ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. alexshw Member

ליברפול כבשה את שער ליגה ה - 8000 שלה בהסטוריה.
    https://scontent.ftlv5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/236512518_10160176097591988_8729657843107908360_n.Xxx?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LKV1bCToTrgAX_ePh8n&_nc_ht=scontent.ftlv5-1.fna&oh=d3d2e4152628af9dc3219c437997a00a&oe=613F0447

מלך שערי הליגה של ליברפול בכל הזמנים הוא אלוף עולם 1966 רוג'ר האנט עם 244, אחריו הסקורר של שנות השלושים גורדון הודג'סון עם 233 ואילו לאיאן ראש השלישי 4 שערים פחות. בילי לידל רביעי עם 215.

3. oranfu Member

מקווה שהשנה הנוספת שהנדרסון קיבל לא תעלה לנו באיבוד של סלאח כי אין כבר מספיק כסף בשבילו.
    זה לא יפתיע אותי עם הבעלים האלה.

לייטון קלארקסון הצעיר הושאל לשנה לבלקבורן.

4. k_700 Member

גיל מלפני שנתיים מזכיר כל שבוע את אליפות אפריקה ואתם במשך חצי עמוד מספרים שלא ברור לכם אם יש בכלל חלוץ שיכול לפתוח באמצע ואתם מתפלאים שאף אחד לא שם אתכם בBBC מקום שני? אני מכיר שתי יריבות שלכם שלא משחקות מול אצטדיון ריק שיש להם לפחות שני חלוצים לשים באמצע.
    ברור שאתם לא נספרים לאליפות בגלל העומק, לא בגלל ההרכב. עומק בעונה עם אליפות אפריקה, כשליריבות שלכם לצמרת יש הרכב שני מפחיד(לסיטי אולי אפילו 3).
    זו לא תהיה סנסציה כמובן אם תרוצו עד הסוף במידה ותשרדו את מבחן הכשירות ועם קלופ על הקווים, אבל בוודאי שיש פקפוק.
    אתה בעצמך הימרת עליכם מקום 3, אז למה אתה מצפה מכתבים ופרשנים להמר אחרת?
    אגב, זה שרוב המהמרים שמים אתכם 3 לדעתי מספר את התמונה בצורה די קרובה למציאות(ואולי אפילו אופטימית)

אגב, כדי שלא תסלף את דברי בפעם הטריליון בחודש האחרון:
    לא כתבתי שלסטר יסיימו מעליכם, לא כתבתי שהיא גם פייבוריטית לסיים מעליכם.
    כתבתי שאתם פייבוריטים לסיים מעליהם אבל הפער לא גדול בכלל והמשוואה שאתה מנסה לצייר כאילו אם כבר עברתם את השואה בשנה שעברה, שרדתם כדי לספר ואיכשהו סיימתם מעליהם(מחזור אחרון כן?) אז תסריט גרוע מזה לא יכול לקרות.
    זו משוואה שכמובן הוכחה שיכולה גם לא לקרות(סט בקים של פציעות בסגל קצר) ומתעלם לחלוטין גם מאלמנטים של מזל בטח כשהפער היה כל כך קטן.
    כמובן תוך ביטול מוחלט שלך לחיזוק המצוין שהם עשו לסגל שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/21
  5. oranfu Member

בשנה איומה שלנו, עם מכת פציעות פשוט חסרת תקדים, הם סיימו מתחתינו.

הפער הוא פער משמעותי, עם כל הכבוד ללסטר (ויש לי).

ניצחנו 4-1 את וילה במשחק אימון אתמול.
    שערים של אוריגי, נקו וויליאמס, ג'ונס וגורדון.

הגול של וויליאמס:

6. alexshw Member

יש משהו דפוק בתהליך האימון של רודג'רס. הוא מרבה לקרוס לקראת סוף עונה. גם בליברפול אותו דבר היה.

7. k_700 Member

נכון ועדיין זה היה צמוד מאוד כולל משחק התעלות גדול שלכם בסוף שרוב חברי הפורום שלכם פה חשבו שממש לא יקרה.
    צריך לזכור, פריירה ומדיסון לא באמת היו כשירים בסוף העונה שעברה והם הוסיפו שחקני סגל משמעותיים בשבילם לכל עמדה במגרש.
    כשאתה אומר לי שהפער משמעותי אני מבין שמה, אתה מצפה שתסיימו 15-20 נקודות מעליהם? בוא נהיה ברורים לרגע, מה זה פער משמעותי מבחינתך?

8. oranfu Member

פער משמעותי אומר שגם כשהיתה לנו כמעט עונה שלמה בלי בלמים וחצי מהקישור שלנו (כתוצאה מזה) פלוס עוד כמה פציעות - סיימנו מעליהם.

חוץ מעונת האליפות שלהם (שהיתה מזמן) והסתיימה עם 81 נקודות, עונה שעברה היתה ענת שיא עבורם עם 66 נקודות.
    את העונה המסויטת שלנו סיימנו עם 69 נקודות.

בממוצע אנחנו עושים 29 נקודות יותר מהם לעונה ב-5 העונות האחרונות.

כמו שרשמתי, פער משמעותי. אני פסימי ואני לא רואה תרחיש סביר שהם מסיימים מעלינו את העונה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

אז אתה בעצם חותם על פער של לפחות 15 נקודות מהם? זה הפער המשמעותי מהם אם אני מבין נכון?

בנוסף, הסגל שלכם גדל בשחקן אחד ואתה לא ממש מאמין שמכת פציעות(פלוס חודש בלי מאנה, סלאח, קייטה)זה תסריט ראלי שיתממש וישיפיע על המאבק נגדם, אוקי.

10. Scouser Member

את 13/14 סיימנו עם איזה 12 נצחונות רצופים עד צ׳לסי. הניצחון על סיטי היה ניצחון במשחק עונה במחזור 34, זה קריסה בעיניך?
    ההחלקה לא קשורה אליו מן הסתם. משם זה היה כבר כדור שלג גם באשמתו.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

11. alexshw Member

2014/15

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. oranfu Member

אני לא חותם על כלום.
    שאלת מה זה פער משמעותי ועניתי לך.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700

בוא נעשה סדר. אליפות אפריקה זה 2 משחקי ליגה. אתה מייחס לזה יותר חשיבות ממה שיש לזה בפועל. אצלנו גם אם אני זוכר נכון מדובר ב2 משחקים די נוחים.
    מה עם לסטר אגב? אליפות אפריקה היא אליפות אפריקה של שחקני ליברפול? בפעם האחרונה שבדקתי, הקשר הכי טוב של לסטר (אנדידי) ניגרי. גם איהנאצ'ו. גם פאטסון דאקה החיזוק האדיר מטורף יהיה שם. בהצלחה להם עם איוזה פרז.

אתה מבין את הכוונה שלי כשאני אומר שאתה מעוות דברים כדי להגיע למסקנה שמראש כבר הסקת? עוד דוגמא לזה - אצלנו אתה מונה X,Y,Z סימני שאלה, כשירות של זה ושל ההוא, ושורה אחר כך אתה מדבר איתי על הכשירות של מדיסון וההשפעה של הפציעות שלו על לסטר, כאילו כשהפציעות שלו זה סתם במקרה נתקעה לו הבוהן בשידה בבית. מדיסון צובר פציעות ואפשר להגיד שיש לו בעית כשירות, זו לא פעם ראשונה שהוא נפצע לתקופה, גם עכשיו הוא שוב פצוע לתחילת העונה. פה אין שום סימן שאלה אבל.

למעשה זה מוטיב חוזר אצלך. לליברפול עשוי לקרות עוד פעם אסון קטסטרופלי סתם כי "זה כבר קרה", לא לאף אחד אחר (או שהעניין הוא שאתה חושב שיונייטד תתמודד יותר טוב בלי בלמים בכירים כשירים? איך אתה אוהב להגיד, איחלתי לחייל בהצלחה). לליברפול יש סימני שאלה, לא לאף אחד אחר. דברים משוגעים ולא צפויים יכולים לקרות לכל קבוצה, ולכן - כן, זה מגוחך לדבר ברצינות על מה יקרה אם דווקא לליברפול יהיה שוב פעם משבר ברמה כזאת.

יש לנו בעיות כן, כמו במרכז ההתקפה. וואו. יש בעיות אז מדברים עליהם. כמעט כאילו מדובר בפורום כדורגל וזה נושא לדיון. הסגל שלכם מושלם בעיניך? אתה רוצה שנתחיל לדון באשליה הזאת? גם לסיטי יש בעיות. לא בסגל, בהרכב. אז לכם? לצ'לסי? צא מהסרט.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

זמביה של דאקה לא עלתה.
    מדיסון בהחלט בסכנה ללהיות מועד לפציעות.
    אבל זה שחקן התקפה אחד.
    תסתכל רגע על הקישור והקישור ההתקפי שלך. הנדסון מועד לפציעות, טיאגו כזה, נאבי(אפילו אתם לא מאמינים שהוא מחבר 3 משחקים), מאטיפ כזה, גומז כזה, ואן דייק לא כזה לאורך הקריירה אבל כמו גומז עבר פציעה מאוד מאוד קשה שעדיין קשה להעריך אם לא תגרור סטבקים כשכמות המשחקים תעלה, קונאטה עד היום כזה(אני מאמין שהוא כן מסוגל להתגבר על זה אגב).

סימני השאלה בהרכב החזק שלכם לגבי כשירות של שחקנים גדולה יותר.

איהנצ'ו ואנדידי לא יהיו באמצע העונה בגלל אליפות אפריקה(אגב, אם סנגל ומצריים הולכות רחוק זה יותר משני משחקים*), בגלל זה קנו את דאקה ואת הקשר האחורי הכי מרשים בצרפת בשנה האחרונה- סומארה.
    אהה אופס מדובר בהיפסטרים מאוסטריה וצרפת כי קבעת שהם היפסטרים בלי לראות אותם כנראה מעבר לתקציר, כי זה פשוט מסתדר עם האג'נדה.

בארנס אגב חוזר לסגל שלהם וזה שחקן שנראה מצוין לפני הפציעה שלו, יכול לשחק בשני הכנפיים אם צריך וזה עוד שחקן לעומק ההתקפי שלהם.

אתם פייבוריטים מולם אבל בתנאים של העונה הקרובה ואם לא תעבו עוד את הסגל הפער קטן, אפילו קטן מאוד.
    וכשהפער קטן מאוד גם הפתעות יכולות לקרות.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפער קטן בעיניך רק כי אתה יוצא מנקודת הנחה שרוב, או כל, סימני השאלה יתחרבנו אצלנו ורוב, או כל, סימני השאלה אצל לסטר לא.

זה הכל. אני לא חולק על סימני השאלה שאתה מעלה. כולנו מדברים עליהם פה. אני חולק על הנחת היסוד שלך לכל הדיון הזה שכמו בעונה שעברה כל מה שיכול להתחרבן, יתחרבן.

אני פשוט לא חושב שזה סביר. אני חושב שזה סביר שחלק ממה שיכול להתחרבן יתחרבן. אני לא חושב שאנחנו עושים מספיק בשוק כדי שנוכל לקחת אליפות אם זה יקרה, לכן אני מהמר מקום 3. אני חושב שגם עם החרא שכן יקרה, לסטר לא תאיים עלינו.
    אתה כן חושב שזה סביר. לגיטימי. סוכנויות הימורים לא היו מרוויחות כסף אם לא היו אנשים כמוך. אז קדימה, שים כסף, למי אתה מחכה?

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.