הפועל תל אביב 2020/21: זה לא אותו דבר מלבד הגעגוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אני לא חושב שעידן ורד לא משקיע, פשוט אין לו את זה יותר.
    הוא היה אדיר עד המחלה שלו אי שם בתקופת טביב (אני כבר לא זוכר איזו עונה זו היתה) ומאז הוא פשוט לא טוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

בואטנג ממש לא דריבליסט. סתם שחקן גרוע.

מקווה שלוסיו ואלטמן יחתמו.

3. Raulito Madridista

עידן ורד איבד את המהירות כבר מזמן ולא מתאים לקו. אין בו צורך באמצע (שחקן שיודע למסור וכמובן חכם) - כשיש את שלומי אזולאי. הוא שחקן עם שם בכדורגל, מעריכים אותו, מדבר יפה, אכפתי, זה שיחק תפקיד חשוב בהחתמה שלו לדעתי. אני באמת חושב שאין לו את הכוחות ברגליים כבר וזה לא קשור להחלפת קבוצה או משהו כזה כי אין ספק שהיה מלא חרא בבית"ר. אזולאי? לא כל שחקן עומד בציפיות וזה לא בהכרח אומר שהוא זורק זין או משהו כזה. עמנואל בואטנג לא ממש השתפר בתקופה שלו כאן וחבל, גם המאמנים אשמים בכך. הוא כן חזק, פיזי, קשה לעצור אותו כשהוא בא עם הפנים וזה שחקן שהגיע בגרושים. גם הבעיטה שלו לא רעה. אתה מחמיר איתו לחלוטין וצריך לזכור שהוא מיעט לשחק. הוא לא היה מאלה שקיבלו הרכב על אוטומט גם ביום פחות טוב.

אם לוסיו מגיע במקום אלטמן - ההנהלה ראויה לכל הביקורת שבעולם. לפחות לגבי כל מיני ציטוטים מצד הפועל - הקפטן סיים את הסיפור. לוסיו בסדר ואני יודע שאסור לי לחשוב רחוק מדי כאוהד הפועל וזה שיהיה בן 33 בספטמבר לא אמור ממש להפריע, ועדיין.

4. oranfu Member

לדעתי בואטנג שחקן טוב.

לגבי אזולאי, כנראה שהוא פשוט בעל אופי גרוע.
    בחור מאוד מוכשר, סומן מגיל צעיר במכבי חיפה וכנראה שלא היה צריך להתאמץ בשביל להתבלט בגילאים צעירים. ברגע שלא הכל בא לו מאוד בקלות כשעלה לבוגרים - הוא צלל.
    הגיע לבית"ר, עבד "יחסית" קשה בשביל להוכיח את עצמו כשקיבל הזדמנות במועדון גדול ואחרי זה שוב נח על זרי הדפנה.
    מה שבא לו בקלות - אחלה.
    מה שהוא צריך להתאמץ בשבילו - לא יקרה.

אם בהפועל יבנו מערכת שיודעת לחפות עליו ולתת לו להתרכז נטו בלעשות מה שהוא יודע לעשות עם הכדור - אולי יהיה טוב.
    אבל כאן נכנסת לתמונה גם הכשירות הלא טובה שלו. אולי גם זה סימפטום לזה שהוא לא עובד קשה.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים עם ההנחה שאם לא בא לו בקלות אז הוא מוותר. הבחור אחרי שהיה קפטן ומלך השערים בנוער, סומן להגיע הכי רחוק, מצא עצמו בליגה א׳, מטייל בקבוצות כמו הפועל הרצליה ומתאמן עם הפועל חדרה. היה בקלות יכול להיתקע בליגות האלה ואז הגיע העונה הטובה בראשון לציון. גם בביתר תחת לחץ היה נהדר, למעשה בהזדמנות האמיתית הראשונה בליגת העל.

עשה קאמבק מרשים לקדמת הבמה, הבעיה היא באמת במעבר חזרה למכבי חיפה והחתימה במכבי תא שגם הייתה מובנת כלכלית. בביתר הוא קיבל משכורת מאוד נמוכה יחסית, סביב ה 50 אלף דולר לעונה, והאחרי עונת הפריצה ההצעה של טביב לחידוש לא הייתה מזהירה.

הקדנציה השנייה במכבי חיפה באמת היה קטסטרופלי, אבל ככה כל הקבוצה.

6. alexshw Member

יום אחד מועמד להפועל, יום אחר בדרך להשאלה לדינמו קייב.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

זה נראה שהסגל שלנו די סגור ואני שמח שאחרי שבועיים בהם הניסנובים זכו לכותרות והריצו אותם כבעלים אידיאלי - חזרנו לקרקע. בגדול, הפועל החתימה שחקני רכש לא רעים, רצוי בחינם, כאלה שלא הייתה עליהם שום תחרות. שלומי אזולאי לא קיבל הצעה טובה יותר ובטח שלא עידן ורד שתרומתו המקצועית, שזה התאכלס - מוטלת בספק. היה אפשר ואף רצוי להשאיר את הקפטן עומרי אלטמן (לא בדיוק על אותה עמדה אבל שחקן טוב פי כמה מוורד כיום) ואיבדנו גם את איאד אבו עביד. נזכיר כי ביחס לסגל שסיים את העונה שעברה - אז היה לנו גם את לידור כהן. רז טוויזר מוכשר לפי מה שהבנתי אבל לא פשוט להשתלב אצלנו. בקיצור, יכולנו להסתער על המקום הרביעי כביכול ומה גם שהבנתי שיש 7,000 מנויים+, אבל העדפנו לקחת הכל באיזי ולתת גם לגורל לעשות את שלו, לא הבינו כמה חשוב עוד שחקן טוב לחלק הקדמי. זו עדיין התקפה שיכולה לתסכל אותך לא מעט, ואת לוסיו היה רצוי לסגור ממזמן וגם הוא פיתרון לעונה בקושי.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיפור עם דני גרופר?
    אצלנו מדברים על זה שהציעו לנו להחתים אותו, הוא לא אחרי עונה טובה אצלכם? למה שיעזוב?

9. Raulito Madridista

הקפטן אלטמן העלה ציוץ מוזר בטוויטר וכביכול רמז להתפתחויות לגביו. בספורט5 נכתב שעדיין יש פתח לגבי הישארותו אחרי שלא קיבל הצעות מניחות את הדעת מחו"ל (קבוצות מפורטוגל - אירוקה, והונגריה - הונבד הביעו עניין). זו יכולה להיות החלטה טובה עבור כל הצדדים - אלטמן יקבל חוזה גבוה יותר ממה שחשבו לתת לו, הביקורת של האוהדים על ההנהלה תהיה מתונה והקבוצה תרוויח עוד שחקן התקפה טובה שיעזור לנו להגיע לצמרת. מה שכן, יש לו הצעה במכבי ת"א בה לא יהיה שחקן משמעותי כמו כאן.

לגבי דני גרופר: עשה התקדמות גדולה אשתקד, השיא לדעתי היה בגמר הגביע עם משחק מעולה הן התקפית - תמיד היה מהיר, והן הגנתית מול שחקן כמו גררו. יש לו סעיף שחרור לאירופה והוא 'פוזל' לשם. הפועל רוצה שיאריך את חוזהו שמסתיים בתום העונה הבאה ועל כן קיבל אולטימטום. ככל הידוע לי מעבר לקבוצה אחרת כאן הוא לא אופציה. מה שכן הפועל לא 'חוששת' יותר מדי כי דורון ליידנר (תינוקות קלינגר, זוכרים?) לא פחות טוב ממנו.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרופר לא יצא למחנה אימון לפי פרסומים. השאלה האם בשל למעבר למועדון כמו שלנו?

11. Telkiyski Member

הוא לא מעוניין להאריך חוזה.
    יש סעיף שחרור 450 אלף יורו.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכסף מעניין בעיקר את אלונה והבעלים שלכם, אני שואל איך הוא מקצועית, התקפית (לא היה במקור שחקן התקפה?), הגנתית, איך הוא ביחס לשאר המגינים השמאליים בליגה ומה הרף שלו?

13. Telkiyski Member

התקפית השתפר. הגנתית טעון שיפור ומרבה להחליק.
    מי המגן השמאלי שלכם?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע סולומון שהגיע מכפר סבא ומחלטרים שם עם קלטינס עד שיגיע מגן שמאלי נוסף (רצו זר אבל הדיווחים שבגלל הקורונה יש קושי להנחית כאן זרים).

15. Raulito Madridista

רוני לוי מעדיף מגנים כמו שון גולדברג שאתה יכול לסמוך עליו בגדול שיעשה את עבודת ההגנה. גרופר הוא יותר 'הרפתקן' מה שנקרא וכמובן מגן בינוני. גמר הגביע היה רגע השיא אבל כמובן לא משקף את היכולת הכללית שלו. הוא שחקן צעיר שרק בשנה האחרונה ממש שיחק בעמדה אחת קבועה וזכה להמשכיות, קודם לכן הוא היה השחקן המוזר שלא הבינו למה ניסו מציב אותו. מהיר, אוהב לתמוך בהתקפה, פס טוב ויכולת הגנתית סבירה יחסית. לא מספיק טוב להפועל באר שבע כשיש כבר שחקן שאמור להיות מחליף. גם אם תגיד לי שהשיטה תהיה שלושה בלמים ואז החסרונות שלו בהגנה פחות רלוונטיים - מצחיק שיש שני מגנים ברמה של שחקני ספסל.

בחזרה לקבוצה שלי, אמשיך להגיד את אותן הזמירות: יכלו לתת אמירה בקיץ, גם בלי לצרף שחקנים בעלות - והסתפקו במועט. על כל מהלך טוב - היה שחרור של שחקן חשוב כמו איאד אבו עביד או הקפטן אלטמן. מעניין מי יהיה הגיבוי של ליידנר.
    שאלה: זוכרים איזה עוד שחקן זכה לאיומים של 'תישאר בארץ' אם אתה לא חותם? שחקן מרכזי, עבר הרבה-הרבה זמן, בואו נראה מי רושם פה את הסיפור בשורה

תשובה: ערן זהבי בימי הדאבל, על סף ההמראה לקאזאן.

מצב נושא:
הנושא נעול.