מחזור 2 בית ב': תיקו דרמטי בקורדובה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏9/7/11.

1. itay7 Member

WOW!

ברוכה הבאה הקופה אמריקה. לקח לך הרבה זמן להגיע, אבל סוף-סוף אפשר להכריז שהיא התחילה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפעם האחרונה שברזיל שיחקה באצטדיון הזה בקופה אמריקה היא קיבלה 4 מנבחרת אדומה אחרת, אני רק אומר...

קאסרס במקום ריברוס - גם אם מרטינו לא עובר לקו של שלושה בלמים, מה שנראה לי שכן יעשה עם החילוף הזה דווקא, הרעיון הוא לסגור את האמצע ולא לאפשר לברזילאים גם את הבעיטות מרחוק.

3. StevieG Member

טעות של בית סוהר של אלבס. בכלל, כל הטורניר הזה בלמים מעדיפים לכדרר מאשר להרחיק כדור, וזה פשוט חסר אחריות. הגיע הזמן שזה יעלה בשערים.

בכל מקרה, לברזיל של דונגה זה לא היה קורה.

וניימאר הזה רוצה לכדרר לי לתוך השער? לא פלא שברזיל לא מבקיעה?

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/11
  4. 亚历山大帕托 Member

אני לא יכול להסתכל על האפס הצוללן הזה עם שועל מת על הראש. במשחק הראשון היה לו את רוביניו שיסתירו את האפסיות שלו, אבל למה הוא עדיין על המגרש?!

לוסיו ואלבס הערב... משהו.

5. 亚历山大帕托 Member

שוב פרד... הפעם לפחות במקום השחקן הנכון, אבל בדקה כל כך מאוחרת?! השדרן בסטרים שלי סיכם את זה הכי טוב כשהמצלמה התמקדה על מנזס: "מנו, קה פאסה?"

6. Ian Wright Member

חבר שלך...

7. 亚历山大帕托 Member

גאנסו עם בישול שני מציל את התחת של מנו.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פרד :aaarofl:

דה סילבה עם טעות אופיינית לו, עושה אחת או שתיים כאלו למשחק.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשעה טובה ומוצלחת אנחנו מקבלים משחק שמספק לנו גם כדורגל לא רע, גם שערים וגם דרמה.. מצרך מאוד מאוד נדיר מסתבר.

פראגוואי עם חור גדול בהגנה, אבל בכל זאת בישול גדול של גאנסו, יופי של טאצ', יופי של בישול, ופרד עושה מה שפאטו לא הצליח לעשות ב-2 המשחקים הראשונים וזה לסיים כמו חלוץ. הציל את התחת של מנזס וברזיל, וכמו ארגנטינה, למרות התחלה מגומגת, תהיה בשלב הבא, השאלה מאיזה מקום..

10. itay7 Member

משחק נהדר, סוף-סוף יש לנו שערים, אבל גם עכשיו, עדיין אין הכרעה באף משחק בין שתי יריבות דרום-אמריקאיות. האם ונצואלה או אקוודור ישברו את השוויון, או שנצטרך לחכות למחזור האחרון בשלב הבתים?

וחידה לסיום, מה משותף לפייבוריטיות לפני הטורניר (ארגנטינה, ברזיל ואורוגוואי)?

11. shlomydavid מנהלים

למרות החילוף של פרד, גועל נפש ההחלטה של מנזס להוציא את ג'אדסון אחרי השער שכבש.
    כ"כ לא מגיע לברזיל התיקו הזה, שיחקה זוועה וכבשה 2 שערים מקריים.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק עלוב של ברזיל, לאחר התיקו עם ונצואלה ציפיתי מהם להרבה יותר. מנזס חייב להודות לגאנסו שבהופעה מדהימה מנע במו רגליו הפסד, היחיד שתיפקד בסלסאו.
    לדעתי, מנזס פשוט אינו מאמן מספיק טוב, אין אף חלוץ מתאים שישחק בחוד לצד פאטו ובטח שלא ניימאר שמבייש את עצמו ואת המקצוע.עם האלק יחד עם פאטו היינו רואים נבחרת הרבה יותר טובה וגם הרנאנס חסר לקישור הבינוני של הברזילאים.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על שער השיוויון המיותר בדקה האחרונה...בהחלט שלפי המחצית השניה הגיע לפראגוואי הניצחון... הקופה השנה מאוד מאוד שיוויוני ומאוד צמוד ואני אוהב את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע באמת מה השיקול, אבל ז'אדסון לא היה רחוק מלצאת באדום במחצית הראשונה (בצ'אט הפאראגוואים לא הפסיקו לבכות על זה אחרי הגול שלו), אולי זה היה השיקול, לא יודע.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך מדינה כמו ברזיל משחקת בלי מספר 9 קלאסי?
    במשך שנים ראינו נבחרת ברזילאית עם מספר 9 אמיתי אפילו אם הוא לא היה שחקן גדול (לואיס פאביאנו). עכשיו? בעיניי פאטו לא חלוץ מטרה וראינו את זה בהחמצה שלו במחצית הראשונה. למרות שגם פרד לא בדיוק אחד החלוצים הגדולים בעולם הוא הציל את הנבחרת הברזילאית מהשפלה של ממש.

עוד דבר, סוף סוף נפטרו בברזיל מדונגה הבונקריסט ועכשיו יש להם את ה'אח' שלו. הגנה זו דבר הכרחית, אבל כשמובילים לא צריכים לרדת כל כך לאחור. המשחק הזה הזכיר לא מעט את אותו רבע גמר מול הולנד, אבל אז ההולנדים לא היו כאלה פראיירים. פארגוואי היתה צריכה במצב של 2-1 לגמור את ברזיל, אבל הם לא עשו את זה.

מלה אחרונה על ניימאר וגאנסו. הראשון טייס רציני, הוא מוכשר, אבל הוא עוד ילד שלבטח לא שווה 50 מיליון אירו. גאנסו לא מעופף באוויר כמו ניימאר, אבל גם לו יש עוד הרבה מה ללמוד.

בעוד מספר ימים נראה האם פרד יפתח מול אקוודור, אם לא אז ברור לי שמנזס אידיוט...