ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Esomech Member

לדעתי קונאטה היה קצת all over the place, מרגיש שיש לו קצת חלודה להוריד.
    כל שלישיית הקישור גם לא במיטבם.

רוצה לראות את הארווי, קארבליו ונונייז במחצית השנייה

2. oranfu Member

ברור ששיחקנו פה בהילוך ראשון\שני אבל לא ראיתי יותר מדי כדורגל.
    חוץ מהבריינפארט בדקה האחרונה מנענו מהם לעשות משהו שזה נחמד, אבל התקפית לא ראיתי מאיתנו יותר מדי. לא אהבתי את השימוש בכדור.

Esomech אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח....מדהים.
    רביעייה.
    כל הכבוד.

נהנתי מאוד מהמחצית ה2, מאליוט ונונייז בעיקר.

Scouser Tommy, Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

מחצית שניה מהנה מאוד.
    נונייז נראה טוב. לא רק השערים, התנועה, המאבקים הפיזיים. ברוך הבא.
    אליוט נראה השחקן הכי טוב שלנו בקדם עונה.
    קראבליו עם הופעה נחמדה, עובד קשה מאוד, יודע להוביל כדור.

הופעה טובה מאוד במחצית השניה כמעט של כולם.

מעניין שבאייצ'טיץ' עלה לשחק ולא מורטון שכביכול יותר בכיר.
    היתה לו הופעה טובה, צריך לשים לב לילד הזה.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרי סיזן וזה, לא ניקח יותר מדי ברצינות, אבל קל לראות שהוא סקורר. לא שהסיומת ברביעי שלו מדהימה, יש לו עוד הרבה מרווח לשיפור בשלב הזה בקריירה, אבל התנועה ללא כדור, המיקום ברחבה, הפיזיות... זה לא שהוא שיחק פה מול נמושות מליגה 3. נראה לי שהוא יהיה מן סלאח כזה שיביא מספרים פשוט כי הוא יגיע להמון מצבים, גם אם יש עוד דרך לעשות כדי להיות פינישר ברמות הכי גבוהות (טבעי לגיל שלו, לא כולם האלנד).

גם קראבליו, אגב, אהבתי. כשרון מעניין ונראה בינתיים שחקן הרבה יותר בשל ממה שחשבתי שנקבל.
    סלאח נראה טוב, אפילו פירמינו איכשהוא נראה חד יותר... טוב, אולי באמת זה הכל חלומות של פרי סיזן.

Esomech, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו קבוצה כל כך טובה ששחקן כזה יכול לקבל המון מצבים לרגליים/ראש שלו במשחק.
    תחשבו שחוץ מרביעייה הוא גם נגח שם נגיחה מעולה שהשוער הציל.
    אם הוא יסיים באחוזים גבוהים מול השער זה יהיה מדהים.

מבחינתי כרגע נגד פולהאם אני עולה עם אליוט בקישור ונונייז בחוד.

EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

זובי זארטה עדיין פה?

אני מבין שנצטרך לעלות את השם שלו עם הנופלים שמקום קבורתם לא נודע.
    ביחד עם החשבון טוויטר המאוד פופולארי שלו שירד מהרשת חצי דקה אחרי המשחק הזה.
    ממשפחת fxp.co.il מודיעים שהם משתתפים בצער המשפחה.
    כדי להתייחד עם זכרו נקרין הערב את משחקו הנוראי של מוחמד סלאחחחחח בגמר אליפות אפריקההההה לנבחרות.
    ת.נ.צ.ב.ה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

תפסתי את המשחק הזה בהקלטה אבל אני לגמרי שותף לאותן תחושות לגבי קארבליו.
    בכל מה שקשור למיקום שלו על המגרש בהתקפה הוא נראה בשל מאוד.
    תנועות חדות לאמצע, דריבל טוב בשליש האחרון, מסירה אחרונה טובה.
    חייו להודות, כאופציה התקפית הוא מרגיש כמו משהו בשל הרבה יותר מג׳ונס(שאולי עם העומק שיש לכם צריך לצאת להשאלה).

oranfu
    מה אתה חושב על אנקוקו אחרי המשחק היום? לא עקבי אחרי הפרה סיזן שלהם היום אבל הוא לא הראה לי משהו חדש היום, בוסר כחלוץ, לא מדהים בשום דבר.
    גם האיידרה הזה נראה כמו נגר שלא מביא שום דבר מעניין למשחק, מן וויליאם קארבאליו הגירסה האפריקאית.
    חבל שמוקיאלה לא שיחק, בערך השחקן היחיד שעניין אותי לראות מה הוא שווה אצליהם.

9. AE94 Member

האמת הרביעייה הזאת לא מרשימה בכלל למי שראה איך נכבשו הגולים, הראשונה הייתה מפנדל ששוער טוב היה לוקח, הרביעי הייתה בעיטה לא מספיק טובה שלו ממצב קורץ וטעות מזעזעת של השוער שעשה קאריוס ולא הצליח ליצור את הדרדלה שנונס בעט, והגול השלישי הייתה דחיקה מ 2 מטר מול שער ריק והגול השני היה מאחד על אחד. כלומר אף אחד מהגולים לא היו גולים של חלוץ על שהראו על יכולות פיזיות מרשימות, מהירות, טכניקה, דומיננטיות או מה שאתה מצפה מחלוץ שאמור להיות החלוץ הבכיר של מועמדת לאליפות.
    לי זכורים כל מיני שחקנים שהבקיעו רביעיות ושלישיות במשחקי הכנה והתבררו כפלופים ולהפך שחקנים שנראו כמו פח בהתחלת דרכם והרשימו מאוד בהמשך.
    דוגמה קיצונית לזה שזכורה לי היא של אחד הליצנים שזכורים לי בפרמייר ליג לפני כמה שנים בשם יאיא סנוגו ששיחק בארסנל והגיע באותו קיץ שסאנצ'ס הגיע אליהם מברצלונה ובמשחק הכנה נגד בנפיקה כבש רביעייה ואנשים היו בטוחים שמצאו פה עוד הברקה צרפתית של ונגר אבל בסוף הוא התברר כאחד השחקנים ההזויים שדרכו בליגה, אז הכל צריך לקחת בעירבון מוגבל.
    כמובן שאני לא משווה ביניהם ונונייס כפי שאמרתי כן הרשים אותי ממה שראיתי בבנפיקה אבל כרגע אם מתבססים רק על משחקי ההכנה עם כל הזהירות המתבקשת יש סיבות לדאגה, למרות הרביעייה, יהיה עליו הרבה לחץ במיוחד עם השיפור החד בסגל של סיטי שהפך אותם ליותר מפלצת ממה שהם כבר היו, אבל אם יש מאמן שאני סומך עליו בשיפור שחקנים והוצאת המיטב מהם והפיכתם לוורלד קלאס זה קלופ. לכן לגבי נונייס זה ממש מסקרן לאיזה כיוון מבין 2 הכיוונים זה ילך.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף שלא יכבוש רביעייה?
    בסוף שיחק וכבש.

נראה מהיר מאוד, חזק, התנועה שלו בלי כדור מצויינת, הוא תמיד אופציה למסירה לעומק.
    המשחק שלו אתמול היה מרשים וכן גם על הדרך הוא כבש רביעייה במחצית, רביעייה שאנשים יכתבו שזה פנדל TAP IN וכו'. אוקיי.
    הוא גם התרומם 2 ראשים מעל כל ההגנה וכמעט כבש בנגיחה מצויינת, גם בגובה גם בעוצמה.

לוקחים הכל בפרופורציה ראינו כבר מיליארד ידידויות עם המועדון, אתמול היה הכי אופטימי שאפשר להיות לגביו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק לצערי אבל ראיתי היילייטס מורחבים וקומפיליישנים של חלק מהשחקנים. כמה נקודות:
    - נונייז מסיים עם הרבה עוצמה, גם אם לא מאוד מדויק. גם בפנדל וגם ברביעי מה שהכניס את הכדור ברשת זה הכוח שהוא שם בכדור יותר מהדיוק. זה מעניין כי בעיניי שחקני ההתקפה שלנו תחת קלופ דווקא לרוב לא היו בועטים בסגנון הזה, היחיד שעושה את זה הוא ג'וטה, ובעיניי זה סוג של סיומת שיכול להביא הרבה שערים, בין אם באופן ישיר או בין אם בריבאונדים לדוגמה. נראה גם שהתנועה שלו לעומק מאוד חכמה.
    - קראבליו שחלק מהאוהדים לא לקחו בחשבון כשחקן יותר מדי רלוונטי, הולך להיות מאוד מאוד רלוונטי. יש לו מוח כדורגל ברמות הכי גבוהות (מזכיר מאוד את אליוט במובן הזה), הוא רואה מסירות, רואה שטחים לרוץ אליהם עם ובלי הכדור, לוחץ מעולה. בנוסף נראה מאוד בטוח עם הכדור על שטח קטן, טכניקה ברמה מאוד גבוהה ומוביל כדור בשתי רגליים, ואלה תכונות קריטית לנו בהתפתחות של הסגנון ההתקפי שלנו בשנתיים האחרונות.
    - אליוט עם עוד בישול חכם בתוך הרחבה, ברגל ימין... לצערי לא מצאתי סרטון של כל מה שעשה במשחק אבל אני שומע וקורא שהוא ממשיך להיראות מצוין. לא אופתע אם הוא ירוויח מחדש את המקום שלו בהרכב.
    - שמח לראות שסלאח ממשיך להיות חד, מאוד מעניין באיזה סטייט אוף מיינד נקבל אותו העונה. יש בעיניי צורך מקצועי לקבל אותו קצת יותר 'בוגר' במובן של לפרגן לשחקנים שמסביבו, להפנים שהוא צריך אולי יותר לבשל מבעבר כשיש חלוץ שפיץ כמו נונייז, ואם לשפוט לפי זה שנתן לו לבעוט את הפנדל, אפשר להיות אופטימיים.

זלצבורג עוד 5 ימים ואז בשבת הבאה סיטי, אוטוטו מתחילה עונה... כיף גדול.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

לגבי הגולים של נונייז:
    הראשון פנדל. פחדתי שיחמיץ כי זה ברור שהוא היה חסר ביטחון לפני זה. בעט חזק ולפינה ולמרות שהשוער ניחש נכון ונגע בכדור לא הצליח לעצור. לא רואה מה לנתח פה האמת.
    השני - נגיעה ראשונה משתלט על הכדור ומסיים בפס מדוייק לפינה הרחוקה בלי חוכמות, לא משאיר לשוער שום סיכוי.
    גול שלישי - דחיקה אינסטינקטיבית, מלבד ההתמקמות אין מה לנתח.
    גול רביעי - בעיטה לא מדוייקת מספיק אבל בעיטה חזקה בלי הנפה גדולה של הרגל שלא השאירה לשוער זמן להתכונן לכדור. היכולת לשחרר בעיטה (חזקה) מבלי להזדקק להנפה גדולה של הרגל (בלועזית backlift) היא יכולת שלא מדברים עליה הרבה אבל משמעותית לדעתי. זה אומר שהוא יכול לשחרר בעיטה במהירות גדולה וגם לשחקני הגנה יש פחות זמן לסגור אותו ובעיקר לשוערים יש פחות זמן להתכונן לבעיטה.
    זה באמת מזכיר גם את ג'וטה. שחקנים שמגיעים מול השער ומשחררים בעיטה לפני שהשוער מצליח למקם את עצמו. גם סון כזה.

בסוף, מה שהיה טוב לראות אתמול אלה לא הסיומות עצמן אלא איך שהוא משחק. זה לא מקרי שהוא הגיע להרבה מצבים ויכל גם להבקיע אתמול 6 במחצית אחת. הוא עושה תנועה לעומק כל הזמן, הוא חזק ומהיר וזה ברור שלהגנות קשה להתמודד עם זה.
    הוא יחמיץ אצלנו לא מעט אני מניח אבל גם סלאח (ומאנה) מחמיץ אצלנו הרבה. אני מעריך שנונייז יאיים הרבה מאוד על השער אצלנו ובכמויות כאלה גם יגיעו לא מעט שערים.

@k_700 לגבי אנקונקו - לא ממש אפשר היה להתרשם לדעתי. חנקנו אותם, הם בקושי עברו את החצי. ראיתי אותו לא מעט פעמים (ראיתי משחקים שלהם רק בשביל לראות אותו) ואני משוכנע שהוא שחקן ברמה גבוהה מאוד. מאוד טכני, חכם, פינישר מעולה, לינק אפ מעולה, יכולת מסירה מצוינת, מהירות טובה, ורסטילי. מקווה שלא יגיע ליריבה שלנו.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

פאב עונה לגיל-

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה אם המועדון מוכן להמר עוד עונה על קייטה, אין לי מה לעשות אלא להיכנע.
    אני חושב שדרוש קשר במקומו ובטח שאין הצדקה להארכת חוזה במקרה שלו. לא עשה מספיק כדי להצדיק חוזה.
    אני מעדיף לראות דקות לאחרים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

כמובן שהוא דיווח את זה כמה דקות אחרי שג'יימס פירס אמר שדיבורים על הצעה שלנו לספורטינג הם קשקוש.