מחזור 1 בבית א: ניצחון מינימלי לקולומביה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י Franco, ‏1/7/11.

1. cazzo Il Capocuoco

טוב, אני צריך לראות שוב את התיקול מסתבר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ככה זה שרואים באינטרנט כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/11
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא לבד.

צריך לראות הילוך חוזר כדי להיות בטוח שאדום אין פה... אבל בסך הכל איכות השידור בהחלט סבירה וניתנת לצפייה. (אני רואה דרך הלינק הפולני)

3. Ian Wright Member

אלעד.

תלוי. יש גם כמה שידורים איכותיים מאוד. ראיתי מספיק כאלה של ארסנל העונה אבל זה לא שבספורט לייב האיכות מדהימה.

4. Diablito Member

אמן שהשדרים יסתמו.. אלוהים איזה עילגות.. ראסינג קלאב

5. itay7 Member

פיהוק אחד גדול. טוב, לפחות לקחתי את ההימור שלי בדיוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.
    אני עד עכשיו לא מבין למה קולומביה לא הלכה עוד קדימה מול עשרה שחקנים, מצד שני אני מבין אפילו פחות למה קוסטה-ריקה בזבזה זמן, במחשבה על הפרש שערים אולי?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק רע. קולומביה במחצית השנייה עוד נראיתה פחות טוב מהחצי הראשון, ואיכזבה לא פחות מארגנטינה... מבחינת הצגת היכולת על הדשא. אבל ההבד העיקרי הוא התוצאה, קולומביה משיגה ניצחון יקר מבחינתה, ניצחון שהיה צפוי, אבל אתמול ראינו שהצפוי לפעמים קשה להשגה, קולומביה משיגה יתרון קל על ארגנטינה, וזה בהחלט חשוב לפני המשחק ביניהן, אין ספק שהמשחק בין קולומביה וארגנטינה יהיה לוהט מבחינת החשיבות.. כי ארגנטינה לא יכולה להרשות לעצמה לפשל שוב, אני מקווה ששם כבר נראה כדורגל מ-2 הנבחרות האלה.

7. Ian Wright Member

אומנם ניכר שהיה שיפור במחצית השניה של קולומביה אבל עדיין זה בהחלט מאכזב. נראה שההייפ עשה את שלו ו"כגודל הציפיות, גודל האכזבות". לא היו מספיק מסודרים, לא היו מספיק חדים וציפיתי להרבה יותר. בעיקר לנבחרת הרבה יותר אטרקטיבית וטכנית. מצד שני, במשחק ראשון של טורניר גדול יש הרבה לחץ. גם במונדיאל האחרון שהיה בקיץ שעבר, אם נוציא את נבחרת גרמניה, הרמה של הנבחרות הייתה ברמה מאוד נמוכה בתחילת הטורניר. נבחרת ארגנטינה הוכיחה במשחק מול בוליביה שגם מול הנבחרות הקטנות אפשר לפשל, כך שקולומביה בסה"כ יכולים לצאת מרוצים. הם ניצחו, לקחו 3 נק' וזה מה שחשוב במשחק הראשון. הם כבר יבואו הרבה יותר רגועים למשחק מול ארגנטינה שיבואו מאוד לחוצים כי הם יודעים שהם חייבים להשיג 3 נק'. אני מאמין שנבחרת קולומביה תיראה אחרת לגמרי מבחינה טקטית מול נבחרת ארגנטינה ויש לה את הכלים לנצח. עם פלקאו בחוד וההגנה של הארגנטינאים הכול אפשרי. יהיה מעניין.

בצד השני, קוסטה ריקה האמת הפתיעו לטובה בעיקר כי לא ציפיתי מהם לכלום ואני לא מכיר אותם כלל. למרות שקיבלו אדום(לא מוצדק) הם ידעו להמשיך להשתדל, להילחם ולעמוד בצורה לא רעה בסה"כ על המגרש, ואם לא הייתי יודע, לא הייתי חושב שיש יתרון מספרי לטובת נבחרת קולומביה, ולכן הם צריכים לקבל קרדיט על זה.

גם זו דרך לא רעה לתאר את מה שהיה במשחק פה היום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שנ דברים אני לוקח מהמשחק: את שלוש הנקודות ואת העובדה שקולומביה התאימה עצמה ליריבה במקום שזה יהיה להיפך. זה לא פשוט לשחק מול קבוצה שמצופפת (ובצדק) וגם ראינו כמה בעיטות טובות שהשוער לקח ועוד נגיחה לקורה.

עד כאן שלב התירוצים. המשחק עצמו היה ביזיוני ופשוט נראינו זוועה. אין תנועה, כל אחד נעמד ולא יודע מה לעשות עם הכדור. אין לי יותר מדי מה להרחיב על המשחק או מה שזה לא היה היום בחוחוי, אני רק יכול לציין את סוניגה וראמוס שעשו עבודה טובה באגפים ואת גוסטאבו בוליבאר שהיה טוב במרכז השדה. מעבר לזה כל השאר שיחקו מתחת לרמתם (אני מוציא את שחקני ההגנה שהיו סבירים, סה"כ לא התאמצו יותר מדי) וכדאי מאוד שמול ארגנטינה זה ישתנה ואני מאמין שכן. משחק ראשון, מול נבחרת כ"כ נחותה על הנייר, הקולומביאנים ידעו שהם חייבים לנצח ולמרות שזה היה כ"כ מגעיל, עשינו את זה בסוף וזה היה מאוד חשוב לאור התיקו אתמול. לא אהבתי את משחק המסירות בסוף, זה יפה מול נבחרות טובות יותר, לא מול קוסטה ריקה עד גיל 23. זה מראה על פחדנות. אני שמח על הנקודות ומקווה לראות את קולומביה שלי פותחת את הקופה אמריקה כמו שצריך ביום ד'.

דבר אחרון, שום מילה על השידור. הפסקתי לספור את כמות העילגות והטעויות של צמד הליצנים מלר את אוחנה מהדקה הראשונה. חבל שבערוץ הספורט לא מביאים שדרים יותר רציניים למשחקים.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עידן, אתה מופתע?

אותו סגל מוכשר של קולומביה, פלוס מינוס, נראה ככה לאורך כל מוקדמות המונדיאל המאכזבות. עושה רושם שדבר לא השתנה ולא מצליחים להוציא מהדור הזה יותר מאשר בינוניות מאכזבת. החילוף המוקדם היה במקום, האמת שאני חושב שצריך לפתוח עם ה 4-4-2 מלכתחילה בסגל הזה, אולי להוציא את המשחק מול ארגנטינה לא הייתי פותח עוד עם אבל אגילאר אלא מצרף עוד שחקן עם אוריינטציה התקפית יותר (לא חובה רודאייגה).

התאכזבתי מאוד ממורנו שטייל במגרש, בעוד בוליבאר עשה עבודה טובה מאוד לאורך המשחק וגם חילץ יפה מאוד את הכדור בתחילת המהלך של הגול. מקוסטה ריקה לא ציפיתי ליותר מדי, כשלדעתי אם לוקחים בחשבון את הנסיבות הם נתנו הופעה מכובדת.

היה נחמד לראות את האצטדיון החביב בחוחוי כמעט מלא, חבל שהרוב היו מקומיים.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ראיתי מקולומביה לא מעט מהלכים יפים שכולם היו בעקבות מסירות קצרות ורואים כמה פוטנציאל וכמה כישרון יש לשחקנים האלה... אני לא לוקח כלום מהימים האלה זה לא בושה לא להרשים בהתחלה, מה שחשוב זה הנקודות, אבל רואים שיש פה נבחרת נהדרת שיכולה לעשות צרות ולהיות הסוס השחור...סה"כ אני מאמין שקולומביה תשתפר ממשחק למשחק וכבר מהמשחק הבא נראה אותם מציגים יכולת הרבה יותר טובה

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אליאס אני מופתע, כי בעידן גומס מול נבחרות טובות יותר ראיתי את קולומביה משחקת הרבה יותר טוב. אומנם לא מבקיעה שלישיות ורביעיות, אבל בטח שרצה הרבה יותר ומשחקת טוב הרבה יותר עם המון יצירות מצבים. היום לא היה כלום! נאדה! כולם חלשים למעט סוניגה, בוליבאר וראמוס וגם הם בעירבון מוגבל. הסגל הזה לא בדיוק זה שרץ במוקדמות, ככה שזה לא נכון לשפוט אותם, בטח לא אם המאמנים האידיוטים שהיו לנו במהלך אותם מוקדמות. אני מאמין ומקווה שמול ארגנטינה ובוליביה נראה קולומביה קצת יותר טובה, כי מה שהיה היום היה פשוט מביש.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמיר אתה צודק, אבל זה היה לרגעים מעטים מדי להתחשב בכך שמולם נבחרת חלשה יותר ובעשרה שחקנים. אבל המעט רגעים האלו יכלו להראות לך את הפוטנציאל שיש לסגל הזה של קולומביה וכמה מעט ממנו הם מימשו הערב.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אבל ראית מי הוכשל? זה מספיק. לא מסי, לא אדום. גלישה עם רגל ישרה לתוך שחקן יריב, אבל זה הרי השחקן שכל הפורום מזלזל בו.

הרבה מזל לקולומביה עם היריבה החלשה ועם השופט הקשוח. הקבוצה התחילה להתחבר במהלך המשחק. רק גוארין האנוכי עיצבן אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/11
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב, זה לא אדום. צהוב, גלישה מסוכנת אבל לא אדום. אגב, לא יודע איזה פורום מזלזל בפראה אבל גם אני וגם רוב האוהדים בקולומביה חושבים שעם כל הכבוד הוא מיצה עצמו בנבחרת. לא ראיתי אותו הרבה באתלטיקו אבל בצהוב הוא מזייף כמעט כל משחק עם כמה טעויות ברחבה שעולות לי בבריאות. לקולומביה אין הרבה מבחר של בלמים ולכן גומס עדיין נותן לו צ'אנסים למרות שלדעתי לסאפאטה יש מקום לפניו וגם לאקיבאלדו. מה שכן יש לפראה זה מהירות וניסיון, ואם הוא יביא לנו את זה במשחקים חשובים יותר מאשר מול קוסטה ריקה הצעירה, אני אהיה יותר ממאושר.