ליגת האלופות - שלב בתים, מח' 6

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏7/12/20.

1. Raulito Madridista

גלדבאך היא קבוצה שלא היינו אמורים לספור בכלל, עצם זה שהמשחק האחרון היה כל כך קריטי וגם תיקו היה עלול להשאיר אותנו בחוץ זה מסביר הכל. כבשנו שער מהיר אבל זה לא אופייני לנו השנה, כבר היו משחקים שריאל פתחה טוב, נניח נגד שחטאר, השער לא הגיע, והופס - סופגים בהגנה. בסך הכל היה לנו שלב בתים כושל מאוד ולמזלנו גלדבאך קצת חסרת ניסיון - לא הייתי מבקר אותה כל כך כי היא עשתה שלב בתים יפה ברמה ההתקפית ועשירייה בשני משחקים זה יפה, היא גם הובילה 0:2 עלינו על הדקות האחרונות, ועוד מזל שהיה לנו שאינטר של קונטה קטסטרופה באירופה. איכשהו הצלחנו להיקלע לפיגור של 3:0 בבית נגד שחטאר שזה קצת יותר מדי - את כל חמשת השערים שלה שחטאר כבשה נגדנו. הייתה לנו מחצית אחת טובה נגד אינטר, משחק לא רע בסאן סירו שקשה להתלהב ממנו ואתמול הופענו ברגע האמת. אני ראיתי נגד שחטאר באוקראינה קבוצה מיואשת, הרי כמה כיף אם היינו מנצחים והמשחק אתמול היה קצת לפרוטוקול - תאמין לי שזידאן היה רוצה בכך, רגע לפני הדרבי נגד אתלטיקו מדריד כשעוד קודם היה לנו ביקור בפיחואן.

זה באמת הזוי כמה הכל הסתדר לנו ונמענו מכל אריות היבשת בזכות פסגת הבית, האמת שזה אפילו לא מגיע לנו. חשוב לא לעוף שוב בשמינית הגמר גם אם הגביע רחוק מאוד וזה לא יקרה כי הפעם אין כריסטיאנו.

כרגע לדעתי באיירן מינכן וליברפול הכי טובות, זה מדהים מה קלופ עושה בלי ואן דייק ועם אינסוף פציעות. יובנטוס אולי קיבלה דחיפה גדולה (ברצלונה פח זבל, התאפקתי, נראית כמו ליגה אירופית) ויש את סיטי ופ.ס.ז' שאולי טיפה טובות מריאל בגלל ההתקפה.

2. Jefecito Member

ריאל וברצלונה זה אותו דבר ביכולת. לא חושב שיש לאוהדי ריאל מה להתפאר בקבוצה שלהם.
    חוץ מאופי כמובן, קבוצה עם אופי כזה כנראה שאין בכדורגל העולמי.

3. Raulito Madridista

לא זוכר שהתלהבתי מריאל מדריד, בסך הכל שחררתי אנחת רווחה כשלא עשינו פדיחה ענקית כמו לעוף בשמינית הגמר. לגבי מה שאמרת, אני לא יודע אם ריאל וברצלונה ישלטו בכדורגל העולמי כמו בשיאן של רונאלדו ומסי אבל הן בהחלט גרסאות מאוד דהויות של עצמו. מנסה להשוות ביניהן, לגבי ההווה? לא יודע, יש לנו מאמן, יש לנו סגל הרבה יותר מאוזן. לברצלונה אין שחקן הגנה אחד נורמלי, הרבה צעירים, שחקנים פצועים, כאלה שנכשלו במועד א' ומסי מתוסכל. בעתיד אמור להיות לנו עוד כסף עם הברנבאו שיייצר עוד הכנסות, המצב הכלכלי שלנו הרבה יותר טוב. ברצלונה אולי תחסוך את המשכורת של מסי וזה לא דבר שאפשר לזלזל בו (הוא העונה כמו רוח רפאים רוב הזמן ועדיין ייקח זמן להתרגל ליום שבלעדיו), אבל אין לה כסף לקנות אפילו חולצה של ארלינג הולאנד. יגיע צ'אבי, יהיה בעלים חדש, נניח מסי יישאר - אין חומר מספיק טוב לדעתי.

4. Jefecito Member

אכן הסגל יותר מאוזן אבל דיברתי יותר על היכולת. שורה תחתונה אתה מצפה הרבה יותר מהקבוצות האלה. אני יכול להגיד לך שלא היה לי ספק שריאל תעלה. לקבוצה הזאת יש אופי והלוואי שלקבוצה שלי היה חצי מהאופי הזה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

5. ליברפול לעד Member

חבר'ה איזה משחקים הייתם רוצים לראות? נגד מי הייתם רוצים להיות?

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/20
  6. Christian Dailly Member

האמת עלו אחלה סגניות לשמינית.

לייפציג,סביליה,אטלנטה,לאציו,פורטו,גלאדבך. כמובן ברצלונה ואתלטיקו.

אני צופה הפתעות,במיוחד לאור זה שגם בשמינית עדיין לא יהיה קהל.

7. alexshw Member

רק בשביל לעצבן את קלופ, ליברפול נגד אתלטיקו

8. VAR Member

רוצה:
    ריאל - לייפציג
    דורטמונד - סביליה
    באיירן - אטלאנטה
    פ.ס.ז׳ - גלדבאך
    צ׳לסי - אתלטיקו
    סיטי - לאציו
    ליברפול - ברצלונה
    יובנטוס - פורטו