מחזור 33 בעליון/32 בתחתון: משחק העונה הולך לב"ש, מכבי פ"ת ונוף הגליל נפרדות מליגת העל .

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏6/5/22.

1. עידן444 Member

גם אם תמשיך להגיד את זה עוד 10 פעמים זה לא יהיה נכון.
    מכבי חיפה גם בלי שחר שווה לפחות 80 מיליון תקציב.
    מן הסתם זה לא נבנה ביום אחד אבל זה המצב היום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. yedidel Member

מאיפה המספר הזה?

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מנסה לנהל דיון בוגר, רק להשוות בולבולים ולחזור על קלישאות ספורט שנפוצות בעיתונות ובאתרי הספורט הישראלים.
    אל תיפגע אבל פחות מתאים לי לבזבז על זה את הזמן.

לגבי הירידה, אבוקסיס והשחקנים התעלו על עצמם בפלייאוף אבל נחכה לראות האם הקבוצה תעבור בבקרה בקיץ, לדעתי מכבי פ"ת תהיה בכוננות ליגת על עד אמצע אוגוסט.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. italiano Member

מהעולם המדומיין שבו הוא חי(שבה נתניה מועדון גדול יותר ועם קהל גדול יותר מהפועל באר שבע).

אין שום מועדון בארץ שיכול להעמיד תקציב כזה בלי בעל בית ששם כסף.

5. ~Omri~ Member

מסכים עם כל מילה. בעניין התארים, אני חושב שצריך להסתכל גם על סגנויות (ואפילו מקום שלישי), בהיבט של מי מועדון גדול יותר. בית״ר עם 6 סגנויות ליגה ו-4 סגנות גביע, בעוד שב״ש עם 1 ו-3 בהתאמה. אז נכון, סגנות היא לא תואר ואף אחד לא זוכר מי היה הסגן של בר-כוכבא, אבל זה פקטור נוסף שיכול להעיד על מעמד של מועדון לאורך זמן. לכתוב "לבית"ר יש סה"כ אליפות אחת יותר", זה אמנם נכון, אבל זו בחינה של ההיסטוריה מזווית מאוד צרה.

italiano אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

9000 לטדי למשחק כאילו עלייה (לא רשמי אבל די הבטיח תעלייה) מול הפועל ירושלים בלאומית נחשב? כי גם זה היה…

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב קצת באיחור בדקתי את הטענה שלך והיא לא נכונה.
    שיא המנויים שלכם בוסרמיל נשבר רק בעונה האחרונה ששיחקתם בו ועמד על 5000 מנויים עם ברדה, בוזגלו, אוגו ומליקסון. בתקופת הרעות עם אלונה שאתה מדבר עליהן לא היה אפילו חצי מזה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

1. אני לא 'החייבתי' שתפתחו את העונה הבאה. אני מניח שבית"ר תמצא פיתרון, אבל לא רוכש חדש או משהו כזה, אלא תישאר עם הראש מעל המים. אני עדיין חושב שליגה לאומית זה לא פיקניק והמצב ההישרדותי הזה גם אם עולה לכם בבריאות - עדיף. אני 'הבטחתי' שבית"ר תישאר בליגה. וכמובן שזה התבסס גם על ההגעה של אבוקסיס והרמה הנמוכה בתחתית וזה לא נובע כדי לעקוץ את בית"ר, היא לא אשמה בכך. היא גם סבלה מהכי הרבה פציעות אני מניח.

2. לגבי הדיון המרכזי: אני חושב שהפועל תל אביב מועדון גדול יותר מבית"ר ירושלים. אתה יכול להגיד שאני סובייקטיבי כי אני אוהד הפועל. אתה לא יכול להגיד שלא ניסיתי לנהל דיון וזכותך לא לקחת בו חלק אבל אין צורך להשמיץ. יותר אליפויות, יותר גביעים, יותר סגנויות (אני מניח), יותר הצלחות באירופה. למדוד אך ורק לפי אליפויות זה לא נכון לדעתי, ולא הייתי מזלזל גם בעניין הזה של אירופה. לא בדקתי כמה פעמים כל קבוצה הייתה במקומות שמוליכים לאירופה וזה כמובן מתבסס על גבי הליגה. אני כן יכול לומר שבית"ר הייתה מפחידה הרבה יותר מהפועל תל אביב מבחינת פרק הזמן המצטבר שלה. שהבאז שם כמעט תמיד מטורף.
    אשאל שוב: מתי הפועל תל אביב הייתה הקבוצה העשירה בכדורגל הישראלי? Never. היינו גג במקום השני, אחרי מכבי חיפה. לרוב המשכורות אצלנו היו די שפויות. גם שחקנים וסכומי ההעברה מעבר לאלרואי כהן או בן רייכרט האפס.

9. Ori8 Member

החלטה נהדרת של השופט. כל הכבוד לו שראה ישר.
    רוקאביצה יכול היה לגמור לבלטקסה את הקריירה עם הכניסה הזאת. חתיכת אפס מאופס.

שופטים של מכבי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא הייתי פה חודשיים ולא יודע או זוכר ממה נפגעת כ"כ שאמרתי שאנחנו מועמדים לרדת ליגה, ערב המשחק מול אשדוד במחזור השני של הפלייאוף התחתון היינו מתחת לקו האדום. קרו מאז שני דברים לא צפויים - יצאנו לרצף של 14 מ-18 ומכבי פ"ת קרסה וההישארות הפכה לקלה, בכל תסריט אחר אנחנו מבטיחים הישארות אם בכלל רק במחזור האחרון.

2. אתה מנהל דיון עם עצמך.
    כתבת את מה שכתבת ורק הוכחתי לך שההבדלים בין המועדונים לא חח"ע אם בכלל מכל הבחינות שציינת - תארים, כוכביות וכסף.
    אתם גדולים יותר? כנראה, לא טענתי שלא, שיהיה לך לבריאות עם זה.

11. Raulito Madridista

זה לא מדויק, אחרי תוצאה אחת לא טובה שלכם נהגת לצטט את המשפט שלי שכתבתי שתישארו בליגה ובלי התקפי לב - וככה זה היה. אני חושב שזה לגיטימי שאוהד לחוץ כשהקבוצה שלו מתחת לקו האדום אבל היית נחרץ מדי. בית"ר הייתה נשארת גם בלי 14 מ-18, היה צפוי לדעתי שהיא תשיג יותר נקודות מהיתר.
    לא הבנתי איך הוכחת את הנקודה שלך ואם הצגתי לך את הנימוקים שלי אז למה זה לא בסדר? אני סופר אליפויות מאז קום המדינה, לא את המשטרה הבריטית וכן הלאה. למה אליפות מ-1950 לא נחשבת? בכל מקרה מאמצע שנות ה-90 יש להפועל תל אביב שבע סגנויות, שבע זכיות בגביע ועוד שני הפסדים בגמר והרבה מאוד עונות טובות מאירופה ולא רק השיא של רבע הגמר, למה זה לא נחשב בעינייך? גם לא אמרתי שהפערים הם תהומיים. לא הבנתי את ה-"חח"ע" אבל לא משנה. לדעתי, לא היה לך טיעון או חשק לדון (ואם לא רצית אז זה בסדר) והעדפת לרדת לפסים אישיים, זה הכל.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף שתקרא שוב את ההודעה הראשונה שלי אליך, הכל מפורט שם, אין סיבה שאחזור על עצמי.