טקס "ניסים כהן" 2011

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nesta, ‏2/6/11.

1. Muurad Member

הכותב המצטיין -
    יש רבים וטובים שראויים לקבל את הפרס הזה - אבל אני חייב ללכת עם הגדול מכולם, אליאס. אין ספץ גדול ממנו בכדורגל הדרום אמריקאי, מכיר כל שחקן, מאמן ופיזיוטרפיסט שקיים והאהבה שלו לכל מה שקשור לנושא אפשר להבחין מקילומטרים וזה הדבר היפה מכולם ומה שאני הכי מעריך.. מעביר את הדעה שלו בצורה רהוטה, בוגרת ומעניינת, בעל שיחה סובלני ומתון שיודע לקבל דעות שונות ולפתוח דיון מעמיק ומעניין כמעט כל נושא ועם כל אדם.. פשוט נכס לפורום.

הכותב המשתפר - ירדן(צ'אבי 6). גילוי נאות, בהתחלה הוא לא עשה עלי רושם הכי טוב - אבל איך שהזמן עבר הוא פשוט "קנה" אותי ובאמת דיבר לעניין בהמון נושאים בין אם הם קשורים אל הקבוצה שלו או לא ומצאתי את עצמי מופתע לטובה ומסכים איתו בהרבה מקרים ואפילו למדתי לאהוב את הדרך שהוא מתבטא, הישירות שבתחילה לא ממש מצאו חן בעיניי אחרי שלמדתי להכיר אותו תקופה - אני מוריד את הכובע.

הכותב האהוב - עידן - idans10, מבין כולם אני חייב להגיד שאני הכי נהנה לקרוא את ההודעות והסיקורים שלו ומוצא את מה שהוא אומר תמיד מעניין עם תוכן ונקודות למחשבה, מה גם שיש לנו תחומי עניין רבים ומשותפים שעוזרים לחיבור, אבל אם הוא גרם לי לשבת ולקרוא בשקיקה 7 עמודים על הליגה הקולומביאנית זה אומר הכלhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב האובייקטיבי - לירן. תמיד מדבר לעניין בכל מצב ומצב הכי אובייקטיבית שאפשר - לכל אחד מאיתנו יש העדפה והאינטרס האישי - אבל לירן בהודעות שלו מצליח להתעלם או לא להתייחס אליו בצורה הטובה ביותר.

הכותב הרב גוני -
    עומר - הרמי וויץ של הפורום, נמצא בכל מקום - תמיד שם לתת כמעט בכל דבר אפשרי שכולל נתונים, סטטיסטיקות ידע יבש מאוד נרחב על העבר, להסביר איך בדיוק ליגה X פועלת, מי מלך השערים, ולתת שיעור היסטוריה קטן(או גדול) על כמעט כל דבר שיש.

הפורום הטוב ביותר -
    אפשר להגיד שאני משוחד אבל זה חייב ללכת לפורום האיטלקי. מצאתי שם בית חם, אולי עם מספר יחסית מצומצם של אנשים שאולי לא תמיד מסכימים אחד עם השני, אבל כל הדיונים, הסיקורים, ההודעות והדעות תמיד מעניינות ומלאות תוכן ומראות על ידע עמוק ומעל הכל אהבה לקאלצ'יו "שלנו". אני מלא בהערכה לכל אחד ואחד מהחברים הקבועים שם בלי שום קשר לקבוצה שהם אוהדים ואולי לא הזכרתי חלקם כאן אבל חשוב לי שידעו את זה, ואפשר להגיד שהם בין היתר היו אלה שגרמו לי להתאהב בפורום ולהשאר בו - ולהצטער שהגעתי רק בשנה האחרונה. הפורום העולמי נמצא לא הרחק מאחור במקום השני.

הדיון הטוב ביותר -
    למרות שלא דיסקסנו שם יותר מידי - אני חייב להגיד שדיון הליגות האירופיות ובמיוחד הליגה הפורטוגלית עם עידן ואליאס היה הדיון שהכי נהנתי לקרוא ולהשתתף בו, כמו גם דיוני טורנירי הנבחרות הצעירות השונים.

המנהל הטוב ביותר -
    למרות שקשה לבחור אחד ספציפי וכולם בלי יוצא מן הכלל עושים עבודת קודש עם שלומי שתמיד בשקט עושה את כל ה"עבודה השחורה" וזוכה ממני להערכה עצומה, יואב, אלון חרזי, אליאס וכו' - אבל אני אבחר ביותם - Nereo Rocco שבאותה קלות גם הייתי בוחר בו ככותב המצטיין, משכמו ומעלה.

הכותב שאינו כותב -
    Benos שהביא אותי לכתוב כאן באייסוקר, אהבתי לקרוא את ההודעות שלו כל פעם בין אם זה בפעמים שרשם כאן או בספורטאנטר, וגםMAMADU שהכרתי אותו באותו הפורום וחבל שהוא לא פעיל כאן, שגרמו לטעם של עוד במעט שהם כתבו.. וגם כמובן לדלי שעזב לאחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/11
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

התבלבלות באותיות זה בסדר אבל מה שיצא לך...

3. KirkH Member

עוד שנה מאחורינו. באמת שכבר הפסקתי לספור, נדמה לי שנגמרו האצבעות בידיים פשוט.

הכותב המצטיין - אני אצטרף ללא מעט חברים שבחרו ב-ArsenalFan. כל הודעה שווה קריאה וכל הודעה שווה מחשבה. תמיד כיף לקרוא, לפעמים גם כיף להתווכח. נכס לפורום.

הכותב המאכזב- ענארף, לא מצפה מאף אחד לשום דבר.

הכותב המשתפר - Muurad, הפך חלק אינטגרלי מהדיונים וחלק שטוב שמתקיים. גם לאיאן רייט ו-John26Terry מגיע שאפו.

הכותב האהוב -מממ... קשה. ארסנלפאן כבר קיבל איזכור, לירן שווה אחד גם כרגיל. אני אלך עם האח מהאשכול האמריקאי. נייג'ל ווינטרברן.

כותב האובייקטיבי - לירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הפורום הטוב ביותר - מבחינתי זה תמיד היה ותמיד ישאר :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - שוב קשה. אבל אני לא יכול לזנוח את הבחירה הקלאסית שלי בדיון הפוטבול.

המנהל הטוב ביותר - אין לי אלא להעריך את כל אותם חבר'ה שעסוקים ופועלים מאחורי קלעים ועל גבי הפורום עצמו. לפעמים נעשות טעויות אבל אני מניח שהעובדה שאני עדיין כאן אחרי כל כך הרבה שנים והפורום רק ממשיך להתפתח ולצמוח מדברת בעד עצמה.

הכותב שאינו כותב - סוגייה כואבת השנה. אני מתגעגע לדיונים עם חלק מהחבר'ה שבחרו לעזוב. הסיבות שמורות איתם וזו זכותם המלאה. איך שלא יהיה, מבחינתי לדלי קינג / ג'רמיין דפו / רובי קין / ווילסון פאלאסיוס / "יושלם במועד מאוחר יותר" (ערן) היה כותב ששווה להדליק בשבילו את המחשב.

4. alexshw Member

הכותב המצטיין - אני לא קורא כאן בכל פורום, אז אני אבחר מאלה שאני קורא, ARSENAL FAN כותב מצוין וגורם לי להכנס לדיון על הקבוצה שלו הרבה פעמים.

הכותב המאכזב - יש מספיק אכזבות אחרות בחיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx לא אבחר באף אחד.

הכותב המשתפר - קשה לי לענות על השאלה. גם כאן לא אבחר באף אחד.

הכותב האהוב - שי DE MIDDENWEG, משורר של ממש, בעל ידע נרחב בהרבה תחומים. הודעותיו מאוד מעניינות ולעיתים אף מעשירות את הידע והוא גם תמיד עוזר אם שואלים אותו על משהו.

הכותב האובייקטיבי - האיש שלא היה במיטבו בגמר, MICHAEL CARRICK http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב הרב-גוני - עומר. בזכותו אני גם יודע למה לצפות באירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הפורום הטוב ביותר - האנגלי

הדיון הטוב ביותר - זה של ארסנל

המנהל הטוב ביותר - שי, ALON HARAZI, גם בגלל האירוחים. ברצוני גם לציין את אליאס, בעל ידע אנציקלופדי של ממש בכדורגל לטיני. כמו כן שלומי דוד משקיע המון בנושאים שלו. כל הכבוד.

הכותב שאינו כותב - STRETFORD END חסר

5. Wave Member

הכותב המצטיין - ארסנל פאן ללא ספק
    הכותב המשתפר- איאן רייט
    הכותב האהוב- אמיר ע, נהנה לקרוא תמיד
    הכותב האובייקטיבי - לירן
    הכותב הרב גוני - אני בעיקר באנגלי אז קשה לי לומר
    הפורום הטוב ביותר- האנגלי..?
    המנהל הטוב ביותר- מייקל קאריק
    הכותב שאינו כותב- ראיתי שאבו כתב ש"ערקנו" לספורטאנטר. קודם כל אני לא לויאלי לאף פורום אני נהנה לקרוא בשני הפורומים, זה לא סוד שהרבה מהכותבים הבולטים באנגלי עברו לכתוב בספורטאנטר ואותי לא כל כך מעניינות מלחמות האגו בין הפורומים אלא התוכן הנכתב, אני עדיין נכנס כאן לפורום האנגלי כי יש המון כותבים שאני נהנה לקרוא גם כאן. בכל מקרה כל החסרים חסרים כמובן, לדלי בראשם.

6. JR-Riquelme Member

הכותב המצטיין - נרו רוקו שכיף לקרוא כמעט כל הודעה שלו, תמיד מעניין גם אם זה מגילה.

הכותב המאכזב - עומר. עושה עבודה מצויינת בתור מנהל עם סיכומים וכאלה אבל לא אוהב את הילדותיות שלו ובתור מנהל זה לא מתאים

הכותב האובייקטיבי - אףףףףףף אחדדדד... צ'אבי6 משחק אותה אובייקטיבי אבל זה לא זה

הכותב הרב גוני - מוראד לוקח פה בענק

הפורום הטוב ביותר- אני אוהב את הפורום האיטלקי

המנהל הטוב ביותר- אין לי מושג

הדיון הטוב ביותר - NBA. אולי יש יותר טובים אבל זה דיון הבית שלי...

7. Mellow29 Kopite

הכותב המצטיין - לא יצא לי להיות פה יותר מדי זמן (פחות משנה), ממה שבעיקר יצא לי לקרוא אני מתרשם מההודעות של Ian Wright.

הכותב המאכזב - אני לא יכול להגיד שציפיתי משהו ממישהו, יש כמה שמאכזבים אבל אני מעדיף להתמקד בחיוביים...

הכותב המשתפר - שוב פעם זה לא שאני מצפה משהו ממישהו, אבל Walkon הפך ממשתמש חדש די מהר למנהל ובזכות. אני לא יודע אם הוא השתפר (ביחס למה מודדים?) אבל מגיע לו על התפקיד.

הכותב האהוב - ניתן את זה ל-de Middenweg. אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו לעיתים קרובות, וזהו בערך...

הכותב האובייקטיבי - אני חושב שכאוהד מנ' יונייטד ומנהל בפורום האנגלי, Michael Carrick מסתדר לא רע.

הכותב הרב גוני - Muurad - באמת נראה שהבחור מתמצא בכל ליגה על הפלנטה שלנו.

הפורום הטוב ביותר - פה כולם משוחדים, אז אני מניח שגם לי מותר... :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - חדשות, שמועות וההעברות 2010/11 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

המנהל הטוב ביותר - אם אין חוק שאוסר על כך, גם פה Michael Carrick מקבל את הקול שלי.

הכותב שאינו כותב - לא נמצא פה מספיק זמן כדי לדעת מי נעלם...

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - כבר קיבל הרבה קולות. גם את שלי הוא מקבל. עדי (ArsenalFan)

הכותב המאכזב - בוא נתמקד בכותבים החיוביים...

הכותב המשתפר - אני חושב שמגיע לעומר קרדיט שהוא היום הרבה יותר רגוע. שרק ימשיך כך!

הכותב האהוב - הרשימה ארוכה...ארז (הרצליה עד מוות) אולי נמצא במקום הראשון שלי, אבל זה בגלל שהוא הביא אותי לפה. בסה"כ יש פה הרבה חבר'ה נחמדים שכיף לדבר איתם. טוב לראות שהדיון ההולנדי מצליח יפה. יחסית לליגה שבאמת לא מקבל הרבה חשיפה אני חושב שכולנו בדיון הזה יכולים להיות מאד גאים. אנחנו מדברים שם לעניין ויש לנו אפילו אוהד שרוף של AZ דבר שבאמת נחמד לראות.

לי אישית יש תמיד קשר טוב עם אוהד אדום שכיף להתווכח איתו. דור (Raulito).
    כאוהד מכבי חיפה אני כמובן נתקל די הרבה בחבר'ה בירוק. בשבילי אתם עשר למרות שאלכס alexshw יודע לעצבן אוהדי יריבות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האובייקטיבי - ערן לוי. בעבר נתתי את התואר הזה ללירן, אבל כשהוא מתחיל לכתב על הפועל באר שבע הוא לפעמים מאבד את קור הרוח שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב הרב גוני - אליאס (sixtobastia). נמצא בהחלט בהרבה פורומים/דיונים. תזהרו מלכתב דברים על דרום ארמריקה כי הוא מיד יתקן אתכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    גם סלע (der kaiser) ויואב (cazzo) נמצאים אצלי ברשימה. שני החבר'ה האלה יודעים הרבה.

הפורום/דיון הטוב ביותר - אני נמצא הכי הרבה בדיון ההולנדי, אבל יש גם הרבה מה לראות בפורום של הכדורגל העולמי. אני כן רוצה לציין שלדעתי העונה הרמה בפורום הישראלי הלכה אחורה. אחרי מחזור משחקים רואים יותר מדי קללות ומריבות. עיצה ידידות למנהלים. בכל מקרה אני אמשיך לבקר שם כי בצורה הזאת אני ממשיך גם לשמור על קשר עם הארץ שגרתי בה 16 שנה...

המנהל הטוב ביותר - ברור שכולם עושים עבודה נהדרת, אבל מבחינתי מגיע צל"ש לשלומי. הבחור מעדכן דיונים גם בנושאי ספורט שבארץ אין ממש בהם הרבה התעניינות. הוא ב'כח' מנסה להראות לנו שיש עוד ענפי ספורט מאלה שכולנו פה אוהבים. ההתמדה שלו מדהימה. מאד מעריך מה שהוא עושה כאן!

הכותב שאינו כותב - יש רק אחד. רוני שטנאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx מתגעגע לדיעה הטובה שלו.

9. StevieG Member

הכותב המצטיין - סקאוזר טומי. למרות שמאז שהוא התגייס הוא כותב כאן פחות, אבל אני עדיין נהנה לקרוא את ההודעות שלו בנושאי ליברפול.
    הכותב המשתפר - איאן רייט, ללא ספק. ככל שהתקדמה השנה, ככה נהנתי יותר לקרוא את ההודעות שלך בכל הדיונים. לא תמיד מסכים איתך על הכל, אבל בהחלט נהנה מהדעות שלך.
    הכותב האהוב - אני אוהב לקרוא את ההודעות של דניס ברגקאמפ גם בדיונים של הליגה האנגלית וגם בדיון האקטואליה.
    הכותב האובייקטיבי - מייקל קאריק.
    הכותב הרב גוני - SIXTOBASTIA.
    הפורום הטוב ביותר - האנגלי, כמובן.
    הדיון הטוב ביותר - האקטואליה. זה הדבר שאני מפיק ממנו הכי הרבה עניין ושעשוע.
    הכותב שאינו כותב - האמת שאני מעריך מאוד את אוהדי הספרס בפורום. לגבי ה"פרשה", אין לי געגועים לסטרטפורד. את מה שאני חושב עליו אני כמובן לא אגיד בפומבי, אבל יש בי אכזבה רבה מההתנהלות של חבריו שנטשו. עם כל הכבוד, הוא היה התוקף כאן, לא הקורבן. זה עצוב לי לראות אנשים מבוגרים מזדהים עם התוקף ונוטשים פורום שהשקיעו בו הרבה זמן בגלל שהוא נענש על עבירות על חוקי הפורום, ובתור הקורבן להתנהלות הבריונית שלו, אני חייב להודות שהגיעה לו ההשעייה. לא הצעתי את זה, לא ביקשתי את זה ולא דיברתי עם אף מנהל על זה, אבל אני שמח שכן ננקטו צעדים נגדו. ואני באמת רוצה להשמיע כאן את גרסאתי, כי לטעמי, יותר מדי אנשים קיבלו את הרושם המוטעה. מעבר לביטוי שבו הוא השתמש שהוביל להשעייתו היו ביטויים חמורים יותר מבחינתי שגבלו בהעלבה וירידה לפסים אישיים. חשוב לי שהדברים האלה יישמעו בפומבי.

10. פול סקולס Member

כבר בקושי נכנס לפה, אבל לתת קרדיט לאנשים תמיד כיף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין: אמיר ע

הכותב האהוב: AGENT ORANGE

ובקטגוריית הכותב הכי משקיע, אכפתי, מסור וזה שצריך לקבל את כל המחמאות שבעולם: shlomydavid

לא הייתי מתעניין בטניס ובמיוחד בסנוקר אם לא היו לי הסיקורים שלך מול העיניים והתשובות שלך לכל שאלה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני באמת מבקש לשמור על כבוד האנשים כאנשים ולא להתחיל עכשיו להשמיץ אנשים רק כי הם לא כאן. הודעה פה נמחקה כי מישהו החליט שיש בן אדם ש"כבר לא כאן" ואפשר להעליב ולנצל את הבמה לתקוף אותו. לא מעניין אותי מי רושם איפה, שכל אחד ירשום כאוות נפשו, אבל תעשו לי טובה ואל תתחילו לתקוף אנשים שכביכול כבר לא כאן. כביכול כי גם אם כרגע הוא/הם לא כותבים, מדובר במשתמשים שרשומים כאן ומדובר באנשים, וכמו שאני לא אתן לאף אחד מהם לתקוף (מילולית) משתמש אחר כאן, כך גם אף אחד לא יתקוף אותם. אין לי בעיה עם התייחסויות פה לעניין באחת הקטגוריות של הטקס, אבל אני מבקש לשמור על כבוד האנשים ולא לרדת להעלבות אישיות.

וכמו שהמורה אומרת...מי שמחקו לו הודעה יודע.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

* ) הערת שוליים

אתה לא בסדר, אחרי לחיצת היד הוירטואלית ההיסטורית בינך לבין גאס באמצע השבוע שעבר, היה מן הראוי שתיתן מחוות שלום נוספת...אתה יודע כותב משתפר, אהוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

ומוראד, אתה בושה שלא בחרת את דיון כדורסל המכללות כטוב ביותר KING KEMBA http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/11
  13. eastlands Member

שלום חברים, אני מודה שאני מתגעגע לתגובות של קירק,הרצליה, ורוב די ברור של אוהדי ארסנל האיכותיים של אייסוקר, אני כרגע לא כותב באייסוקר, כי מה לעשות אני מעדיף לשמוע ולהישמע בדיון שבו חברי שדעותהם חשובה לי כותבים וכרגע הבית שלי הוא ספורט אנטר, חבל כמובן שאי אפשר מבחינתי להעביר למקום אחד את כל האיכותיים, אבל זה מה יש וכמובן שאני מודע שגם אני לא נחשב בכל דיון למקובל

כן גם שם יש ליצנים וכנראה שאי אפשר להתחמק מכך, ועדיין עם הודעות של ליצנים (והיה לי אחד מבית פה באייסוקר שלדעתו מנציני הורג מסרס ושאר ירקות ) עם הודעות כאלו אני מתמודד ועונה והכל בכיף, מה שכן המצב הוא שחבריי כותבים שם וזה מה יש, ולמרות כמעט 10 שנים של בית חם באייסוקר אין לי כרגע זמן והנאה לכתוב פה, קיבלתי הודעה די מרגיזה מאייסוקר שמזלזלת בספורט אנטר,למה? עוד כתבו לי שהם היו איתי ברגעים הקשים והם מאוכזבים, סליחה זה היה הדדי פירסמתי בכל מקום את אייסוקר,חייבתי חברים להתחיל לכתוב פה בתמורה לדברים שעשיתי עבורם, הדיון קיבל חשיפה גם בערוץ 5 ויש לי די חלק בזה, מלר כותב פה בגללי!

ואגב אם כבר קראו פה הודות פרטיות לחברים (מעשה מכוער ועלוב ) איך יתכן שבכל פעם שאני נכנס להודעות פרטיות באייסוקר,מחכה לי שם ברכה מבחור בשם דני נויימן מהסוג הכי נמוך שרק קיים, למה מם לא נמחקות?

מקוה להשתמע בקרוב תהנו ובהצלחה

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רשמנו את זה באותו דיון עם הסבר מאוד מאוד מאוד מפורט של אבי. אין לאף מנהל זכות או יכולת לקרוא הודעות פרטיות של משתמשים. חשוב שזה יובהר. יש רק למנהל הפורום יכולת לכך והיא מוצפנת בסיסמא. לצערי הרב לפני כמה שנים האקר שלח הודעה פרטית למישהו בפורום עם לינק, שכתוצאה מכך הפורום נפרץ. מאז ישנה אפשרות (כמו לכל מנהל פורום, גם בפורום אחר....) ברגע שהודעה עם קישורים "מזידים" נשלחת במערכת הפורומים אותו מנהל הפורום מקבל התראה על כך. כל עוד זה לא קורה, אף אחד לא קורא הודעות פרטיות, באחראיות! וגם שזה קורה, אך ורק הוא יש לו את הסמכות. לא לי ולא לשאר המנהלים.

קיבלנו הודעה ממשתמש פה על כך שמשתמש בשם דני נויימן קילל אותו בפרטי. לא יכולנו לדעת את זה מכיוון שאף אחד לא אמר לנו, אותו משתמש אמר לנו ועל סמך זה המשתמש דני נויימן הורחק מהפורום. פנייה מצידך למנהל עם תוכן הדברים שנאמרו לך בפרטי והבן אדם היה מורחק קודם. ברגע שאותו משתמש הפנה את תשומת לבנו, אותו דני נויימן הורחק.

אני שמח לראות את הדברים שכתבת, ומאחל לך בהצלחה. רק בחייאת, עופר, אתה אדם מבוגר ולא נולדת אתמול, אל תאמין לכל שטות שזורקים לך. אני פה מנהל למעלה משש שנים, הדברים שרשמתי לך הם כללי ברזל בפורום. אין לי שום יכולת, או לכל מנהל, לקרוא הודעה פרטית של משתמש.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/11
  15. shlomydavid מנהלים

תודה רבה לכל מי שבחר בי, בהחלט פידבק מחזק.

הכותב המצטיין - אליאס (sixtobastia)

הכותב המאכזב - לא מספיק מעורב כדי להגיב כאן.

הכותב המשתפר - כנ"ל.

הכותב האהוב - הבחירה שלי הולכת לשי (de Middenweg). נהנה מתגובותיו כל פעם מחדש..

הכותב האובייקטיבי - לא מספיק מעורב כדי להגיב כאן.

הכותב הרב גוני - נדמה לי שאת Muurad אפשר לראות כמעט בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר - הבייבי שלי, ספורט כללי.

הדיון הטוב ביותר - דיון ה-NBA. נהנתי להשקיע שם ולראות את הדיון הזה פורח מחדש.

המנהל הטוב ביותר - אני מעריך ומכבד את העבודה של כל המנהלים וחושב שכל אחד מהם עושה את עבודתו נאמנה.
    הבחירה שלי הולכת לבסוף לאליאס (sixtobastia) שעושה עבודה מופלאה בפורום העולמי. כל הכבוד אליאס, המשך כך !

הכותב שאינו כותב - לי אישית חסרים שניים באותה המידה, אבו וסלבי שכמעט והפסיקו לכתוב בדיון הטניס והשאירו אותו דיי שומם.
    הבחירה הסופית שלי הולכת לאבו. תחזרו שניכם כבר !