ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Bruno Fernandes Member

טרולינג 10/10 .
    חחחח קרספו

2. Raulito Madridista

תיירי הנרי הוא אחד החלוצים הכי טובים ששיחק את המשחק אי פעם לדעתי. הוא לא הבקיע בשני גמרי ליגת האלופות שלו (היה מצוין ב-2006), לא הבקיע בגמר יורו 2000 וגם לא בגמר מונדיאל 2006. הצחיק אותי שציינת את 'גמר גביע הליגה', זה התאים לטיעון שלך. הרי אם הוא היה כובש - היית אומר שזה מפעל שלא מעניין אף אחד, ובצדק. סלאח היה מצוין בגמר העונה ונתקל בשוער עצום+קצת חוסר מזל. הוא היה יותר טוב ממאנה או מדיאס שדיברו עליו המון וקרבחאל הסתדר איתו. להגיד שלדעתך מאנה היה חשוב יותר והשחקן שהיה כדאי להשאיר זה משהו אחר, אני חושב שלא באמת שפטו אותם אף-פעם באותם הפרמטרים ובאותה המשקפת.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר, הפורום זוכר הכל ולבחור יש נטייה להגיד דברים מאוד מאוד חותכים. נגלה בעונה הבאה כמה ה״טעות״ הזאת חמורה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

אין ספק, עלבון לדראון עולם ההופעות שלו בגמרים של אליפות אפריקה(ברייטינג 0.0001) וההשפלות שאכל במגן הקהילה וגמר אליפות העולם למועדונים.
    נזכור לנצח בגל עד של הפורום.

עליבות כזאת לא ראית מאטו, שבצ׳נקו, דרוגבה והרנןןן קרספפפו.
    יודע מה עוד לא ראית מהם כל הקריירה? חמש שנים רצופות עם לפחות 23 שערים בעונה וזמינות ל50 משחקים של הקבוצה שלהם בכל אחת מהעונות האלה.

oranfu, LFC-Gerrard1 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Ever Banega Member

אני חושב שהאכזבה מהעזיבה של מאנה מגיעה יותר מהלב ופחות מהראש. אוהדים מתים עליו בגלל מה שהוא היה לפני שנתיים ולא בגלל מה שהוא היום. כשחקן אגף הוא ירד ביכולת והוא לא שווה מקום על חשבון לואיס דיאז. באמצע זה היה אילטור שדיי הצליח אבל לא משהו שקלופ היה רוצה לרוץ איתו לאורך זמן. עשו עליו קופה יפה ביחס לזה שהוא בירידה דיי תלולה בשנתיים האחרונות לא רק מבחינת יכולת גם מבחינה פיזית הוא איבד את ההתפוצצות מהמקום ששירתה אותו כל כך טוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

יש פחות או יותר תמימות דעים לגבי זה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון אוהדים שמתעצבנים גם מקצועית מזה שמאנה הלך.
    בואו לא נשכח שמדובר בשחקן שהיה קבוע בהרכב, תמיד. כמעט אף פעם לא פצוע. תמיד מביא את המספרים עונה אחרי עונה.
    לא הרבה אנשים גם ראו בו דעיכה פיזית, אני כן מדבר על זה כבר שנתיים אבל זה לא קונצנזוס, הרבה אנשים חושבים שהחצי שנה האחרונה שלו הייתה ברמה הכי גבוהה שיש.
    מבחינתי הוא דעך בצורה מובהקת, עד כדי מצב שהוא לא יכול לשחק על הקו יותר כי הוא איבד צעד במהירות.
    תסתכלו איך בשנתיים האחרונות הוא ממש חייב לעצור כשהוא מקבל את הכדור ורק אז להתחיל את ההתקפה.
    גם ראו עליו שדי נמאס לו מהשיפוט באנגליה, הוא מכוסח ולא מקבל שריקות, התחיל לצלול משמעותית יותר פעמים. הראה אדישות בזמן גולים.
    אני חושב שהוא רצה ללכת יותר מהכל, אתגר חדש, ליגה קלה יותר שמתאימה לו עכשיו שהוא בן 30 ושחקן פחות נמרץ.
    האם רצינו שיישאר או לא? לא נדע בוודאות. לא מן הנמנע שהצוות המקצועי זיהה דעיכה גם כן והקיץ הזה נחשב בתור האופציית יציאה הכי חכמה איתו מהבחינה הכלכלית.

באופן אישי אני חייב להגיד שזאת הייתה עונה ממש ענקית אבל איפשהוא הרגשתי שההתקפה שלנו נהייתה יותר צפוייה ואיזשהוא שינוי נחוץ.
    ברמת העיקרון אני הייתי מעדיף לשמר את הסגל הקיים ורק להוסיף עליו קשר מאוד יקר שיביא דברים שמאוד חסרים לקבוצה: איום מקו שני, חיפוי טוב יותר על ארנולד, דינמיות ויציאה קדימה מהקישור לשליש השלישי.
    במקום זה נקבל שינוי משמעותי בהתקפה עם 9 טבעי ויהיה מעניין לראות איך זה יילך.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/22
    modric19, Ever Banega, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאלה שחושבים שבחצי עונה שהוא עשה בfalse 9 הוא היה פנטסטי ממש. ומסכים עם העניין של הכשירות ובעיקר המספרים. כולנו מתלהבים מדיאז ובצדק גמור אבל צריך לזכור שהוא עוד לא עשה את זה מבחינת מספרים באנגליה, זה נראה שזה בדרך לשם אבל אין הבטחות. זה ההיבט היחיד שהאבידה של מאנה מדאיגה אותי בו.

מבחינת אם רצינו שיישאר או לא - נראה לי שהחוזה של סלאח דיי סגר את הדיון בנושא לא? אם הנחנו לסלאח 350k על השולחן, בדיוק החוזה שמאנה הולך לקבל בבאיירן לפי הדיווחים, אז כנראה שלא היינו מוכנים לשים אותו סכום למאנה. זה במילים אחרות אומר ש״ויתרנו״ עליו במודע לדעתי, ובהינתן גם הרצון שהיה לו לשינוי, כל הצדדים היו מיושרים על הדבר. ככה אני רואה את זה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוזה של סלאח לא סגר את הדיון. זה רק הוכיח שאתה מוכן לשלם לסלאח 350 ולמאנה לא.
    כמה מאנה ביקש?
    לפי השמועות 400, האם ביקש את זה כי בכל מקרה רצה ללכת? נתן מספר שידע שלא יעבור או מספר עבורו הוא כן היה מסכים להישאר. אולי.
    יכול להיות גם שמבחינתנו הגיעה העת לשינוי בהתקפה וידענו מראש שנמכור את מאנה בקיץ הזה. לכן הבאנו את דיאז לאגף שמאל וכבר גיבשנו את הרעיון שבקיץ נביא חלוץ במקומו.
    יכול להיות שרצינו שיישאר ב200-250, ביקש 400, הבנו שהפער הזה לא ייסגר ונכנסנו לתוכנית חלופית.

להערכתי הוא רצה ללכת וכבר מזמן ידע שלא יחדש חוזה אלא אם יוצע לו שכר חריג מאוד.
    את האמת נדע רק בעתיד כשמישהו יוציא איזה ספר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

לדעתי זה תמיד ככה במשא ומתן ששחקן, בין אם הוא כוכב כדורגל ובין אם במעמד הביניים למשל - זורק סכום לאוויר ומצפה שהמועדון יילך לקראתו אבל לא במאה אחוז. כלומר מאנה דרש 400 אבל היה מוכן, אני מניח, להישאר גם בפחות מזה. אני לא מנסה להשוות בין סלאח למאנה, האיכויות שלהם שונות לדעתי. בכל מקרה, שש עונות במועדון, הוא גם חווה עונה אחת של ליברפול פחות גדולה, לא מזלזל ברצון שלו לצאת להרפתקה חדשה. אם לבנדובסקי עוזב אז הוא כן הכוכב הגדול בבאיירן עם כל הכבוד למולר\סאנה\גנאברי.

@Liverpool-Forever, אתה בטח מבין בקבוצה שלך יותר ממני. אני דווקא הרגשתי תחושה של קבוצה קצת צפויה התקפית, אולי (וזה לא כל כך רע, רונאלדו השמן - תמיד ידעת שהוא יעשה את ההטעייה ועדיין היה קשה להתמודד עם הפדאלדה, או החיתוך לאמצע של אריאן רובן, סתם דוגמא ברמת השחקנים), אבל עם בואו של דיאס קיבלתם עוד דריבליסט בחסד אבל גם שחקן קבוצתי שמסוגל ליצור הרבה די מכלום. אולי הירידה היחסית ביכולת של סלאח תרמה להרגשה הזו שלך. אני למשל בגמר כאוהד ריאל חשבתי שהסכנה יכולה להגיע מכל כיוון אולי למעט בעיטות מרחוק. הנדרסון בעט כדור בינוני בריבאונד, טיאגו בעט היישר למרכז.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שדיאז שיפר את ההתקפה והפך אותה לפחות צפויה.
    צריך לזכור שזאת קבוצה שכבשה המון שערים ועשתה עונה ענקית אז אולי גם אם זה נראה צפוי זה קשה מאוד לעצור אותנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

איזה עסקה עלובה לפורסט.
    נקו ב17 מליון פאונד.

13. Esomech Member

גם גומז האריך חוזה

oranfu, LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. הקופ בישראל Member

אחלה עסקה גם לליברפול וגם לפורסט, שחקן צעיר שיהיה בהרכב ווילס בגביע העולם, יש לו ניסיון בצ'מפיונשיפ (עלה ליגה) ומתאים לקבוצה כזאת.
    מפה הוא רק יכול להתקדם ולעשות קריירה יפה.

15. k_700 Member

מחיר גבוה מאוד.
    הם מביאים גם את עומר ריצרדס מבאיירן ב10 מליון.