יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

מדברים על ראספאדורי, זאניולו וכמובן די מאריה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Raulito Madridista

די מאריה יליד פברואר 1988, באמצע העונה הבאה הוא יהיה בן 35, בגילאים האלה כל שנה היא משמעותית. לא בטוח שדי מאריה בגילו גם ישחק 40-45 משחקים בעונה, זה תלוי בהמון דברים. הוא יוכל להעמיק את הסגל ולהיות גם שחקן 12-13 טוב או שחקן הרכב אבל לא עם טאבו. את שאר הדקות יקבלו שחקנים צעירים או כאלה שבלטו בסרייה א' מקבוצות דרג ב' וכן הלאה.
    אני שוב חושב, לעניות דעתי, נניח שאלגרי עושה הכל הפוך אז אני שם אותו בצד ולא מתייחס אליו כאל יתרון של יובנטוס אלא אפילו להיפך. מבחינת הסגל, הפערים בין יובנטוס ואינטר בעיקר לא כאלה גבוהים (לדעתי הסגל של מילאן היה טיפה נחות). יובנטוס כן רוצה לעשות מהפכה אבל היא כמובן גם מחפשת מציאות וצריכה גם לתעדף איפה אפשר להשקיע ואיפה לא (מעניין אם ההתפוצצות עם ולאחוביץ' היא על חשבון רכש לקיץ, זה אני לא יודע). פוגבה שיגיע בגרושים יחסית (אני לא מצפה ממנו בניגוד לאחרים כאן להיות אותו שחקן של 2016) ודי מאריה זו התחלה טובה.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro - אנחנו כל שנה רוצים להיות תחרותיים זה נחמד ויפה. כבר מכניסת אריוובנה דיברנו על הנושא של 'תקציב בריא'.

די-מריה ב7.5 מ' אירו בעונה - זה לא בדיוק עונה על הקריטריון הזה.
    השאלה היא מה התפקיד המיועד לדי-מריה ומה העלות שתגיע איתה.

- אם זה בשביל עומק ובמחיר סביר - מעולה
    - אם זה בשביל הרכב ראשון ומחיר סביר - אפשר להתווכח, בעיקר על כמה משחקים יוכל לשחק אם מיועד לתפקיד מרכזי. אני נוטה לשלילי במקרה הזה.
    - בכל מקרה שמדובר על מעל 5 מ' בעונה, אם איך שאני מבין את הסביבה הכלכלית שלנו - אני נגד.

אני לא רואה איך יובה ברמה הריאלית נהיית תחרותית שוב. להגיד אם ואם זה יפה(וריאלית זה בעיקר בגלל חולשת האחרות), אבל בפועל אנחנו רחוקים משם(הטבלה לא משקרת).
    בראייה קדימה, בה מילאן ואינטר צפויות להשתפר - אני(שוב) חושב שריאלית אנחנו במרחק שנתיים מלאיים בפועל על אליפות.

אנחנו מדברים(אידאלית) על עזיבת 8 שחקנים (דיבאלה, קייליני, ארתור, ראביו, ראמזי, ברנרדסקי, מוראטה, סנדרו) והחלפה שלהם, מדובר על שחקנים 'בכירים' בעמדות והתפקוד שלהם בקבוצה וחדר ההלבשה.

איך אפשר לצפות שכל זה יקרה בקיץ אחד?

4. itzik.miro Member

אני לא כתבתי מה אני צופה בקיץ אלא מה אנשי המועדון משדרים ואומרים. את דעתי אני אתן כרגיל בסוף החלון לאחר שהוא יושלם, לא לפני זה. אם אני אתעסק בכל שמועה כאילו היא תוצר מוגמר, אני אשתגע.

לגבי התחרותיות - אפשר להגיד שכולם חלשים וזה יכול להיות נכון, העובדות הן שהיה לנו משחק קריטי מול אינטר שניצחון בו היה מוביל אותנו למאבק על הסקודטו. הפסדנו בו ומשם העונה נגמרה לנו הלכה למעשה, זה אומר שיובה כן יכולה להיות שם עם חיזוק נכון ושהפערים הם לא כאלה שאינם ניתנים לסגירה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מריה מגיע עם growth degree ויעלה כמו שחקן מאיטליה עם משכורת של 4.5-5מ'.

השאלה היחידה היא כמה יתווסף לזה בעמלת סוכן. מצד שני גם דיבאלה לא היה חותם בחינם.

6. VAR Member

אתם תאהבו לדעת מי היחיד שהחמיץ פנדל בדו קרב בגמר האירופית...

7. itzik.miro Member

בתור אחד שעוקב די באדיקות אחרי גלאזגו ריינג'רס עוד מימי גאטוסו אני מרגיש שהוולשי המחורבן הזה רודף אותי.

8. טל. Member

צל"ש מגיע למי ששרד 120 דקות של השיעמומון הזה.

9. itzik.miro Member

אז יותר ויותר מקורות מיישרים קו לפיו ברנרדסקי ויובה יפרידו כוחות לאחר שלא הגיעו להסכמה על הארכת החוזה.

10. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/8dd2ef2b49dd9f7ddc6015c86a3dc0ba/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2022/05/19/16529833072902.Xxx

במארקה נכתב כי אלברו מוראטה קיבל הודעה כי הוא לא ימשיך במועדון. יובנטוס לא הצליחה להוריד את סעיף הרכישה שעמד על 35 מיליון יורו ועל כן הספרדי יחזור לאתלטיקו מדריד (תנסה למכור אותו, הוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת). פרק א' ביובנטוס: 27 שערים ב-93 משחקים, סטטיסטיקה יבשה אבל הוא כבש במשחקים גדולים כמו גמר הגביע וגמר ליגת האלופות ופעמיים חצי גמר. פרק ב' ביובנטוס, השנתיים האחרונות: 32 שערים ב-92 משחקים.

מאוד מעניין לראות מה הכיוון של יובנטוס עכשיו. מוראטה חלוץ שטוב שיש אותו, מסוגל להבקיע את ה-15-20 בעונה אבל הוא לא מימש את הפוטנציאל שלו לדעתי ולא עשה את קפיצת המדרגה, לא עומד בלחצים. נקלע מהר למשברים, פזיז, לעתים אגואיסט. מויסה קן שיחק רק 1,358 דקות, אולי קשה לשפוט אבל אני לא חושב שהוא יכול להיות הצלחה אדירה. אגב, עלה כאן עניין הסגל והפערים של יובנטוס מול המילאנזיות. אני חושב במילאן, וזה יישמע כהגדרה גסה - שיש חלק מהשחקנים שהם עוד בשלבי צמיחה, מוגדרים כפוטנציאל. לאחר מכן הציפיות עולות..

11. DRORIKO Member

לא יודע אם ״אגואיסט״ זאת הבעיה שלו, יותר הבעיה של ההוא משנה שעברה. זה יותר שהוא נחמד בהרבה אספקטים של המשחק אבל לא באמת טוב באף אחד מהם. לא התקדם בכלום מאז שעזב אותנו ב-2016. אישית אין לי בעיה איתו כשחקן רוטציה אבל לא מוכן לשלם עליו שקל דמי העברה, רק את השכר, אם זה לא מתאים לאתלטיקו שיתקעו עם הסחורה שלהם.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז דיבאלה, קייליני,מוראטה וברנה כבר כנראה בחוץ.

כמו כן מדווחים באיטליה שדיבאלה ואלגרי סיכמו בניהם שדיבאלה לא יזומן למשחק האחרון, ולכן בפועל סיים אצלנו את הדרך.

ראמזי,ארתור לדעתי יעזבו בוודאות.
    סנדרו,ראביו ואפילו מקקני וקן לדעתי ב׳סכנה׳ בהתאם להתפתחויות השוק.

מקווה שלחברה יש תוכניות מסודרות לקיץ

13. k_700 Member

הדבר הכי מפריע זה שנראה שבתוכניות של אלגרי מוראטה הרבה פעמים מגיע על חשבון ולאחוביץ׳ בהתקפה.
    וזה הדבר הכי מכריע פה. שחקן הרבה פחות טוב שמגיע על חשבון מיקסום היכולת של הפרנצ׳ייז שלך.
    בקיצור החלטה מצוינת ומשמחת מבחינתכם.

להחליף את דיבאלה בדי מאריה, זה קצת באסה.

14. itzik.miro Member

אנחנו מחליפים את ברנרדסקי בדי מאריה וזה...לא באסה. למעשה בכיוון שאליו יובה הולכת אין "מחליף" לדיבאלה והמטרה היא לייצר לדושאן קבוצה שיודעת להכניס כדורים מהצדדים.

15. k_700 Member

יכול להיות.
    אני החזקתי מאוד מדי מאריה, מה נשאר שם בגיל 34 ואחרי כל כך הרבה קילומטראז׳?

מה הולך עם קייזה זו החידה הכי גדולה.

מצב נושא:
הנושא נעול.