיחות שהוא מתכוון להתנצל שוב על המקרה המצער מבחינתו, וכך עשה. בכל מקרה, ברקת רואה בשחקני הכדורגל של ב"ש כמו ילדיה ואם חלילה אירוע כזה היה קשור באחד מבניה, היא היתה חושבת שמגיעה לו הזדמנות שנייה.

מצב נושא:
הנושא נעול.