טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. Pipe Member

הודעת הנהלה

מאת: מנהל ממורמר.
    לכבוד: מי שאמור לקרוא את זה, יודע.

הנדון: זיהום טקס ניסים כהן לעונת 2008.

משתמשים יקרים,
    יש לכם פורום שלם לדון בדברים הללו, מספיק לזהם את הדיון הזה, או שזכותכם להבציע בטקס תשלל. (טוב, היא לא באמת תשלל. אבל אל תתגרו בגורל)

תודה והמשך גלשיה נעימה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. cazzo Il Capocuoco

יאללה, תנעלו את העסק הזה. איפה הקלפי?

עלק פדרר אפס... :aaarofl:

3. xavi6 Member

חכו חכו, אחרי השעיה אני אשמח ליכתוב תגובת היתגוננות ולהיתחפף מפה ותנעלו את הדיון, וכמובן אני אשמח להצביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

קודם כל ריקי-את צריכה לצאת יותר מגבולות של המטבח, או להפסיק לצחוק על אחיך או סתם להפסיק לראות סקס והעיר הכדולה (נכון שזה ממכר, מסכים) ולהתחיל לקרוא תגובות שלי. כי לשם שינוי, אני הרבה מלכלך כל דברים ש"יצאו מהתחת של ברצלונה" ולא חסכתי בקללות כנגד תוראהם ואמרתי שהוא שחקן דוחה, שזה שחקן ברצלונה, לא התביישתי להגיד שגוטי שהוא בעצם ממדריד, עולה על צ'אבי ואיניסטה וגם לא חשבתי פעמיים לפני שכתבתי שראול הוא הדבר היפה בכדורגל. אה כן, הם לא יצאו מברצלונה נכון? עוד הוספתי ואמרתי ברוב חוצפתי שאדון פויול הוא בלם בינוני+, שהדבר היחיד שיש לו שאיכשהו גורם לו להיות מעל כולם לפעמים זה הלחימה, ושראמוס הוא המגן לדעתי הטוב בעולם, שחקן שאגב אני שונא בראש גופי. אז מי הסובייקטיבי פה? תקראי תגובות שלי ואח"כ תדברי על סובייקטיבי ועוד תכניסי תיאורים כמו "תחת של אלוהים".

פריטור, אתה ממהר יותר מידי לכתוב בתגובות שלך "לך תקטוף תותים" לכל אחד, וכמובן לא חוסך בברכה ההתחלתית של "אתה קשקשן". אבל להבא תקרא. ציינתי שהם לא טובים כמחליפים לדקו ואטו, אבל לא ציינתי שהם לא מספיקים לספסל.

עכשיו להצבעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מצטיין-לא הרבה רואים אותו, לא הרבה בחרו אותו, אבל אני אישית נהנה מכל תגובה של תומר. (כן, הייתי ציני)

המאכזב-מיותר. האמת? בהתחלה חשבתי שפריטור הוא אוהד ארסנל יוצא דופן, אחרי אבו, אבל הוא אותו הגברת רק בשינוי הדרת. אכזב אותי קשות.
    מה אתם רוצים מאייג'נט? הוא לא מפסיק לרדת עלי והוא מצחיק אותי, לא אכזב אותי בכלל.

הכותב המפתיע-סרחיו ראמוס. אין הרבה מה להרחיב, לא תפסתי ממנו כ"כ-הוא הוכיח לי אחרת.

הכותב האהוב-יש כמה. אני אישית יבחר באנשים שאני יותר מכיר אישית, שאני מדבר איתם ויותר מתחבר עליהם לא רק על דפי הפורום הזה. בראש זה ארתור, שון, אלכסיי, דור, אבו (כמובן...) וגם סרג'יניו וגיא היו אחלה, ואני חייב לציין את oli שהחכמתי ממנו הרבה. אחלה בן אדם.
    ההצבעה תילך לארתור, כי אני בחור נאמן ואני פשוט נקרע מכל תגובה שלו, והיא לרוב חצי משפט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

האוביקטיבי-תומר. בלי מתחרים בכלל.

סובייקטיבי-הייתי מחלק בין פריטור לטל. אם הם היו יכולים-הם היו מתחתנים ועושים משפחות עם עצמם.
    עם זאת, כמו ריקי ופריטור-אני אבחר בעצמי. לא בגלל מה שהן אמרו, אלא בגלל שלדעתי מנדייטה הוא השחקן הטוב בהיסטוריה של הכדורגל.

הרב גוני-אבו. בכל חור הוא מוצא מה להגיד, וכמובן להכניס את ונגר :aaa021:

הפורום הטוב ביותר-אני אישית הפסקתי להנות מהספרדי, והייתי אומר שכרגע האוף טופיק הוא הכי אהוב עלי ולדעתי הכי טוב. אם מסתכלים כל כדורגל-הדיונים באנגלי מיתעלים לרמות גבוהות, כאלה שאני פשוט לא יודע מה להגיד, והאמת גם אין לי-הם מבינים בוודאי פי כמה וכמה ממני.

הדיון הטוב ביותר-הדיון על הבנות היפות מחו"ל ומהארץ, חבל שהוא ירד למטה כ"כ. וכמובן האוף טופיק והלימודים. בכדורגל הייתי בוחר בדיון על ברצלונה, רק כי שם אני לרוב מגיב.

המנהל הטוב ביותר-אולי אני אפתיע כמה, אבל הפעם ההצבעה שלי תלך לארז (REAL MADRID) . הוא פשוט עושה עבודה מדהימה, אם הוא יכול-הוא יעשה הכל. המשתמש הכי אהוב עלי בספרדי מבחינת כתיבה.

הכותב שאינו כותב-ריקי, הראי את פרצופך, אני צריך מישהי שתידע למה אני משווה בין שחקניות מסקס והעיר הגדולה לשחקנים מסוימים (כמו...גוטי.)
    וכמובן, כמובן, ארתורו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי ממש זכות להצביע השנה במפעל הנהדר הזה. את מרבית השנה ביליתי ברחוק מכאן ולשפוט רק על פי מספר חודשים זה לא יהיה רציני ובטח ובטח לא על סמך שנים קודמות. שנה חדשה זו שנה חדשה.

אציין רק מספר אנשים במהלך הזמן הזה שהיוו את העליתה של הפורום: בכל מקום, עם ניסוח רהוט, השקעה אדירה, ניהול מצויין ושוטף ועזרה בכל מקום - תומר 22 הוא המנהל המצטיין ואיש השנה שלי באייסוקר.

מדי שנה הייתי בוחר כל אחד משלושת האריות לאיש האהוב, הפעם זה ילך למי שתמיד יודע לשים את המילה הנכונה במקום הנכון, אתמול הייתי באיים אבודים (סרט ענק, אם כבר) שכאילו התקיים ב"כפר סבא של פעם", הזכיר לי את ערן התרנגול, עם הודעות הנוסטלגיה והשורות מהסרטים... רובי קין .

עוד אציין את שני הלירנים, הישראלי והגרמני שהיו הדוגמא המעולה לניהול מושלם ונתינה גדולה במיוחד ביורו. יניב, שון, יואב סלע, דור, גיא, אבירם ודודי גם להם מגיע מקום של כבוד.

ואחרון, כמו תמיד, הכותב שלא כותב - האיש, האגדה והשור הספרדי - יסטה הגדול. מתגעגע.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08
  5. Bensh Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

הכותב המצטיין - אוריטוטי

הכותב המאכזב - אני

הכותב המפתיע - אנדריי. מפתיע אותי שעדיין לא חסמו את היצור הזה

הכותב האהוב - לא בדיוק כותב אהוב, אבל אני מת על רוב ההודעות שלו - רובי קין. גם ספרס 292 אחלה בחור

הכותב האובייקטיבי - רוזנר

הכותב הסובייקטיבי - כל הפורום האנגלי. עד עכשיו לא מבינים שם איך זה שהנבחרת הכי טובה בעולם עם השחקנים הכי טובים בעולם והליגה הכי טובה בעולם וזוויות הצילום הכי טובות בעולם לא הייתה ביורו

הכותב הרב גוני ביותר - וואזה

הפורום הטוב ביותר - ברור שהיורו

הדיון הטוב ביותר - נראה לי הארגנטינאי

המנהל הטוב ביותר - וואזה או תומר 22

הכותב שאינו כותב - יש פה מישהו שלא מתגעגע לחיים?? :aaa021:

הלוזר - באלאק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/08
  6. cazzo Il Capocuoco

אני מכיר הרבה כאלה.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי מספיק בשביל להצביע, אני רק אגיד שיוחזרו ארתור בוריס ויוני לאלתר!

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כלומר, דווקא אתה, המנהל המזלזל, מבטיח לעשות את מה שאחרים לא הצליחו?

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/huh.Xxx

10. Raulito Madridista

תענוג להשתתף בבחירות הללו כל שנה ושנה.
    לפני שאציג את הרשימה שלי, אני רוצה לציין מראש שיש כאן כל-כך הרבה אנשים רציניים שתורמים הרבה לפורום ואני מאוד מעריך, אבל לא את כולם אציין, אחרת כתיבת ההודעה תימשך לנצח. תענוג לעבוד פה בשיתוף פעולה עם המנהלים, וגם יש כאן המון כותבים עם ידע פשוט עצום.

ועכשיו, לעניין - הבחירות:

הכותב המצטיין - משימה לא פשוטה לבחור את אלו שבלטו מעל כולם, כאשר ישנם כל-כך הרבה כותבים מצטיינים...ובכל זאת, הבחירה שלי:תומר22. אחריו נמצאים: יוני ורועי.
    הכותב המאכזב - אני לא רואה טעם לציין כאן שמות.
    הכותב המפתיע - Deuce, שלא מגיב בפורום יותר מדיי, אבל התרשמתי ממנו מאוד לטובה, בעיקר בפורום היורו. ידע רחב מאוד בכדורגל ללא ספק.
    הכותב האהוב - תומר הוא פשוט נכס לפורום ולא סתם הוא הכותב האהוב עליי. מעבר לידע הרב בכדורגל הוא כותב בשפה גבוהה, יודע להסביר את עצמו ואני נהנה לקרוא גם את הסיקורים המצויינים שלו. נדב הוא 'הזוכה' במקום השני. תענוג לשוחח 'להתווכח' איתו בקשר לבאיירן, הוא אחד מהמובילים של הדיון של הקבוצה הזאת ושל הפורום הגרמני בכלל. אחרון חביב זהו ירדן. קל מאוד לקלוט שהוא מבין את המשחק. יש אנשים בפורום הזה שהם פרופסורים יותר גדולים ממנו, אבל מה שאדיר בירדן זוהי צורת הכתיבה. לפעמים הייתה הגזמה מסויימת, אבל בדר"כ אני מאוד נהנה לקרוא את הנוסח. כל-כך הרבה ביטחון בדבריו, קצת סלנג או מילים שיוסיפו עניין ו'מתח'. יופי שהוא חזר מההשעייה.
    הכותב האובייקטיבי - סלע. קצת אחריו: תומר22 ואורי(Danny Simpson).
    הכותב הסובייקטיבי - כל אחד אוהב להגן על הקבוצה שלו ולהוציא אותה באור טוב יותר, גם פה לא אבחר באף אחד.
    הכותב הרב גוני - דור(Sergio Ramos) שלוקח חלק בכל הדיונים השונים של שלל הליגות, המשך להיות מעורב. במקום השני נמצא כמובן תומר22, לא צריך להסביר. אחרון חביב זהו ארז - REAL MADRID, גם אם זה אומר להכניס את ריאל מדריד כמעט לכל מקום.
    הפורום הטוב ביותר - פורום היורו, שאני מאוד מרוצה מהצורה בה הוא נעשה. כמובן שמגיע קרדיט עצום לכל המנהלים שלקחו חלק בפרוייקט הזה.
    הדיון הטוב ביותר - אני לא זוכר דיון מסויים שבלט כל-כך לחיוב בשנה האחרונה, אז אבחר כמובן בדיון של ריאל מדריד. לפעמים בהחלט אפשר למצוא שם וויכוחים מעניינים מאוד. הדיון של באיירן מינכן הוא זה שמחזיק את הפורום הגרמני חזק בעניינים ואני חייב לציין אותו במקום השני. תענוג לקרוא שם את ההודעות וגם להשתתף לפעמים. אחרון חביב, הדיון של מנצ'סטר יונייטד(הישן).
    המנהל הטוב ביותר - כאן הבחירה קשה מאוד, אני חושב שכולם ראויים למחמאות, אבל כמו שאמרתי, אציין רק שלושה: בראש ובראשונה לירן שכרגיל עושה עבודה מדהימה בפורום. לקח על עצמו חלק נרחב בכל הקשור לפרוייקט היורו. כל הכבוד, באמת, תענוג לעבוד איתך. השני שאני חייב להזכיר אותו זהו יוני שמאז שמונה למנהל נכנס חזק לעניינים והתרומה שלו פשוט אדירה. אחרון חביב ברשימה זהו אבירם, שתמיד שם עין על כותבים בעלי פוטנציאל ומעבר לכתיבת הסיקורים עושה דברים נוספים. פשוט לקחת דוגמא.
    הכותב שאינו כותב - בוריס הוא הראשון שראוי לאיזכור, חבל שהוא לא מגיח מידי פעם. בנוסף, מיכל נעלמה בתקופה האחרונה. אציין גם את ארתור שמתעורר רק כאשר ישנם מפגשים. ומה עם ריקי שכמעט ולא מתחברת לפורום, ומיכאל גם...

11. אבו Member

את מי הוא אוהד בכלל?

12. Igi Member

מכבי חיפה בארץ... לגבי חו"ל, תעלומה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכותב המצטיין - יש באתר כ"כ הרבה כותבים מצוינים שאני נהנה לקרוא את ההודעות שלהם אבל מכיוון שלרוב אני בפורום העולמי אני אבחר את תומר

הכותב המפתיע - פראנקו בארזי הביא סדרת כתבות/הודעות מרשימה

הכותב האובייקטיבי - תומר

הכותב הסובייקטיבי - האמת שרובנו...אבל אם לבחור אחד אז צ'אבי6 (עדיין לדעתי הוא כותב מצוין שאני מאד נהנה לקרוא) כאשר גם selby לא אובייקטיבי במיוחד אבל עדיין כיף לקרוא את ההודעות שלו.

הפורום הטוב ביותר - אני לא מגיב שם אלא רק קורא אבל הפורום הגרמני מאוד הרשים אותי.

המנהל הטוב ביותר - כל המנהלים "שהכרתי" פה מצוינים אבל אני אתן את הקול שלי לשלומי דוד שדואג למעט חובבי הטניס בפורום.

הכותב שאינו כותב - הייתי שמח אם צ'יקו היה כותב יותר בפורום הארגנטינאי.

14. Olli Member

כותב מצטיין- nfcb (נדב).
    כותב מאכזב- agent orange.
    כותב מפתיע- אפנברג (כפיר).
    כותב אהוב- xavi6 (ירדן).
    כותב אובייקטיבי- der kaiser (סלע).
    כותב סובייקטיבי- /.
    כותב רב גוני- ampelmann (גל).
    פורום טוב ביותר- פורום גרמני.
    דיון טוב ביותר- נבחרת גרמניה ביורו.
    מנהל טוב ביותר- ralph lauren (יוני).
    כותב שאינו כותב- נעם (נעם).