הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏28/8/20.

1. Clichy COYG

מודה שיש לי בחילה קשה מהזכייה הזו אבל אם כבר אז לפחות שתמצב את קאנטה במקום שמגיע לו (ויש לו עוד כמה שנים לתת). שחקן על.

2. k_700 Member

מה זה לחץ שמפעיל על היריבה?
    למה לפני פפ הוא היה חלוץ סטטי שמחכה ברחבה?
    סיטי עם הכשרון שלה תמיד הייתה קבוצה שלוחצת ואגוורו אף פעם לא היה מישהו שלוחץ כמו נניח סווארז, טבז או אחד מהקשרים ההתקפיים שלהם.
    סתם קלישאות. אין עובדות מאחורי האמירות שהוא התאים את עצמו "לפפ", אין גם שום גיבוי סטטיסטי אז אומרים שהוא "לוחץ יותר".
    טוב, בסיידר.

בתחילת הדרך, פפ לקח את אחד משלושת החלוצים הטובים בעולם וניסה לעשות לו סדרות חינוך כמו שמוריניו היה עושה למארסיאל בן ה20, מביך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף את אגוארו גם במצב הגופני היום על ג'סוס חסר ההבנה. היו לג׳סוס בסוף המשחק 3 התקפות שונות שהוא עבר את השחקן הראשון ובמקום להרים תראש ולמסור החליט עם הראש למטה ללכת ראש בקיר ולאבד את הכדור. גם עשה שתי עבירות טיפשיות באמצע שנתנו לצ׳לסי זמן לנשום ולהתארגן ולשרוף עוד זמן מהשעון. באחת מהם עוד מתווכח עם השופט אחרי השריקה ומעכב עוד את חידוש המשחק.
    מפחיד לחשוב על סיטי עם חלוץ אחר במקום ג׳סוס שאשכרה מבין משחק.
    מצד שני פפ מסוגל להפוך את החלוץ הזה לאיזה פליימקר או איזה המצאה חדשה...

4. alexshw Member

לכן אני לא מושכנע כלל שפפ רוצה בקיין. ציינו את הקבוצות שיכולות להרשות להביא אותו.
    לא אומר שהוא מועמד אמיתי לכל אחת מהן.

5. Sir Alex Las' Killa

ידוע, זה קרה גם עם לבנדובסקי.
    פפ זלזל בו, עד שהוא נכנס באותה מחצית שנייה מפורסמת ונתן חמישיה ואז פפ הבין עם מי יש לו עסק.
    גם עם זלאטן היו לו בעיות בברצלונה, בסוף הוא העיף אותו (למרות שזה רכש שלו).
    הייתי בטוח שהשריטה שלו עם חלוצים נגמרה אחרי השנתיים-שלוש האחרונות אבל אתמול היה לו התקף רציני.
    הבנאדם מכור לחלוץ נסוג כמו שזוהר ארגוב היה מכור להרואין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/21
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

At least one of Fernandinho or Rodri started in 59 of Manchester City's 60 games this season before tonight.

נגד ליון עונה שעברה פתח עם שניהם וקיבל ביקורת על זה.
    מצחיק איך הוא חייב להתחכם באיזשהיא צורה במשחקים הכי חשובים.

oranfu, Footballover ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוארדיולה מתעקש לא לזכות בצ׳מפיונס, פשוט כל פעם הוא מצליח לדחות את ההתחכמות לשלב מאוחר יותר. לפתוח עם false 9 מול שלושה בלמים של צ׳לסי... מה יותר צועק ״אני לא רוצה להבקיע במשחק הזה״ מזה?

וזה אחרי שטוכל תקע אותו העונה עוד פעמיים, באמת לא ברור. הוא גם היה נראה קפוא במהלך המשחק, שפת הגוף של השחקנים של סיטי הייתה נראית גרוע מאוד (גם לפני הפציעה של דה בריינה ועוד יותר אחריה).

אגב גם האוהדים של סיטי היו לא קיימים. אוהדי צ׳לסי נתנו שואו.

שי, Esomech, Sturridge ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. avdz7 Member

שאפו גדול לצ'לסי ולטוכל. מודה שפקפקתי במינוי שלו.
    שורה תחתונה, מאמן טוב יכול להביא איתו שינוי גדול. עם טוכל זה היה לא פחות מבינגו.
    העיקר שביונייטד יזיינו את השכל על בנייה ויאריכו לסולשיאר את החוזה. הנה לכם איך עושים את זה כמו שצריך מבלי לפמפם את המילה 'תהליך' מליון ואחד פעם.

9. alexshw Member

גם צריך שחקנים במוד הנכון. ביונייטד השתרשה תרבות נוראית.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל גם בצ׳לסי הזאת שזכתה עכשיו בצ׳מפיונס היה תהליך, תהליך של שנתיים פלוס מינוס. מי היו ריס ג׳יימס ומייסון מאונט באוגוסט 2019 לצורך העניין? שניהם סיימו השאלות בצ׳מפיונשיפ, אמנם נחשבו לכשרונות רציניים אבל עדיין, שני שחקנים בלי הופעה אחת בבוגרים בצ׳לסי. היום שנתיים אחרי היו arguably שני השחקנים הכי טובים על המגרש בגמר צ׳מפיונס.

הבעיה של יונייטד זה לא התהליך, אלא ההיעדר שלו. אם היה תהליך עדיין לא היית זוכה אולי בכלום, אבל היית רואה שיפור ניכר ביכולות של שחקנים צעירים, קפיצת מדרגה של שחקנים בוגרים יותר... משהו. כרגע בתור אוהד ליברפול אני רגוע מאוד מבחינת יונייטד, קשה לי לציין שחקן אחד שם שעשה קפיצת מדרגה תחת סולשאייר. אין תהליך.

11. yakov_y YNWA

אני רושם את זה ואחרי זה בורח כי אוהדי יונייטד יירדפו אחרי שנים בעקבות האמירה...
    גרינווד ומקטומיניי השתפרו משמעותית, פרד נראה יותר טוב מהעונות הקודמות, שואו ו-וויליאמס התקדמו.
    ברור שברונו מצליח בזכות עצמו אבל להציב אותו בעמדה הנכונה ולהציב את כולם סביבו גם על זה מגיע קרדיט.

לא הכל שחור אצל סולשאייר (אם כי אני חושב שהוא צריך לסיים את דרכו, בטח כשיש רשימת מאמנים מטורפת כזאת בחוץ).
    סליחה, זה פשע לא להביא את אחד המאמנים מהמאמנים החופשיים שיש כרגע.

12. k_700 Member

עשו אצלו קפיצת מדרגה בעיקר השחקנים הלא נכונים, כאלה שאתה מאוד תרצה שימשיכו להיות בהרכב.
    בסופו של יום מה שהביא את צ'לסי למצב שהיא יכולה להתמודד רחוק בטורנירי נוק אאוט זה הסגל הרחב, כלומר כסף עם מאמן נורמלי(פה מגיע לו קצת יותר כבוד ממה שנתתי לו).
    אצלנו השקיעו כסף, על שחקנים שהמאמן הנתון רצה, אבל כשהמאמן הוא לא המאמן הנכון....אתה מבין.
    בסופו של יום תשים 8,9 שחקנים טובים בהרכב הם יראו טוב גם עם עציץ, אבל כדי לזכות במשהו אתה חייב את הנגיעה של המאמן.
    אם זה רוטציה נכונה, אם זה לדעת לא לאנוס אותם מבחינת דקות משחק, אם זה מערך מסויים שיכפה על חוסרים אחרים במשחק(ואת זה בדיוק עושה טוכל עכשיו).

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקטומיניי אני מקבל, אולי גם שואו.

גרינווד? נראה לי עדיין אותה פצצת כישרון שהיה כשראיתי אותו בפעמים הראשונות. הוא נותן לו את הצ׳אנסים, זה אין ספק, אבל אתה חושב שאפשר להצביע על גרף שיפור שלו? אני לא בטוח בכלל. כרגע אם סולשאייר נשאר שם עוד 3 שנים לצורך העניין אני אהמר שהוא יהפוך לעוד ראשפורד, לא לשחקן יציב שנותן תפוקה week in week out.

לגבי ברונו, לשים אותו בעמדה מאחורי חלוץ זה לא קרדיט למאמן, יש גבול. כל ילד בן 10 שמשחק באולטימייט בפיפא יודע לשים אותו שם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

גרינווד מוכשר בטירוף, פשוט עדיין לא הספיק לטבוע בביצה.
    מקטומיניי קשר מוגבל. לא יודע להוביל כדור ולא יודע באמת לפתח התקפה. המסירה שלו גרועה.

15. k_700 Member

גרינווד לא שיחק בכלל לפני סולשאייר.
    אז במה הוא השתפר? הוא פשוט כשרון על שכל אוהד יונייטד הכיר שנתיים לפני שהתחיל לשחק וסולשאייר פשוט התעלם ממנו חצי שנה למרות כל המילים שאמר עליו בקיץ הראשון.

מקטומיני באמת השתפר.
    שואו ופרד גם כן. אבל זה חלק מהבעיה הגדולה.
    השחקנים שהשתפרו אצלו הם צריכים להיות בין שחקני רוטציה ללא שחקנים במנצ'סטר יונייטד.
    אההה עכשיו הוא צריך לקבל קרדיט על זה שהוא קיבל את ברונו ונתן לו לשחק 10?(תפקיד שהוא שיחק 3 שנים לפני שעבר אלינו, כולל בנבחרת), כל הכבוד באמת.....איך הוא לא הפך אותו למגן שמאלי? זה מתבקש.

אם כבר מחמאות, ראשפורד אצלו בשמאל נראה טוב, הרבה יותר מגוון. שחקן יציב מבחינת שערים אבל התפתח גם בכל מה שקשור לתוצרת בבניית ההתקפה. לא יודע כמה מזה על סולשאייר וכמה מזה לעובדה שהוא משחק ליד הפליימייקר הכי קטלני בליגה ועם עוד שחקנים טובים אחרים בהתקפה.

בשורה התחתונה, מעט מאוד קרדיט אפשר לתת פה לסולשאייר על שנתיים וחצי עבודה חלשות.
    הרבה מהקרדיט שסולשאייר מקבל מאוהדים נובע מעצם העובדה שהוא פשוט הגיע אחרי מוריניו.
    כלומר, אין תהום עמוקה מזו. גם אלרדייס היה מקבל מחמאות אם היה מגיע אחרי מוריניו.
    הההבדל ששנתיים וחצי אחרי האוהדים לגמרי מסוממים כבר.
    לא מבחינים בכלל בבינוניזם המטורף שנוצר פה, במאמן מרובה שפשוט אי אפשר להתחרות איתו כי הוא שנה שלמה לא משנה את ההרגלים שלו ובעיקר מפספסים את העובדה שחצי עולם מחליף מאמנים ממש עכשיו וזו שוב הזדמנות שאנחנו מפספסים לקבל מאמנים טובים הרבה יותר.

כשזה המצב, כש99 אחוז מהאוהדים מבסוטים מסולשאייר מגוחך מבחינתי להאשים את הבעלים שהם עומדים עם החבל בסוף העונה והולכים נגד הדיעה הרווחת ופשוט מעיפים מאמן שהוא גם סמל במועדון כשחקן.