טקס ניסים כהן 2009

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/6/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בשל דלילות די בוטה בנוכחות שלי בפורום האהוב בשנה החולפת, חשבתי לא לקחת חלק מעשי נוסף בטקס החגיגי השנה מעבר לארגון שלו, אך הבחנתי בחברים רבים שלא ביקרו רבות בזהה למקרה שלי שכן לקחו חלק בחגיגה ולכן החלטתי שמין הראוי שאתן קרדיט להרבה כותבים כאן שעשו רבות למען הפורום האהוב שלנו.

הכותב המצטיין: בטקס הקודם ונדמה לי שגם בהוא שלפניו, בחרתי בדמות הכותבת הכי פעילה בפורום הגרמני מחוץ להנהלה, nfcb, נדב. השנה הייתה שנה קשה ולכן הגיוון בבחירה מחייב. רוזנר ויוני החזיקו את הפורום לבד כמנהלים, אבל בעיקר לירן רוזנר כתב וכתב בשצף קצף מכל הלב ועשה זאת גם עם המון סטייל ולא רק בגרמני, אלא בכל הפורומים השונים. בנוסף רוזנר היה גם הרבה יותר אובייקטיבי לגבי הרבה הבטים וזה נקודת זכות שלא משאירה אחר מאשר הוא להיות הכותב המצטיין השנה.

הכותב המשתפר של השנה: הוא גראנדה לאציו. מכותב שהתחיל בלי חשק והורחק הוא שינה לגמרי את הגישה כלפי הפורום ונפל גם הוא שבי באהבה שכולנו חווים לאייסוקר. כך גם הגיע הכתיבה וההשקעה בדיונים השונים.

הכותב האהוב: כל כך הרבה כתבים מסוגננים, עמוקים ומשעשעים גם כן יש כאן על דפי הפורום. לטעמי זאת הבחירה הקשה ביותר מכולן. אני מאוד נהנה לקרוא את ההודעות של CJ שרואה דברים קצת אחרת, מאוד נהנה מההודעות של יניב Nesta גם אם הוא פאשיסט, דנידין משקיע בהודעות ומנמק רבות עם המון צבע, אבו שכותב בצורה ביקורתית ומעניינת, אליאס ורפאל (AW forever) שהיו הקו השפוי בדיונים הפוליטיים וראו לטעמי את הדברים בצורה נטולת השפעה חיצונית. אבל אם צריך לבחור רק אחד אז הבחירה הולכת לנדב nfcb שלא נקי מסובייקטיביות אבל בשבילי הוא הכותב מספר 1.

הכותב האובייקטיבי: לירן כתב מאוד אובייקטיבי מהמעט שיצא לי לקרוא השנה, אבל כולם כאן שכחו את אורי (מייקל קאריק) שגם כותב וגם מסקר בצורה הכי מעוררת השראה וצריכה לשמש כדוגמא. אנשים, לכו תראו איך עושים זאת נכון.

הכותב הרב גוני: גם כאן יש מספר חברים שכותבים בכמה וכמה פורומים ודיונים. אבו שמבקר בדיוני האלופות, באנגלי ובדיוני הטניס והכדורסל. כמובן רוזנר שבא לכל פורום ופורום להביע את דעתו. כמו גם סלבי שמתעניין בהרבה ענפי ספורט. איתי, קאריק, סטרטפורד אנדר וכל החבורה של האנגלי שגם הקימו התנחלות ותקעו דגל בדיוני הספורט האמרקאי, אבל מבין כולם צריך אחד נכון? נלך על הפריצה הגדולה של השנה עם ההולנדי המעופף הטרי שלנו בפורום הלא הוא שי (de Middenweg) שמבקר בעולמי, ישראלי, אנגלי, איטלקי, ספרדי, גרמני, NBA, טניס, אקטואליה ומה לא! יישר כוח וקחו ממנו דוגמא.

הפורום האהוב ביותר: הפורום האנגלי עבר שינוי לטובה בשנה האחרונה ולמנהלים כמובן יש חלק גדול בזה. דיון ארסנל שהיה מאוד סתמי בעונה שעברה נראה לי מביקורים הרבה יותר רציני ועמוק השנה. כנ"ל לגבי השאר, אין ספק שזה הולך בכיוון טוב. ברכות חמות לפרוייקטים ולדיונים היפים שהעלו מנהלי האיטלקי ובעיקר יניב שחזר וכוח החדש העולה יותם שנתן פוש גדול לפורום, אך כל זה לא היה שווה כלום ללא הכותבים הנהדרים בו כמו אורי, מוחמד (אתה חסר!), הסוכן החביב, זלאטן ואחרים. מכיוון שמדובר בבחירת הפורום האהוב אז את ספורט כללי והגרמני תמיד היו וישארו בלב כי הייתי חלק בבנייה שלהם. השנה הספורט כללי רץ חזק ובגרמני היו קשיים ורק בשל כך הגרמני הנצחי יקבל את הקול שלי.

הדיון הטוב ביותר: ההשקעה בדיון ליגת האלופות הייתה מהפנטת ומקצועית יותר מכל אתר אינטרנט ישראלי ואולי עולמי שיש. אין השקעות כאלו ברשת, לא תראו ולא תמצאו. אך מכיוון שמדובר על דיון שנתי ולא על דיון שבועי או חודשי, אני אלך כדרך המסורת על דיון ה NBA עם העליות והירידות. על הדרך גם אציין את דיון הבחירות שהיה מרתק במשך חודש שלם ומלא בצבע וכמו כן את דיון הפוטובול!!! המושקע עם ההודעות הכי מנומקות באייסוקר.

המנהל הטוב ביותר: שוב קטגוריה מורכבת בשל כמות מתמודדים רבה ואיכותית שמאוד ראוייה. במשך חודשים ארוכים נתנו כאן מנהלים סיקורים בכל דפי הפורומים ושלל פרוייקטים. אני אציין לטובה את המנהלים החדשים שנתנו כוח מרענן לפורום בדמותם של יותם ואורי, מנהלים עם חזון לעתיד. כמובן גם דור וארז שהיו חלק בלתי נפרד מהפרוייקטים בצ'מפיונס ומחזיקים על גבם את הפורום הספרדי שגם הוא התקדם והפך צבועני יותר בשנה החולפת. אציין בזאת גם את צמד הלירנים שנותנו כסטודנטים שעות נוספות על דפי הפורומים והיו מעורבים בהכל על בסיס זמנם הפנוי. מנהלים לדוגמא גם הם. שלומי דוד שנתן שנה ענקית עם כל הדיונים בספורט כללי, פשוט נתן דם לפורום. למרות הכל היה כאן מנהל שמהנוכחות הדלה שלי נתן בעיניי את עונת חייו והחזיק את כל המנהלים יחד בפרוייקטים הגדולים של השנה ונתן מעל ומעבר לפורום וזה היה דניאל הגדול claret&blue שהצבא בשיא חוצפתו לקח אותו מאיתנו. נקווה לקאמבק שלו אחרי הירידה ממדים כמו שעשו כאן האחרים. אנו דורשים זאת ממך!

הכותב שאינו כותב: הכי לא כיף לכתוב מי לא פה יותר. יש המונים שבהם, אך החדשות הטובות שהרבה מהם חוזרים! בכל מקרה בשנה האחרונה חסרתי בעצמי לכן לא יודע אם אני יכול לנקוב באחרים שחסרו, אבל אני אנסה: ג'ובאני אלבר הלא הוא אופיר היה חסר בדיונים למרות ביקורים טובים ומעודדים שלו. כמו גם שון שחזר לכתוב לאחרונה אבל היה נעדר תקופה לא קלה, בכל מקרההמון הצלחה בניו יורק שון. לואי שעסוק בלימודים חסר מאוד לאיטלקי כדי להפוך את ההצלחה שם ושים את נגיעת ידו למושלמות הפאזל. ואת הקול שלי אני אתן ליואב Cazzo החביב שבלעדיו אין לי סיבה ללכת לגוגל כדי לתרגם איטליקית וללמוד את השפה. אני מאבד השכלה כשהוא לא כאן!

אני מקווה שהזכרתי את כולם. אם לא הזכרתי מישהו זה לא בגלל שאני חלילה שכחתי אותו, כי באמת ניסיתי לעשות את המיטב וזיכרוני הוא זיכרון של אדם זקן, עמכם הסליחה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09
  2. AW forever Member

הכותב המצטיין- פיטר. סיפורי מנצ'סטר של הסבנטיז/אייטיז והתחושה הכ"כ כנה שעוברת בהודעות שלו ביחס ליונייטד עושות אותו לבחירה מתבקשת.

הכותב המאכזב- ישנם כמה כותבים שמעט נסחפו לדעתי לתוך אווירת החצר הביזנטית בפורום האנגלי, עם אלה מבינהם שהתאכזבתי מכך במיוחד טרחתי והתכתבתי בפרטי.

הכותב המשתפר- לא כ"כ עקבתי אחרי מעלליו לפני כן, אבל ההשתפרות שלו היא מבחינתי בכך שהרים את הדיון של אברטון וחיזק את מעמדו כדיון צמרת, כיאה לעונה היפה שעברה על הקבוצה- GAL B
    אציין גם לטובה את סקאוזר טומי ו-וולף שהרימו את הדיון של ליברפול השנה מהאשפתות לדיון מעניין ושווה מבט.

הכותב האהוב- יש הרבה כותבים אהובים, כאלה שגורמים לך להקליק על הדיון אפילו שהוא לא הcup of tea שלך. על אחת כמה וכמה כשמדובר בדיון של הקבוצה האהובה ולכן אני אלך עם MR ARSENAL
    אני חייב לציין כאן כמה כותבים נהדרים כמו בועז (דוגמא קלאסית לכך שאני קורא בשקיקה פוסטים על קבוצה כמו ווסטהאם בעיקר בזכות הכותב), קירק (שלמרות האישיו שיש לו נגד ארסנל הוא לא מאכזב באישיו היותר גדול שיש לו נגד טוטנהאם) איסטלנדס (אני מצדיע וצוחק בו זמנית מההודעות שלו), הוטספר (בכל דבר שהוא לא כדורגל הוא המשתמש שהכי כיף לי להתדיין איתו, אני לומד ממנו המון בכל הנוגע למוזיקה) רודס (ביי פאר המשתמש הכי מושמץ בפורום, בנאדם סופר אינטילגנטי, מושך יותר מידיי אש ולפעמים מתמקד בתפל במקום בעיקר אבל אף אחד לא יכול לקחת ממנו את האהבה שלו לקבוצה ואת העובדה שהוא המומחה מס' 1 לאנגליה של ימינו, עם כל הכבוד לכל השאר) ועוד ועוד ועוד...

הכותב האובייקטיבי- לירן, ממליץ בחום על קריירה דיפלומטית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב הרב גוני- אני בעצמי לא כ"כ רב גוני בפורום, פעם הייתי מגיב גם באוףטופיק אבל אחרי המלחמה בעזה
    העדפתי להתמקד רק בכדורגל ובכך להפסיד את הצדדים האחרים של הכותבים, בעיקר כדי לא להיתקל בצדדים המכוערים שלהם.

הפורום הטוב ביותר- :aaa12: , כאמור אני מגיב וקורא כמעט רק שם, יש לי הרבה ביקורת על חלק מהטרנדים של הפורום אבל בסה"כ הוא היה ונשאר ה-מקום לדסקס בו על כדורגל.

הדיון הטוב ביותר- דיון התשקורת האנגלי, אנחנו זוכים לקבל את האינסייט'ס של אמיר ע., שגיב ואבי מלר לדיון המשובח הזה, שכבר מזמן הפך לדיון כולל על כל הצדדים של התקשורת הישראלית והעולמית. אין רגע דל.

המנהל הטוב ביותר- אני אלך על מייקל קאריק, עושה עבודה נהדרת. גם claret&blue שהצבא קטף כפי שהוא עושה לטובים ביותר, נקווה שהוא יחזור במהרה כי הוא עושה עבודה נהדרת. שאפו גם לכל שאר הצוות שעושה עבודת קודש באתר.

הכותב שאינו כותב- נייג'ל ווינטרברן, נדמה לי שזו שנה שנייה ברציפות שאני בוחר בך בקטגוריה הזו- אולי תבין כבר את הרמז, תוציא את האף מהספרי רפואה מידיי פעם ותתרום לדיון של ארסנל?!

3. xavi6 Member

חכה חכה מחר בבגרות, חכה חכה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

אגב ראיתי שחלק כתבו הכותב הסובייקטיבי, יש קטגוריה כזאת?

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

במקום לשאול, תקרא.

5. RealStretford Member

לפני הכל אני חייב לציין שאני כל-כך נהנה מכל-כך הרבה כותבים שפשוט תענוג להכיר אתכם - יישר כח

אבל Here are the results of the Galilee jury

הכותב המצטיין - The Stretford End
    כשנכנסתי לפורום לפני הרבה שנים, זה היה בגלל שאיסטלנדס אמר לי שחייבים לעצבן אותו!! אבל הוא אדם ענק, חי את החלום, הדבר האמיתי. שאני קורא הודעות שלו אני כמעט מריח את הג'חנון של אמא שלי בסטרטפורד.

הכותב המאכזב - יש רק אחד כזה - Agent Orange הדודו טופז של Asoccer

הכותב המשתפר של השנה - יש הרבה אז אדלג.

הכותב האהוב - כרגע חזרנו מסוף שבוע מדהים אצל המשפחה הנפלאה, קולי לאחי - Eastlands

הכותב האובייקטיבי - גם כאן Agent Orange מי שזוכר את ויכוח האובייקטיבי/סובייקטיבי

הכותב הרב גוני - Ledley King - He's here, he's there, he's every f@%king where Ledley King, Ledley King. מגדולי הדור

הפורום הטוב ביותר - אני מתנצל מפני סיר ווינסטון, אבל השנה אני נוטש את המולדת ונותן את קולי ל Deutschland

Two World Wars and one World Cup do da, do da
    סליחה, הייתי חייב למען המצפון.

הדיון הטוב ביותר - דיון הסנוקר בספורט כללי

המנהל הטוב ביותר - מרק יוז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

הכותב שאינו כותב - William Shakespeare
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

7. burning soil Member

עוד מעט אני רשום כאן 7 שנים, לא יאמן איך הדורות מתחלפים כאן, אני כבר לא ממש מכיר
    את הכותבים - למרות שהייתי נוהג לרשום בעיקר בפורום הישראלי שהוא גם הטוב ביותר
    מבחינתי, הייתי מכיר גם כותבים מהפורומים האחרים - היום אני אפילו לא קרוב לזה. תודה
    לצה"ל בכל אופן.

אז אני אבחר בפורום הישראלי לטוב ביותר.

לכותב שלא כותב - זה לא יגמר כי הרשימה ארוכה מאוד מבחינתי.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היתה. חבל שביטלו, הייתי מצביע בשבילך.

9. Selby Member

הכותב המצטיין- The Stretford End, ההודעות שלו על החוויות מאנגליה מדהימות. :drool:

הכותב המשתפר- יש לא מעט, אולי שי (de Middenweg) ...

הכותב האהוב- פיטר real stretford, הומור אנגלי במיטבו :aaa12:

הכותב האובייקטיבי- לירן ביי פאר. מזל שיש את הסמל של צ'לסי בחתימה שלו...

הכותב הרב גוני- אבו ביי פאר לדעתי, וזה לא שהוא מסתובב בכל דיון בפורום ומספים...
    איזה כיף לדבר איתו בדיון הטניס(אפילו שהוא אוהד פדרר) ואיזה כיף לקרוא את ההודעות שלו בדיון הNBA המצויין(אפילו שהוא לייקר).
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הפורום הטוב ביותר- :aaa12: כמו תמיד

הדיון הטוב ביותר- היו הרבה דיונים מצוינים אבל דיון התשקורת האנגלי היה יוצא מן הכלל השנה.

המנהל הטוב ביותר- כל המנהלים עושים עבודת קודש אבל מבחינתי מייקל קאריק בולט.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. קינג לדלי Member

שתי נקודות ששכחתי לציין הן,הדיון של ליברפול.
    בהפתעה גמורה הוא היה ריק כמה שנים טובות עד שהגיעו חברים והחייו אותו בצורה יפה.

הדיון של פרנסנל היה אחד הגרועים במשך כמה שנים לדעתי אבל השתפר מאוד.
    מה שעדיין חסר לי שם זה קצת הומור.
    כולם שם מדסקסים ברצינות מפחידה.
    לפעמים אתה רוצה להעלות נקודה חשובה וכולם קופצים עליך...
    זה נראה לפעמים כאילו קיבצו את הפולניות של "זהו זה" ממלחמת המפרץ באותו דיון.

קצת הומור חברים.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, אני כבר לא יודע איזה מספר זה אצלי, 4 או 5, אבל אם יש משהו שאני לא אוותר עליו בפורום הזה, זה הטקס האדיר הזה. גם אני, כמו רבים וטובים, נאלצתי להוריד הילוך בגלל צורכי הצבא והשירות בו. אבל השנה, יש לי במה להתגאה, אחרי שהנחתתי בפורום את המשתמש הטוב ביותר ! טוב נו, סובייקטיבי, אבל זאת דעתי.

ונעבור לזוכים.

הכותב המצטיין - כן כן, בהתאם לפיסקה האחרונה - האיש שהרים את הדיון ההולנדי, שבלאו הכי היה הטוב בפורום בי פאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לגבההים חדשים. אל תשכחו שמדובר בהולנדי דובר השפה, שהקל על כולנו. אבל הדעות המנומקות, הבגרות, הפוסטים המצויינים והסבלנות להסביר כל פעם מחדש את אותו דברים לאנשים ששואלים "איך אייאקס קרסה??????" ו"למה משחררים שחקנים כל כך מהר????" שי, de Middenweg בשבילכם, הוא האבא של כולנו בדיון הזה ובנימה אישית, החבר הכי טוב שלי ברשת. ישר כח שי !

הכותב המאכזב - קשה קצת, אבל אצל התותחנים יש המון כותבים איכותיים שלא מצליחים באמת לשים את הדיון שם כטוב בפורום, וזה באמת אפשרי. אין לי שם ספציפי, אבל הדיון הזה בקלות יכול להפוך לטוב בפורום וברשת, עם קצת מינוף נכון.. .

הכותב המשתפר של השנה - טוב, זה יהיה התואר השני שלו השנה, c web, עידו, יקירנו שסוף סוף אלקמאר הביאה לו אליפות, הפך מעוד משתמש בדיון לאחד הבולטים בו ולחלוץ הדרך של אוהדים שהם לא אייאקס אמסטרדם.

הכותב האהוב - תמיד אני מתלבט בין איסטלנדס לרובי קין..אה..לדלי קינג. הפעם קצת יותר קל, בי פאר, לדלי, האיש שהוא הפורום האנגלי והפורום האנגלי הוא הוא. לטוב, וגם קצת לרע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

הכותב האובייקטיבי - לירן הישראלי. גם אם זה צ'לסי, גם אם זה הפועל באר שבע, תמיד שפוי, תמיד עם הרגליים על הקרקע, לא מרים את האף לגבי הקבוצות שלו. הכי אובייקטיבי שיש. הלוואי עליי.

הכותב הרב גוני - האיש הראשון (?) בהיסטוריה של אייסוקר שברגע אחד הפך ממשתמש רגיל למנהל בשני פורומים שונים. בכל מקום, בכל פינה, אבו הוא המשתמש הרב גוני בפורום. גם שי שלנו הוא כזה, אבל הוא כבר זכה בתואר הראשי אצלי, אז התואר הזה ילך לאבו.

הפורום הטוב ביותר - עולמי. נו באמת, מה אני נראה לכם, אובייקטיבי?

הדיון הטוב ביותר - הולנדי. נו באמת, מה אני נראה לכם, אובייקטיבי?

המנהל הטוב ביותר - וואו, זאת בהחלט הקטגוריה הקשה ביותר. כולם כולל כולם (חוץ ממני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ) ראויים. אני מוצא את עצמי מתחבט כל שנה בקטגוריה הזאת, ואיכשהו אני מגיע לאותו אחד כל הזמן. אז למה לתקן משהו שהוא לא שובר ? יסלחו לי אבו, קאריק, אליאס, שגיא, יניב, ארז, דור והשאר - לירן רוזנר האיש והאגדה, הוא הזוכה שלי.

הכותב שאינו כותב - כל ההולנדים שכאן והישראלים, אני ממש מאוכזב ! נכון, יסטה הוא שם שחייב להיות פה, ויש עוד רבים, אבל השנה נלקח באכזריות על ידי צבא הגנה לישראל אחד מאבני הדרך בדיון ההולנדי, ומנהל לשעבר בישראלי - פרנק דה בור, הלוא הוא דודי ארליך הגדול ! תחזור תחזור כבר. לי אישית הוא מאוד חסר.

ועד השנה הבאה....אותו מקום, אותו תאריך - רק אזרח! :aaa021:

13. Chievo Member

הכותב המצטיין – Nereo Rocco

הכותב המאכזב - cazzo

הכותב המשתפר של השנה - GRANDE LAZIO.,

הכותב האהוב - Nesta

הכותב האובייקטיבי - לירן

הכותב הרב גוני - de Middenweg

הפורום הטוב ביותר - פורום כדורגל איטלקי

הדיון הטוב ביותר - נפרדים מאגדה- פאולו מלדיני פורש מכדורגל

המנהל הטוב ביותר - liran rosner

14. spurs229 Member

הכותב המנמק- Chievo.

15. odobry Member

הכותב המצטיין - קירק! אחד הכתבים שאני תמיד יעצור כדי לקרוא את ההודעות שלו!

הכותב האהוב - קירק כמובן =)

הכותב האובייקטיבי - לירן, תמיד כותב בצורה אובייקטיבית גם כשזה קשור לצ'לסי! כל הכבוד

הפורום הטוב ביותר - אנגלי.

הדיון הטוב ביותר - בחצר המלכות.

המנהל הטוב ביותר - כל המנהלים של האגלית, אולי עם דגש על סקאוזר טומי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx