טקס ניסים כהן 2010

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏15/7/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצר ולעניין:
    הכותב המצטיין - דור (RAULITO), אין מה לעשות זו השנה של הפועל.

הכותב המאכזב - לא ציפיתי, אז לא התאכזבתי.

הכותב המשתפר - איגי (IGI)

הכותב האהוב - יותם (NEREO ROCCO)

הכותב האובייקטיבי - לירן

הכותב הרב גוני - שי (DE MIDDENWEIG או איך שלא כותבים את זה), הולנדי שאוהב ספורט אמריקאי...מוזר.

הפורום הטוב ביותר - הנבחרת כשלה, הפורום חי. שנה גדולה לאיטלקיות וגם לפורום האיטלקי. גם העולמי נתן שנה יפה במיוחד עם ליגת האלופות שהיו ברמה גבוהה

הדיון הטוב ביותר - חצי גמר ליגת האלופות הגומלין של אינטר נגד ברצלונה. הוא הוציא מאיתנו את המיטב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

המנהל הטוב ביותר - יואב (CAZZO) ואלי (SIXTOBASTIA)

הכותב שאינו כותב - ארתור, כל היודע על מקום הימצאו נא לחייב *ASOCCER

2. avdz7 Member

הכותב המצטיין - קינג לדלי. הודעות ענייניות מאוד שמשולבות בבידור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המאכזב - ברבאטוב (יניב). הרבה מההודעות שלו לא יכלתי לסבול, פשוט כל הזמן חיפש להצטדק. אגב, הופתעתי מאוד מהמעשה שעשה.....

הכותב המשתפר - Furia Ceca. פעיל מאוד בדיון של יובה וכותב נהדר!

הכותב האהוב - Bianconeri. אני פשוט אוהב לראות את ההודעות שלו על יובנטוס. רק חבל שהוא כותב פעם ב..

הכותב האובייקטיבי - "לירן". אין צורך להרחיב.

הכותב הרב גוני - shlomydavid

הפורום הטוב ביותר - איטלקי... הכי איכותי והכי מושקע לטעמי

הדיון הטוב ביותר - נמנע

המנהל הטוב ביותר - sixtobastia בגדול!!!

הכותב שאינו כותב - bianconeri (כאמור) לצערי כותב מעט מאוד מדברי החכמה שיש לו לומר...

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  3. FC_Bayern Member

הכותב המצטיין - nfcb (נדב). פשוט תענוג לקרוא את ההודעות שלו. רמת הכתיבה, האובייקטיביות, ההבנה בכדורגל - כל אלה מביאים אותי לבחור בו בלב שלם.

הכותב המאכזב - gonzo. אני אמנם מסכים איתו בחלק מהדברים שהוא כותב, אבל לפעמים צריך לדעת להישאר מתון ורגוע, ולא להגיע לרמות וולגריות כ"כ.

הכותב האהוב - זו הקטגוריה הכי לא פיירית בעיניי. כל שנה אני מתלבט מחדש את מי לבחור - לירן (liran rosner) או סלע (der kaiser). אני בוחר הפעם בלירן, רק כדי שיגידו שאני לא משוחד ע"י אוהד באיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האובייקטיבי - ללא צל של ספק: raulito (דור). גם אם הוא אוהד קבוצה מסויימת, גם אם הוא מת שספרד תיקח, הוא מודע תמיד לכל הבעיות, המינוסים והמגרעות שיש לפייבוריטיות שלו, ודואג לכתוב בדיוק את מה שהוא חושב, בלי להסתיר כלום. כיף לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב הרב גוני - דנידין. בכל פורום שאני מבקר בו, רואים את הכינוי "דנידין", זה מסביר הכל - תמיד מגיב, תמיד בעניינים, בכל תחום ספורט אפשרי, וכיף לראות את זה מנקודת מבט של אחד שגם אוהב הרבה ענפי ספורט.

הפורום הטוב ביותר - הגרמני. לא בגלל שאני שם בעיקר, או בגלל שהכדורגל הגרמני היא האהבה שלי. דווקא בגלל הרמה הגבוהה שהפורום הזה מציג בכל שנה, התגובות המצוינות בנושאי הקבוצות השונות בבונדסליגה והת'רדים הנהדרים על החיים בגרמניה מחוץ לכדורגל דווקא בפורום ממדינת ישראל.

המנהל הטוב ביותר - sixtobastia. בכל מקום שכף ידו מונחת רואים סדר ומשמעת, דאגה לאיכות ולתקינות הפורום והדיונים. פשוט תענוג, המשך כך!

הכותב שאינו כותב - נועם, האוהד של ברמן מהפורום שלנו. חסר לי מאוד, גם כי מאוד אהבתי את התגובות שלו, וגם כי אני רוצה שיהיו כמה שיותר אוהדים מכמה שיותר קבוצות שונות שירכיבו לנו פורום גרמני מגוון וצבעוני.

בהצלחה לכל המתמודדים, ושבוע נפלא!

4. AW forever Member

עוד שנה שחלפה של דיונים מעניינים על כדורגל וכל מה שמסביב. לא מזמן הפכתי להיות מנהל בפורום האנגלי מה שגרם לי להעריך עוד יותר את העבודה שנעשית כאן מאחורי הקלעים כדי שהכל בפורום יזרום חלק ולעניין. אני מגיב וקורא בעיקר בפורום האנגלי ולכן רוב הבחירות שלי נוגעות אליו.

הכותב המצטיין - ממש בפיניש של העונה הוא חזר לכתוב בפורום אחרי הפסקה ארוכה, ויש לו קרדיט נכבד לזה שכיום הדיון של ארסנל הוא- עד כמה שאני יכול להיות אובייקטיבי- הדיון הפורה והמעניין ביותר בפורום האנגלי. תמיד מסגונן, תמיד מנומק,לא תמצאו אצלו לינק+ שורה עצלנית. arsenal fan- טוב שחזרת.

הכותב המאכזב - לא היו ציפיות, לא זכור לי איזה כוח חדש שאיכזב. ברמה המערכתית, ברבאטוב נתן סטירה גדולה לאמון שנוצר פה בפורום בין הכותבים.

הכותב המשתפר - הבחירה שלי הולכת לtoffeeman שמחזיק בצורה מעוררת כבוד את הדיון של אברטון. המשך כך!

הכותב האהוב - הפורום האנגלי מתפקע מרוב שנינות, ויש לא מעט כותבים שלא משנה מה ואיפה תמיד אני אמהר לפתוח ולקרוא פוסט שלהם. מעל כולם זורח KIRKH. כבר לא יכול לחכות לדרבי של ווסטהאם-צ'לסי...

הכותב האובייקטיבי - בחירה קלה. Michael Carrick.

הכותב הרב גוני -RAULITO- ידו בכל, כולל בפורום האנגלי.

הפורום הטוב ביותר - :aaa12:

הדיון הטוב ביותר -כמו שכבר רשמתי, זה הדיון התוסס ביותר בפורום האנגלי, עם דעות שונות אבל עם הקפדה על האיכות, הדיון של ארסנל בפורום האנגלי הוא המרענן הרשמי של הקיץ, אני ממש מצפה לדרמות הגדולות של העונה הבאה עלינו לטובה כדי לראות אותו באמת נוסק לגבהים.

המנהל הטוב ביותר - העבודה הקשה והאחריות לצד הרבה הכוונה וגם דיעות מעניינות על כדורגל, הבחירה שלי הולכת ללירן

הכותב שאינו כותב - דניאל ובועז- אני עדיין מקווה שתימצא הדרך לחזרתם לפורום במוקדם או במאוחר.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - לאייסוקר הגיעה בשורה בשנה האחרונה וקוראים לה eran levy. זה לא רק הניסוח הנקי, אלא בעיקר היכולת להתמקד בעניין ולהעביר מסר ברור בכל הודעה, מה שעוזר לקחת כל דיון צעד קדימה.

הכותב המאכזב - הכל עניין של ציפיות. עד ש-AGENT ORANGE לא יתן לי סיבה טובה לכתוב אותו בהקשר חיובי, שמו ימשיך לעלות כאן.

הכותב המשתפר - רבים ודאי יסכימו ש-Toffeeman הוא פריצת השנה באייסוקר. תמיד הוא נחשב לכותב חיובי, אך בשנה האחרונה הוא הפך להיות מסוג המשתמשים שאכנס לדיון מסוים רק כי אראה שהתגובה האחרונה היא שלו.

הכותב האהוב - אני נורא אוהב לקרוא הודעות של אמיר ע.

הכותב האובייקטיבי - אני שונא מילים לועזיות ומשתדל להימנע משימוש בהן ככל הניתן. סלחו על כך שאני בוחר שלא לבחור.

הכותב הרב גוני - על Raulito שרו 'הפרוייקט של עידן רייכל': "כל בכל מקום עולה מולי דמותך".

הפורום הטוב ביותר - אני חושב שהפורום הישראלי אמנם לא התקדם במהלך העונה בעיקר בגלל מספר משתמשים שטופלו משמעתית, אך עדיין הצליח לשמור על רמת איכות טובה, בטח ברמת דיוני הקבוצות.

הדיון הטוב ביותר - בדרך כלל הדיון של מנצ'סטר יונייטד לוקח מבחינתי בלי תחרות, אבל השנה מספר משתמשים נפלאים התחילו להגיב פחות וזה ניכר, אם כי הרמה עדיין גבוהה. ובכל זאת, אני אתן את הקול שלי לדיון של ווסטהאם.

המנהל הטוב ביותר - אכזרי לבחור רק באחד מבין כל הצוות הנפלא שיש באייסוקר, אבל נראה שאין ברירה. אני אבחר ב-sixtobastia.

הכותב שאינו כותב - חסר לי מאוד ReL. אתם יכולים לנחש מדוע.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - דור (ראוליטו). הבנאדם תותח על מהיכרות איתו מהפורום וגם אישית, תורם כל כך הרבה. מגיע לו.

הכותב המאכזב - כל מי שמתעסק בשטויות יותר מכדורגל, אין לי בחירה אחת.

הכותב המשתפר - אדם (נייג'ל דה יונג). עשה התקדמות גדולה יחד עם טופימן אבל הוא מקבל את הEDGE מבחינתי.

הכותב האהוב - פיטר (ריל סטרטפורד) הוא מישהו שתמיד אם יש תגובה שלו אני נכנס. בנאדם קורע וענייני כאחד, הזוכה ביי פאר מבחינתי.

הכותב האובייקטיבי - לירן ואורי (מייקל קאריק) בתחרות צמודה, שניהם תותחים רציניים ואובייקטיביים מאוד, אני אלך עם לירן הפעם.

הפורום הטוב ביותר - פורום המונדיאל לוקח אצלי. למרות כמה ספאמרים כאלה ואחרים אני חושב שהוא הגיע לרמה גבוהה ברוב הדיונים ונהניתי מאוד.

הדיון הטוב ביותר - הדיון של נבחרת אנגליה במונדיאל היה נהדר, אבחר בו. הדיון המשתפר מבחינתי הוא של ליברפול, שאמנם בנסיבות מצערות בעקבות העונה האחרונה הגיע לרמות גבוהות מאוד והרבה יותר מבשנים עברו.

המנהל הטוב ביותר - אורי שוב נקלע לפוטופיניש, הפעם עם אליאס, ושוב מפסיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx . אליאס הוא הבחירה שלי אבל גם פה צריך לציין את אורי לטובה, משתמש ענק ומנהל שהוא נכס.

הכותב שאינו כותב - בועז ודניאל מאוד חסרים לי. נלך עם בועז הפעם כי דניאל לאט לאט כתב פחות.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין אחרי התלבטות קשה בין מס' מועמדים נבחר עומר,הבנאדם משקיע בטירוף ואני גם נהנה לקרוא את ההודעות שלו אפילו אם אני לא מסכים איתם תמיד.

הכותב המאכזב שחם ללא ספק,מכותב שהייתי בטוח שיהיה לצידי באיזשהו שלב בצוות ניהול הוא הפך למישהו שהייתי מדלג על רוב ההודעות שלו.
    חבל...

הכותב המשתפר נייגל דה יונג,לאט לאט ובטוח הוא הפך מעוד כותב לכותב מעניין שאני לא מפסיד הודעות שלו(או לפחות משתדל לא להפסיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

הכותב האהוב שני השיי אצלנו בפורום,לירן רוזנר,דור,ריקי,איגור ועוד..בדוק שכחתי איזה 10 אבל בתכלס לכולם מגיע,הבחירה הסופית תגיע לשי ההולנדי כי פשוט מגיע לו.

הכותב האובייקטיבי ערן לוי,שאגב היה אחד המועמדים העיקריים שלי לכותב המצטיין.

הכותב הרב גוני דור ראוליטו התותח.

הפורום הטוב ביותר אבא תמיד יבחר בבן שלו,ליגת העל.

הדיון הטוב ביותר הדיון של מכבי חיפה,תמיד מעניין,כל יום יש הודעות והלוואי וכל הדיונים בפורום יהיו כאלה פורים ומעניינים כמוהו.
    גם הדיון באוף טופיק על סדרות אמריקאיות חזק מאוד.

המנהל הטוב ביותר זאת קלישאה שהיא נכונה אבל כולם תותחים,לירן(הבאר שבעי) מקבל את הבחירה שלי.

הכותב שאינו כותב חסרה לי הסיומת האדירה של ארתור בכל הודעה.

ארתור,גומר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  8. Ajax Amsterdam Member

הכותב המצטיין-דור הידוע בכינויו RAULITO סיקר את נבחרתו ובכלל את המאונדיאל בצורה נהדרת היה כיף לקרוא את ההודעות שלו

הכותב המאכזב-ארז(כ) הידוע בכינוי Piet van Reenen יכל לכתוב קצת יותר אבל לפעמים הפסימיות שלו מרגיזה בהודעות

הכותב המשתפר-afca עומר פשוט כותב לעניין משקיע בכל ההודעות שלו כיף לקרוא אותם.מקווה שאני ישקיע כמוהו

הכותב האהוב-de Middenweg שי הכותב הכי מוכשר בפורום כתוב דברים עיניינים ובלעדיו הדיון ההולנדי לא היה פורח

הכותב האובייקטיבי-לירן בתור אוהד של הפועל באר שבע עם כל הדיבורים המלוכלכים של התקשורת הוא ידע להיות אובייקטיבי למרות כל הצרות הוא בן אדם עם חשיבה צלולה

הכותב הרב גוני-שי de Middenweg בכל מקום שאני רואה בפורום הוא נמצא פשוט מדהים

הפורום הטוב ביותר -אני נותן את קולי לפורום האנגלי אני לא מגיב שם הרבה(אולי בדיון של ווסטאם קצת השנה)פשוט.אני מופתע מכמות האהדים של הליגות הנמוכות בפורום האנגלי

הדיון הטוב ביותר-הדיון ההולנדי אוהד אלקמאר אחד ומלא אוהדי אייאקס כולם פעלים מצליחים להגיע ל90 דפים בעונה והכי חשוב יש בו את הכותבים הכי טובים באייסקור(אני לא אובייקטיבי בבחירה הזאת) נקווה שניקח את הקטגוריה הזאת

המנהל הטוב ביותר-לירן אין מה להוסיף משקיע כל כך הרבה

הכותב שאינו כותב-חסר לי ווסלי סניידר(אם אני לא טועה אני חושב שהוא בשירות צבאי)אני מת לראות את הדיון ההולנדי איתו

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אליאס מעל כולם. הבנאדם גורם לי להיות מעורה באופן חלקי בנעשה בראסינג קלוב בימים אלה וזה אומר הכל...

הכותב המאכזב - אייג'נט אורנג', האיש והפרובוקציות

הכותב המשתפר - מצחיק אותי לכתוב פה את עדי (ארסנלפאן) כי הותיקים יותר מכירים אותו ויודעים שהוא מאז ומתמיד כתב ככה, ולא "השתפר" באופן פתאומי, אבל בהיעדר קטגוריה יותר מתאימה עבורו (קאמבק השנה אולי) אני גם כן אתן לו את הקול שלי כאן.

הכותב האהוב - כותבים הולכים, כותבים באים ואני עדיין משתדל לא לפספס אף הודעה שיוצאת לערן (קינג לדלי) מהמקלדת.

הכותב האובייקטיבי - לירן ה"ישראלי"

הכותב הרב גוני - שי de Middenweg שיכול לנהל דיון אינטליגנטי גם על מצב קריקט הנשים בבנגלדש

הפורום הטוב ביותר - :aaa12: . אפילו הדיון של ארסנל מראה סימנים של חזרה לימים יפים יותר.

הדיון הטוב ביותר - דיון הפוטבול הרשמי המצומצם אך האיכותי, משקף נאמנה את קהילת אוהדי הפוטבול בישראל

המנהל הטוב ביותר - יש לא מעט אנשים שעושים פה עבודת קודש מאחורי הקלעים אבל מבחינתי השנה אליאס היה מעל כולם.

הכותב שאינו כותב - ארתור, חסר קצת פלפל בתבשיל שנקרא פורום אוף-טופיק באייסוקר בימים אלה.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - ההתלבטות פה קשה אבל אני חושב שאני אבחר באליאס, sixtobastia, שכותב גם בפורום האיטלקי לעיתים קרובות ובעל ידע עצום (!!1) ורצון עז לשתף אותו. אני לא מרבה לעקוב אחרי הפעילות בפורום העולמי, אבל גם בפורום המונדיאל וגם בפורום האיטלקי הוא מצטיין ללא צל של ספק.

הכותב המאכזב - xavi6, תמיד בהודעות נוצר רושם של הצטדקות. ניכר חוסר התייחסות לתגובה ויותר הרצון להחזיר באותה מידה (ברצלונה מגעילה? אינטר מגעילה עוד יותר!), זה מעט מפריע.

הכותב המשתפר - בולדוג המילאנזי הוא פשוט פריק של מילאן. הידע והרצון לתרום מעלים במדרגה את רמת הדיונים בפורום. שאפו.

הכותב האהוב - AGENT_ORANGE מכניס הרבה צבע לפורום, צבע שגנב מהוייאטנמים המסכנים.

הכותב האובייקטיבי - Mamadu, מוחמד, אוהד אינטר מבין היחידים בפורום שכותב גם לטוב וגם לרע על הקבוצה שלו. וזה בניגוד לרוב אוהדי הקבוצה שלו שמשתתפים בדיוני הפורום. אובייקטיבי לחלוטין.

הכותב הרב גוני - uri, או אוריטוטי לשעבר. מדהימה אותי ההבנה ששואפת לשלמות על כל קבוצה, שחקן וכיסא באצטדיון שקשורים לקאלצ'ו. צופה אדוק במשחקים ולפיכך גם משתתף קבוע בנושאים, בתגובות ברמה גבוהה שתמיד כיף לקרוא.

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי בלי צל של ספק. האיכות עולה על כל מקום אחר.

הדיון הטוב ביותר - אינטר/ברצלונה, חצי גמר ליגת האלופות השנה. הרבה תמונות והרבה חוסר אובייקטיביות.

המנהל הטוב ביותר - קשה לי לבחור באחד, אז אני פשוט אבחר בכולם. הצוות האיטלקי (מקווה שההצבעה תיחשב). אין לי ספק שאת המעבר (ואני קורא בפורום מס' שנים טובות) מעוד פורום איטלקי ברשת לפורום האיטלקי המוביל ברשת יש לתת כקרדיט לכל אחד מהארבעה - Nereo Rocco, Nesta, cazzo ו-Bianconeri.

הכותב שאינו כותב - עמרי (Bianconeri) היה פעם כוח מוביל בקרב אוהדי יובנטוס, והשנה בקושי ראיתי אותו. חבל מאוד שכך, רק הקבוצה נפגעת (ניסיון לעורר קצת רגשות פטריוטיים).

11. benos Member

יאללה..

הכותב המצטיין - ואיי יש המווון, רק בדיון "שלי" יש הרבה מאוד כותבים איכותיים אז בטח שבפורומים יותר גדולים עם יותר כותבים יש לא פחות ממנו. אני חושב שיותם(Nereo) מגיע התואר הזה, גם על איך שהרים פורום וגם על העובדה שפשוט כיף לקרוא את ההודעות שלו. יש כמובן את שאר הכותבים בפורום האיטלקי(אורי, נסטה, יואב, בולדוג, אייג'נט, קובי וכו') ובפורום העולמי(שי, עידן, אליאס, אסף, איתי ויניב) שבהם אני יותר משוטט שפשוט כיף להיות שם, גם אם אין מה לכתוב.

הכותב המאכזב - .....

הכותב המשתפר - לא חושב ששניהם משתפרים כי מההתחלה ראו שהם כותבים טובים, יניב(Patito), אחלה כותב שתמיד כיף להתדיין איתו ותמיד הוא היה כותב טוב ככה שמשתפר הוא לא אלא יותר במובן של משתדרג בגלל הסקירות והמעורבות, השנה יש לי תחושה שהוא הפך לסוג של משתמש שהדיון יראה אחרת בלעדיו עם כל הסקירות, סוג של נכס לפורום, לכן אני נותן לו את התואר. גם לאסף יש חלק גדול בכך שהדיון נהיה יותר שוקק ולכן גם לו מגיע מילה טובה, הוא קצת חדש אבל אני חושב שעם הניסיון הוא רק ישתבח ויהפוך לנכס בכל פורום שיכתוב בו באופן קבוע.

הכותב האהוב - אין אחד ויחיד, בארגנטינאי אני אוהב את העקיצות של אסף ויניב שיורדים אחד על השני בצורה מצחיקה והומוריסטית, את הכינויים שאליאס מדביק, את עידן ואיתי אני גם מעריך בגלל שהם מוסיפים לדיון של דרום אמריקה הרבה צבע. את יואב בגלל שיש לו מין סקרנות כזאת, סתם זה מעלה חיוך בלי קשר לעובדה שכיף לקרוא את ההודעות שלו, בכלל אני מחבב את ההומור בפורום האיטלקי שמוסיף לדיון הרבה.

הכותב האובייקטיבי - מייקל קאריק ממה שראיתי הוא מאוד אובייקטיבי בכל הקשור לנבחרת אנגליה, ככה גם שי מההולנדי, בפורום הארגנטינאי אני רוצה לציין שאסף למרות שהוא אוהד ראסינג מחורע בכל זאת יורד על הקבוצה שלו, גם כשניכר שהוא בקושי מסוגל להגיד עליה משהו רע.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האיטלקי, את האנגלי והגרמני אני לא מכיר מספיק טוב והעולמי הוא במובן מסויים פורום כללי מדי וזה בלתי אפשרי להתרכז בו במיקרו ככה שאני חושב שהאיטלקי הוא הפורום הטוב ביותר, לאו דווקא מבחינת איכות(שהיא מצויינת, כמו בעולמי) אלא בעיקר כי הוא נותן לך סקירה מקיפה וטובה על הליגה, הנבחרת ובכלל.

הדיון הטוב ביותר - אני חושב שההולנדים נותנים בראש.

המנהל הטוב ביותר - אליאס, באמת שהשקיעה מעל ומעבר בלי קשר לזה שתמיד כיף לקרוא את ההודעות שלו, אני רוצה לציין שיש אחלה מנהלים בכל הפורומים ככה שזאת לא ממש בחירה קלה.

הכותב שאינו כותב - לא מכיר מספיק את הפורום.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  12. AW forever Member

בגרמנית זה נשמע די מצחיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אם ארסנלפאן היה נמצא פה מתחילת העונה הוא היה מועמד רציני מבחינתי, אבל מכיוון שלא, uri ימשיך לקבל את התואר הזה אצלי.

הכותב המאכזב - יצורים זה יצורים. אין ממי להתאכזב.

הכותב המשתפר - זה לא ממש נחשב להשתפרות, אבל בשנה האחרונה שמתי לב לראשונה להודעות של benos. כותב ובחור טוב. מילה טובה גם ל-bulldog שמשתפר עם כל יום שעובר ול-Furia Ceca שבאמת כותב נדיר.

הכותב האהוב - יש מלא! אבל מעל כולם אליאס. פשוט איש גדול.

הכותב האובייקטיבי - לירן

הכותב הרב גוני - Raulito

הפורום הטוב ביותר - איטלקי

הדיון הטוב ביותר - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

המנהל הטוב ביותר - כל מי שהשקיע במונדיאל...

הכותב שאינו כותב - תומר ולואי שנעלמו לגמרי, בן (Bensch) וקובי (רומאניסטה) שדופקים הודעה פעם בשבועיים

14. פול סקולס Member

לא יודע למה התעצלתי להצביע, אבל הנה זה בא...

הכותב המצטיין: אציין כאן שלושה שמות: אמיר ע, קירק ו nfcb, הלא הוא נדב. שלושתם כותבים הודעות ענייניות, בלי מילים מיותרות, תמיד מדויקים בניתוחים שלהם, תמיד בגובה העיניים. אמיר ע מקבל את ההצבעה שלי

הכותב האהוב: פיטר שכל הודעה שלו היא לפנתיאון, קירק שמשפד את הפרגיות...אבל, אני בוחר באייג'נט אורנג', אנדרי שמו, שמצחיק אותי וגם הרבה פעמים מהווה את הקול השפוי (ע"ע הדיונים על מפגשי הנוק-אאוט בליגת האלופות). כאמור, AGENT ORANGE

הפורום הטוב ביותר:אני רוצה לציין לטובה את הכותבים שמחזיקים את הפורום הגרמני והאיטלקי, חבורה מצומצמת שכותבת סיקורים איכותיים על כל הקבוצות- גדולות כקטנות. אני חושב שהפורום האנגלי חוזר אט-אט למעמדו כפורום מצוין לאחר שמשך זמן מה סבל מיותר מידי הודעות ופחות מידי תוכן (בעיקר בדיונים של יונייטד וארסנל, כך אני הרגשתי). גם לחבר'ה שהם הרוח החיה מאחורי פורום הספורט הכללי מגיעה מילה טובה, ותרשו לי לציין את שי ושלומי באופן אישי. בכל אופן, אני בוחר באיטלקי. קבלו שאפו ענק ממני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הדיון הטוב ביותר: יש הרבה, ומעל כולם ניצב דיון ה-NBA. מגוון דעות, הודעות מנומקות... כן ירבו.

המנהל הטוב ביותר: אני לא מספיק יודע מי עשה מה ומי עושה את מי, אז אנצל את ההזדמנות להגיד תודה רבה לכולכם על הזמן והמאמץ שאתם מקדישים במטרה לטפח את הבית האינטרנטי החם של כולנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נתראה בשנה הבאה...

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - גם השנה נדב, nfcb לוקח את התואר בקלילות.

הכותב המאכזב - לא קיים.

הכותב המשתפר - FC_Bayern

הכותב האהוב - der kaiser. יש בהודעות שלו הכל.

הכותב האובייקטיבי - מייקל קאריק. ועוד בשנה בה מנצ'סטר יונייטד מפסידה לבאיירן ואנגליה לגרמניה.

הכותב הרב גוני - התלבטות קלה בין יואב cazzo לבין טל rudess שמבלים המון בגרמני. בסוף rudess לוקח. רק בגלל הנבחרת הנכונה אותה הוא אוהד.

הפורום הטוב ביותר - uber alles.

הדיון הטוב ביותר - באיירן בישראל.

המנהל הטוב ביותר - לירן רוזנר. לא מאמין שאמור להיות ויכוח בנושא.

הכותב שאינו כותב - c-j. איה אתה?