יורו 2020, חצי הגמר (6.7): איטליה - ספרד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏6/7/21.

1. Civil Anti Madridista

על אותו קו גם טיאגו בכלל לא בעניינים. בהתחלה עוד ניסו לתפור את זה שאנריקה סו קולד לא סופר אותו, בפועל הבחור נמצא בכושר הכי גרוע שאני זוכר. בעיקר הpassing זה לא זה. אולי הפציעות האחרונות גמרו אותו אבל ברור שמשהו עובר עליו. זה ממש לא אותו שחקן.

עוד עמדה שדורשת חשיבה מחדש זה בשוער. עם חשבנו שדה חאה היה פצצה מתקתקת, אז בא אונאי סימון ולקח את זה צעד קדימה. מועד לפורענות זה אנדרסטייטמנט, עזבו בצד שהוא עלה שיכור מול קרואטיה, גם אתמול בשיא המומנטום הספרדי יצא למרפסת שלא לצורך ורק בנס זה לא נגמר בעוד שער מביך.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. Ever Banega Member

לדעתי זה לא פציעות אלא יותר משהו ברמה המנטלית. משהו בפסים שלו פשוט התקלקל. יש לו עדיין ראיית משחק מצויינת הוא כבר מוצא את הפס המתוחכם אבל הביצוע תמיד לא טוב.

3. modric420 Member

בהחלט טורניר מאוד בינוני, והמשחק אתמול היה החלש ביותר שאני ראיתי אותו משחק. חושב שהרבה נובע מעייפות, אולי גם לחץ של טורניר גדול ראשון. איבודי כדור לא אופיינים והפסד בכל מאבק פיזי(שלמרות הגודל שלו הוא מצטיין בכך בד"כ).

בכל אופן אין מה להסיק יותר מדי מטורניר אחד, ואם לא הבנת מה ההייפ כנראה לא צפית באינטר מספיק. בכל זאת מהמצטיינים בסריה א' בשנתיים האחרונות, שחקן טכני, מוסר בחסד, יצירתי וחכם. לוחם ומתקל נהדר.

DRORIKO ו-יאן קולר אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

בארלה בטורניר בינוני?
    זה היה המשחק החלש היחיד שלו.
    בשאר המשחקים זה נע בין קונצרט בשירה להמון עבודה חשובה וטובה שהוא עשה(תסתכלו את התנועה שלו לעומק ברוב השערים שאיטליה הבקיעה בטורניר, תראו כמה מהם מתחילים מלחץ שלו וכמה מהם נגמרים בסיומת שלו). השחקן הכי טוב של איטליה בקישור בטורניר הזה.
    החוזק של איטליה ברוב המשחקים היה מרכז הקישור שלה, שם בלט בארלה.
    אני חושב שמשהו בהכנה של איטליה להפתעות שאנריקה הכין להם לא עבד אתמול. הרי לא רק בארלה היה חלש, גם וראטי וז'ורז'יניו היו במשחקים הכי חלשים שלהם.
    מערכית איטליה לא לחצה טוב מספיק, השאירה חורים במרכז המגרש ובעיקר התעייפה ככל שהמשחק נמשך מבלי לתת תשובות לשליטה של הספרדים במרכז המגרש.

Bianconeri ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

לאריק גארסיה יש בקיץ הזה הזדמנות לתת פה כמות דקות של שתי עונות מבחינתו...טירוף ממש, על 600 דקות בקיץ אפשר כבר לכתוב ספר.
    אגב, אם כבר להזמין שחקנים צעירים מהאנדר 21 הספרדי- חסר לי פה פדרו פורו(שחקן של מנצ'סטר סיטי שהושאל לספורטינג השנה ונתן עונה מצוינת). הוא סוג של אזפי צעיר. מאוד אחראי(ההגנה של ספורטינג השנה היא היסטורית וגם צעירה מאוד) מאוד מגוון.
    יכול לשחק גם מגן ימני וגם ווינג בק.
    שיחק בעבר גם בספרד. לדעתי לטורניר דחוס כשאתה גם צריך לשנות מערכים לא פעם, היה יכול להיות שחקן מועיל מאוד.

6. DRORIKO Member

מנצ׳יני הרוויח הרבה מאד נקודות זכות בטורניר הזה, אבל היכולת שלו להגיב עדיין לוקה בחסר, והחילופים התמוהים שלו זה משהו שחוזר כל משחק. ועדיין כשאני שופט מאמן כדורגל זה 95 אחוז הכנה למשחק ו-5 אחוז ניהול משחק. כי גם עם 5 חילופים היכולת של מאמן כדורגל לנהל משחק לא מתקרבת בכלל לזאת של מאמנים בענפי כדור אחרים.

modric420 אוהב/ת את זה.
  7. modric420 Member

K700,
    לטעמי דווקא ז'ורז'יניו הוא המצטיין בטורניר מבין הקשרים לכל אורכו, וכל ה-5 היו נפלאים בסה"כ. כשאני אומר בינוני על בארלה זה ביחס לציפיות הגבוהות שלי ממנו.

8. k_700 Member

מה הציפיות שלך ממנו לטורניר? לתת פה זידאן של 98? פלאטיני ביורו? ואן באסטן?
    קצת מצחיקה הדרך ששופטים שחקנים בטורניר הזה באופן כללי.

פדרי אחרי משחק אחד טוב(שחקן לנבחרת הטורניר), בארלה אחרי משחק אחד רע- טורניר בינוני.
    פוגבה עף בשמינית- בשיקולי הMVP.

בארלה היה מצוין בטורניר הזה למעט משחק אחד, קורה. אם צריך באמת להכנס לעובי הקורה ולשכלל מי היה הקשר שהציג הכי הרבה גיוון בקישור של האיטלקים זה בארלה.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

לגבי טיאבו, אני חושב שגורם משמעותי באיך שנראה אתמול זה שהוא עלה לדקות האחרונות בנסיון לייצר מצבים בכח.
    אז הוא אילץ מסירות למרות שהן לא היו באמת אופציות טובות, כי זה מה שנדרש ממנו.
    מה לעשות שההגנה של איטליה לא נתנה שום מרווחים וגם לשחקנים של ספרד כבר לא היה כח?

יכול להיות באמת שהוא פשוט לא בכושר (בכל זאת לא שיחק כדורגל כבר חודש וחצי) אבל אתמול נראה לי מבחן לא הוגן בשביל לקבוע.

בארלה בטורניר חלש? ראיתי שחקן אחר כנראה.
    אתמול הוא באמת היה רע, אבל זה המשחק הראשון ביורו שהוא לא היה טוב בו לדעתי.

יופי של שחקן. חכם, טכני, נלחם, משחרר לחץ, מצטרף להתקפה...
    תענוג.

10. Ever Banega Member

גם במשחק הקודם של איטליה לא הבנתי מה עפו עליו, למעט השער לא הרגשתי אותו בכלל. וראטי וז'רזיניו רקדו על הדשא ושלטו במשחק ובארלה בקושי הורגש, לפחות ככה לי זה הרגיש.
    כן הוא יודע לעשות פעולות מכריעות מידי פעם אבל אני ממש לא מרגיש את התרומה שלו בקישור.

לגבי פוגבה, זה קצת בעיתי לבחור בשחקן שעף בשמינית ברור, אבל אם לשפוט לפי יכולת נטו אני לא בטוח שהיה שחקן טוב ממנו.

11. k_700 Member

משחק בינוני שכזה....

על פחות ממה שנתן מול בלגיה אנשים שמו את פדרי בנבחרת הטורניר שלהם.

הדברים שהוא נתן שם זה תרומה כמעט שווה בצד ההגנתי וההתקפי.
    חילץ כדורים, היה במקום, הוציא מתפרצות, כבש,בישל, עשה תנועה מדהימה לעומק(בהתפרצות שלו קדימה הוא מזכיר לי יותר מכל את ג'רארד הצעיר), איים על השער ומסר בדיוק יוצא דופן כשבניגוד לז'ורז'יניו ווראטי למשל רוב המסירות שלו הן לא פס לצדדים.
    משחק של ציון 8-9.

12. Ever Banega Member

דיברתי על המשחק מול בלגיה.
    עריכה- שמת קודם את של שוויץ. במשחק שאיטליה שלטה באמצע כמו שהיא שלטה, 39 מסירות זו ההגדרה של לא הורגש, מניח שלזורז'יניו ווראטי היה כפול.

13. k_700 Member

איך אפשר להגיד שהוא לא הורגש?
    הבן אדם בישל, כבש, חילק מסירות מפתח, נתן הכי הרבה דריבלים בחלק המגרש של בלגיה(עם ספינאצולה ואינסינייה).
    אם אתה מחפש שיגע בכדור וימסור את הכמות שנותנים ז'ורז'יניו ווראטי במשחק אתה כנראה לא מבין את התפקיד שלו.
    הם משחקים הרבה יותר עמוק, הרבה יותר באמצע ממנו והרבה יותר קרוב להגנה.
    ברור שימסרו יותר, ברור שיגעו בכדור יותר. זה לא אומר שאם הם נגעו יותר בכדור או מסרו יותר(ובוא רוב המסירות שלהם זה 2 מטר ימינה, שמאלה או אחורה) הם בהכרח שיחקו טוב יותר.

בארלה הוא האול אראונד של איטליה בטורניר הזה. תורם להגנה, עושה את ההתקפה, כובש בכל צורה בערך.
    במילון זה קרוב להגדרה- אימפריה של איש 1.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

בדרך כלל שחקני 50:50 הם כאלה שנמצאים מתחת לרדאר. הם לא עושים פעולות "ליוטיוב" אבל הם סופר יעילים בתפקיד שלהם. הטובים שביניהן כמובן. זה מזכיר לי את סמי חדירה שהתרומה שלו ליובה היתה עצומה ועדיין נתפס אצל מרבית האוהדים שלנו כ"נגר". ובארלה פי 100 יותר מוכשר מחדירה רק שיהיה ברור.

15. Ever Banega Member

דווקא הוא כן שחקן של פעולות ליוטיוב לדעתי. נותן גולים, נותן מסירות יפות, נותן קצת דריבלים. אבל בסוף ברבה משחקים הוא נעלם לי לגמרי.
    לדעתי הוא קצת מזכיר את התיפקוד של פדרי בספרד, אבל לדעתי פדרי מוכשר ממנו.