ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

זה שאתה מאמין ששניהם 80+10 לא הופך את זה לנכון.
    הכותרות עליו דיברו על 100 מיליון עד כמה שזכור לי, פסז' גם בעניין וקונטה כבר אמר שמבחינתו אין מה לדבר בכלל על מכירה של השחקן.

אני לא מתווכח שהוא כשרון גדול יותר, הוא מלהיב יותר והוא שחקן שקונים בשבילו כרטיס.
    אבל ראיתי אותו לא מעט ולדעתי הוא ממש עצלן בלי הכדור ואמנם אני הייתי מאוד רוצה לראות אותו אצלנו, אבל לדעתי יש לגביו קצת סימני שאלה ובסכומים כאלה אני רוצה כמה שיותר קרוב לבאנקר.

השורה התחתונה היא לא רק מי יותר טוב אלא האם קבארה בכלל בשוק ואם אנחנו יכולים להביא אותו כי המחיר שלו בקלות יכול להיות צפונה ממאה מיליון ויש מצב שבערך כפול מגורדון.
    מה לעשות, פה זה ליברפול לא מנצ'סטר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

הייתה שמועה לא אמינה שפסז׳ הציעה עליו 100 מליון אירו לפני x זמן.
    לא אומת.
    מקשרים מיליארד שחקנים לפסז׳.
    סביר להניח שהם מעוניינים בו וסביר להניח שאם יציעו 100 מליון אירו(כלומר 87-88 מליון פאונד) הוא אצלם.

עצלן זה בכלל לא שיקול לדעתי.
    לא בסדרי כשרון כאלה.
    תשמור את גאקפו על הספסל, ג׳וטה או אליוט שיכנסו דקה 70 וילחצו למוות.

ההוא עושה הגנה ולוחץ זה אף פעם לא הדבר הראשון או השני שאני מחפש בווינגר שלי.
    כשרון קודם כל.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מביא גאורגי לשמאל, קייזה לימין, חלוץ תבחרו. קשר אחורי הכי יקר שיש.
    מוכר דיאז נונייז וסלאח.
    רמת הציפייה שלי לעונה הייתה עולה פי 30.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

קייזה מדהים אבל מאוד נוטה להפצע.
    תזהר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי גיל אתה ראש חבורת ה"טורנירי נוקאאוט לא מייצגים כלום", תסתכל כמה פעמים קייזה עשה דאבל פיגרז בגולים או בישולים בקריירה שלו... וזה בלי לדבר על כמה הוא פציע.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם נהנה לראות אותו משחק עם הכדור. יש לו המון כדורגל רואים את זה בכל נגיעה ביורו.
    לא ראיתי יובנטוס מאז שאנטוניו קונטה שיחק שם, חוץ ממשחקים נגדנו. אז אין לי מושג מה הוא עושה בליגה.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

כשהוא כשיר הוא לרוב גם היה נשק בודד ביובנטוס הכי מסורסת שאני זוכר.

הוא בולר. לא יודע כמה בימין הוא אפקטיבי כמו בשמאל אבל זו הצרה הפחות מדאיגה איתו אחרי הגליון פציעות.
    כשמשחקים מאניבול מורידים בסינון שחקנים עם הטיקט הזה.

8. oranfu Member

מבחינתך שחקן עצלן זאת לא בעיה, מבחינתי כן.
    ומילא אם זה היה לקחת אותו ב-60 מיליון. אבל זה לא, זה לשים עליו תלת ספרתי ומשכורת מטורפת.
    ואני אומר שהייתי הולך עליו למרות סימני השאלה, אבל אני בספק גדול אם מדובר באותם סדרי גודל של עיסקה (אם הגיאורגי בכלל אפשרי, כי כאמור קונטה מטיל וטו על מכירה שלו).

9. k_700 Member

החלטת שהוא עצלן. זה לא באמת אומר שהוא עצלן.
    בעונת האליפות שלהם אני לא ראיתי שחקן עצלן. כשהקבוצה שלך לא מאומנת ובעונה רעה מאוד תהיה צניחה אצל כולם, גם אצל הכוכבים שלך.
    רפיון טקטי אצל מאמנים שלא מביאים רעיונות טקטיים הוא דבר מוכר.

נעקוב השנה כשהוא ישחק אצל קונטה. קונטה לא מוכר כמאמן שמחבב שחקנים שלא יתנו את הנשמה בשבילו ואם הוא נלחם בכל הכוח כדי להשאיר אותו הוא כנראה מבין למה.

10. Esomech Member

אני תמיד בדעה שלהביא יותר מידי שחקנים בחלון אחד זה לא אידיאלי.
    מקשה על ההתאקלמות, ויכול לפגוע בחדר הלבשה.
    לדעתי אידיאלי זה עד 5. אולי 6.

שאני מדבר על תעדוף, זה לא קודם תקנה בלם ואז קשר אחורי לפי רשימה.
    יותר בכיוון של יש עמדות שצריך לחזק/לתחזק. אז צריך קודם כל לסיים עם זה.
    קיצוני ימני, בלם שמאל, קשר אחורי. ואפילו מגן שמאלי הם בעדיפות בעיניי.

מבחינת אם יש איזה מטרה שאנחנו מאוד מאוד מעוניינים בה, והיא מתפנה. בלי קשר לעמדות שנבחרו מראש לחזק. אז צריך לנצל את ההזדמנות.

אבל שאני אומר עמדות תכופות יותר זה מבחינת העמסה על הסגל.

זה לא שמדובר פה באיזה וורלד ביטר. מטורף.
    שחקן נחמד, שבעתיד יהיה טוב.
    לא איזה פוטנציאל על.

עונות ומספרים יפים זה סבבה. אבל יש גם את מבחן העין שאנחנו אוהבים להשתמש בו בקשר לסאלח.
    ובמבחן העין אני לא רואה פה איזה משהו יוצא דופן.
    עובד קשה? מהיר? אחלה. תכונות שאני מאוד אוהב בכל קיצוני. אבל שכל, טכניות, כניסות פנימה, 1 על 1. ובעיקר בעיקר לא חד גוני. לא חושב שהוא מספיק כשרוני לרמות האלה. לא רואה בו יותר מידי חוץ ממהירות.
    היו הרבה שחקנים שנתנו עונות טובות ויפות בגיל צעיר, אבל זה גם היה התקרה שלהם.
    לא חושב שהתקרה של גורדון גבוה בהרבה ממה שהציג עד עכשיו מבחינת מספרים.

לא מתלהב בכלל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Cup of Tea Liverpool, UK

אני לא חושב שקבארה יגיע, עד לפני פתיחת היורו הוא היה מקושר מאוד לקטאר.ס.ז' ואז התחיל היורו וחוסלו השמועות.
    אם הוא יגיע, אני במקום גאקפו מגיש בקשת העברה XD. אני רואה את סלוט נותן לגאקפו צ'אנס אמיתי בשמאל, מגיע לו האמת.
    גורדון לדעתכם יכול להיות טוב בימין? לדעתי בגלל שהוא עובד קשה ולא צריך תנאי משחק מיוחדים אז יש לו יותר סיכוי כן להצליח שם.
    אם הוא יגיע לכנף שמאל ותהיה רוטציה בינו לבין גאקפו זה יהיה מאוד בולט לעומת ה'עוני' באיכות בעמדות אחרות אצלנו.
    מקווה שימצאו מגן שמאלי יותר כמו מיגל גוטיירז, פחות כמו העיט-נורי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

אני ראיתי לא מעט משחקים שלו שהוא לא עושה הגנה, שהוא לא משתתף מספיק בהתקפה ועומד ומחכה לכדור, לפעמים נראה חסר חשק.
    כישרון ענק, שחקן מלהיב אבל בסכומים האלה הייתי רוצה שחקן עם פחות מצבי רוח.
    ואני בשום שלב לא טענתי שאני מעדיף את גורדון. קבארצחליה זאת החתמה מלהיבה לאללה והלוואי והיינו עושים החתמות כאלה.

אידאלי עד 5 או 6 החתמות?
    נו, אני רוצה קשר שמאל, קשר ימין, קשר אחורי, מגן שמאלי ובלם.
    עם שוער גיבוי זה 6.
    אני גם לוקח בחשבון שעוד יעזבו שחקנים שנצטרך להחליף אותם בסגל.

לעניין התיעדוף, אם גורדון זה השחקן שהם רוצים וכרגע זאת שעת הכושר בגלל ההגבלות על ניוקאסל - אז תפעל עכשיו. אין הגיון להתרכז בעמדות אחרות (אי אפשר במקביל?) אם זה אומר לפספס מטרה בכירה בעמדה פחות דחופה.

כמו שכתבתי אני גם לא עף על גורדון. אבל אם זה השחקן שהצוות אצלנו זיהה כמטרה בכירה? הרי רצינו שאדוארדס והצוות יחזרו, צריך לסמוך על שיקול הדעת שלהם (כל עוד יש להם אמצעים ומשאבים להביא את השחקנים הכי טובים ולא להתחיל לחפש מציאות).
    התקרה שלו לא גבוהה בהרבה ממה שהציג עד עכשיו? לדעתי הוא כבר היום אחד מהקיצונים היותר טובים בליגה. איזה שחקן נראה יותר טוב ממנו בעמדה הזאת בליגה העונה?
    אז זה שחקן שכבר היום נראה ברמה טובה, לא רק בעתיד.

לא יודע לגבי שכל וטכניקה (למרות שבראיונות הוא עושה רושם של מקצוען אמיתי ומישהו שעובד קשה מאוד מחוץ למגרש על מנת להשתפר) אבל כניסות פנימה? 11 שערי ליגה מלמדים שהוא יודע להיכנס פנימה מהאגף. 1 על 1? הוא אחד הדריבליסטים הכי טובים בליגה לפי הסטטיסטיקה.
    אני מסכים שבמבחן העין הוא לא נראה משהו מיוחד. אני אוהב ששחקני ההתקפה שלי מראים יותר flair. אבל צריך להודות שהתפוקה שלו טובה מוד ובשורה התחתונה זה חשוב יותר.

בכל מקרה זה נראה בעיקר כמו נסיון\ספין שהגיע מהצד של ניוקאסל ופחות משהו שאנחנו ניסינו לעשות וזה לא ייצא לפועל אז אפשר להמשיך לפנטז על שחקנים מלהיבים יותר.

13. k_700 Member

מי יותר טוב ממנו בשמאל?
    קודוס, פודן, סון, לטעמי ראשפורד בכושר שחקן טוב ממנו, מיטומה(כשהוא כשיר) מרטינלי שחקן טוב ממנו(למרות עונה חלשה), גאקפו ולדעתי גם דיאז לא באמת נופל ממנו.
    פשוט השניים האחרונים משחקים בקבוצה שהייתה קונטנדרית מול קבוצה קטנה הרבה יותר שסיימה את העונה שלה איפשהו תוך כדי שלב הבתים בצ׳מפיונס.

הוא כבש כמה שערים בכניסה טובה בלי הכדור לאמצע אבל המשחק שלו באופן כללי נראה די חד גוני.
    אותה תנועה, אותו נסיון כדרור לטעמי היום הוא קרוב לתקרה שלו.
    זה יכול להיות טוב לאורך זמן בליגה האנגלית, משהו על הגבול הבואני. בטח לא שובר שיוויון. אני לא רואה שם שדרוג גדול על דיאז בכלל.
    בואן, מדיסון אולי גריליש. זה בערך הלבל שלו מבחינתי.

קווארצחליה מולו זה בערך כמו הפערים בין מוסיאלה למנואל פלגריני מרומא.

אני מאמין שבאמת בדקתם וניסיתם, בין היתר מול הסוכן של השחקן שגם היה לו נוח להדליף את זה לתקשורת.
    אתם כמובן לא תתאבדו ותשתגעו מול ניוקאסל בנסיון להביא אותו ופה אני מצדיק את המהלך. זה לא שחקן להתאבד עליו.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קאברה לליברפול זו אופציה מחרמנת לכל אחד שהוא לא אוהד נאפולי/יריבה של ליברפול. אני לא מעורה במצב הכלכלי שלכם מספיק כדי לדעת מה התקרה שאתם יכולים לבזבז עליו אבל זו החתמה אפשרית בהחלט לדעתי. קברה פחות מתאים לכדורגל של קונטה וחבל ששחקן כזה יתבזבז בגלל קיבעון של מאמן. בליברפול הוא יכול לפרוח.

אני מבין את האנטי על נונייז אבל לא הייתי מוכר שחקן כזה.

15. k_700 Member

הם יכולים לבזבז על קבארה 120 מליון עם חוזה ל5-6 שנים של 200 אלף פאונד לשבוע, בלי בעיה.
    הם לא יעשו את זה כמובן כי יש להם את הבעלים הכי גרועים בליגה.

קבארה לליברפול זו התשובה הכי טובה לדעיכה של סלאח.
    שחקן שיכול לתת עכשיו עשור שלם בסטנדרט של מה שסלאח הציב פה.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.