הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מי כאן במחנה ז'וס ומי במחנה אליה?

https://media.tenor.com/images/a200d9d993db1d5d76c3e53b39b8bd4b/tenor.Xxx

קשר ימני ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

@Nigel de Jong תרשה לי לצאת דיפלומט.
    אני בעד מה שיעשה טוב להפועל באר שבע. זוס שחקן בעייתי ולא סתם הוא בהפועל באר שבע, בהפועל באר שבע צריכים לדעת להכיל את הדברים האלו כמו שעשו במקרים של אוגו בשנים עברו (אוגו עוד שנייה תלה את דודזאדה). חשוב שיטפלו במקרים האלו אבל גם חשוב להגיד שיש ניסיון לעשות מהזבוב פיל.
    ככה זה שדופקים את מכבי נתניה (ודפקו אותם עם זה שלא הוציאו אדום), פרימו משתגע.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  3. G.B7 ירוק עולה

ז'וסואה השחקן הכי טוב בליגה, אני חושב שכרגיל מנפחים הכל בתקשורת אבל גם אם לא, דברים כאלה קורים וצריך לסגור את זה
    בתוך המועדון בשקט.

אני אבל כן חושב שאם הוא היה מקבל את האדום נגד נתניה, אולי היה לוקח צעד אחורה והתקרית הזו לא הייתה קורת.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שצריך לסגור את זה בתוך המועדון.
    השאלה(בהנחה שאכן היו קללות ועימות בין השניים) היא מה היה קורה אם במקום הפורטוגלי היה מדובר בספורי או בקלטינס איך הוא היה נענש ומה היה הלך הרוח הכללי סביב האירוע. ברגע שנותנים לשחקן עם אופי כזה הרגשה שהוא מעל המועדון ומעל הליגה זה פתח לצרות.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/118913428_809374749803433_4529568345515239505_n.Xxx?_nc_cat=102&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=1Uv_VxZBEUgAX8nVhCU&_nc_ht=scontent.ftlv3-1.fna&oh=90a08c16a3a332715c6466d596dd2ae3&oe=5F7E1952

G.B7 ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא היה כלום אז על מה הוא עומד לועדת משמעת?

7. Telkiyski Member

ז'סווה זה ערס פורטוגלי.
    ראו את זה גם בעונה שעברה עוד המרפק לאלמוג כהן והסיפור מעכשיו.

ב"ש צריכים להתחיל לשים אותו במקום כי זה מרגיש קצת כמו מדרון חלקלק.
    אולי אני טועה אבל זה קצת מריח ככה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אם "עיתונאי" כתב משהו אז זה בטח נכון.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  9. zivmay Member

זוס הוא מציאה, כמו אוגו. אין מה לעשות, הם לא סתם הגיעו לליגה הישראלית ( ועוד הוא נשאר אחרי קיצוץ של 50 אחוז).
    גם אליה הוא לא מהשחקנים השקטים, הוא הספיק לריב גם עם בכר, אוגו ועוד. לפחות זה מראה על רצון ושיגעון.

10. Raulito Madridista

הודעה כזו הופצה לכל הכתבים: "במהלך משחקון פנימי באימון שהתקיים אתמול, שחקן הקבוצה, ז'וסוואה קילל את אליניב ברדה, בטענה לשריקה לא מוצדקת. האירוע לא יעבור לסדר היום והשחקן יקנס לאחר שיתקיים מולו הליך משמעתי". כל דבר אחר שנכתב - "עלול לעזוב" או סיפורים אחרים של - זו פרשנות לעצמה. אבל אירוע היה גם היה, אז למה לזלזל? בכל מקרה הדיון מיותר. הרי אם זה היה קורה בבית"ר ירושלים\הפועל תל אביב וכל קבוצה אחרת ואוהדים של קבוצות אחרות היו באים להשתתף בשיח אז ברור שאוהדים של אותה קבוצה היו מגנים על הכוכב שלהם. אני חושב שצריך להציב לז'וסואה גבולות אחרת הוא לא ילמד לקח, מעבר לזה שברדה בהפועל ב"ש הוא קדוש.

אגב אני עדיין לא חושב שהוא השחקן הטוב בליגה ולא בטוח שרק בעיות משמעת מנעו ממנו להיות שחקן לגיטימי בליגה בפורטוגל. אבל מסקרן לראות אותו כאן בעונה שלמה אם הוא ייתן מספרים בדאבל פיגרס (לוקח בחשבון שאין פרטנרים מספיק טובים לצידו), וכמובן שצריך להוריד איזה 5-6 משחקים בגלל השעיות, מנוחות ועוד.
    מישהו יכול לעדכן על הזרים החדשים שהצטרפו לקבוצה? מיועדים להרכב הראשון אני מניח, יביאו שדרוג מיידי לדעתכם? אופטימיים?

לגבי מה שמשה כתב מתחתיי - מצד אחד זה מגעיל כל ההדלפות האלה, מצד שני שמעתי שזה קורה גם במכבי חיפה עם שחקן מסוים. מעבר לכך, כל אוהד רוצה לדעת קצת יותר ממה שקורה בפנים, מעבר לתקשורת כמובן. One היו הראשונים שיצאו עם זה בבוקר נדמה לי, על התקרית הזו.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

האופי של ז׳וסווה הוא בעייתי בהחלט אבל מאידך החיבור המיוחד שלו לאבוקסיס יכול להיות פתרון לוויסות הכעסים והסידור ראש. כלומר, אי אפשר לחנך או לשנות את הבחור אבל זה נראה כאילו הוא מלא הערכה לאבוקסיס ולקבוצה והוא לא ישבור את הכלים בקלות ראש.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השמועות, זה היה משהו פנימי באיזה משחקון באימון ואליה וזוסואה כבר סגרו את זה ביניהם, אבל אז השחקן ר.ס שמסרב לקצץ הדליף את התקרית (כניראה רוצה למלא את החלל שנוצר מאז העזיבה של ממן) ולכן במועדון יהיו חייבים לעשות משהו אחרי שיצא החוצה.

13. Telkiyski Member

אולי תביאו אותו לניסנובים?(את השחקן ר.ס)

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקרון חוץ מזוסואה אין לנו כלום בקישור המרכזי היום. כמה צעירים, כמה ישראלים בינונים, כמה ישראלים עם סימני שאלה. המחסור בקשר אחורי הוא הכי בולט ולכן למריאנו בריירו יהיה את התפקיד הכי מרכזי מהזרים שהגיעו.
    כמובן שלאור העזיבה של שהר גם לג׳ונתן אגודלו יהיה תפקיד מרכזי מאוד, אבל בעמדת החלוץ יש גם את וארן, אולי גם שבירו/גאנם יתנו תפוקה, ככה שגם הוא חשוב מאוד לנו השנה אבל לא כמו בריירו שהוא כניראה הקשר האחורי הטבעי היחידי בסגל שלנו.
    כשמרסלו מלי היה מועמד בזמנו הייתה אצלנו התלהבות גדולה מאוד. אבל הזמן שעבר מאז והעובדה שהקרירה שלו ממשיכה ללכת אחורה הורידו הרבה מההתלהבות, וזה מרגיש שהוא מתחיל את העונה כזר השישי שלנו, אבל גם הוא, לאור הקישור המרכזי החלש שלנו, יכול להיות תוספת משמעותית אם יחזור לפרוח אצלנו.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצענו בהשאלה בחינם אבל אצלכם מסרבים בגלל השכר, רוצים שנשתתף באיזה 50 - 60 % מהשכר. טוב שלא ביקשו שנשלם לכם על זה שהוא משחק אצלכם.

מצב נושא:
הנושא נעול.