מחזור 27 בליגת העל: הפלייאוף נפתח: מכבי חיפה נגד הפועל ת"א. בתחתית: בית"ר בסמי עופר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/3/22.

1. hbs7 Member

אתה שוכח שאנחנו לא איזה קבוצה שתתקבל כל תוצאה בהבנה.
    רצף לא טוב בפליאוף ושקט פסטורלי לא סביר שיהיה.
    עם רוני רצף כזה היה קורה באופן ודאי ולכן הייתי בטוח שהוא לא יגמור את העונה.
    ההבדל בגישה בין ברדה ללוי הוא עצום. אצל ברדה מחצית שנייה שכזו היא תקלה, אצל לוי זה הדיפולט.

אתחיל בכל הכבוד לנתניה, גם לקבוצה וגם לקהל שהגיע בכמות יפה ועודד נהדר.
    קבוצה באמת טובה, מאוד לא ראויה לתוצאת הסיום.

פתחנו טוב, לטעמי חילופים לא טובים והחמצות הזויות של אספרייה ורוקאביצה והחזרנו אותם למשחק עם החופשית האדירה של טמוואסי.
    השיוויון היה הרבה יותר קרוב מאשר השלישי.
    אבל ניצחנו וגם את זה צריך לדעת לעשות.
    יש לברדה לא מעט עבודה לפגרה.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אף אחד לא מצודד ברוני לוי, כולם פה ראו שנה שלמה איזה כדורגל קיבלנו ופתאום מדברים על היחס שקיבל. דברים אחרים מסביב מפריעים לכל מיני משתמשים אז פתאום רוני לוי נהיה המאמי של הפורום שקיבל יחס לא הוגן. מצחיק.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקלה או לא נבחן בהמשך. ברדה במשחק ראשון מול יריבה ראוייה. תוצאה מצויינת, יכולת לא להיט . אי אפשר לפסול שנראה התבטלות כזו גם במשחקים הבאים בפלייאוף, זה המבחן של ברדה. וסמי עופר זה מבחן שמותר לו להיכשל בו.

4. yedidel Member

קודם הראיון של קראטסיץ, עכשיו בני לם. איזה מאמנים מביכים יש בליגה הזאת

Ajax Amsterdam, zivmay ו-italiano אוהבים את זה.
  5. עידן444 Member

לפי הבהלה שלכם והפחד לצאת מהרחבה ככה זה היה נראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלומיין עם אחלה משחק. אחרי שנה ללא משחק הייתי אומר שאם הוא יהיה בכושר טוב הוא יכול להיות חיזוק לכל הליגה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. zivmay Member

נראה לי שבני לם זה עידן444.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אצל בני לם זה לפחות נובע מתשוקה אמיתית... למרות שזה באמת מביך... "אל תשכחי שהם צריכים לבוא אלינו לנתניה"... בין המביכים שיצא לי לשמוע. כאילו אנחנו היחידים בפלייאוף והוא יחכה לנו עם סכינים וחרבות.
    שוב, לפחות אצל בני לם זה לפחות מגיע מתשוקה והוא פשוט משדר מה שהקהל רוצה וגרם לו לשדר, אצל קרסטאיץ זה מבכיינות רגילה במועדון הזה.

Sir Alex Ferguson ו-italiano אוהבים את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מכירים את הסחורה. כשהראש בטעות במקום הוא שובר שוויון, אם הראש תמיד היה במקום הוא היה בליגה טופ 5 6 באירופה. בפועל הראש שלו אף פעם לא במקום.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר סיפור אחר. מאז שהצטרפתי לשידור (תודה על הטיפ של יוטיוב...) אני רואה שחקן שמאד קשה להוציא ממנו את הכדור. כנראה אתה צודק כי אחרת הוא לא היה משחק עכשיו בהפועל ת"א.

11. Raulito Madridista

- אני דווקא חושב שברדה יקבל 'הנחת סלב' או יחס אחר לפחות מרוני לוי. גם אם יהיו תוצאות גרועות בפלייאוף העליון ואין סיבה כזו - ההגנה נשארה די חזקה וההתקפה חזרה לחיים - הכל יהיה בסדר. ב"ש תסיים את העונה עם חיוך ואולי עם גביע.
    - מכבי תל אביב לדעתי הניפה דגל לבן מוקדם ממה שחשבנו. לא ניצחה את סכנין העונה בשלושה משחקים. קרסטאיץ' צריך למצוא פתרונות. ואן לוון עשה תוצאות גדולות בעונה הסדירה אבל בפלייאוף פישל, רק מזכיר. אני בלי קשר חושב שסכנין יכולה לשחק יותר נועז בפלייאוף. לשחק פתוח נגד מכבי חיפה זה לא כדאי אבל נגד היתר? אפשר להתאמץ קצת יותר. תמוה לי איך קונאטה סופסל. גם גיא מלמד הוסיף קצת למשחק.
    - מכבי נתניה הייתה ראויה לכל המחמאות אבל עצם זה שהיא עשתה סיבוב שלם בלי הפסד והצליחה להביך נניח את שלוש הגדולות - זה מראה גם על העליבות שלהן. לם צריך קצת פאסון, מאמן הוא לא אוהד. שמדי פעם יעצור.

בחזרה להפועל, המצבים הטובים בתוך הרחבה הגיעו מאוחר מדי. והם הגיעו לוורד שלא יבקיע בחיים, אייזן שהוא קצת נגר ואליאס שאיכזב אותי. יש עוד כמה דקות ומקווה שיישאר ככה. פלומיין בסדר, לפחות בפלייאוף הוא כן יירצה לשחק כדורגל. אם הוא יהיה טוב אז אחר כך יתחילו הבעיות ותחושת השובע.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של מכבי נתניה. הרגשתי לאורך כל המשחק שזה "של מכבי נתניה לאבד". חבל שטעויות מטופשות הפכו תצוגה מרשימה לתבוסה מביכה.

הכדורגל של הפועל ב"ש לא הצליח לייצר לה כלום כשהמשחק היה בחיים. זה לזכותה של מכבי נתניה ברמה הכללית, אבל עצם זה שהיריבה הגיעה לכמה מצבים טובים זה גם לגנותה. קבוצה בריאה לא מקבלת רביעייה במשחק שכזה וצריך לבחון טוב מה לא עבד (רמז1 - המגנים. רמז2 - עמרי גנדלמן לא בלם).
    מכבי נתניה איימה יותר למסגרת, איימה יותר על השער באופן כללי וגם החזיקה יותר בכדור. עליונות. שכל הפסד ייראה ככה, אבל הלוואי שלא יפסידו יותר משחקים כמו המשחק הזה, כי משחקים כאלה קבוצה טובה צריכה לדעת לתרגם לניצחון משכנע.

לירן אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

נראה לי שאף פעם לא ראיתי אותך כותב משהו חכם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. DRORIKO Member

הפליאוף העליון הולך להיות כל כך אדיר שאין לי מושג למה דחפו באמצע משחקי ידידות לא קשורים. שיזדיינו חסון, בניון ושאר העסקנים.

Love Is Red ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוהד נתניה שמסוגל להגיב בלי מילות גנאי והשמצות מביכות... מרשים.

מילה על נתניה, נתנה את המשחק שלה ובמחצית השנייה לחלוטין סבלנו, רצינו רק שהמשחק ייגמר, היו כמה משחקים כאלה נגד יריבות נחותות בעבר, והיום זה משהו שידעת שעם הכלים שיש על המגרש אין סיכוי שברדה יצליח לשנות את כיוון המשחק, היינו חייבים לשחק חכם יותר במתפרצות הרבה הרבה יותר מוקדם מדקה 88, מחצית שנייה באמת כושלת, מכל הבחינות.