ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. הקופ בישראל Member

השחקן ביקש לעזוב חצי עונה לפני שהוא שחקן חופשי והולך לקבל מגה חוזה של סוף קריירה (פי 3/4 לשבוע משכורת מאשר מליברפול), הביאו 2 מחליפים במקומו דיאס ונונייס, כל הצדדים יוצאים מרוצים עד כמה שאפשר.

2. oranfu Member

* עונה לפני ששחקן חופשי.

זה ברור שמבחינתנו החלפנו אותו וזה ברור שהוא רוצה רק לבאיירן.
    שיהיה לו לבריאות. לא חושב שעוד 8 מיליון שהיינו מקבלים עליו היו משנים משהו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

כמה ציפיתם שבאיירן תשלם על שחקן בן 30 שמסיים חוזה בסוף העונה הקרובה?
    היא רכשה שחקן מצוין אבל הוא לא נכס כלכלי, זה לא שחקן שהיא תוכל למכור בעוד שנתיי- שלוש בסכום גבוה.
    35 מיליון פאונד זה מחיר הוגן

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכמה לבנדובסקי יעבור?

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. קשר שמאלי Member

תלוי לאן הוא יעבור. מועדון שמתנהל בשפיות לא ישלם עליו סכומי עתק. אני מניח שרק סיטי יונייטד ופריז יסכימו לשלם עליו מעל ל40 מיליון יורו

קראתי שברצלונה מציעה 32 ובאיירן רוצה 40

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/22
  6. ZobyGadol Member

הצד היחיד שיוצא מרוצה פה זה הצד של באיירן מינכן, נתת להם שחקן ששווה 17-18 שערי שדה במחיר זנותי והוצאת 150 מיליון יורו על שני שחקנים שהם החידה השבועית של ג'קי - אתה לא באמת יודע מה תקבל מהם.

עד התמיכה המוצהרת שלו בדגלי הטרור של אשף מאנה גם היה אחד השחקנים האהובים עליי.- נתן לך תפוקה התקפית אבל גם תרם מאוד בצד ההגנתי ובעיקר תמיד הגיע לרגעי המאני טיים כאשר אתה הכי צריך אותו: הצמד מול באיירן בארנה (אחד הגולים האהובים עליי שהפך את נוייר לסביבון של חנוכה), הצמד מול צ'לסי בגמר הסופר קאפ הם רק חלק קטן מהרפרטואר.

האליפות ב-2019 רשומה על שמו, בזמן שסלאח נחנק (כמו תמיד) הוא נתן לך בעונה הזאת שערי קלאץ' דרמתיים שרואים בעיקר בסדרות המתח הטובות של הBBC.

זה שאומרים שהוא בנסיגה ביכולת זו הסתמכות על עונת נפילה אחת שגם אותה סיים עם 11 שערי שדה.

האמת? שהעונה הנוכחית הייתה אחת הטובות שלו עם מדד 0.53 npxG, הנתון הכי טוב בתקופה שלו בפרמייר ליג.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קשה לי להבין את ההתעסקות בסכום המכירה אם זה לא משפיע על שוק ההעברות בצורה דרמטית. אם מאנה היה נמכר בסכום שנמכר ובליברפול היו אומרים "אין לנו כסף למחליף ראוי", הייתי מתעצבן. אבל במקביל שפכו ים כסף על נונייז שנראה כמו יופי של פוטנציאל לטופ קלאס עתידי ולא נראה שעוד 20-30 מיל' על מאנה (וזה המקסימום שהיו מקבלים) זה מה שישנה את המרקאטו של ליברפול מקצה לקצה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אולי 'הרף' שחלק מהאוהדים רואים הם שצ'לסי הוציאה מריאל מדריד מאה מיליון יורו על אדן הזאר בשנה אחרונה בחוזה ובהפרש של שנה וחצי. אבל זו הייתה עסקה מאוד לא שגרתית. כמו כן, אנחנו בסה"כ באמצע יוני, זו לא עונה של טורניר גדול. לקבוצה היה אינטרס מצד אחד כבר לסיים עם זה, ומצד שני באיירן מינכן קבוצה שיש לה מספיק כסף ואפשר היה להשיג סכום גבוה יותר. וכמובן יש את העניין שהשוק כן משתגע ושחקנים שנראים פוטנציאל עצום אבל לא הוכיחו את עצמם בליגות הבכירות עדיין - עולים מאה מיליון יורו.

לדעתי תם הפרק של מאנה במועדון, זו אצילות גם לשחרר אותו ולא להחזיק אף אחד בכוח (כמובן שצריך גם לשמור על אינטרס המועדון). שחקן שהגיע ו'גדל' לדעתי ביחד עם ליברפול עצמה. ליברפול כל הזמן מגוונת את המשחק שלה ואולי בעונה הבאה תוכל אפילו 'ליצור' קצת יותר. בסגנון הנוכחי של יורגן קלופ מאוד קל להשתלב. לואיס דיאס ייתן יותר בעונה הבאה, אלה היו חודשי הסתגלות שגם בהם הכישרון שלו נטף כל הזמן. מעניין אותי לראות איך סלאח 'יגיב' ויתנהל בעונה האחרונה שלו. לא חושב שהייתה תחרות סמויה או גלויה ביניהם בשנה-שנתיים האחרונות, ועדיין.
    אם ליברפול לא מתכננת לשנות מערך אז גם לי קצת חורה מרכז השדה, לא מספיק עמוק, קצת חסר. הקפטן הנדרסון לא צריך להיות שחקן הרכב, בטח לא במשחקים הגדולים.

רק אומר שליברפול יכולה 'לעשות הכל נכון' כפי שכתוב בספר ועדיין לסיים גם בעונה הבאה במקום השני במרחק של נקודה-שתיים ממנצ'סטר סיטי. אני מקווה לראות אותה מנצחת במפגשים הישירים.

בנושא אחר, חייב לומר שאני נהנה מאוד לבוא ולבקר בדיון פה, בלי קשר אם מסכימים איתי או לא. לדעתי זה הדיון שפה באמת מדברים הכי הרבה על כדורגל ואפשר לקרוא ולהחכים (ולא שאני נגד הודעות מדי פעם של פריקה\הוצאת זעם\סתם קליפ ביוטיוב או אוף טופיק). נדיר שיש כאן ירידה לפסים אישיים, בחיים לא קרא שנכנסתי, כתבתי משהו וקיבלו אותי 'לא יפה' או שחשתי מתוסכל, גם אם אמרתי משהו שהוא נחשב לאולי דעה קצת חריגה.

yakov_y, LFC-Gerrard1 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. Esomech Member

עדיין לא התחלתי לעכל שמאנה לא יהיה פה בעונה הבאה.
    לא יודע איך אפילו אפשר להתחיל להיפרד ממנו.

רוצה להקדיש את ההודעה הבאה לחמש השערים האהובים עליי ביותר שהוא הבקיע במדים שלנו.

כמעט נכנסו.
    הוולה מול סיטי החצי גמר הגביע 2022, אחד השערים הקבוצתיים היפים ביותר שכבשנו ומאנה עם פיניש מדהים.
    השער הראשון נגד יונייטד, עונת 2018/19 באנפילד, פאביניו עם כדור גדול לרחבה, מאנה עם השתלטות בחזה וסוף סוף מכניע את דה חאה עם סיומת נהדרת.
    *מאמין שתכף יתחילו לרוץ סרטונים של כל השערים של מאנה, בטח שאחרי זה אני אזכר בעוד. אבל אלה הם האלה שנחרטו לי בזיכרון

5. ליברפול מול אברטון, עונת 2016/17, מאנה מנצח את הדרבי בגודיסון בדקה ה94, הכל היה נראה אבוד, סטארידג יורה כדור שפוגע בקורה ומשום מקום מאנה מגיע ודוחק את הכדור לרשת ומנצח את הדרבי, אחד מרגעי הקלאץ הראשונים של הקבוצה הזאת ומי אם לא הוא חתום עליו.
    (02:42)

4.ליברפול מול אסטון וילה בוילה פארק 2019/20. מאנה מנצח את המשחק בדקה ה97 ומכניס אותנו למומנטום שהבטיח לנו אליפות כבר בפברואר. אחרי השער הזה שיחררתי צרחה שהעירה את המתים.
    Aston Villa 1-2 Liverpool | Injury time Mane header wins it for Reds | Highlights - YouTube (01:15)

3. ליברפול מול באיירן מינכן, גומלין שמינית הגמר 2019 - השתלטות על כדור ארוך של ואן דייק וסיבוב ששולח את ההגנה של באיירן לחפש אותו בשירותים, שער שאם מסי היה כובש היו מדברים עליו שנים קדימה. הידיים שלי היו על הראש אחרי הגול הזה למשך שבועיים.
    Every Liverpool Champions League goal on the road to Madrid 2019 - YouTube (01:42)

2. ליברפול מול סיטי באנפילד, עונת 2017/2018, 4-3 עצום, רגל שמאל, כמעט ללא תנופה וכדור אחד שפשוט טס לרשת כמו פגז מלוע של תותח. אחת הבעיטות הנקיות ביותר שראיתי. וואו וואו וואו. לא יכול לתאר את ההרגשה שלי באותו הרגע.
    Sadio Mane goal Liverpool vs Manchester City 4-3 Epl 14-1-2018 - YouTube (הזווית של מאחורי השער, מטורפת)

1.מחזור הפתיחה של עונת 2016/17, ליברפול מול ארסנל, איצטדיון האמירויות. 4-3 לליברפול.
    משחק הבכורה הרשמי של מאנה בקבוצה, אז לא ידעתי מה לצפות, ואז הוא לוקח את הכדור בצד ימין, דוהר לרחבה וחודר פנימה תוך שהוא מנער שני שחקנים בקלילות ויורה כדור אדיר לחיבור הגבוהה.
    ברגע הזה הבנתי, נחת אצלנו יהלום. והחיוך לא ירד מאז.
    Sadio Mane Perfect goal vs Arsenal - YouTube

10. Esomech Member

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. AE94 Member

מאנה אגדת ליברפול בכל מובן המילה, נתן 4 שנים מדהימות ב 2016-2020, עונה חלשה ב 2020/2021 ועונה סבירה פלוס ב 2021/2022. ללא ספק לדעתי אחד הרכשים המשמעותיים בתקופת קלופ, הברקה של המועדון וגם שחקן נשמה, שעושה הכל על המגרש, כמעט ולא פציע ועם גישה סופר מקצוענית. על אף שאני לא אוהד ליברפול, שחקנים כמו מאנה גרמו לי להתאהב בקבוצה של קלופ בשנים האחרונות, ועל אף שהיא הפכה בהדרגה לקבוצה כל כך חזקה, מאנה סימל בעיניי באופן סמלי את ליברפול הצנועה שבאה מלמטה ומצליחה נגד כל ענקיות הנפט למיניהם. באמת שחקן ענק עם גישה מיוחדת, ולפי הדיווחים אדם מיוחד וחיובי מחוץ למגרש. אגדת ליברפול בכל מובן המילה, לא פחות מסוארז, טורס, אוון, פאולר וכדומה (שכבודם במקומם כשחקני ענק מונח כמובן)

Esomech, Liverpool-Forever, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם סוארז היה נשאר 10 עונות אצלנו, הוא היה נחשב בתור אחד הגדולים בכל הזמנים של המועדון.
    בסוף הוא שיחק חצי מהמשחקים של מאנה, אז קל לזרוק אותו למטה בדירוגים.
    היה גם חרא ליריבים, גם הכדורגלן כנראה הכי טוב שהיה במועדון אי פעם, לפחות מאז 1990, היה שם הכל.
    מאנה יותר גדול מטורס, אואן ופאולר זה אני מסכים, מבחינת יכולת ממוצעת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. AE94 Member

לגבי היכולת של סוארז אין ספק, הוא השחקן הכי מוכשר שהיה בליברפול ומה שהוא עשה בעונת 2013/2014 זה בקנה מידה היסטורי. אבל הנקודה היא פחות כרגע השוואה בין השמות שציינתי , אלא הדגשת העובדה שמאנה לחלוטין שחקן אגדי וחשוב בליברפול מבחינה היסטורית.

14. ZobyGadol Member

מתבייש בשמו של פאולר.

15. oranfu Member

קונור בראדלי הצעיר הולך בהשאלה לבולטון.