ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי וואיינאלדום, אני לא הבנתי מה הוא נותן במשך כל השנים שלו אצלנו, אני גם לא מבין מה קייטה נותן מאידך.
    מחכה לראות את הארווי אליוט חוזר, הוא היה פשוט פנטסטי בתחילת העונה, הוא גם נתן את הקילומטרז, גם את התנועה ללא כדור וגם את היכולת בשליש השלישי. נראה כמו רמה מעל שני אלה.

לגבי נקו וויליאמס, מבחינתי הוא תמיד היה אחלה גיבוי לארנולד.
    אתה הרי לא רוצה לתת לארנולד יותר מדי משחקים מחוץ להרכב, הוא שחקן מפתח אצלנו, אז מי כבר תחזיק כגיבוי? וויליאמס מספיק טוב.

קונאטה מרגיש לי איטי בתנועה. אני עדיין מחפש בלם שייתן מה שגומז נתן בשיא שלו. לראות את גומז וואן דייק בהגנה היה מרהיב. שניהם מהירים, שניהם אגרסיביים. צמד מושלם.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייטה נותן את מה שווינאלדום נתן אבל עם קצת אקסטרה בעיניי. לצורך ההבהרה אני כן חושב שהיה די ברור מה ווינאלדום עושה על המגרש מבחינה טקטית (בעיקר מחפה על המגנים ושומר על הכדור), רק לא הבנתי איזה ערך מוסף הוא מביא לתפקיד שכל קשר אחר שלנו לא היה מביא. הערך המוסף שלו היה מחוץ למגרש, ברקורד כשירות יוצא דופן.

קייטה העונה כשהוא משחק עושה בערך את אותו דבר, אבל הוא כן שחקן מוכשר יותר. יותר דריבל לפעמים, יותר סביר שיכבוש איזה שער פה ושם. אבל בגדול היום הוא מאוד דומה בסגנון לווינאלדום.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שזה הכי מרשים שראיתי מניקו, במיוחד הגנתית, אבל כנראה שלא יעזור כלום כבר במקרה שלי איתו. משהו בטכניקה, בהתנהלות עם הכדור, בקבלת ההחלטות - מרגיש לי כל כך erratic, קשה לי לסמוך עליו. אבל אין ספק שבגדול הוא היה אחלה אתמול.

וויינאלדום מוצע בהשאלה בינואר זה פרייסלס (תרתי משמע). מדהים. קצת מרגיש רע בשבילו כי הוא נראה אחלה בנאדם אבל הוא פשוט לא ברמה הנדרשת. אבל להגיד שקייטה נותן את מה שוויינאלדום נתן עם קצת אקסטרה... קצת הגזמה. קייטה היה מת לרבע מהנוכחות הפיזית של וויינאלדום. גם מבחינת קילומטראז' אני דיי בטוח שזה לא תחרות בכלל.
    הגנתית וויינאלדום עדיף עליו, התקפית זה לא תחרות לטובת קייטה כמובן.

oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמירה על הכדור ראיתי. חיפוי על מגנים? לא ממש. לא זוכר אותו כמעט מחלץ כדורים ב20 שנה שהיה אצלנו. היה בסביבה לפעמים, אוקיי.

לא חושב שיש כזה פער בהתקפה לטובת קייטה, הוא פשוט נותן פה ושם מהלכים שנראים מעניין בהתקפה, אבל הם נדירים ומעטים.

נראים לי כמו אותו השחקן היום. רק שקייטה פציע ו-וואיינאלדום זה איש הברזל.

5. ZobyGadol Member

מסי בטח רוצה להביא עוד ארגנטינאי לקבוצה על חשבון ווינאלדום.

חוץ מאנחל די מריה הוא יכול לתקשר שם עם אנשים רק בשפת הסימנים.

6. k_700 Member

ווינאלדום אצל ארטטה זה השחקן הכי גרוע בליגה, בלי מתחרים.
    בדיוק כל מה שכולנו צריכים לראות.
    Too good to be true.

7. oranfu Member

לא מפתיע אותי לגבי ווינאלדום.
    הם רגילים לשחקנים טכניים, שרוצים לשחק עם הכדור. הם בליגה שמצפים מהם להיות הגלובטרוטרס ווינאלדום בא לשחק בונקר עם הכדור.

ראיתי מאות משחקים שלו, כל דקה ודקה, אף אחד בחיים לא ישכנע אותי שהוא שחקן ברמה גבוהה.
    מה הוא נתן לנו? הוא כמעט ולא היה מאבד כדורים. מה הוא היה עושה עם הכדור? כלום ושום דבר. המסירות הכי בסיסיות וחסרות סיכון שיש, וגם אותן הרבה פעמים היה מבצע רע.
    לא ראיתי חיפוי על מגנים, לא ראיתי כלום. משחקים שלמים בכלל אי אפשר היה לשים לב אליו על הדשא.

לא רואה גם דמיון לקייטה. הם שונים לחלוטין לדעתי. קייטה מסתכן עם הכדור כל הזמן בין אם בדריבל או במסירות. הוא אולי לא עושה את זה מספיק (או מספיק טוב) אבל הוא מנסה.
    הבעיה איתו בעיקר שהוא אף פעם לא כשיר (גם זה בניגוד מוחלט לווינאלדום).
    לדעתי גם קייטה לוחץ הרבה יותר וחוטף הרבה יותר כדורים, אבל הוא פחות שחקן שמחכה מאחורי החצי לכדור (כלומר הפעולות ההגנתיות שלו הן יותר כשאנחנו תוקפים ולא מתגוננים).

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבר לא מנסה. זה מיתוס בגלל העונה ה1 שלו אז הוא נראה ממש מעניין בתחילתה.
    תראה את אליוט 5 מחזורים, זה מה שקייטה אמור לעשות, אנחנו לא אמורים לחפש בפינצטה מהלכים בהם קייטה יוצא קדימה. זה אמור להיות מובהק.
    להערכתי הפציעות או הפחד מפציעה חוזרת מאוד מגביל אותו. הוא כבר נראה מוגבל פיזית.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסז', ספורטינג, אינטר, בנפיקה, ויאריאל/אטאלנטה, זלצבורג.
    ההגרלה ביום שני.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מפסז' זה קבוצות שבכושר הנוכחי אנחנו אמורים לעבור בקלות. גם את פסז' בתכלס. השאלה איך נגיע לשם אחרי ינואר, אליפות אפריקה, פציעות וכו'. אפשר רק לקוות שזה ימשיך ככה ושלא נצטרך לשחרר אותם למשחק מול צ'לסי.

11. k_700 Member

בנפיקה זו ההגרלה הכי נוחה עבורכם.
    שניים וחצי שחקנים טובים, החלוץ איטי, מאמן בינוני שלא באמת מגיב, שפע של אוברייטדס.
    יהיה יותר קל מפורטו.

אני מקווה מאוד שספורטינג תקבל הגרלה הגיונית עבורה(החלום- יובה). בהרכב מלא שלה זו קבוצה שיכולה להיות הסוס השחור בשמינית.
    בסגנון אמורים מנסה להעתיק הרבה מאוד דברים מקלופ, קבוצה הגנתית והתקפית שהיא רמה מעל לכל מה שיש לפורטוגל.

12. oranfu Member

לא מסכים גיל.
    הוא מנסה, גם אתמול הוא עשה פעולות כאלה. זה פשוט פחות ממה שציפינו (בכמות ובאיכות).
    אגב, הוא נכנס גרוע למשחק אתמול לדעתי.

בעיקר מקווה לא לקבל את פריז כי למרות שהם לא קבוצה טובה, יש להם 3 שחקני על בהתקפה שיכולים לנצח משחק מכלום ושום דבר.

13. Rushie Member

לא מסכים עם רוב הדברים שנכתבו כאן על ווינאלדום, לא אכנס לעניין הזה שוב אבל זה כבר הזוי איך כל שחקן שעוזב אותנו מאז שקלופ כאן מחרבש לעצמו את הקריירה לגמרי. ג'אן, קוטיניו ועכשיו ווינאלדום. מקווה שסאלח ומאנה קלטו את הרמז.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם צ׳אן חירבש לעצמו את הקריירה, היה שחקן רוטציה ביובנטוס, עכשיו שחקן הרכב בדורטמונד, מה רע? לשחקן שחושב כל כך לאט זה כנראה הכי טוב שיש...

וויינאלדום וקוטיניו עשו מעברים שמראש היו חשודים, כל אחד מסיבותיו. כשאתה עוזב את החממה של קלופ ובאופן כללי של ליברפול אתה צריך לדעת לאן אתה הולך.

15. Ori8 Member

מסכים עם החשד לגבי קונאטה. הוא היה אדיר נגד מילאן אבל אני חושש שקצב המשחק שם היה לו הרבה יותר נוח ומוכר מאשר הקצב באנגליה.
    אהבתי לראות אותו תוקף את הכדור כמעט בכל הזדמנות והוא גם הניע אותו טוב. אלו דברים שהוא לא עשה בדקות שלו בליגה. מרגיש שיש שם פוטנציאל גדול אבל אני פוחד שבאנגליה הוא יתקשה בלונג ראן בגלל האיטיות. (הוא לא איזה צב, כן? אבל עדיין. מזכיר קצת את סאקו בתנועה הכבדה).