טקס ניסים כהן 2007 - ההצבעה מתחילה!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/6/07.

1. קינג לדלי Member

תודה גיא.

אגב,החולצה שקנית לי...כמו שאמרתי לך כל המפגרים בישראל חושבים שהפכתי לאוהד פרנסנל...
    לך תסביר להם שWE 8 ARSENAL זה לא שחקן מספר 8 של הצרפתים...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/07
  2. spurs229 Member

We 8 Arsenal זה חולצה שפשוט חייבים לקנות למשפחה של שמנים.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה מזלזל במעמד הטקס.
    אם כבר להכניס מישהו לקטגוריה הזאת, אז בשביל לאתגר אותו לכתוב יותר טוב. יקיר מימון זה הכותב שאינו כותב ברוך השם.

4. THE STRETFORD END Member

טוב גם אני חייב...מה כבר עברה לה שנה,פשיי,עצוב איך שהזמן טס.

הכותב המצטיין - 2 מעל כולם,גורג' בסט והוטספר,אני רואה אותם כותבים כמעט בכל דיון אפשרי,
    הבחירה שלי תלך לבסט כי הוטספר הוא מנהל וזה די מובן מאליו שהוא ישתתף יותר מאחרים אולי,
    אבל גורג'י בוי(אולי מנהל עתידי)עושה זאת בלי התואר הזה,פריוויאוים טובים ומשקיע לא מעט.

הכותב המאכזב - raanana4ever,יותר מדי פעמים תגובות קצרות מדי,של שורה,חבל ובמיוחד בגלל שהוא מתגורר באנגליה והוא יכול להביא נפח גדול וטוב יותר.

הכותב המפתיע - יש לי 2 ,the real stretford,שבזמן האחרון נכנס סוף סוף לעניינים ומוסיף הרבה מאוד,
    ומישהו חדש יחסית,Deuce שממה שאני ראיתי מדובר בכותב לעניין,
    אני אלך הפעם עם the real stretford .

הכותב האהוב - שוב יש לי 2,רובי קין וראול(ארתור),רובי פראייר שלא לקח את כישרון הכתיבה,ההומור,שנינות שלו כמקצוע לחיים,אין לי ספק שהוא יכול היה להיות כותב מצויין לתוכניות ומערכונים,אני אמרתי לו את זה כבר כמה מספר פעמים אבל הוא קיר,צביקה קיר,
    לכן הבחירה שלי תלך לארתור שגרם לי השנה בכמה פעמים כשקראתי את התגובות שלו להתפוצץ מצחוק,עד דמעות ממש,גם לו המלצתי לעשות עם הכישרון הזה משהו בעתיד,לגביו יש עוד תקווה אבל יש סיכוי גדול יותר שהוא יישב בכלא לפני זה בגין פדופיליה,אם זה יקרה אז אני מקווה שבזמנים הקשים במקלחות במעשיהו או כל מקום אחר,הבחירה שלי בו תעודד אותו.

הכותב האובייקטיבי - רובי קין,מצליח לשים את הרגשות בצד כשהוא צריך לכתוב לעניין לגבי טוטנהאם,טוטנהאם הוטספר,
    לא מטייח דברים,מניח אותם על השולחן כמו שהם.

הכותב הסובייקטיבי - אין חדש תחת השמש,למרות מגמת שיפור מסויימת העונה עדיין רודס לוקח בגדול.

הכותב הרב גוני - יש כמה,אני אלך על מייקל קאריק שראיתי אותו מופיע בכמה דיונים.

הפורום הטוב ביותר - ראיתי שמשבחים פה את הפורום הגרמני,איטלקי,כדורגל עולמי,ישראלי/מוסלמי,
    הכל שטויות,האנגלי לא רואה אף אחד ממטר,
    לפעמים אני חוזר מבילוי בשעה מאוחרת,3,4 ואפשר למצוא את הפורום האנגלי פעיל,
    לפעמים אני בודק מוקדם בבוקר,7,8 וגם אז יש פעילות שוקקת,
    הפעיל ביותר,האיכותי ביותר.

הדיון הטוב ביותר - כמובן מהפורום האנגלי,
    דיון העיתונות שחור לבן ודיון השידורים תפסו תאוצה,אולי כדאי שיאחדו אותם לדיון אחד לדיון תקשורת,
    הבחירה שלי הפעם היא לדיון של מנצסטר יונייטד,אלופת אנגליה למי שלא זוכר וכראוי גם הדיון שלה היה התוסס והטוב ביותר.

המנהל - הוטספר שיותר מפעם אחת השנה כיבה שרפות שאני הצתתי.

הכותב שאינו כותב - שוב פעם 2,האחד ביאליק(סיטי בלוז)והשני הוא ToonTastic שרק לאחרונה חזר אלינו מהכפור ועדיין לא מספיק וחבל,2 כותבים טובים שתמיד יכולים להוסיף,
    נבחר בביאליק שנעלם הרבה יותר.

הערות - אני מבקש בכל לשון של בקשה,לא לבחור בי יותר לשום קטגורייה,אחרי זה קשה לי ולא נעים לשלוח אנשים למכור תותים ולכנות אותם ליצנים.

דבר נוסף,אני באמת חושש לחייו של יסטה,אפילו לוקח זאת אישית,אחרי שמיררנו לו את החיים תקופה ארוכה ובמיוחד אחרי שספרד שוב פעם עפה לפני אנגליה בגביע העולם,מאז נעלמו עקבותיו,
    חייבים לפנות לשידור חוקר,חייבים למצוא אותו בכדי שיכתוב את מה שיש לו לגבי זה שדיוויד בקהאם משתין על כל ספרד בקשת ואחרי זה הוא יכול לחור שאליו הוא התחפר.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סטרטפורד, שני דברים:
    א. תודה על הבחירה כרב גוני.
    ב. מה עם קטגוריית הכותב הליצן? הפכה למסורת בשנתיים האחרונות.

6. THE STRETFORD END Member

צודק שכחתי,
    הכותב הליצן - דר קייזר,
    הוא שונא את עצמו שזה כבר מצחיק,שונא את העם שלו שזה האמת עצוב,
    ומעל לכל,הוא חושב שג'ון טרי הוא אפס,היש ליצן גדול מזה?

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפרס החשוב ביותר שלך שכחת??
    עברתי שוב על התגובות והזדעזעתי מכך שאיסטלנדס קבע שהמשקיף בבוררות (אני!) הייתי משוחד! אותי אי אפשר לקנות!

8. itzik zohar #20 Member

שכחתי שאסור להצביע למי שלא וותיק בפורום
    סליחה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/07
  9. Wave Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    מה זה?
    מעריץ סודי?

10. ManUtd Fan Member

אם אני לא טועה זה הטקס השני שלי. לא להאמין איך הזמן עובר.
    נעבור לטקס עצמו:

הכותב המצטיין: היו הרבה מאוד כותבים טובים, רובי קין, ג'ורג' בסט, סטרטפורד, ראוליטו, קירק, הרצליה עד המוות ועוד רבים אחרים, אבל לדעתי הבולט בהם היה גיא, העונה לכינוי Hotspur. כל הודעה שלו זה תענוג צירוף, הפריוויאים שלו מדהימים. בקיצור, הבחירה שלי לכותב המצטיין.

הכותב המאכזב: אני מעדיף שלא...

הכותב המפתיע - גם כאן יש הרבה, יש את The Yellow Diamond את גל (Wave) ברוכיאן שכל הודעה שלו מפורטת עד מאוד, Inter4Me, Chievo ועוד רבים אחרים אבל הבחירה שלי הולכת לשון (Wazza), שנרשם לפני פחות משנה, וכבר תפס את עמדת המנהל בפורום הספרדי, מציג ידע רב הן בכדורגל הספרדי, הן באנגלי והן בספורט כללי. תענוק לקרוא את ההדעות שלו.

הכותב האהוב: יש שתי כותבים שאני ממש נהנה לכתוב איתם מחוץ לפורום, שני המשתמשים האלה הם דר קייזר ו-Claret&Blue. עם שניהם תענוג להתכתב איתם בפרטי, ושניהם מאוד עוזרים לי כאן. תרשו לי שלא לבחור מביניהם, כי זה קשה מדי.

הכותב האובייקטיבי: מבחינתי, הכותב האובייקטיבי הוא Kirkh, שחוץ מענין קראוץ', הוא יודע לתת ביקורות גם לקבוצה שלו כשצריך. גם A.Hleb ראוי לציון.

הכותב הסובייקטיבי: יש שניים, רודס, שנעול יותר מדי על ארסנל, ואת סרג'יניו שלא מוכן לתת מילת מחמאה ללברון ג'יימס על תצוגות ענקיות בסדרת הגמר ב-NBA, ונותן לשנאה שלו לשחקן לדבר. אבל עדיין, Rudess הוא הבחירה שלי.

הכותב הרב גוני ביותר: אין חדש תחת השמש, הבחירה שלי היא כמובן ב-Obafemi בעל הידע העצום בכדורגל, כותב בכל פורום אפשרי. גם ראוליטו, ששנה שעברה נבחר למשתמש המפתיעה, ראוי לציון.

הפורום הטוב ביותר: מגיע כל הכבוד לפורום הגרמני שהקייזר, רוזנר, ועוד כמה משתמשים משכמם ומעלה שמרימים אותו כלפי מעלה, גם מגיע לחברים מהאיטלקי ופורום ספורט כללי שמרימים את הפורומים הנ"ל כלפי מעלה, אבל גם כאן אין חדש - הפורום האנגלי, התוסס ביותר, האיכותי ביותר.

הדיון הטוב ביותר: הדיון של טוטנהאם מצחיק עד דמעות (בעיקר בגלל רובי קין) ואיכותי מאוד, הדיון של מנצ'סטר יונייטד היה איכותי מאוד, אבל הבחירה שלי הולכת לדיון ה-NBA שפשוט כל הודעה שם היא תענוג לקריאה, כל הודעה איכותית, סיקורים נפלאים ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) וכו'. הדיון שאני הכי נהנה לכתוב בו.

המנהל: גם כאן, כמו הבחירה שלי בכותב המצטיין, ה'קול' שלי הולך לגיא (Hotspur) שמפסיק מיד כשרואה שהעניינים מתחממים, מגבי בכל הדיונים וכו'.

הכותב שאינו כותב: יש הרבה מאוד, יש את Barcik, יש את ראול, יש אל אל קאפיטן שעזב את הפורום, אבל הבחירה שלי הולכת למנהל הפורום האנגלי, city שמגיב לעיתים רחוקות מאוד מטעמי צבא.

זהו, אלו היו הבחירות שלי, מקווה להיות כאן גם בשנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן כן גם אני אוהב אותך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

סלע, אתה ליצן!

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  12. saviola Member

הכותב המצטיין: L'allagatore. גם אוהד את הקבוצה הנכונה, גם מבין עניין, מה צריך יותר?

הכותב המאכזב: אין כזה.

הכותב המפתיע: תומר22. הרבה זמן לא היה לנו מישהו שהבין והשקיע כל כך בדיון הארגנטינאי.

הכותב האהוב: YYY. לא צריך להסביר למה...

הכותב האובייקטיבי: 'אינטר'.

הכותב הסובייקטיבי: אין כזה (או שיש ואני פשוט לא מסתכל על הדברים האלה).

הכותב הרב גוני ביותר: רב מה?

הפורום הטוב ביותר: :aaa15: :aaa15: :aaa15:

הדיון הטוב ביותר: דיון הפרשיות והשחיתות. תמיד מפתיע אותי מחדש...

המנהל: כולם...

הכותב שאינו כותב: היה נחמד להחזיר את ג'סי.

13. AW forever Member

איכשהו יש לי הרגשה שתתגבר על הקושי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. Makaay#10 Member

זאת אמורה להיות מתנת פרידה?

15. cityblues beter dead than red

קטע שלקחתי מויקיפדיה.

ביאליק יחעורר שוב לחיים בתאריך זה.
    כל עוד לא יקומו מכסחי שדים עד אז בישראל.
    בינתיים אני יוצא לסיורים יומיומיים בפרדסי עמק חפר לשכנע את התאילנדים שתכול זה לא רק שמיים.
    המתנות שלי נגמרו,למישהו יש כלב משוטט בשכונה?