יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

@Un bombón אמר ששחקנים שמגיעים ליונייטד מציגים 20 אחוז מהיכולת שלהם. אני מקווה שזה נכון גם לגבי די מאריה(היה נהדר בריאל).

2. Raulito Madridista

בחצי העונה הראשון שלו הוא היה לא רע וסיפק בישולים, ההסתגלות שלו הייתה איטית או יותר נכון בכלל לא התרחשה אבל לא קל עם הפרצוף החמוץ של ואן חאל וכן הלאה. אני חושב שקיבלת תשובה טובה לזה בעונות הגדולות בפריז סן ז'רמן והוא היה שם בקבוצה קצת לפני שהייתה גדולה בחמש רמות על הליגה ובעיקר כי הוא היה נהדר גם במשחקים הגדולים בליגת האלופות. הוא שחקן די ורסטילי.

שנים שמילאן לא הייתה במאבקים האלה עד הסוף ויש לה כמה שחקנים חסרי ניסיון, כמובן שהלחץ שיחק שם תפקיד, היא ואינטר קצת 'צולעות' במאבק האליפות הזה (מבלי להוריד במעט מהריגוש שיהיה אחרי הסקודטו). אני חושב שיובנטוס מאחוריהן ויש פער לסגור אבל הוא לא כזה תהומי. גם התקציבים שלהן לא בשמיים. בכל מקרה כל הראביו (הוא היה שחקן לא רע בפ.ס.ז' אבל מעולם לא עפתי עליו), ראמזי בעיקר וכן הלאה זה לקח עבור יובנטוס שמה שנראה זול לא תמיד באמת כזה ולא צריך לחפש מציאות. יובנטוס כן צריכה 'לגדל' את הכישרון שלה, להביא שחקנים שיפרצו אצלה ויקחו צעד קדימה.

3. itzik.miro Member

יובה עם קצת יותר תעוזה של המאמן שלה ומיליגרם מזל הייתה יכולה כבר היום לזכות בסקודטו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

איפה ראינו את זה? בליגה הצרפתית, אפילו לוקאס פאקטה נראה שם כמו קאקה. לא הכי שלם לגבי די מאריה אבל נקווה שנראה ממנו את הניצוצות שלו כי סריה א׳ זה סיפור אחר לגמרי. ביובה לא לוקחים סיכון ומחתימים אותו לעונה לאופציה עם עוד אחת, נשמע עסקה לגיטימית, נקווה שגם תהיה מוצלחת. אישית הייתי מעדיף להשאיר את דיבאלה במקום לעשות ניסויים, אבל אולי ביובה יש אנשים שמבינים יותר ממני.

5. itzik.miro Member

איך די מאריה קשור לדיבאלה? די מאריה אמור "להחליף" את ברנרדסקי כרגע ואם האחרון יישאר, אז להוסיף עומק התקפי שיובה סובלת מחסרונו מאוד.

6. Raulito Madridista

למה אתה מסיק שזה בהכרח די מאריה על חשבונו? לא אותה עמדה. די מאריה גם בגילו המופלג יכול לשחק בכנף לדעתי גם אם הוא אוהב להגיע למרכז. די מאריה היה טוב בהרבה משחקים גדולים בליגת האלופות לאורך השנים. הוא יודע שזה החוזה האחרון שלו בטופ והצעד הבא זה כנראה חזרה למולדתו ארגנטינה. בהתחשב במצב זה יהיה אחלה רכש. אגב בעונה האחרונה מספר המשחקים שלו די משקר, הוא שיחק 60 דקות בממוצע בנושא אחר, העונה הזו של אלגרי כישלון עצום הרבה יותר משל פירלו מבלי להתייחס אפילו לעובדה שפירלו כמאמן הוא טירון. אני גם חושב שיובה הייתה חייבת וצריכה להיות במאבק האליפות.

* די מאריה בעונת 2014/15 הכושלת במדי יונייטד: ארבעה שערים ו-12 בישולים ב-2,017 דקות. כישלון בעירבון מוגבל.

7. itzik.miro Member

אלגרי בעונה שהציון עליה מבחינתי הוא 4 וגם זה כי אני נותן לו הנחה על כך שהייתה כמות פציעות מתסכלת. כישלון כמעט מוחלט.

8. DRORIKO Member

כן אבל הוא יצטרך להיכנס הרבה לאמצע אם אתה מתכוון לשחק עם קוואדרדו. בהנחה שאתה מביא או 10 או 9 שיורד אחורה הוא ודי מאריה ידרכו אחד לשני על הרגליים.

9. itzik.miro Member

אתה לא מביא אף 10 או 9 שיורד אחורה ובכל מקרה אתה חייב שחקן שיודע לעשות הרבה דברים וישנה משחק תקוע, די מאריה יכול להיות השחקן הזה והוא בשום פנים ואופן לא "המחליף של דיבאלה". אין בניהם קשר.

10. DRORIKO Member

9 שיורד אחורה הכוונה לחלוץ שני שיורד לעמדת ה-10, כמו דיבאלה כשהוא תפקד שם לצד מנדזוקיץ, לא אמרתי 10 שיורד אחורה. לא אמרתי שדיבאלה ודי מאריה זה אותו שחקן אלא שאם אתה מביא פליימיקר מקדימה הוא ודי מאריה ידרכו אחד לשני על הרגליים כי די מאריה יכנס הרבה לאמצע.

11. itzik.miro Member

אז אני אומר לך: איפה ברשימת השמות שמקושרים ליובה ראית פליימיקר?

ואתה זה שעשית השוואה כאילו די מאריה הוא המחליף של פאולינו. אני לא יודע מה די מאריה אם וכאשר יגיע ייתן אבל הוא בטח לא "ידרוך על הרגליים" של אף אחד.

12. yonmu Member

אבל בשביל מה להביא אותו? באמצע העונה הבאה הוא יהיה בן 36.
    אם יובה מכוונת לאליפות ואלופות בעונה הבאה - אז הוא בהחלט יועיל, אם יגיע לצד 6 שחקנים בכירים נוספים.
    אבל זה לא הכיוון, וכרגע יובה היא קבוצה שדשדשה למקום הרביעי תחת מאמן שנתן עונת קמבק רעה מאוד וסגל חסר יציבות.

להביא את דימריה כרגע הגיוני בערך כמו להחתים את רונלדו מחדש.
    המחשבה צריכה להיות היאחזות בטופ4 במקביל להשתלבות שחקנים שיביאו סקודטו עוד שנתיים, לא כאלה שיהיו בפנסיה.
    דהליכט, לוקטלי, קייזה, דושאן. זה הכיוון.

13. DRORIKO Member

לא ראיתי את הרשימה.

ולא התכוונתי שדיבאלה ודי מאריה זה אותו שחקן. כנראה שהתנסחתי לא טוב.

14. itzik.miro Member

יובה מכוונת להחזרת הסקודטו כבר בשנה הבאה, כל ראשי המועדון אומרים זאת ויש הרבה שמות שמקושרים כך שאני לא פוסל שיובה הולכת לבצע מארקטו עמוק ולגעת בכל העמדות. נחכה ונראה מה יקרה בפועל לפני שנשפוט האם החתמה היא טובה או רעה. גם אם היא לא סקסית.

15. DRORIKO Member

@itzik.miro
    רגע אמורים להגיע עוד שחקני התקפה בכלל או שהתכנית זה 433 עם די מאריה וקייזה?

מצב נושא:
הנושא נעול.