מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנחילה לב"ש הפסד ראשון העונה. האלופה משתלטת על הפיסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/1/22.

1. alexshw Member

במצב של היום בית"ר אובייקטיבית בסכנת ירידה ממשית. ברור שזה תלוי בסוגיית מכירת הקבוצה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. Raulito Madridista

לא מתווכח על כך שהיא עמוק בחרא, אבל אני משוכנע שדברים כמו שאמר איתמר ניצן הם 80-90% הרגשה אמיתית וגם נאמרו כדי לגרום לזעזוע ושכל האוהדים ומי שקשור למועדון יראה - 'ויתעורר'. זה תמיד קשור גם ברמה של הליגה. מכבי פ"ת אני מאמין שכן תתחזק בינואר ויש לה את מוחמד עוואד שאמור לעזור. הפועל ירושלים והפועל נוף הגליל מה הן מסוגלות לעשות? כשהחרב תהיה באמת על הצוואר, לקראת סוף העונה הסדירה ובטח בפלייאוף - לבית"ר כן יהיה גב מהקהל. זה יהיה צו8, אנשים ישימו את התסכול והחרא המוצדקים - בצד.
    אגב, אומרים שמיכאל אוחנה התבקש כמה וכמה פעמים לפתוח בהרכב והוא דורש רק לעלות מהספסל, זה נשמע רע מרגיש רע. לא שמישהו חושב שהוא ישנה הרבה, אבל עדיין.

3. oranfu Member

גם אני לא חושב שיירדו (כמו שאני לא חושב שמכבי פ"ת יירדו), לא כשיש בליגה את נוף הגליל והפועל ירושלים.
    וזה לא כאילו חדרה לא יכולים לקרוס גם פתאום וגם ק"ש ואפילו הפועל חיפה יכולות להסתבך.

4. yedidel Member

בית"ר, כמו הפועל תל אביב, תמיד מסתדרים בסוף

5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

את האשטה הזה צריך לקנוס על טיפשות, אין הסבר אחר לדבר הזה.

6. Telkiyski Member

הנה הפועל ירושלים מפסידים.
    אין ספק שביטר תסיים מתחת להם. ברורת

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדי להישאר בליגה צריך יותר נקודות מ-2 קבוצות אחרות. ירידה של בית"ר זו אפשרות, ברור, אבל יורדת בטוחה? ודאית? אתם בכלל לא 'פייבוריטים'.

oranfu ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

הם גם לא ייסמו מתחת למקום 10 לדעתי.
    יש 3 קבוצות בבור יותר עמוק מהן והסגל שלהן כלל לא נופל גם מזה של חדרה ונתניה שגם הן באיזור (גם לא משל עוד קבוצות בליגה).

אבל שימשיכו עם ההצגות.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע אנחנו הקבוצה היחידה בליגה ללא אפשרות להתחזק בינואר אלא רק להיחלש, גם מאמן אין ולא יהיה, הפער האסטרונומי מהקו האדום עומד רק על 3 נקודות. אז עזוב יורדת בטוחה, אבל אפילו לא פייבוריטית? איפה אתה חי.

10. Raulito Madridista

זיו אריה מאמן טוב בעיניך? לא הכרתי אותו לפני העונה הזו ואין לי שום דבר נגדו, אני גם לא צריך שברקוביץ' יקטול אותו - אבל על סמך מה שקורה ואני רואה בלי קשר לפרשת הזרים - אוי ואבוי. שי ברדה חסר הניסיון הגיע לנוף הגליל במצב לא פשוט עם כל הכבוד להבטחה שקיבל 'להתחזק'. אתה בעצמך אמרת שיש הרבה שחקנים בקבוצה, כמעט כולם - שלא יקרה כלום אם יעזוב. אם יאנקוביץ' מחרתיים נמכר זו ברכה לדעתי. הוא לא באמת קוסם כמו שהבטיחו לכם (נניח שועה) והוא לא מתאים לקרבות התחתית, אני משוכנע שהוא מהמשתכרים הבכירים בסגל וזה שלא יירד לעשות גליץ' במשחקים על השש נקודות. יכול להיות שגם חדר ההלבשה מסריח ושינוי יהיה טוב. שחקנים חדשים יצטרפו, גם אם לא בהגדרה הרגילה של 'חיזוק'.
    הפועל חדרה לדעתי עלולה גם כן להיקלע לתחתית, הפועל חיפה מוכשרת מדי מכדי שזה יקרה. ברור שק"ש לא תמשיך בקצב צבירת הנקודות שלה עם דראפיץ', אבל היא לא תיאבק על הירידה לדעתי.