כדורסל אירופי 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

לא אעביר מילת ביקורת אם ג׳ואל בולומבי יוחתם אבל בחייאת, כל ילד יימצא סנטר איכותי, אין לו שום דבר שהוא ממש טוב בו ואין לו סייז, הגיע הזמן לעוד סנטרים גבוהים כמו סורקין וזיזיץ׳, בטח כשסורקין יכול לשחק כ-4.
    שוב... לא אעביר חצי מילת ביקורת, סנטר יורוליג טוב (!), חושב שאפשר למצוא טובים יותר מסנטר חצי רוסי שנולד באוקריאינה.

כמו שאמרתי, לא שיניתי את דעתי, ל-7/8 הזרים בקבוצה מגיע להמשיך, מתזארחים אין.
    האם מגיע לאוונס עונה נוספת ? בהחלט, האם אפשר למצוא רכז שמוסר יותר/ששומר טוב יותר ? בוודאי וכן אני יודע שאוונס רכז זול.
    האם השכר של ווילבקין מוגזם ? כן, אני הייתי מחליף אותו.
    האם וויליאמס הוא שחקן נהדר וקלע טוב ? כן, האם אפשר להביא שחקן הגנה זול יותר, בוודאי, בקלות.

הישראלים חייבים להביא את הטובים ביותר, זה היתרון על האחרות בליגה ביחד עם הספסל.

אם להביא זרים זה אך ורק:
    1. אירופאיים.
    2. שחקנים מתוך הליגה, זרקו עמדה ואני זורק שמות בקלות.
    סנטר ? הראשון שעולה לי בראש זה הבריטי של גלבוע, הגנה/התקפה, יש לבחור הכל וגם צעיר יחסית.
    אונאקו לא שם אדיר ?
    אנדי ואן וליט, שם אדיר לדעתי.
    הגבוה של ב״ש מפחיד, הברזיאלי של נס ציונה נהדר.
    רכז ? עבסואן רכז של שני הצדדים.

מוכר את ווילבקין וזיזיץ׳ שהם לא שוברי שיווין ביורוליג לטובת שם אירופאי גדול כמו מריו הזוניה,
    בקיצור, צרות של עשירים.

תנו לי לבחור את 8 הזרים הטובים בליגה, יהיה קשה אבל אמצא זרים איכותיים ויש לנו כמה לא אמריקאיים בליגה אז יהיה מעניין.
    ישראלים פחות מעניין, פחות או יותר אותה רמה ואתה חושב על החיסרונות של השחקן יותר מאשר היתרונות.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

העניין עם שחקנים בארץ שגם אם הם מתאימים ליורוליג לפעמים יש שנת התאקלמות לא פשוטה. שוב, תלוי איפה אתה. ניבו התאקלם יופי בז'לגירס, אבל זאת הקבוצה הגרועה במפעל.

קח את קינן אוונס. מאוד שמחתי שמכבי הביאו אותו. קרע את הליגה לגזרים שנה שעברה, צעיר, נמצא בעקומת צמיחה. הוא גם עשה עונה סולידית יחסית ביורוליג אבל לא מעט ירידות ועליות, משחקים שנעלם (כמו הסידרה נגד ריאל...) להיות הכוכב הגדול של איזה הרצליה או חיפה זה יפה אבל להיות חלק ממארג עם שחקנים כמו סקוטי או נאנלי או זיזיץ' זה אופרציה אחרת מבלי קשר לכמה טוב אתה. אוונס היה אחלה, אבל מכבי משלמת שכר לימוד של "שנה ראשונה במפעל" בדיוק כמו ג'ונס. השאלה אם יש אורך רוח לזה.

כי בוא נדבר על אונוואקו. אחלה סנטר שבעולם. עדיין, מבלי לפגוע, הליגה הזו נמוכה להחריד + כמו שראינו בגמר הגביע הקבוצה (בחכמה ובצדק) משחקת עליו בצורה נהדרת. חצי מהתרגילים של הרצליה מסתיימים אצלו בידיים. עכשיו שוב, איך זה יראה בקבוצה כמו מכבי ויריבות יורוליג שרק מבחינת הסייז נראות אחרת לגמרי? קשה לדעת. גם ניבו שהיה בסדר בסך הכל היו לו לא מעט משחקי נפל בקבוצה עם אפס לחץ ומקום אחרון כמו ז'לגירס. מכבי , מה לעשות, לטוב ולרע עם ציפיות בשמיים.

אגב, למה תומר גינת לדעתי הוא התאמה מושלמת, ויהיה שחקן יורוליג טוב במכבי ,ויפתח זיו בחיים לא? עזוב כישרון שנייה - תומר גינת שחקן אוף דה בול מדהים, שעושה מספרים נהדרים כשהקו האחורי שם ברשות קאמינגס זה חבורה של שחקנים אינדבידואליים. הוא לא מקבל שום תרגיל, הכל זה ריבאונד, האסל, חכמה. אין לי ספק שבמכבי הוא יהיה פרפקט - פשוט כי הוא מאוד "מותאם" לסגנון הזה. זה בדיוק מה שקורה במטרופולינס. אז פה אין קאמינגס יש סקוטי, זה לא משנה. הוא נהדר גם בלי לקחת את הכדורים בהתקפה ולסיים. זה גם הסיבה שהוא עדיף על וויליאמס. וויליאמס בשנה הכי טובה שלו במינכן היה גו טו גאי. אין דברים כאלה במכבי. פה לנצח יהיו , לטוב ולרע גארדים דומיננטים.
    יפתח זיו שחקן שמגיע אחרי שהוא המלך של הקו האחורי של הגליל. לוקח 10-12 זריקות בערב. לא יורד מהפרקט גם אחרי 2-3 זריקות לא טובות. סבבה כן, פשוט במכבי אין לו בחיים מרווח כזה ובגלל זה קשה להתרומם פה. וכמובן שבדרך כלל הקו האחורי תמיד יותר "משופע" בשחקנים והתחרות קשה יותר.

זיזיץ' אני משאיר בכל הכח. אין לי מושג מה אתם רוצים ממנו. לא חושב שיש באירופה ובטח בישראל (שוב, להוציא טאבראס כזה כמובן..) שחקנים בלאבל שלו.

סקוטי שיקול עצום. אני גם חושב שדי מיצה את עצמו. אבל שקודם יהיה מאמן, ומה שהוא יחליט שיתנו לו (זאת כבר תהיה התקדמות). מקווה שבאמת זה יהיה פאסקוול כמו שכבר נרמז לא מזמן.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

קינן אוונס נהדר התקפית, קרע את הליגה וביורוליג בהחלט יילמד ויהיה טוב בעונה הבאה, לדעת לא לקחת את טאברס באחד על אחד בכוח הוא ילמד, לאזן את העייפות המנטלית והנפשית בכמות המשחקים המטורפת הזאת הוא ילמד, ללמד חיסרונות של כל שחקן יורוליג הוא ילמד ועוד ועוד...
    הבעיה שלי איתו הגנתית, בטח כשווילבקין השותף שלו בהגנה.

7/8 הזרים צריכים להמשיך, כמובן שהרבה תלוי בישראלים שיגיעו והאם הישראלים יהיו משמעותיים ואיך הם יישתלבו ביחד בסגל.
    תומר גינת ו-וויליאמס ביחד זה לא יעבוד בחיים, שניהם 4 וזהו, לא 3 ולא 5.
    האם בלייזר וכהן צריכים להיות במכבי ת״א ? ספק גדול.
    האם הסגל הישראלי קצר ? כן.

כתבתי כאן פסקה על זיזיץ׳ והיא נמחקה לי... תארו לכם שהעברתי עליו כאן את כל המחמאות בעולם.
    כמובן שציינתי שצריכים לשחק עליו ולא עושים את זה.

אני מוותר על אוונס, וויליאמס וקלויארו במשחקי הליגה שנותרו לקראת האליפות.
    כמובן שצריך לעשות רוטצייה בזרים ולראות מי היריבה אבל במשחק מכריע, זאת הרוטצייה:
    ווילבקין - זיו - נאנלי - ריינולדס - זיזיץ׳.
    דיבר׳ - תומאס - ? - בלייזר - סורקין.

תומאס כאן בגלל:
    1. יש גארדים לא מספיק טובים הגנתית וקטנים, אין מחליף ל-3 לנאנלי, למה שמועדון כמו מכבי ת״א ישחק ב-3 עם בלייזר ? תומאס גארד ששומר שחקנים בעמדה 3.

2. הסגל הישראלי קצר ולא איכותי, שחקן כמו בלייזר לא צריך להיות ברוטצייה.
    דיבר׳ אי אפשר לסמוך עליו.
    יפתח זיו כאן רק בגלל ההגנה והאתלטיות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/22
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מבחינת הגבוהים גינת וסורקין צריכים פשוט להיות העוגן הישראלי שלנו לשנים הקרובות. אין שום צורך בבלייזר. חייב לומר שאני מאוד אוהב את צ'אצ'שווילי, כנראה עדיין לא ברמה הנדרשת אבל גבוה ישראלי עם יד כזאת רכה וחוש לריבאונד אין הרבה. אולי לקנות ולהשאיל.
    לגבי הגארדים, היידינגר יחזור (מתאזרח) לדעתי על חשבון דיבה שמיצה את עצמו.

מת על תומאס אבל הוא חייב לשים את הכדור בסל מדי פעם. אי אפשר לשחק רק בצד אחד.

5. yakov_y YNWA

1. צ׳אצ׳ רחוק מהרמה הנדרשת, אני בספק אם הוא ראוי ל-12 של הנבחרת וגם אם כן זה כמו תמיד בגלל חוסר גבוהים.
    הפוטנציאל שם, ראינו בנבחרת העתודה, ההתקדמות שלו איטית אבל הוא מתקדם.
    אני לא רואה שום יתרון בו כשחקן ליגה ישראלית, לא בקליעה ולא בריבאונד, הוא הגנתית סבבה, סורקין לדוגמא הצטיין כמעט בכל תחום במכבי חיפה, עוד לפני שנתיים היה צריך לשחק ביורוליג.
    היידגר נותן שנתיים אדירות בהשאלה, מצטיין בגרמניה.

2. חביבי, יש לך את ווילבקין, אוונס ודיבר׳ הגמד בקו האחורי, זהו ואין לך מחליף ב-3, אתה משחק שם עם קלויארו או בלייזר שהם 4 נגרי.
    תומאס זאת לא שאלה, זאת חובה, אתה לא תיקח אליפות בלי הגנה ושם לב שכל קבוצות האן בי איי הם קבוצות שמבססות על צמד כוכבים ושאר השחקנים הם נגרים ששומרים.
    אתה לא תתקדם ככה, יפתח זיו ותומאס צריכים לשחק והרבה בגלל האתלטיות וההגנה.

ווילבקין זה שחקן ההגנה הכי גרוע שראיתי אי פעם במכבי ת״א, צריך חמישייה שלמה שתחסה את החיסרון שלו הגנתית.
    ווילבקין, אוונס ו-וויליאמס הם שחקני התקפה וזהו.

3. קיבלת את שיא השלשות של יריבה בהיסטוריה הארוכה של המועדון הזה, קיבלת שיא תבוסה בפלייאוף, אתה צריך להבין שקודם כל הגנה.
    ניקולה וחבריו חושבים רק על אמריקאים שקולעים, שכחו שצריך לשמור, צעקנו את זה בקיץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Roma מנהלים

yakov_y,

איבדת אותי ב7/8 מהזרים צריכים להישאר.
    רק קיינן אוונס, זיזיץ' ואולי בסיטואציה מסוימת סקוטי צריכים להישאר. כל השאר פשוט שחקני חסרי אופי עם בעיות קשות כל אחד בתחומו ואין צורך לפרט.
    מכבי צריכה להשלים את זיזיץ' בשחקן אתלטי והגנתי בכיוון של ג'וש ניבו\דונטה הול\טיוס גרסת 2014 ודומיהם.

אתם יודעים מה ההבדל בין שחקן ששיחק בNBA לבין שחקן ששיחק בגראבז' טיים? דונטה אקסום ובייקון מול קיירי תומאס. לבעוט את היצור הזה שמפחד לזרוק לסל.
    כבר אמרתי לקצץ זרים, להשקיע ב-6 איכותיים ולשלם להם בהתאם ולבחור 4 ישראלים\מתאזרחים ולשלב אותם. אם זה עובד למונאקו ובאיירן אין סיבה שזה לא יעבוד למכבי.

ווילביקין - ל.בראון - גריגוניס\קלייבורן\נאנלי* - ג'ורדן מיקי\פוייטמן\ארון וויט - זיזיץ'
    אוונס - דיבר'\היידגר - גינת - סורקין - דונטה הול\פוייטרס\בולמבוי

ושמכבי לא יעבדו עליכם שאין כסף, מבזבזים 800 אלף יורו על הנגרים וויליאמס ורינולדס שהם בין השחקנים הכי גרועים פר שכר ביורוליג.

השוק מפוצץ בשחקנים שיכולים להתאים למכבי כמו כפפה, אוקורו וויט וג'רמי אוונס מפנא לדוגמה. שיתחילו להביא שחקני עם ניסיון ביורוליג ולא לחפש מציאות אצל פליטי הNBA.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/22
  7. Roma מנהלים

עוד שקר שצריך כבר להפסיק להגיד זה סגל של 12 שחקני יורוליג, אנדולו עם סגל קצר ביותר ועושים עבודה מעולה כבר שלוש שנים רצוף.

מכבי לא צריכה יותר מסגל של עשרה שחקנים בכירים, אם אנדולו וברצלונה יכולים לתת לצעירים\מקומיים לשחק בליגה המקומית אז גם מכבי יכולה והיא גם תנצח לא פחות.

8. yakov_y YNWA

אשמח שתסביר לי למה לריינולדס לא מגיע להמשיך ?
    בעונה שעברה הבנאדם הצטיין בבאיירן מינכן, הצטיין, לא הובל בידי קבוצה טובה, הוביל אותם, מה הסיבה שמחקת אותו ומה הסיבה שיש עליו כאלה ביקורות קשות ?
    מה אני מפספס, נכון עונה התקפית ממוצעת, האם המערכת אשמה כאן או שהשחקן לא איכותי מספיק ?
    השחקן הוכיח את עצמו ביורוליג אשתקד ובקדנציה ה-1 במכבי ת״א.

להביא את דונטה אקסום כדוגמא זה רע לכל אחד, גם לדירק וויליאמס ששיחק באן בי אי.
    קיירי תומאס ויפתח זיו כרגע הם שחקני מפתח בקו האחורי בגלל הבעיות שנבנו בקבוצה, בעונה הבאה תרצה להתשדרג על חשבון תומאס ? אוקי, זרוק שם ראוי, כרגע מגיע לו להמשיך בגלל היתרונות שלו ושל יפתח זיו.

תומר גינת בחיים לא יכול לשחק כ-3 לאורך זמן, בטח לא הגנתית.

דיבר׳ ביחד עם אוונס ו-ווילבקין בקו האחורי זה אסון, בטח כשגינת ב-3.

לא מאמין שרוטצייה של 10 שחקנים תספיק בעונה שלמה.
    לא מאמין שיש 4 ישראלים/מתזארחים שיכולים להשתלב בחמישייה השנייה ביורוליג (מדר, אבדיה וזוסמן כנראה לא ייחזרו הקיץ).

וויליאמס וריינולדס לא נגרים וזה בטח לא חוזה הזוי, אולי אפשר למצוא ב-1.6 מיליון דולר צמד גבוהים איכותי יותר אבל הזוי יותר לתת לווילבקין את החוזה ה-10 הגבוה ביותר ביורוליג עם 1.8 מיליון דולר.

9. Roma מנהלים

א. אין דבר כזה חמישייה שנייה, זה המצאה של 2K בסוני ועונה סדירה בNBA. אף פעם לא ראיתי את אנדולו על המגרש ללא לארקין\מיציץ'. בפועל אף פעם לא תראה את הישראלים מובילים את החמישייה השנייה. ניהול חכם של הרוטציה תמיד ישאיר כוכב ושחקן בכיר על המגרש. אפרופו לפני כל שחקנים צריך להחליט מי המאמן ולהתאים את השחקנים לפילוסופיה שלו.

ב. לזרוק שם ראוי להחליף את תומאס? כל שחקן בעמדה שלו ביורוליג? בדיוק כמו השחקן שהוא החליף, טיילור, הוא פשוט לא מוכן ואולי לא ברמה בכלל.

ג. ריינולדס חור בהגנה, לא תואם את זיזיץ' והקרואטי שחקן הרבה יותר טוב ממנו, שחקן בעייתי על המגרש עם IQ כדורסל מהנמוכים שיש באירופה.
    הצליח בבאיירן באופן יחסי תחת המאמן הכי טוב שמשפר כמעט כל שחקן ודרך אגב הוא לא היה השחקן הכי חשוב שלהם. מכיר אחד ולדימיר לוציץ'? זה הקפטן, הלב והכוכב של הקבוצה הזאת. גם היה עוד בחור, וויד בולדווין, גם רמה מעליו.
    דרך אגב, הם העונה באותו שלב גם בלי הסנטר האימתני שלהם, מי המחליף שלו? איזה סנטר שהיה במכבי.

ד. דרייק וויליאמס התחיל בסערה באירופה, מאז הוא רק דועך. מכבי לא הבינה את הרמז ואפשר לשחרר את הבחור. הוא כבר לא יילמד לנצל את היתרונות שלו באופן רציף וקבוע.

ה. סתם רשמתי את תומר גינת כ-3, פשוט עוד שחקן רוטציה. הדקות לא חייבות להתחלק באופן שווה, לפעמים לא הולך עם סנטר ואפשר לשחק עם סמול בול שסורקין ב-5 וגינת ב-4, בליגה זה אמור להיות הרכב מוות.

10. yakov_y YNWA

אקח את ההימור המופרך שברצלונה תעפיל לפיינל פור.
    שורה תחתונה, 3 הקבוצות האיכותיות ביי פאר עולות לשלבים המכריעים, מילאנו פצועה אז זה לא רלוונטי.

אני יודע שזה פיינל פור אבל זה אהמר שאנדולו תעלה לגמר השלישי שלה ברציפות, לכו תדעו אם לא ההחלטה לבטל את עונת 2020.
    זאת תהיה עונה 6 ברצוף שיש טורקיה בגמר.
    אשכרה זה אותו שלד שלקח את אליפות אירופה פלוס אלייזה ברייאנט (כמה געגועים לזר אדיר), תורידו את דנזאן מוסא הלא רלוונטי שעזב.

סגל מבוגר וארוך.
    קו אחורי של לארקין, מיציץ׳ ובובואה יאללה.

אגב, עודד ברנדווין שיחק 33 שניות העונה במשחק אחד.

ריאל וברצלונה עם הסגלים הכי טובים,
    ברצלונה עם הקו האחורי הארוך ביותר, אנדולו האיכותי ביותר.
    ריאל עם סגל פצצה וקו קדמי מהגדולים שהיו כאן, באיכות ובספסל.

על הנייר, ריאל פייבורטית ברורה.
    כישלון מבחינתי שפאבלו לאסו רק עם 2 זכיות ביורוליג ביותר מעשור, ממזמן הוא היה אצלי בבית.

11. Roma מנהלים

שכחת איזה סרטאץ' שאנלי באנדולו אשתקד שהיה מצוין בפלייאוף. המחליף שלו פטרוסב הצעיר פשוט לא השתלב אבל למזלם את טייבור פלייס ודאנסטון הוותיקים שעושים את העבודה גם בגילם.
    ברייאנט זה זר חילוש לאנדולו, גם בובאה כמעט ולא רלוונטי שם. כל הקו האחורי נשען על הצמד הטוב באירופה שמשחקים כ-35 דקות בפלייאוף.
    דרך אגב, אתמול מייק ג'יימס 40 דקות. אגדה.

ריאל עם קו קידמי מטורף, יותר נכון עמדת הסנטרים כי בFF טומפקינס וראנדולף כבר לא רלוונטים ורק יבוסלה לבדו מחזיק את העמדה. מצד שני הקו האחורי כרגע הכי חלש בפיינל פור.

ברצלונה עם המאמן הכי חלש ברמה הזאת, ישלמו את המחיר על זה למרות הסגל המפלצתי. חבל ששאראס לא מבין שלצעוק זה לא מספיק.

לאסו מאמן על, 2 זכיות ביותר מעשור זה מכובד מאוד, אתה שוכח שיש את צסק"א, פנרבחצ'ה, אנדולו, ברצלונה ועוד קבוצות ואי אפשר תמיד לזכות.

---

אני עם אנדולו מאז תחילת העונה, תסריט חלומי לקראת פירוק הקבוצה בעונה הבאה.

12. yakov_y YNWA

@Roma
    לא מסכים בכלל ותסלח לי זאת גניבת דעת.
    באיירן מינכן בשלב הזה כמו אשתקד אך ורק בגלל פוטין, לא צריך להוריד לריינולדס בכוח.

הוא לא משלים בצורה מושלמת את זיזיץ׳, אוקי.
    הסנטר הטורקי של ברצלונה משלים בצורה מושלמת את מירוטיץ׳ ?
    אדריאן מואראן משלים את טיבור פלייס ?
    אני בטוח שאמצא גם בריאל מדריד אי התאמה בצמד הגבוהים, צריך ספסל ביורוליג, חייב.

ריינולדס לא חור בהגנה, זאת אגדה של פרשני ערוץ הספורט שנתפסו עליו בגלל פתיחת עונה רעה.
    כנראה התבלבלו עם דירק וויליאמס.
    סורקין השומר הכי טוב במכבי ת״א בקו הקדמי, אחריו ריינולדס, זיזיץ׳ בעיה ענקית בפיק אנד רול ובשמירה על הגארדים.

10 שחקנים ברוטצייה בלי ישראלים כמעט, בלי שיישחקו 60 משחקים בעונה עם אופצייה כספית לחילוף ברגע האמת, זאת הסיבה היחידה להצליח עם סגל קצר ביורוליג + קצת מזל.
    כל זה בתנאי שיהיה אפשר להכנס לפלייאוף בצורה נורמלית.
    רק אזכיר לך שהשחקנים היוונים, הצרפתיים והספרדיים הם שחקנים הררבה יותר טובים מהישראלים וככה יש להם גם ספסל נורמלי.

13. Roma מנהלים

1. אתה מביא את דוגמא משאראס? הוא אידיוט. הביא את סאנלי כדי להחליש את אנדולו. השימוש הכי גרוע בסגל שנעשה אי פעם ביורוליג. נ.ב. הם התאמה לא רעה. שוב מירוטיץ' וסאנלי יכולים לקלוע מבחוץ וגם לשחק עם הגב לסל, שחקנים כמעט ללא חסרונות התקפיים.
    2. טאבראז ופורייה לא משלימים אחד את השני? תראה קצת יותר ריאל. פורייה סנטר התקפי אדיר וטאבראז שחקן ההגנה של שנה. התאמה מושלמת.
    3. מוראמן משלים מצוין את פלייס, במקרה הזאת בכלל אין צורך להשלמה הזאת כי המשחק שלהם בנוי על הגארדים ושניהם מרווחים להם את הצבע. מוראמן משלים כל סנטר, שחקן כלבו אדיר.
    4. עזוב אותנו מהאגדה שיוונים, צרפתים, ספרדים יותר טובים. הם מקבלים צ'אנסים בלי סוף. גם הגרמנים של אלבה ובאיירן יותר טובים? תן לשחקנים לשחק ואז נשפוט.
    5. אם אתה מוצא את הבעיות של זיזיץ' בהגנה אז אני מניח שלא בעיה למצוא את הבעיות של ריינולדס. הבן אדם פשוט חור בהגנה עם IQ מביך. רוב הבעיות של זיזיץ' נובעות משיטת ההגנה של מכבי והגארדים שפשוט עושים חילוף קל.

14. Roma מנהלים

מצטער, אני שונא שחקנים חסרי מודעות וIQ כדורסל.
    אני רואה את ריינולדס מנסה לחפור את טאבראז\פורייה ונחסם כמו ילד בן 13 בספורטק או לוקח שלשות מהפינה (WTF?) זה פשוט זריקת זין על הקבוצה.

אבל זורם איתך, אין בעיה לרוץ איתו כפותח ולשחרר את זיזיץ'. בכל מקרה אסור להישאר עם שניהם.

15. yakov_y YNWA

אני מהמר על גמר של ברצלונה ואנדולו שנה נוספת.
    על הנייר ריאל הכי חלשה אבל יש לה מאמן טקטי גדול אבל עם שיגעונות, קיבעון וכנראה נשחק, גם מאמנים גדולים נכשלים והקדנציה שלו בריאל היא כישלון (ארחיב על כך כשיהיה לי זמן).

שאראס לא אידיוט.
    הוא החזיר אליפות לראשונה מ-2014 בזמן שולנסיה ובאסקוניה זכו באליפיות וגנבו אותם לפאבלו לאסו.
    יש לו יתרון ביתיות העונה בספרד.
    הוא לקח בעונה שעברה דאבל והפסיד בגמר הסופר קאפ לריאל, התואר הזניח.
    ברצלונה לא הייתה בפיינל פור מ-2014 רק נזכיר !

עונה 1 לסיכום:
    אליפות וגביע על הראש של ריאל, הפסיד סופר קאפ לריאל והפסיד גמר יורוליג לאחת הגדולות שהייתה כאן וסיים 1 בעונה הסדירה.

עונה 2:
    מקום 1 בליגה, מקום 1 ביורוליג, לקח עוד גביע על הראש של לאסו, הפסיד שוב סופר קאפ במשחק ביזיוני והגדול שאני זוכר בשנים האחרונות.

כמובן שבזלג׳ריס הוא הצליח בענק.
    נכון שיש לשאראס כסף וסגל מרשים אבל הוא הגיע למועדון רקוב + יריבה קשה בטירוף בליגה + מגיע לו זמן חסד ועד עכשיו הוא מרשים.

מצב נושא:
הנושא נעול.