יורו 2020, שלב הבתים (22.6): צ'כיה - אנגליה | קרואטיה - סקוטלנד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏22/6/21.

1. DRORIKO Member

אגב אם אנגליה תגיע עד הסוף אז להוציא את הרבע גמר כל המשחקים שלה יהיו בוומבלי, ככה שבכל זאת יש כאן טורניר ביתי :)

2. רוברטו באגיו31 Member

הארי קיין כל כך כבד ואיטי, אם גווארדיולה צפה בכל 3 המשחקים שלו בטורניר יש מצב שהוא חושב פעמיים אם להביא אותו בכל כך הרבה כסף .

בואו נזכור שקיין בטוטנאהם משחק ממש בתור פליימקר שכל ההתקפות עוברות דרכו והכדור ברגליים שלו ברוב ההתקפות, בסיטי יש את דה בריינה שעושה את זה יותר טוב .
    נכון שבסיטי הוא יראה יותר טוב אבל לא יודע אם שווה להשקיע כל כך הרבה כסף על שחקן בן 28 שנוטה לפציעות .

בכל מקרה איתו או בלעדיו בדוק שאנגליה מודחת בשמינית הגמר ומסיימת טורניר עם 2 שערים של אותו שחקן .

3. alexshw Member

לא רציני לשפוט שחקן רכש לפי טורניר גדול. הוא איטי זה ידוע. הוא לא טיפוס חלוצים שבכלל הוא אוהב.
    אבל גם פפ יכול לנצל אותו ביעילות. קיין לא בול עץ.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. wings Member

ראיתי עכשיו תקציר של קרואטיה סקוטלנד. איזה נגיחות של פרישיץ', הגול שלו כמובן אבל גם הבישול בגול הראשון. מאז המונדיאל אני מת על השחקן הזה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

סיטי הציעו עליו 100+ מיליון אתמול.
    כמה משחקים גרועים בטורניר נבחרות חרא לא יגרמו להם לרדת ממנו פתאום.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שההופעה של סאקה תגרום היום לסאות׳גייט להסתכל עליו כקונטנדר להרכב במשחקים משמעותיים יותר ולא כאיזה שחקן גיבוי. לראות את הבחור הזה מחולל מצבים בקבוצה מסורסת טקטית כמו ארסנל של ארטטה, לא פחות ממדהים. על סמך ההופעות של אנגליה ביורו בשני המחזורים הראשונים, נראה שבניגוד לשאר ה ״כוכבים״, הוא כן יכול להיות האקס פקטור באנגליה הזו.

הילד כוכב על.

Clichy אוהב/ת את זה.
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הופעות בנבחרת אנגליה היו מדד ליכולת אמיתית, כמה קריירות ממש יפות של כדורגלנים אנגלים ב-20 השנים האחרונות היו נמחקות.

oranfu, k_700, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על שיקוף יכולת דרך הנבחרת. דיברתי על שחקן שיודע לשחרר קבוצה תקועה טקטית התקפית ללא שום הכוונה של מאמן, שיכול לעשות דברים דומים בנבחרת תקועה טקטית התקפית שמסתמכת על יכולת אישית של שחקנים.

golding אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

ברגע שסאוטגייט יביא הרכב ומערך שקרובים למשהו אופטימלי זו תהיה נבחרת שתנצח את רוב המשחקים האלה שפעם היה רשום עליהם 0-0 בטאבו.

לנצח נבחרות איכותיות צריך גם אקסטרה עזרה טאקטית מהמאמן או לפחות להשען על אלילת המזל בפנדלים.

ואנגליה זו נבחרת שנצחה קרב פנדלים אחד ב20 שנה.

סאנצ׳ו היה מזדכה אתמול על הפספורט האנגלי אם היה אפשר, איזה השפלה לראות כוכב כזה נכנס דקה 82 במשחק השלישי בבתים.
    בכל נבחרת בטורניר הוא בהרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/21
  10. GRANDE LAZIO Member

ג'ורדן הנדרסון הוא חוויה בעיניי.
    לא רואה אותו בליברפול על בסיס שבועי אבל בכל פעם שיוצא לי לתפוס משחק שלו הוא צד את עיניי. יש לו ויז'ן נהדר קורא תמשחק, כדורי עומק טובים וחכמים(נתן שניים כאלה אתמול, מזכיר את צ'אבי אלונסו), ועל המנהיגות אין מה להרחיב. מניח שרק הפציעה שעבר מונעת ממנו לפתוח אבל במצב הCM שיש לאנגלים הוא חייב לפתוח anyway. יופי של שחקן.

באפן כללי לדעתי 244 הכי יתאים לאנגליה, הנדרסון וגריליש באמצע, סאנצ'ו וסטרלינג באגפים וראשפורד וקיין בשפיץ. חסר לי גם יותר התלהבות ואנרגיה במשחק של הנבחרת הזו, וגם את זה סאוטגייט לא מביא.
    אגב קיין מאכזב, גם אתמול היה לו מצב נהדר והסיומת הייתה עלובה. הוא וברונו מפורטוגל אכזבות הטורניר עד כה בשבילי.

11. k_700 Member

אין שום סרט שאי פעם אנגליה תעלה במערך הזה.

הנדרסון וגריליש באמצע לא מחזיק מרכז קישור גם מול נבחרת פינלנד. אני בספק אם אחרי כל כל הרבה זמן בחוץ סאוטגייט בכלל ינסה את הנדרסון ליד אחד מהקשרים האחוריים(רייס או פיליפס). אני כן הייתי שם את הנדרסון ליד אחד מהם כי להנדרסון באמת יש נסיון ויכולת
    להנהיג בנבחרת הזאת.

קיין כל כך מת בטורניר הזה שהוא חייב את השלישיית קשרים התקפיים קרוב אליו כדי שנדע שהוא על המגרש.
    ב442 הוא לא יהיה קיים.

המערך הכי טוב שאנגליה תשחק איתו זה 4231 כשגריליש או פודן מאחורי קיין(ומחליפים איתו מקום תוך כדי המשחק).

בהגנה חייבים להגיד שאין כוכבים אבל יש לפחות רביעייה שלפחות שלושת מרכיביה בשנה הטובה בקריירה/שלוש שנים האחרונות שזה פלוס.

נ.ב.
    המערך שיעשה הכי הרבה חסד עם החסר מושג על הקווים זה 3511. זה יהיה מגעיל לעין אבל יכול לגנוב משחקים בכפייה של צורת משחק על היריבה ועם מינימום של צורך בלשנות ולהגיב.

מאמין שנמשיך עם ה4231.
    צריך לקוות שהבחירות בקישור יהיו הגיוניות, שמגווייר יהיה כשיר ושהוא יתחיל להשתמש בסאנצ׳ו לעזאזל.
    שחקן כזה רואה 8 דקות בטורניר.
    אצל מאמן נורמלי זה השם הראשון או השני על הלוח בכל משחק.

12. Raulito Madridista

לא אמרתי שג'רארד לא גאון כדורגל, לדעתי הוא היה הקשר המושלם ועל יכולת הכיבוש שלו אין עוררין. זה דיון מעניין אבל בואו הוא לא אלוהים, הוא היה חלק מהדור הכושל של נבחרת אנגליה ושוב ושוב ושוב שלא חצה את רבע הגמר בזמן שמודריץ' הגיע עם נבחרת קטנה לגמר המונדיאל ותסלחו לי שפחות רלוונטי מבחינתי שהם קיבלו הגרלה די נוחה. מודריץ' שחקן אגדי בפני עצמו ויש דברים בהם הוא עולה על ג'רארד. תחשבו על זה שהוא אוטוטו בן 36 ושיחק 72 משחקים בשנה ושבועיים. ג'רארד בעונה האחרונה שלו כבר היה נטל על המועדון. מודריץ' פתח את העונה הזו כשחקן ספסל אבל הדיח את פדה ואלוורדה בגאון.

לגבי אנגליה - בוקאיו סאקה היה מהיר מאוד, כמו סופה, לדעתי משהו בפעולה האחרונה עדיין לא משופשף במאה אחוז וההמלצה שלי היא ג'יידון סאנצ'ו בכל זאת. אבל אם גם במשחק כזה הוא עולה לפירורים כשאין לחץ - זה כבר לא יקרה.

13. Sturridge Member

14. k_700 Member

קצת עפים יותר מדי מההופעה של סאקה.
    בשום מצב אני לא פותח איתו לפני סאנצ'ו או אפילו פודן בימין(לא מרבה לשחק שם).
    מהיר, לוחץ הכל טוב.
    כל קיצוני באנגליה מהיר, יודע ללחוץ. סאנצ'ו יכול להרוג כל הגנה לידו מימין בדומה למה שגריליש יעשה בצד השני/אמצע.

מאמן יצור יעדיף בשלבים הבאים את האופציה של סאקה כשסאנצ'ו נרקב על הספסל.

15. DRORIKO Member

@alexshw

אני אנסה רגע לעשות סדר ותקן אותי אם טעיתי במשהו

ניצחון של ספרד ושל פולין-סלובקיה בחוץ
    ניצחון של ספרד ותיקו של פולין-פולין בחוץ
    תיקו של ספרד וניצחון של פולין-ספרד בחוץ
    תיקו של ספרד ותיקו/הפסד של פולין-פולין בחוץ
    הפסד של ספרד-היא בחוץ בלי קשר למה שפולין תעשה

למעשה כדי שספרד תודח היא צריכה או להפסיד או לעשות תיקו אבל שפולין תנצח. אני צודק?