הפועל תל אביב 2021/22: עם הפנים לצמרת, חושבים התקפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אלטמן נפרד באינסטגרם.
    מספר שהסכים לשחק העונה ללא שכר (WTF?!).

האמת עצוב לי.

2. קשר שמאלי Member

עצוב לך כי הוא שחקן טוב כי התחברת אליו?

3. Telkiyski Member

בעיקר כי הוא התחבר למועדון.
    אולי זה היה סתם הצגות, אבל אני הרגשתי שאיכפת לו.

להגדיר אותו "שחקן טוב" קצת קשה לי.

בוא נגיד שהיו לי בשנים האחרונות רגעים קשים מזה, וזה עדיין קצת מבאס.

4. alexshw Member

אין דבר כזה לשחק ללא שכר. זה לא חוקי.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תשמע קצת הגזים בפוסט ("אם תלך מי יחבק רותי ככה.." בוא אחי תרגע) אבל נדמה שדי התחבר למועדון ומקצועית גם אם לא עילוי היה טוב מאוד שנתיים עם הרבה גולים חשובים. יכול להבין את הבאסה שלו.

אני אישית הייתי משוכנע שישאר ומפתיע אותי שלא הסתדר.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

6. קשר שמאלי Member

קצת קשה לי להבין איך אפשר להתחבר לשחקן בית של היריבה המושבעת
    אני לא מסוגל להתחבר לשחקנים שמזוהים עם מועדונים שאני שונא

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/21
  7. Raulito Madridista

הנה הפוסט המלא, איך כל אוהד יגיד לכם? "נוטה להאמין לו".

אין דבר כזה "עצוב לי" לפחות מבחינתי אז שגילי ורמוט עזב והכרחתי את עצמי לא להיקשר לשחקנים, אולי קצת-קצת עם אוראל דגני אבל כאן זה מקרה מטופש, נגמר לו החוזה והוא קיבל הצעה לא ראויה, זה לא שהוא עבר לקבוצה שנמצאת כמה דרגות מעלינו מקצועית וכלכלית והיה צפוי שהניסיון שלו לצאת לחו"ל ייכשל. יש לו מקום בסגל היום וגם בהרכב, במה עידן ורד טוב ממנו? גם לא בהכרח שלומי אזולאי הקשר. אני עולה איתו בשפיץ כ-'9' מזויף במקום לוסיו שנוראי ושלומי אזולאי הבינוני ולא משוכנע שגם רוסה שנראה הכי טוב מבין השחקנים שלנו - בהכרח היה מבקיע יותר ממנו. אלטמן השתפר המון בשנה האחרונה בפן המנהיגות וב-2019/20 באמת היה אחלה וזה לא היה רק פנדלים. תחשבו כמה היה לא פשוט להיות חלק מהפועל ההיא פרט לכך שקיבל את הבמה. גמר הגביע פתאום צרם לי שוב פעם, זה כן.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיץ 2019 ספורי ולבקוביץ' עוזבים,
    קיץ 2020 דגני עוזב,
    קיץ 2021 אבו עביד ואלטמן עוזבים.

מועדון שלא משכיל להשאיר אף שחקן שמצליח מקצועית ו/או מחובר לקהל. וחוץ מספורי אין הצדקה כלכלית לאף עזיבה, את כולם היה ניתן להשאיר בקלות. נטו עניין של רצון מצד המועדון.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאלטמן עשה הצגות, היה שם חיבור אמיתי. ראיתי את זה מהדשא עם ה 2-1 בבלומפילד במשחק האחרון עם קהל לפני עידן הקורונה, הצ׳יפ ההוא שהעלה אתכם לפלייאוף העליון, וראו את זה ב 1-0 שעשה בדרבי לא מזמן. האמוציות אמיתיות, הרגש אמיתי, אגדיל ואומר גם שחסרונו עוד יורגש העונה, ולאוו דווקא מקצועית, אם כי גם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

מבין כל אלה השחקנים שאפשר היה באמת להשאיר בלקות וגם היו צריכים מקצועית להישאר אלה לבקוביץ' ואלטמן.

לספורי היה סעיף שחרור של חצי מיליון יורו אז הוא הלך לב"ש, אבו עביד להבנתי גם קיבל מב"ש הצעה גבוהה יותר.

אבל כן, זה מעצבן.
    מי שטוב אצלינו - מספיק שתגיע הצעה הכי "פשוטה" מאחת העשירות - והופ הוא עוזב.

11. Raulito Madridista

אז הנה זה שוב העניין שאלטמן לא הלך למכבי חיפה ונפרד בדמעות תנין. הוא בלי קבוצה בינתיים. החיבור להפועל באמת היה אמיתי, נגענו בו בקיץ 2019 כשאף קבוצה לא רצתה להתקרב, הקהל עוד היה עם בטן מלאה כלפיו והכל השתנה; גם את אוראל דגני היה אפשר להשאיר בלי להפוך עולמות לדעתי, הוא צבר כבר מספיק שנים בהפועל, שימש כקפטן, נפנפו במספר הספיגות שלנו נגדו למרות שברור שהפלייאוף העליון היה גדול עלינו, אז מה אם בדרבים הוא היה חלש. לידו רז שלמה היה נראה לא רע בכלל והנה אדי גוטליב לא כל כך בשל כנראה "להוביל". לבקוביץ' בן 33 וצעיר משטקוס, אכלנו אותה עם יואב ג'ראפי שאהב לעשות פוזות למצלמה ואני בקושי זוכר משחק שלו שהביא נקודות.

מה ההרכב שהייתם רוצים לראות במשחק הבא ובכלל בהמשך העונה שלנו? בואו נגיד - נגד 'רוב הליגה' ולא דרבי\מכבי חיפה\הפועל באר שבע?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו עביד לא מרוויח כזה הרבה בב"ש, הדיווח הכי קיצוני בתקשורת הוא 180 אלף דולר לעונה ויש דיווחים גם של הרבה פחות. סביר שהיה מתפשר גם על פחות כדי להישאר.
    דגני סיפור דומה.

13. Raulito Madridista

- דן איינבינדר יכול לטעות וזה קורה לכולם אבל שלא ייספר לנו שהוא "החזיר" משום שכבש בפנדל גבולי ככה.
    - כל הכבוד לקבוצה שלא הצליחה לשמור בשיניים על היתרון נגד ליברפול האימתנית באנפילד - סליחה, נוף הגליל. קבוצה רכה ופחדנית. מישהו שלם עם שטקוס? משחק הרגל הנוראי+חוסר היציבות? בעיקר השער הראשון?
    - יש זמן עכשיו בפגרת הנבחרות לעבוד על כל הליקויים. לתלות להם במתחם בוולפסון את הציטוט המטופש של קריאף האידיוט והקפטן המביך בליגה ושיעלו בטירוף פעם אחת כבר. נקווה ששלומי אזולאי הקשר יחזור. בית"ר זה משחק אחר כבר.
    - אושר דוידה חייב לשחק. הוא ההווה והעתיד ושווה 'לשלם שכר לימוד'. אתמול בעט למשקוף, כבש ובעיקר הוסיף מהירות. הוא צריך לרוץ ב-11 כהוראה מלמעלה, באמת. מדמיין לעצמי שעם אלטמן בשפיץ במקום אחד הגלמים - היה יותר טוב גם אם הוא לא חלוץ.

ירוק ירוק אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

שטקוס אשם קצת בשער הראשון.
    בגול שקיבלנו דקה 95 אין לו שום חלק.

שיחקנו חרא. חצי שני קצת השתפרנו אבל גם. לא יכול להגיד ש"השוויון היה באוויר" או משהו כזה.

סה"כ תיקו תוצאה משקפת. אם היינו מנצחים זה לא היה כי באמת הגיע לנו.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו קפטנים מביכים

http://www.up2me.co.il/imgs/25191.Xxx

Roma ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.