טקס ניסים כהן 2007 - ההצבעה מתחילה!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/6/07.

1. spurs Member

אוהבים את מה?(מקווה שזה לא הcloset red האווילי הזה)

2. אבו Member

חחח, עדיף אבו. ככה כולם קוראים לי פרט למשפחה שלי.

טוב הבחירות שלי-
    הכותב המצטיין: יש הרבה, אני ילך דווקא על מישהו לא מהקהילה האנגלית- אורי-טוטי. כול הודעה שלו פשוט תענוג לקרוא.
    הכותב המאכזב: נקסט...
    הכותב המפתיע:Wave כותב מעולה. גם לא מצאתי כינוי, שכותב גם באנגלי וגם בישראלי ומפגין ידע מרשים.
    הכותב האהוב:משה גונר אוהב אותך אחי! גם קירק וארסנל פאן למרות שהוא חזר לכתוב אחרי תקופה ארוכה. מקווה שישאר. וכמובן אילן.
    הכותב האובייקטיבי - קייזר. גם אמיר ע ראוי לציון.
    סובייקטיבי- הוטספר, ללא ספק בכלל.
    הכותב הרב גוני ביותר - wazza, נמצא בכול חור בפורום. כותב איכותי.
    הפורום הטוב ביותר - ספורט כללי.
    הדיון הטוב ביותר- ארסנל 06\07.
    המנהל- נלך על אובפמי. עושה עבודה נהדרת. אגב, הוא אומנם לא מנהל, אבל שלומי-דוד עושה עבודת קודש בפורום ספורט כללי! לדעתי כמה שיותר מהר למנות אותו למנהל.
    הכותב שאינו כותב- מתגעגע לויכוחים עם Robin.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע שאם הייתה פה החתימה היפה ביותר למי זה היה הולך כן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. eastlands Member

אייסוקר - ברכות על עוד עונה נפלאה !
    שמח לראות שכל התותחים עדיין כותבים ,ובכמויות ומברך על עוד כותבים איכותיים שהצטרפו העונה.

מצטיין- רובי,סטרטפורד,קירק,גיא ,וסטרטפורד האמיתי ,הם בטופ-5 שלי .
    רובי המנצח שלי העונה .

מאכזב - מאוכזב כל פעם מחדש ,מתופעת לוח המודעות ,הבילתי נגמר של חלק מהכותבים ,במיוחד מכאלה שייש להם מספר אהבות ,שיגעתם את העכבר שלי.

אהוב- רובי ,שנון ,מצחיק מנצח גם בקטגוריה הזאת, פיטר לא פחות שנון ,אבל הפסיד בהפרש שערים -טיפיקל סיטי

אובייקטיבי- היחיד שהוא אובייקטיבי זה אני! סתם ,הכי אובייקטיבי בעולם -ענבל רואד הלא הוא מלר הגדול ,האחד והיחיד !

סובייטקטיבי - כמעט כולם ,רודס עדיין שומר על הבכורה

רב גוני- ארז ,ידע עצום! סחתיין

פורום- ספרדי ,אוהב את נדב יעקבי ,מת על מטפחות לבנות , סתם אנגלי ,תחביב -כדורגל אנגלי

דיון- לא יודע ,כל פעם משהו אחר ,חצר מלכות,שחורלבן,שידורים ,משחקים מהעבר , בעצם השנה הבחירה שלי- דיון הליגות הנמוכות ,הטרגדיות של לידס ופורסט ,הפלייאוף ,סתם מתגעגע לימים הטובים .

מנהל- גיא ,בשקט הוא יכל לקחת גם המצטיין ,תותח על ,מניה בטוחה בעתיד ! אתם עוד תשמעו עליו -גיא אתה יכול לחתום לילד ?

כותב שלא כותב - העונה הזאת ,כל כך תיסכלה אותי ,מקוה להתאושש בעונה הבאה

5. AW forever Member

וואו, זה באמת לא יאמן שכבר עברה שנה, פורום נהדר, תמיד כיף להיכנס ולקרוא.

הכותב המצטיין: באמת שהבחירה היא קשה, יש פה כ"כ הרבה כותבים מצויינים, אני אבחר ב KirkH, כותב מעולה לדעתי, ידע איכותי בכדורגל, יושב חזק על התרנגולות בלול, מושחז ואיכותי. חייבים איזכור: שלושת האריות, הוטספר וג'ורג' בסט.

הכותב המאכזב - קטגוריה מוזרה לדעתי, אכזבות הן כמובן עניין של הגדרת ציפיות. אני אציין פה באופן כללי שהדיון השנה של ארסנל איכזב אותי באופן כללי, רמת ההודעות בו ירדה- אולי העונה המאכזבת של הקבוצה נתנה את אותותיה גם על הדיון. לכן אבחר בGILBERO SILVA ככותב המאכזב, כי יחסית לכמות ההודעות שלו בדיון שלנו אני מתקשה לראות תרומה גדולה ממנו לאיכות של הדיון. מקווה שזה ישתפר.

הכותב המפתיע - מבחינתי, הכותב המפתיע (שגם רץ חזק אצלי בתור המצטיין) זה George Best. בימים הראשונים שלי כאן חשבתי שהוא נודניק ברמות, אח"כ חשבתי שהוא עוד מורעל יונייטד, ובכמה חודשים האחרונים אני ממש נהנה לקרוא אותו, פריוויואים איכותיים בפורום האנגלי וגם באוף טופיק. תמשיך ככה ג'ורג'י! עוד מישהו שחייב איזכור- arsenal fan, שההפתעה היא בחזרה שלו אלינו, כותב מעולה, טוב שחזרת, תכתוב יותר!

הכותב האהוב - אוהו, זו כבר שאלה ממש קשה. רובי קין ואיסטלאנדס מגלגלים אותי לרצפה מצחוק, אבל אין ספק שהכותב האהוב עליי, עד כמה שעצוב להודות בזה זה THE STRATFORD END. התווכחתי איתו על גבי דפים שלמים בפורום, הוא עיצבן אותי לגמריי, עשה מניפולציות וגם חיפש אותי בקטנות- אבל בסה"כ זה תענוג לקרוא את מה שהוא כותב, ולא כל אחד מוציא ממני כאלה אמביציות, שזה סוג של אהבה, לא?
    שווה איזכור: הוטספר, איכות הכתיבה פשוט משובחת, תענוג לעיניים.

הכותב האובייקטיבי - הלו, זה כדורגל, כולנו סובייקטיבים. אני אבחר בDER KAISER. אני אמנם פעיל רק באנגלי ובאוף טופיק, אבל אני קולט את הגישה הפתוחה והסבלנית שלו כלפיי דעות אחרות, ובכלל, אחלה של בחור.

כותב הסובייקטיבי - כולנו. מעל כולם מתבלט לפעמים the lane עם יציאות לא קשורות.

הכותב הרב גוני ביותר - שוב, מאחר וקורא רק באנגלי ואוף טופיק אני הולך על מישהו שצד את עיניי באוף טופיק- Obafemi. מגוון עצום של ידע בהרבה נושאים, ותמיד לעניין. כיף לקרוא.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי. :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - שנה שעברה זה היה הדיון של ארסנל מבחינתי, השנה הוא קצת איכזב. אוהב מאוד את "בחצר המלכות" "עיתונות שחור לבן" באנגלי. גם הדיון של יונייטד שווה איזכור בגלל כמות המלל שעוברת בו.

המנהל - רובכם משכמכם ומעלה, עושים פשוט עבודה מצויינת ומחזיקים פה קהילה נפלאה. מה שיפה הוא שרובכם גם כותבים מצויינים וגם אנשים איכותיים, ככה שהבחירה היא באמת קשה. אני אלך על Nigel Winterburn. הוא היה לי חסר מאוד השנה בדיון של ארסנל, אבל כל הבלחה שלו היא פשוט בונבון, וגם פריוויואים מצויינים. נקווה שהעונה הבאה תהיה כזו שתגרום לו להתמקד בתותחנים שלנו ולא בפוטבול...

הכותב שאינו כותב- הצבא לקח אליו הרבה כותבים טובים, ג'יאנזולה למשל, שחסרה לי הציניות שלו, אבל מעל כולם eastlands, שיישר קו עם הפוריות של החלוצים של סיטי השנה. נקווה שהתאילנדי של סיטי יקצה לו כמה תאילנדים שיתקתקו בשבילו לעונה הבאה.

בשנה הבאה באייסוקר הבנויה ותודה לכולם על השנה הכייפית והמעניינת כאן!

6. Red Left Winger Member

אין קטגוריה של הומור? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx הלכו כל הסיכויים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

טוב אז ככה, למרות שאני מגיב קבוע רק כחודשיים אני עוקב אחרי אייסוקר כבר כשנה וחצי ככה שאני יודע מצויין מה הולך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx לכן, לגיטימי שאבחר גם כן:

הכותב המצטיין - הייתה לי התלבטות קשה בין טל STREDFORD END וגיא HOTSPUR אבל בסופו של דבר החלטתי לתת את הקול שלי דווקא לטל בגלל שהוא ריגש אותי לא מעט פעמים במהלך העונה הזאת. CHEERS MATE!

הכותב המאכזב - אני לא כל כך מאוכזב מאף אחד, אבל AW FOREVER "איכזב" אותי כמה וכמה פעמים בתגובות שלו.

הכותב המפתיע - אני לא ממש יכול לבחור פה אבל במהלך השנה וחצי האלה הכי הפתיעו אותי W.ROONEY וWAVE. אני אבחר בשני- WAVE

הכותב האהוב -פה התואר סוף סוף הולך לטל STREDFORD END מהסיבה שרשמתי בקטגוריה הראשונה. הבנאדם פשוט מרגש. גם לGEORGE BEST מגיע פה קרדיט.

הכותב האובייקטיבי - HOTSPUR. גיא תמיד אובייקטיבי ותמיד אפשר לראות אצלו שיפוט נכון של המצב גם אם זה קשור בשכנים הצרפתים

הכותב הסובייקטיבי - SPURS229, סובייקטיבי ברמות בלתי אפשריות. אני זוכר את ההשוואה יונייטד-טוטנהאם טוב מאוד כשלפי מה שכתבת טוטנהאם עולה על יונייטד בלפחות 7-8 עמדות. בכלל, לדעתי קצת מסוונר בגלל האהדה שלו.

הכותב הרב גוני ביותר - איתי PAOLO MALDINI. ראיתי אותו מגיב בכמה פורומים ומפגין ידע רב במספר תחומים. ובכלל, נהנה לקרוא תגובות שלו.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי כמובן, פורום הבית שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

הדיון הטוב ביותר - ENGLAND IS COMING HOME. מהדיון הזה התחלתי גם להגיב קבוע בפורום והכרתי מספר אנשים טובים ואיכותיים. ככה זה כשהאריות באים לארץ.

המנהל - ושוב הקול שלי הולך לגיא, HOTSPUR. אין הרבה מה להגיד.

הכותב שאינו כותב - יש כמה אנשים שנעלמים לתקופות ארוכות מדי פעם. לא יכול לציין מישהו מדוייק. אבל יאללה נלך על F-SIDER

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - לירן רוזנר.

הכותב האהוב - קאצו.

הכותב המפתיע: אינטר4מי וקייבו.

הכותב הסובייקטיבי - סלע.

הכותב הרב גוני ביותר - ראוליטו.

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי והגרמני.

המנהל - אובאפמי.

הכותב שאינו כותב - יניב ויוני.

:aaa15:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
  8. Pipe Member

פעם ראשונה שאני משתתף בטקס הניסים כהן, שנה ראשונה שלי בפורום, ואין ספק שזה ה-מקום הכי טוב ברשת לאוהדי הכדורגל והספורט באשר הם.

הכותב המצטיין - ישנם כל כך הרבה כותבים איכותיים כאן, אך לדעתי סטרטפורד וקירק מתבלטים מעל כולם. ידע, שנינות,הומור, כתיבה רהוטה, אובייקטיביות, הודעות על רמה, תענוג לקרוא. אפשר לבחור רק במשתמש אחד, אז נבחר בסטרטפורד, כי בנוסף להכל הוא אוהד גם את הקבוצה הנכונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב המאכזב - כל הסתאמרים למיניהם שנרשמים רק כדי להציק ולדבר שטויות. מזל שרובם עפים מפה אחרי שעתיים.

הכותב המפתיע - Chievo העונה לשם לואי, תורם המון לפורום האיטלקי, משקיע מזמנו להכנת סיקורים ועוד בשפה השניה שלו. בהחלט משתמש מצוין.
    ראוים לציון גם יוני מהגרמני שעושה עבודה נהדרת וjose moutinho שרק הצטרף לפורום לא מכבר וביתניים מותיר רושם נהדר.

הכותב האהוב - אני מאוד נהנה לקרוא את ההודעות של בוריס,ארתור,קייזר,גיא,סטרטפורד ואוריטוטי, אך מעל כולם הקול שלי הולך לרובי קין. ללא ספק אחד האנשים הקרועים והמצחיקים בפורום.

הכותב האובייקטיבי - בקלות נכנס גם לקטגוריות המצטיינים, סלע, הלא הוא דר קייזר היקר.

הכותב הסובייקטיבי - רודס.

הכותב הרב גוני ביותר - ארז, מנהל העולמי והעוף, ואחד מאבות הדיון ההולנדי כאן, יצוץ ויפציץ באיכות בכל מקום שלא נחפש.

הפורום הטוב ביותר - למרות שאני מנהל את הספרדי, אי אפשר להתכחש לכך שהפורום האנגלי הוא פשוט רמה מעל כולם. הכי הרבה כותבים איכותיים, הדיונים הכי מענינים, המסורת נמשכת.

הדיון הטוב ביותר - הדיון של מנצ'סטר יונייטד, מעל ל300 עמודים של איכות.

המנהל - כולם עושים עבודה מצוינת, אך לדעתי מי שראוי הכי הרבה לשבח הוא לירן רוזנר, מייסד הפורום הגרמני, ואחד האחראים לכך שהפורום והקהילה הגרמנית הגיעו לאן שהם היום.

הכותב שאינו כותב - Gianzola.

עד השנה הבאה. :aaarse:

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

(פתיחה דרמטית וסוחטת דמעות)

עוד שנה נהדרת עברה על הפורום, ובאמת שהזמן טס. זה גם ככל הנראה השנה האחרונה שלי בתדירות פעילה כמו השנתיים האחרונות. כן, המדים הירוקים שחיסלו לא מעט משתמשים נהדרים כאן ברבות השנים, מאיימים לחסל גם אותי. אני לא אתן!

הכותב המצטיין - באמת שלפני חודש, או משהו כזה, איכשהו זרם לי למוח שהשנה הבחירה בניגוד לשנה שעברה תהיה עבורי הרבה יותר קשה. זה כמובן רק אומר ומראה עד כמה הכותבים כאן טובים, וההתלבטות היא לא בין אחד או שניים. סביר להניח שההתלבטות התחילה אחרי עוד הודעה פנומנלית של גיא(Hotspur) או שוב הסבר רהוט של בוריס(Barick). אופיר (Kirkh) הפייבוריט שלי מהשנה שעברה גם כן הבריק בעוד שנה גדולה, AM forever עשה קפיצה אדירה ממה שאני זוכר אותו, ואולי דווקא לבחור בידידי רוני(gilimi14) שהגיח מעט בעולמי ובכללי, ומבחינתי הוא כותב הפורמים הטוב ביותר שראיתי, אבל יהיה בעייתי מבחניתי לבחור בו עקב מספר ההודעות הדל. ובכל זאת, צריך לבחור באחד. הבחירה מאוד קשה וצמודה, ובכל זאת, פור דה סקנד ייר, יקיר הפורום האנגלי, השוחט שכל תרנגול מפחד ממנו- והמשתמש הטוב ביותר לדעתי שנחת כאן, אופיר (KirkH) זוכה בשנה השנייה ברציפות אצלי. מגיע לך.

הכותב המאכזב - קודם כל, תרשו לי לא לאהוב את המתחמקים כאן מהקטגוריה הזאת. הטקס הזה לטוב ולרע ואני חושב שבאמת אפשר לצאת מהגישה הזאת של ה"לא נעים", כי בעצם הכוונה היא כמו שנאמר בהתחלה- יותר מטובה. יש הרבה שאני מאוכזב מהם, כי לפעמים אתה יודע שהמשתמש יכול להוציא הרבה יותר מזה ובכל זאת הוא עושה את המינימום אם מתעסק בזוטות. spurs229, יש שיפור גדול, אבל אפשר עוד. הכל מאהבה.

הכותב המפתיע - איזה כיף שיש הרבה שצצים לראש, כמה אנגליים שיתפתחו בצורה ניכרית, גם ישראליים שהתחילו בנימה של רע והסתיימו בטוב מאוד, אבל התואר ילך לאיטלקי הנהדר, Chievo, שעוזר ותורם רבות לפורום האיטלקי, לאחר ההתחלה ההססנית משהו.

הכותב האהוב - נתחיל בוידווי- אף פעם אני לא מפסיד את ההתנצחויות הקלאסיות באנגלי. בין אם זה בין קירק לרובי, סטרטפורד לAW והיונייטד לסיטי (איסטלנדס נגד העולם), זה קלאסה, זה מצחיק, זה יפה וזה מוסיף צבע לפורום שגם ככה הוא הצבעוני ביותר פה. גם פה הבחירה לא יותר נוחה, אבל זה בכל זאת ילך לאחד מהטריו המפורסם של הפורום, שנה שעברה זה הלך לקין, השנה הוא יסלח לי וזה ילך לחברו הטוב - eastlands. כנראה גם המשתמש היחיד כאן שהגיע מרחק נגיעה ממרי נבו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

הכותב האובייקטיבי - רק באתי לכתוב "אף אחד מאיתנו לא באמת אובייקטיבי", וקפצו לי לראש כמו שמות שיחלקו עליי. Ampelmann ידידי ושותפי לפורום העולמי הוא אחד כזה.

הכותב הסובייקטיבי - אני חייב להגיד שלמרות שהרבה כאן רשמו רודס, ובפור, אני דווקא חושב שהשנה ראיתי ממנו לא מעט משפטים שמזכירים, שומו שמיים, משתמש אובייקטבי. וכמו שאמרתי, רובנו הגדול לא אובייקטיבי בעניינים מסויימים, אבל אינטר הוא מבחינתי הגדול שבהם. שוב, זה הכל ברוח טובה ולחיוב, וכן, ראיתי שהוא עוזב את הפורום. חבל, אבל אתה סך הכל עוד צעיר, ואולי תבין זאת קצת יותר מאוחר. והכי חשוב - לא לקחת ללב!

הכותב הרב גוני ביותר - Wazza, שהשם הפרטי שלו הוא שמו של אלוהי ההאבקות. ישר כח.

הפורום הטוב ביותר - אתם באמת חושבים שאני ארצה להסתבך עם הקולגות שלי לניהול?, פורום כדורגל עולמי

הדיון הטוב ביותר - ראיתי שמישהו (באנדי, נראה לי) רשם בקטגוריה הזאת את המחזור האחרון בליגה ההולנדית. אכן, זה היה יום גדול לדיון, ומבלי להכנס לאותו יום (התחושה הקשה עדיין צובטת בלב ולא מרפה) שחור, המחזורים האחרונים שהגיעו לנקודת הרתיחה באותו יום ראשון ארור נתנו חיים חדשים ואדירים לדיון שבדרך כלל נהנה משני אנשים (אני וידידי דודי כמובן) ומכמה עוברי אורח. אז לבחור את אותו יום או את אותה תקופה יהיה לי קשה, כי בכל זאת, מדובר בדיון, אבל מתחילתו ועד סופו הוא מבחינתי היה אדיר, כיאה לעונה העוצרת נשימה והדרמטית ביותר בתולדות הכדורגל ההולנדי שהתרחשה לנו העונה. דיון הליגה ההולנדית , כי רק אנחנו נפסיד אליפות בהפרש של שער אחד.

המנהל - Obafemi , כי אתם לא רוצים לדעת מה היה קורה בלעדיו. ת'אמת? גם אני לא. דניאל היחסית חדש והצוות הגרמני ראויים גם כן להערכה גדולה.

הכותב שאינו כותב - יוני, גל ושאר ירקות כמובן עולים ישר לראש. הצבא הוריד את פעילותם לכמעט אפסית, אבל הם יסלחו לי - כי יש משתמש שנעלם כלא היה, שהמדים הירוקים בלעו אותו מאיתנו באופן סופי ומוחלט כשאפילו להודעת שלום קצרה הוא לא מגיח. נכון שהייתם רגילים לראות אותו על תואר ה"סובייקטבי", אבל היום הוא ראוי לקטגוריה הזאת, Yesta. ובשנה הבאה אולי אני... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני אני אני...בוא.

10. קינג לדלי Member

עוד שנה חלפה ומבחינתי היא הייתה שנה ארורה.
    אני חייב להודות לפורום הזה שהיה לי כמו פסיכולוג ובעזרתו שמרתי על השיגרה וברחתי למחוזות שאני אוהב להיות בהם.

כותב מצטיין : קירק,סטרטפורד,ארז,גיא,כולם עשו עבודה גדולה.
    אני אלך עם גיא "הוטספר" על כמה הודעות מרגשות שקשורות בטוטנהאם כמובן.

כותב מאכזב : רודס הפסיק לאכזב כי אין לי למה לצפות.
    מבחינתי AW זורק לפעמים הערה לא קשורה לכדור הארץ ולך תסביר לו שבוע שלם שהוא טועה.(וסטרטפורד הפרד העקשן תמיד שם בשבילי...)

כותב מפתיע : רעננה או משהו....וכמובן ספרס 229 שהעלה רמה והעלה את רמת הדיון הקדוש שלנו.

הכותב האהוב : אני. כמו מוריניו אני מאוד אוהב את עצמי ולפעמים נקרע מהבדיחות שלי...
    אבל אני אלך עם גיא הוטספר שהקדים את קירק ואת ארז המצויין ממש עם המקור והכרבולת.
    האמת שהתגובות של איסטלנדס וסטרטפורד הכי מעניינות אותי,אבל שכחתי לציין את זה כי אני מדבר איתם כל יום...

הכותב האובייקטיבי : אני. כמו מוריניו...סתם....
    אני חושב שארז "הרצליה עד המוות".

הכותב הסובייקטיבי : כנס הרצליה.

הרב גווני : ארז.

הפורום הטוב ביותר : כמובן האנגלי.

הדיון הטוב ביותר : כמובן טוטנהאם.
    יש בו לינקים מעניינים,ניתוח מעמיק,הומור,וכמובן ירידות עלינו ומגננה שלנו.

המנהל : "פה זה לא פת"ח לנד,פה אנחנו קובעים את הכללים".

הכותב שאינו כותב : תאמינו לי שאם איסטלנדס יכנס יותר אז גם הפנינים שלי ושל סטרטפורד יעופו ביתר קלות...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/07
  11. שער 7 Member

דיון "ניסים כהן" הראשון שאני כותב בו, בתקווה שבשנה הבאה אהיה החלטי ושקול יותר.
    יש מספר כותבים שפשוט צדו את עיניי השנה ופשוט אי אפשר להתעלם מהם :
    הכותב המצטיין - raulito (אחוות הפועלים), משתמש רהוט שכיף לקרוא את ההודעות שלו.
    הכותב המאכזב - בכללי אין, אבל messi קצת עיצבן אותי בהשוואות הסובייקטיביות שלו לבית"ר. לעומת זאת bruchian הוא הבית"רי הטוב ביותר, מסוגנן, והדעות שלו נעימות לקריאה.
    הכותב המפתיע - chievo, השילוב בין סכנין לאינטר הוא פשוט ענק...
    הכותב האהוב - יש כמה מובילים : hotspur, ארתור (ראול), cazzo, הרצליה עד המוות (הרס אותי הריבים שלו עם הפועל הרצליה...)
    הכותב המצחיק וההזוי - למוווו אני פרה אין כאן מתחרים
    האובייקטיבי - the yellow diamond, אמנם אוהד את נתניה אבל מרבה לעשות את ההפרדה גם לגבי קבוצות אחרות
    הסובייקטיבי - serginho לוקח בהליכה
    הרב גוני - obapemi
    הפורום הטוב ביותר - אם אני אגיד אייסוקר אני סתם אלקק, אז האוף טופיק והעולמי, למרות שבאנגלי יש תמיד קטעים ואף פעם לא משעמם...
    הדיון הטוב ביותר - כל דיוני האוף טופיק בעיניים עצומות, ואם אני אצטרך לפרט, אז את "אנשים שצריך להרוג", "שאלות מטומטמות שמטרידות אתכם", "חלומות הזויים" (נושא שלי, התחיל טוב אך קצת דעך), "כפילים", אך בעיקר את "אתם מכירים את זה ש...". גם כל סיכומי ליגת האלופות למיניהם פשוט היו מדהימים.
    המנהל הטוב ביותר - obapemi ללא עוררין
    הכותב שאינו כותב - אמנם זה בשנה שעברה, אבל את רובסון קשה לשכוח...
    הקאמבק - בית"רי מלידה, בתקווה שזה לא יהיה זמני...

ואנחנו לא שוביניסטים!!! (לפחות לא אני...)

12. spurs229 Member

קייבו לא אוהד את אינטר, הוא אוהד את... קייבו.

איזה קאמבק? הוא לא כתב פה יותר מחודש.

13. eastlands Member

רובי-הכותב שאינו כותב : תאמינו לי שאם איסטלנדס יכנס יותר אז גם הפנינים שלי ושל סטרטפורד יעופו ביתר קלות...

אני מבטיח להיכנס יותר בעונה הבאה , שהרי התבגרתי ואני כבר -40 .
    אל תשכח איך דפקו אותי בבוררות , גם הבורר ,וגם המשקיף היו נגדי .

אני מקוה מאוד שפיטר (סטרטפורד האמיתי) יעזור לי העונה -אל תעזוב אותי לבד פיטר! , במיוחד אחרי לילות קשים (כמו ההפסדים לצ'סטרפילד ,ובלאקבורן) ,כשבחוץ כבר מאוד קר ,ואז מגיעים להם ערפדים ,שהופכים פתאום למלחינים "כבר אחרי חצות " "הילד בן 30"

נהיה חזקים ומחושלים יותר בעונה הבאה - לידס,פורסט ,לא לדאוג אנחנו בדרך "הנה אני בא " (לא להאמין ,רק אתמול עוד דיברו על רניירי ,והיום -סונס , אני חזק ,אני חזק ,להתראות בברנלי )

14. תומר22 Member

אני כאן רק כמה חודשים, אבל אני אפרגן בכיף.

הכותב המצטיין - SHLOMYDAVID. על העבודה המדהימה בטניס, לא מחסיר שום פרט, נהדר. אה, וגם בפורמולה 1.

הכותב המאכזב - SHABAAZ. לא מבחינת כתיבה או ניסוח, הוא פשוט היחיד שהעלה לי את הסעיף.

הכותב המפתיע - RAULITO. דעתן וכותב נפלא, נעזרתי לא פעם בפריוויאוים שלו בספרדי, לצורכי ווינר וטוטו. ההפתעה מבחינתי היא ביחס לגילו הצעיר. יש עתיד.

הפורום הטוב ביותר - לקרוא: הגרמני בלי ספק. לכתוב: הישראלי, קצת לוקאל פטריוטיזם.

הכותב הרב גוני - WAZZA. נמצא בכל מקום.

הכותב שאינו כותב - ALVARO RECOBA. גל, מה לעשות, ממלא את חובתו בשירות המדינה.

המנהל - לירן רוזנר. עבודת קודש בפורום הגרמני. הבנתי שהוא המייסד(או מהמייסדים), אז בכלל. שאפו.

הדיון - פה נפרגן לדיון ההולנדי, שאני בטוח ששבר שיאים במחזורי הסיום המרתקים של הליגה הזו.

15. Barcelona Member

אני לא אצביע פה כי אני פעיל יותר בפורום אחר, אך בחייאת בנאדם, אני מבין למה מישהו בחר בך כמאכזב - אתה לא חושב שאפשר לכתוב הודעות כאלה בפרטי לבנאדם? העיקר להוציא אותך חכם ואותו טיפש. לא מבין את זה.