כדורסל אירופי 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏29/7/22.

1. Roma מנהלים

המהלך שיחסל את הסיכויים של מכבי לטופ 8?

2. Roma מנהלים

תענוג של קהל וקבוצה.

3. Roma מנהלים

אני מתפלל שנזכה לריצה מטורפת של אנדולו בסיום העונה. לא מגיע לנו להיפרד מהשושלת המטורפת הזאת ככה.
    אלבה (חוץ), מילאנו (בית), וירטוס (בית), פנרבחצ'ה (חוץ) ו-מונאקו (בית). 5 מ-5 יאללה!

4. yakov_y YNWA

אפשר לסכם ולהגיד שווילבקין רמה מתחת לבולדווין ולורנזו ?
    הכרתי מכרתי את הצמד החדש אז לא הייתי צריך את העונה הנוכחית אבל כשביקרתי את ווילבקין הייתי היחיד, הם רמה מעליו.
    קודם כל בעיני כולם רכזים למרות שווילבקין ובולדווין גם שוטינג גארדים טבעיים.
    דבר שני, בניגוד לווילבקין הם יותר יעילים, יותר חכמים, מוסרים טוב יותר, עוזרים לקבוצה בניגוד אליו שהוא חושב על עצמו ועוד לא דיברנו על הגנה וריבאונד.
    ווילבקין באמת שחקן ההגנה הרע ביותר שראיתי, אפילו לא ניסה לשמור.
    איזה אקזיט עשו עליו.

פרט מעניין,
    ווילבקין שיחק במכללות עם בילי דונבון כמאמן ושחקנים כמו: בראדלי ביל (!!!), טיוס, קני בוינטון (אקס נתניה), פיני סמית׳, צאנדלר פרנסוס (יש לו סיפור חיים ממש מעניין), קייסי פרייתאר (מלך הסלים בליגה הישראלית מלפני שנתיים).

לא מצליח להבין למה ווילבקין, קלייבורן, ווזנקוב, מיציץ׳ (סלוקס כבר מאוחר מידי אבל הייתי מנסה ומאמין שיצליח) לא רוצים אפילו במעט לטעום אן בי איי, לפחות עונה אחת.

פרט מעניין 2,
    סורקין שיחק במכללות עם ג׳ורדן בל, ברוקס מממפיס (מת עליו), כריס בושיי, דורסי, טרוי בראון מהלייקרס (שיחק גם עם דני) ופריצ׳רד מבוסטון.

5. DRORIKO Member

סקוטי כן רצה לטעום NBA. הלך לדראפט ב-2014 אבל לא נבחר. מכיר את המשפט Don't Call Us, We'll Call You אז ככה עובד ה-NBA. סקוטי יגיע לשם רק אם אחת הקבוצות תתעניין בו, כמו שהיה עם אלייז'ה בריאנט שקיבל הצעה מהבאקס וכמובן קפץ על זה ישר. למעשה זה לא שונה מענפי ספורט אחרים. עלי מוחמד למשל לא יכול להגיד "וואלה בא לי לטעום פרמייר ליג" הוא צריך קודם לקבל הצעה משם.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהיא לא כזו שושלת מטורפת. אז נכון עצרו את העונת קורונה כשהיא היתה מקום 1 (מכבי של אותה עונה עם אבדיה לדעתי היתה בטילט של לקחת את אליפות אירופה קל), והיא לקחה 2 רצוף וקודם הפבידה בגמר. אבל במבין העונה השלישית היא קרסה איפה שמכבי ואולימפיאקוס הגיעו עד לגמר. נכון זה היה לפני עידן היורוליג כליגה ועדיין עם כמות הכסף שמתפזרת שם והשחקנים, לא לעלות לפלייאוף זה כישלון טוטאלי. היו להם שנים מדהימות, ועדיין גם אם לא לזכות בפעם השלישית, להתרסק ככה זה למחוא כפיים, במיוחד שזו בערך אותה קבוצה כמעט 4 שנים רק עם שיפורים כל פעם.

7. yakov_y YNWA

1. הם במרחק ניצחון מפלייאוף.
    2. לפגוש כל קבוצה שהיא לא ריאל בפלייאוף לא כל כך משנה, מקום 2 או 8 לא משנה, אולימפקוס או ברצלונה או אנדולו, הכל אותו לבל.
    3. גמר, מקום 1 וקורנה, 2 אליפיות, 4 עונות מושלמות, זה מעל מכבי ת״א ההיא.
    4. מכבי ת״א בקורונה הייתה מפלצתית אבל אנדולו יותר וכמובן שהיה את הספרדתיות.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקום 1 וקורונה חסר משמעות בשלב שבו הליגה נעצרה בעונת הקורונה.

זה שהם היו מקום 1 לא אומר כלופ, שנים צסקא היתה מקום ראשון בפער כל עונה הן בפורמט הישן והן בפורמט החדש ועדיין כמות הזכיות שלה היא זעומה לעובדה שהיא הגיעה לכל פיינל פור 15 שנה. זה אומר שהיא היתה הקבוצת טופ? לא זה רק אומר שהיה לה הר בלתי נגמר של מזומנים. תן למכבי את היכולות הכספיות האלה והיא עוקפת את ריאל בפער בזכיות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/23
  9. yakov_y YNWA

אנדולו ומילאנו עדיין במאבק, 2 סיפורים מטורפים.
    אין טעם להסתכל על הלו״ז של זלגריס, באסקוניה וכל המועמדות כי הגדולות יזלזלו במשחקים האחרונים ולא יהיה להם על מה לשחק מבחינה מנטלית.

הכוכב האדום, חבל מאוד שקמפאסו היה צריך לחכות כד חודש מרץ, לא ברור לי למה הוא ביזבז עונה שלמה כמעט.
    לא להאמין שפרטיזן תעלה והם לא.
    הכוכב ניצחה אותם בחצי גמר הגביע וזכתה בגביע, מעניין מה יהיה איתם באדריאטית ובליגה.

זרים כמו וילדוזה, קמפאסו, בנטיל וגון הולנד (בן 35 אני חושב).
    סרבים טובים יש שם, הבסיס שם מעולה, יש להם לפחות 3 שחקני טופ יורוליג לדעתי (וילדוזה, קמפאסו, נדוביץ׳).

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

https://pbs.twimg.com/media/FsapxNcWcAAjA_9?format=Xxx&name=medium

אז מי תגיע ליורוליג ? השיטה המוזרה (משחק נוק אאוט) והאיכות שירדה עם הדחת הרוסיות והקפצת קבוצות ליורוליג באמת נותנת פתח לכולם.
    הצד של הפועל איכותי יותר. גראן קנריה, בדאלונה והפועל. על אחת מהן אני מהמר שתזכה בכרטיס ליורוליג.

הצד השני צמוד יותר. המון משחקים מעניינים וצמודים אבל פחות איכות. אולם מאז שקאבקולו הגיע היא פצצה של קבוצה והשתפרה (אם היה משחק מתחילת העונה שם, הם היו כנראה צמודים לבדלאונה בבית ההוא) אבל צריכה גם לצלוח את בודצ׳נוסט שהיא אחלה וגם כנראה את טורק טלקום בחוץ וזה ממש קשה. פרומתיי סיפור סינדרלה קלאסי להדחה מוקדמת (גם אגאדה נפצע. שני המובילים שלהם בחוץ...)

הימורישן:
    גראן קנריה מנצחת את ברוסאספור
    פריז מנצחת את ליטקאבליס

הפועל מנצחת את ונציה
    בדאלונה מנצחת את לונדון ליונס

גראן קנריה מנצחת את פריז
    בדאלונה מנצחת את הפועל

בדאלונה מנצחת את גראן קנריה.

פרומייתי מנצחת את טרנטו
    פורמתיאוס את בורק

אולם מנצחת את בודצ׳נוסט
    טורק טלקום את ברשיה.

פרומיתיי מנצחת את פרומתייאוס
    טורק טלקום מנצחת את אולם

טורק טלקום מנצחת את פרומתיי.

בדאלונה מנצחת את טלקום.

אלטרנטיבה 2:
    גראן קנריה נגד אולם. קנריה מנצחת.

אלטרנטיבה 3:
    הפועל נגד טורק טלקום. הפועל מנצחת.

11. yakov_y YNWA

היורוקאפ חלשה ברמות בניגוד לעבר, ליגת האלופות אני לא כזה מרגיש ירידה.

ונציה קבוצת אמצע טבלה באיטליה, ספאחיה כאמור המאמן.
    גריינג׳ר וקנדריק ריי מובילים אותם בקו האחורי, מיצל וואט ששיחק בארץ משחק שם 6 עונות כבר, ממש אהבתי אותו בארץ, שחקן קלאס, הגנה, טכניקה.
    הגרלה קלילה.

יגידו שאני מזלזל אבל גם בדלונה לא עם שמות מוכרים יותר מידי, טומיץ׳ בן ה-36 השחקן המוביל שם, רוב הסגל אני לא מכיר, קבוצה ספרדתית טיפוסית אני מהמר, סייז, הגנה, הרבה אירופאים, משחק קבוצתי ושלשות.
    עדיין חושב שהפועל ת״א פיבורטיית ברורה והקהל יגיע לספרד ויהיה טירוף, לא להאמין איזה שילוב יש כאן... קבוצה ממש טובה של הפועל + שנת יורוקאפ חלשה, מטורף להגיע לחצי גמר יורוקאפ בכזאת קלילות, יצא לי לראות את הפועל העונה גם בליגה וגם באירופה, כל משחק שתפסתי הרגיש כאילו הם בהילוך שני.
    קו אחורי וזרים איכותיים יש כאן מאי פעם בהפועל ת״א ובהיסטורית הליגה.

חבל שהביאו את פלדיין ולא גבוה זר.
    רק לי מרגיש שהפועל רגל מביאה שחקנים מבית״ר ו...
    הפועל סל מביאה מהפועל י-ם ? כמה אקסים יש להם בסגל, מטורף אבל זה די ברור שזה בגלל פרנקו.

12. Mahranlala Member

בבית אני חושב שהיה לנו סיכוי מול קבוצה ביורוקאפ. בחוץ זה יהיה קשה.

13. DRORIKO Member

אגב בשקט בשקט פרטיזן של ז׳ליקו מתברגת במקום השישי. מדברים על יד אליהו, אבל המגרש של פרטיזן הוא לא פחות ביתי והם כמעט לא מפסידים שם. בשבוע האחרון פירקו שם את ריאל ואולימפיאקוס. לגבי הזוית הישראלית אז מדר אמנם מקבל צעקות מרגשות מהמאסטרו אבל לא ממש מתרומם ולאחרונה נדחק לקצה הרוטציה. אתמול נגד ריאל קיבל בקושי 5 דקות. לא מן נמנע שנראה אותו בעונה הבאה בישראל. או בבוסטון סלטיקס :tonguewink:

14. Roma מנהלים

ככה זה ז'ילקו. התאמות זה שם המשחק.
    אתמול לדוגמה לאסורט לא פתח, חבל לבזבז אותו מול טאבראז האיום. מדר מתאים למשחקים מסוימים ולאחרים פחות.

עדיף להתפתח אצל ז'ילקו בכדורסל תחרותי תחת לחץ וציפיות ולא להיות תמיר בלאט שמשחק בחוק רוסי באלבה ברלין (דקות מובטחות בקבוצה ללא שאיפות).
    13:25 דקות למשחק בממוצע, היה גם לו גם רצף של 20 + למספר משחקים.

15. DRORIKO Member

אגב התאמות. בגמר של 2000 כולם היו בטוחים שבודירוגה יהיה הגו טו גאיי שלו. הוא היה הכוכב של הקבוצה לאורך כל העונה ובאופן טבעי היה אמור להיות גם הכוכב של הגמר. אנחנו זוכרים מי ניצח אותו.

Roma אוהב/ת את זה.