חלון החורף :: דיון העברות והשמועות בליגת העל לחודש ינואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏5/1/22.

1. oranfu Member

הוא פשוט לא מספיק טוב.
    יכול להבקיע פה ושם כי הגנה הוא לא עושה ומשחק כמעט כמו חלוץ, אז בשכונה כדור גם יכול ליפול לו במצב טוב.

בחור חביב, שיהיה לו בהצלחה.
    גם כשהוא יבקיע איזה 4 שערים עד סוף העונה ויתחילו לבלבל במח שהוא רק היה צריך הזדמנות - לא. כמו אבוחצירא בזמנו בק"ש, מי שרק רואה את התקצירים עלול להתבלבל ולחשוב שמדובר בשחקן טוב אבל כשרואים אותו משחק לא בהיילייטס מבינים שאין לו קשר לענף.

matanbl22 ו-gilbsh27 אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מספיק טוב למי?
    היה מצוין לבני יהודה, ויהיה מצוין לכמעט כל קבוצה בליגה שהיא לא הפועל באר שבע/מכבי חיפה/מכבי תל אביב.
    הרבה קבוצות משחקות במערך של שלושה באמצע, וכמעט לכולם יש באמצע שחקן שעושה פחות הגנה כדי שיתרום יותר התקפית, כמה מאותם שחקנים בכל קבוצות הבטן/תחתית הליגה טובים מאשכנזי?

3. oranfu Member

לדעתי כן.
    אני חושב שהוא חלש מאוד.

לנתניה יש שחקנים זריזים, טכניים. אשכנזי איטי, אפס טכניקה. שחקן מוגבל ביותר.
    אין לו מקום גם בהפועל חדרה, אשדוד, ק"ש, הפועל ת"א, בית"ר...
    אולי בנוף הגליל והפועל ירושלים אבל גם זה אני בספק. והן גם קבוצות שרק מחפשות לעקוץ במתפרצות ואין לו את המהירות בשביל לשחק במתפרצות.
    הוא גם בכלל לא עושה הגנה, לא רואה קבוצות תחתית משחקות עם שחקן כזה בנוסף לחלוץ.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן אתה צודק אבל מעט מגזים. אנחנו חיים במציאות בה עומר לקאו נזרק משלוש קבוצות תחתית ומקבל במה, סולומון דניאל שחקן שעשה קריירה בלאומית נזרק משתי קבוצות תחתית בעל ומקבל במה.
    הוא את שלו עשה, עלה מליגה א׳ קיבל חוזה במכבי חיפה וזה יבטיח לו להיות ברוטינה בליגת העל לעוד חוזה או שניים, גם אם יזרק אחרי חצי שנה בלי דקות בנתניה.

בגדול אני מסכים שהוא בר מזל, היה בקלות יכול להתקע בליגה א׳ וגג להגיע ללאומית.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

עשה את שלו והוא ימשיך להתגלגל כנראה בליגה הבכירה עוד כמה עונות.

אבל הוא שחקן חלש מאוד מאוד.
    כמובן שהוא לא השחקן היחיד בליגה שהוא חלש מאוד מאוד, ולא הייתי מתייחס גם לאחרים כמו חיזוק.

באמת שמרגיש לי שמי שרוצה אותו אצלו בקבוצה לא ממש ראה אותו משחק ומסתמך על זה שהוא לקח גביע בבני יהודה\שיחק במכבי חיפה ואולי ראה קצת תקצירים שלו.

6. קשר שמאלי Member

אבל הוא הצליח ( מאוד) תחת זה שהביא אותו אלינו
    איך זה מסתדר עם הטענה שלך שהביאו אותו על סמך תקצירים

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/22
  7. oranfu Member

א - לא רשמתי שהביאו אותו אלינו כי ראו תקצירים שלו.
    ב - הוא לא שחקן, על הצלחה אפשר להתווכח. זה שהוא הבקיע כמה שערים לא אומר שהוא היה שחקן טוב.
    זה לא אתה שכל הזמן מדבר על פרשני תוצאה? כי את דוד ודוניו שמבקיעים שערים אתה לחלוטין לא מעריך, אבל אשכנזי "הצליח מאוד".

ברור לי שבגלל שבלבול הביא אותו אז זה משהו שאתה חייב להלל.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא נתן עונה יפה תחת בלבול?
    אנחנו מדברים על אותה ליגה? זאת שבה מקסים פלקושצ'נקו ממשיך לקבל קרדיט למרות שהוא חושך מאז אותה עונה טובה בהפועל חיפה?

9. oranfu Member

תלוי איך אתה מסתכל על הדברים.
    עשה את המקסימום שיכול, לדעתי.

הליגה פה מזעזעת, בגלל זה אשכנזי הוא שחקן שכביכול יש לו מה להציע.
    אבל אחרי שראיתי כל דקה שלו במועדון, אני משוכנע שהוא שחקן עלוב.
    אפס, אפס אחד מוחלט של יכולת עם הכדור.
    איטי מאוד.
    חלש כמו ילדה קטנה.
    יש לו יכולת לא רעה מול השער, ייאמר לזכותו, אבל הוא כביכול קשר שלא עושה שום דבר, פשוט כלום על הדשא חוץ מלבעוט לשער.
    לשחק איתו זה גרוע יותר מלהיות בעשרה שחקנים כי הוא נקודת תורפה רצינית עם הכדור. הגנתית הוא לא קיים.
    לדעתי, לשחק עם קשר כזה זה רע מאוד, גם אם הוא מבקיע פה ושם כי בסה"כ הקבוצה טובה יותר בלעדיו.

הוא כמו כל שחקן ליגה נמוכה גנרי שמקבל כמה דקות בקבוצה קטנה ומבקיע איזה גול שכולם רואים בתקצירים ויום אחרי זה שוכחים ממנו, רק שהגול של אשכנזי היה בגמר הגביע (גול גדול) אז הוא ממשיך להיות בליגת העל.

בתור מי שרואה גם את כל המשחקים של חדרה - חד משמעית פלקושצ'נקו עדיף עליו. ואני לא מחזיק מפלקושצ'נקו בכלל.
    פלקושצ'נקו עצלן ועגלה, אבל מעבר ליכולת בעיטה יש לו גם יכולת מסירה טובה מאוד והוא לא נגר מוחלט עם הכדור. הוא פשוט שמן ועצלן.

אגב, אני רוצה רק להגיד שאין לי שום דבר נגדו ואני מאחל לו המון בהצלחה בהמשך הקריירה.
    לפי כל הדעות מדובר בבחור חיובי, שעובד קשה ויש לו באמת סיפור יפה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv15-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271723126_10159868590754712_3838952388241333807_n.Xxx?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PZQmLgWAzyEAX-k4E9K&tn=IvrHgqFrn1jyU3HC&_nc_ht=scontent.ftlv15-1.fna&oh=00_AT_Jp_AZbJorfhrHpcu9H8mKPa1awFlRlcwgUffdNkQC3w&oe=61E1FCF4

11. Butragueño מנהלים

לגבי סוגיית אשכנזי. אני חושב שבעונה הראשונה שלו אצלנו הוא היה טוב. זה לא משנה אם זה היה כי הקבוצה הייתה חלשה, אם זה בגלל בלבול או כי השמש זורחת במזרח. בסופו של דבר הוא היה טוב, לא רק בגלל השערים שלו (כבש בכל משחק במפעלים האירופאים שלנו, היה נהדר נגד שטרסבורג) אלא בגלל התרומה ההתקפית שלו. באותה עונה הוא בלט הרבה יותר מאשר חזיזה. זה נכון שמבחינה הגנתית לא היה לו מה לתת. אבל בואו, גם לשחקנים טובים ממנו אין ערך הגנתי במיוחד. גם ורמוט בשיאו, בוזגלו או מליקסון לא היה ערך הגנתי בכלל. מאז בלבול, מכבי חיפה רצה בצורה בה השחקנים נותנים ערך הגנתי. חזיזה, שרי ואפילו אצילי יורדים עם הקבוצה להגנה ויודעים לתת את הגליצ'ים כשצריך. את זה אין לאשכנזי.

אני גם אוסיף שמאז הפציעות שלו, הוא שחקן אחר לגמרי. פה אני מסכים. אני לא חושב שהוא יכול היום לעמוד באינטנסיביות של ליגת העל. במיוחד לא במכבי נתניה שבונה את עצמה על מתפרצות. באמת שחקן חביב, לדעתי תרם לנו המון בלייצב את הקבוצה. נותן לו הרבה קרדיט. אבל נכון להיום הוא שחקן פליאוף תחתון לחלוטין. לצורך הענין, הייתי מביא אותו במקום ברסקי להפועל ירושלים בעיניים עצומות.

12. matanbl22 Member

היה בלי קבוצה מאז שעזב את באר שבע לא?

13. alexshw Member

שיחק מעט בערב הסעודית. לא נגע בכדור מאז קורונה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. Raulito Madridista

אני חושב שהוא ווינר אמיתי ויכול להחדיר הרבה אמונה בנוף הגליל ולתת את הטון באמצע כל עוד הבירכיים שלו בסדר. מצד שני קצת מוזר שאף אחת מהקבוצות פה לא נגעה בו (אפשר לחשוב כמה הסטנדרט פה בכדורגל גבוה) מדבר על אלה שהן לא חלק מהמשולש הפועל ב"ש-מכבי חיפה-מכבי תל אביב ובכל מקרה נוף הגליל עדיין חלשה מאוד. אבל זה רכש מעניין כמובן ומוסיף הרבה צבע לליגה. הוא יהיה בן 34 באפריל אבל יכול לתת כאן עונה וחצי.
    מעניין אם אחרי הגביע יתחילו לזוז פה דברים לגבי ינואר. ב"ש החתימה כבר שחקן, מכבי חיפה קצת ישנה ובעיקר מכבי ת"א כי היא זקוקה לשינוי. מצד שני נניח המאמן החדש רוצה לחתוך את פריצה וקוובאס (על הספסל אולי זו קצת בעיה לשים אותם והוא לא רואה בהם שחקני הרכב בשום מצב) - זה לא כזה פשוט.

15. Melikson24 Member

ברדה עושה הרבה שינויים. זה כבר הזר השלישי שהוא מביא ועל הנייר כולם משדרגים.
    הוא חייב לחזק את ההתקפה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.