יורו 2020, שלב הבתים (23.6): שוודיה-פולין | סלובקיה-ספרד | גרמניה-הונגריה | פורטוגל-צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏23/6/21.

1. oranfu Member

מוסיאלה חייב לשחק נגד האנגלים.

אם הוא ידיח אותם יהיה מלטדאון מוחלט באנגליה.

2. Raulito Madridista

אני לא באמת זוכר מה היה בטורנירים אחרים אבל אם אנחנו נשענים על "לב ונשמה" של כל נבחרת והונגריה היא אולי הסיפור הכי מרגש על המגרש אם אני מתעלם מדנמרק ואריקסן אז המצב לא רע. יורו סביר ולא יותר הייתי אומר והזוי שדווקא ספרד הבקיעה חמישייה וגם היא לא יודעת איך.

דמבלה היה על המגרש קצת יותר מחצי שעה ואחרי המהלך המסחרר והבעיטה לקורה איבד כל כדור אפשרי ברשלנות ולא יצר שום דבר. גם במערך הקיים עם שלושה שחקני התקפה בלבד+פוגבה - אפשר היה להשיג יותר וחבל שהוא לא עושה יותר את ההצטרפות והבעיטה הזו לשער הרי יש את קאנטה שיחפה עליו. אני מסכים שאף מאמן בטורניר הזה לא מעז מספיק.

לגבי רונאלדו - בואו נמלא את הדיון בחרא. "שיזדיין הוא והמספרים שלו", בראבו, יופי של פוסט והייתי אומר את זה גם אם היה השם של ז'ירו\מסי\גונסאלו היגואין. נגד גרמניה הוא כבש ובישל, והגול זו אומנות כי אמנם הוא דחק ממטר אבל הוא זה שדפק ספרינט והגיע ב-13 שניות מהרחבה שלו לרחבה של נוייר והוא זה שהרחיק עם הראש, נו באמת. כנראה שגם לא כזה פשוט לעמוד בלחץ ולהבקיע פנדל ביורו אם כל כך הרבה מחמיצים. לאיזה תרומה מצפים ממנו? הוא חלוץ רחבה. צריך לאבד פחות כדורים אבל הוא לא יפרוץ את הבונקר המפואר של הונגריה. אבל כן הוא בדעיכה והוא בסוף הקריירה ועם הכדור לא ממש נעים לראות אותו. והכי יפה שאת הפוסט כתב הסנגור הראשי של מסי שגם שחירבן בחצי העונה הראשון הזה תמיד ידע להגן עליו כאחרון האוהדים בבארסה מאניה. כשרונאלדו כובש בפנדל זה שווה לתחת, כשמסי עושה את זה משחק אחרי משחק בארגנטינה או בליגת האלופות זו אומנות.

3. Telkiyski Member

צרפת - שוייץ.

נפגשו ביורו 2004, מונדיאל 2006, מונדיאל 2014, יורו 2016,יורו 2020.

2004- 3-1 צרפת
    2006 - 0-0
    2014 - 5-2 לצרפת
    2016 - 0-0

משחק חרוש ברמת ארגנטינה - ניגריה

Roma, modric19 ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. Clichy COYG

אגב חוסר האיזון בהגרלה הוא מטורף.

מצד אחד שבדיה, אוקראינה, דנמרק, ויילס וצ'כיה כאשר גם אנגליה וגרמניה נראות לא משהו ומהצד השני איטליה, בלגיה, צרפת, פורטוגל, ספרד וקרואטיה. עם איך שההולנדים נראים זו תהיה בכיה לדורות אם לא יגיעו לגמר.

5. GRANDE LAZIO Member

ברונו אוברייטד? הזייה. אחד הטובים באירופה בתפקידו, hands down.

הטרלות מביכות של נוייר והשוער ההונגרי(הגול של האברץ lol, איזה שוער טיפש).
    נראה לי שנוייר צריך לחשוב על קריירה חדשה, יכולת שהיא המשך ישיר לעונה האומללה שלו.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

הולנד - צ'כיה זה כבר כמו דרבי.
    הסטוריה ארוכה של מפגשים, בעיקר בטורנירי מוקדמות.
    הצ'כים אוהבים לדפוק אותם.

מפגש אחרון בטורניר גדול היה ביורו 2004 - הולנד הובילה 2-0 ונגמר 3-2 לצ'כיה. משחק ענק.

7. רוברטו באגיו31 Member

איך אתה מסביר את זה שהוא לא פתח היום ?? שחקן ברמה כזאת חייב לקבל 90 דקות ולא לרדת מכר הדשא .

לא ברור לי כל כך לפי מה קבעו את ההגרלה .

הרי יש 4 עולות ממקום 3 לשמינית הגמר נכון ??
    לפי מה קבעו מי מאלה שסיימו במקום הראשון תפגוש קבוצה שסיימה במקום שני בבית אחר ולא אחרת שסיימה מקום שלישי ??

זה נקבע מראש או לפי כמות נקודות או הפרש שערים של הקבוצות שסיימו במקום הראשון ??

8. GRANDE LAZIO Member

זה כמו שאני אנסה להסביר לך איך סמדו סוגר פה 270 דקות בטורניר הזה, אותו עיקרון.
    ברונו לא להיט ביורו אבל מי כן? אמבפה עשה משהו היום חוץ מלעשות לברון ג'יימס ברחבה? איזה כוכב נותן יורו טוב באמת? אף אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/21
  9. Ever Banega Member

אני לא מבין למה בכל הזדמנות אתה מתייג אותי כ"זה שהגן על מסי בתחילת העונה". כל מה שאמרתי זה שהוא היה טוב למעט הסיומת ושאני בטוח שזה יחזור לו, וצדקתי. במקום לתת לי קרדיט על זה שצדקתי אתה כאילו מנסה להשתמש בזה כאיזה גנאי נגדי או כאיזה הוכחה שהדעה שלי פסולה.

אני לא מצפה מרונאלדו ליצור מצבים, לפחות לא כל עוד הוא משחק ממש את תפקיד החלוץ. אבל כן מצפה ממנו להביא נוכחות יותר מאיימת נקרא לזה ככה. חוץ מעלייה אדריה מעל קימפמבה שנגמרה בנגיחה לא מדויקת לא הרגשתי אותו. כשהוא הלך לקוים להיות מעורב במשחק הוא לא תרם ואיבד כדורים.
    נגד גרמניה היה יותר טוב מהיום, כל הכבוד לו שהוא רץ ככה עם הרבה תשוקה למתפרצת את זה אני לא אקח לו, אבל תיסלח לי שאני לא מתרשם מהגלגול לרשת החשופה (הייתה קורת גם אם שחקן אחר היה מצטרף קצת יותר לאט, הרי שהכדור הראשון הלך לג'וטה). גם ז'וטה כבש ובישל באותו משחק ואני לא בהכרח חושב שזה אומר שהיה לו משחק טוב. לרונאלדו היו הרבה משחקים גדולים בקריירה, אבל אין ספק שכשלא הולך לו הדברים בדרך כלל מסתדרים בצורה כזו שהביקורת לא תגיע. לא חושב שיש מה להתווכח עם המשפט הזה, וזה לא אמור להוריד ממנו כלום.
    ואני אף פעם לא שיבחתי אף שחקן על כך שהוא הבקיע פנדל אגב.

10. morata Member

נפגשו גם 3 חודשים אח"כ במוק' מונדיאל 2006 - הולנד הובילה 0:2 והפעם שמרה על היתרון עד הסיום בשני המפגשים

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמדו זו ההעדרות של קנסלו. אני גם חושב שברונו היה חייב לפתוח, יחד עם דנילו ורנאטו. שלישייה קלאסית של אחורי - בוקס טו בוקס ופליימייקר. כל זה יחד עם שלישייה של רונאלדו וסילבה, ז׳וטה/פליקס באגפים.

12. Raulito Madridista

דיברו פה על צרפת - שוויץ, אני זוכר את המונדיאל ב-2006 כשצרפת נראתה כמו גופה בשלב הבתים, באמת, זוכר את זידאן מזיע למוות במשחק ב-16:00 בצהריים ונבחרת שפשוט לא מסוגלת לייצר כלום, אבל הנוקאאוט היה ממש "הריקוד האחרון" של המיסטר, הוא הציג משחק אלוהי נגד ברזיל ובישל להנרי אבל זה בעיקר הריקוד סביב רונאלדיניו, קאקה ואחרים, שחקנים שהיו בשיא הקריירה. והיה נפלא גם נגד ספרד (נעץ את המסמך האחרון) ונגד פורטוגל.

אני מתייג אותך כי אתה לא יודע להעביר ביקורת על מסי, כשהוא שיחק נוראי אתה זה שספר לו כל משחק בעיטות לשער במשחק כאילו זה מביא פרס. רונאלדו גם בישל במשחק נגד גרמניה. בכל מקרה, הוא לא השחקן של 2015 אפילו מה לעשות, הוא נמצא בירידה ביכולת. אני לא חושב שהרבה שחקנים נראים טוב ביורו הזה למעט הברקות בודדות. בנזמה היה קטסטרופה עד לפנדל שלו לדוגמא. אמבפה היה אתמול חלש מאוד מעבר לדריבל אחד מסוכן. את דמבלה ציינו ברחבי העולם על מהלך אחד שהוא לקח כדור, העביר לרגל השנייה ובעט לקורה אבל מאז אותו מהלך היה חלש מאוד.
    לעניין "הביקורת", בחצי הראשון ב-2017/18 כששום דבר לא הלך לו הוא חטף ביקורת שבוע אחר שבוע, במארקה, ב-AS, בכל עיתונים במדריד והוא היה חוטף לא מעט אם לא היה כובש נגד הונגריה לדוגמא. אני לא חושב שהוא ראוי לביקורת אתמול, היה בינוני וזהו זה. ואני הראשון לומר שהדריבלים פשוט לא מצליחים לו בקטע אפילו מביך. הוא פגש אגב הגנה פיזית, אסור לשכוח. גם קונדה, גם ואראן שהוא אתלט. במשחק נגד גרמניה גם לא היה לפורטוגל קישור.

אין לי בעיה עם הטענות שפליקס היה צריך לשחק, למשחק השני הוא לא היה רלוונטי לדוגמא ובכך סנטוס לא אשם. אבל אנשים יורים את השם שלו על אוטומט כאילו לא ראו את סיום העונה שלו באתלטיקו. אולי את סנטוס לא ממש מעניין אגב משחק אגפים, זו אופציה.

@DRORIKO מחקתי את ההודעה שלי וכנראה זה מחק גם את התגובה שלך על אוטומט, לא הלכתי וביקשתי שימחקו. אני בטוח שתחיה עם זה בשלום. אתה לא תשתנה, פעם ב..אתה תדבר על כדורגל ובשאר הזמן תתעסק בקקה. בהצלחה. דיון בפורום לא חייב להגיע ל-20-25 דפים אם חצי מהן זה זבל או 'יואו איזה שופט דביל איך הוא לא שרק לפנדל'.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/21
    EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  13. Jefecito Member

לא מבין מה יש פה לערב את מסי. מסי לא משחק ביורו הזה וכבר התייאשנו מהדיבורים האלה של מסי VS רונאלדו.
    שאפו ענק להונגרים, להוציא 2 תוצאות תיקו מבית כזה.

14. DRORIKO Member

יופי גם מטנף על הודעה שלי וגם רץ לבכות שימחקו את התגובה שלי כמו...

15. k_700 Member

עם כל האהבה והערכה שלי לברונו.
    סאנטוס עשה בשכל שלא פתח איתו(אולי אפילו היה טוב שהיה בכלל נח היום בכלל).
    הבן אדם עוד מעט סוגר 75-76 הופעות העונה.
    מטורף.

היה חלש בשני המשחקים והרוויח את הישיבה על הספסל.
    סאנצ'ז בהרכב היה צריך לקרות כבר מול גרמניה. זה הקשר המרכזי המושלם לשים מול קישור פיזי כמו שיש לצרפת.
    ניגב עם קאנטה את הרצפה עד שהתעייף בסוף והיציאות שלו מהמקום זה הדבר הכי מסוכן.
    צרפת שדדה עם הפנדל שלה, בחיים לא פנדל.
    לדעתי פורטוגל הייתה עדיפה בקצת במחצית השנייה ואלמלא כמעט שלושה משחקים שלמים של סמאדו בהרכב(שהיה אחראי על 3 שערים מה6) לדעתי גם היו עולים מהמקום הראשון.
    לא שזה צריך לשנות, נבחרת טובה צריכה לנצח בנוק אאוט ולא לנסות להנדס מפגשים "נוחים".

אהבתי את פלהינה על תחילת המחצית במקום דנילו(שכנראה גם הפגיעה בראש זירזה את התהליך).
    אצלי פלהינה בכלל פותח בהרכב אם לא פותחים שם עם נבס. לייט בלומר בעונת שיא בספורטינג, שחקן שחייב להגיע לרמות הגבוהות עכשיו.
    כמעט כל מה שאתה צריך מהקשר האחורי שלך.
    איך שני אנטי כדורגל כמו דנילו וקארבליו לפניו בהיררכיה, אין לזה הסבר רציני.

בסופו של דבר הביקורת על כל אחת מהגדולות בבית הזה קצת חרגה מהפרופורציה.
    אף אחת מהן לא הרשימה לרמה שתגיד זו תלך עד הסוף אבל הבית הזה כל כך קשה וצמוד שזה מתעתע.
    אני עדיין לא מחזיק מצרפת. יש שם יותר מדי אגואיסטיות, יותר מדי התנשאות ומעט מאוד שחקנים שמגיעים באמת בכושר טוב.
    מתכון ללעוף בצורה מפוארת.
    זה כבר מעבר לדשאן "מחבל" וכאלה.

סאנטוס צריך לעלות במערך כמו היום עם שינויים קלים.
    אם סמאדו גמור אני שם בימין את מנדש או גריירו, דלוט זה אפילו רמה נמוכה יותר מהגלן ג'ונסון הזה.
    אחלה מפגש מול בלגיה, מרגיש וואייבים של הולנד- ארגנטינה כזה.

תענוג גם לקבל את גרמניה במפגש מול אנגליה.
    הזדמנות טובה להעלות הילוך.
    יש מיס מאצ' יותר משפיל מלשים את סטרלינג, סאנצ'ו וגריליש על הומלס וגינטר?
    אני הייתי עולה בלי קיין בכלל מו השלישיה שלהם.
    שם רק קשרים התקפיים מהירים.
    ברור שזה לא יקרה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.