מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

צריך לחפש יותר עומק וברור שאפשר להשתפר מקצועית, אבל אתה רואה גם על שחקנים שכן הוכיחו את יכולתם.
    מקצועית אנחנו פחות איכותיים מאליפות ראשונה של בכר בב"ש. הבדל גדול במרכז הקישור.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלכס אני לא מבין למה אתה כל פעם מזכיר השוואות לאותה באר שבע, זה לא אותו כדורגל ולא אותה רמה. השחקנים הכי טובים של חיפה בקישור ובחלק ההתקפי( לביא, אבו פאני, אצילי, שרי וחזיזה) לא נכנסים אפילו להרכב של אותה באר שבע, הפערים הם עצומים, הפער הוא לא רק במרכז הקישור אלא בכל עמדה בקישור ההתקפי.
    אין מה להזכיר את בכר של אותה שנה, היו לו כלים ברמה אחרת לחלוטין.

היום זו מציאות אחרת, יריבה ברמה שונה, שחקני הכרעה שלא קיימים היום באף אחת מהקבוצות, אני מאוד מקווה שבכר לא מריץ לעצמו השוואות בראש כמוך אל מול באר שבע שלו.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/21
  3. alexshw Member

השוואה טבעית. אוהדים שואלים למה לא ניצחנו פה ולמה הפסדנו שם.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. Raulito Madridista

אני מסכים איתך @לירן, אחת קבוצות היסטורית שתיזכר כאחת הקבוצות החזקות בליגה, בטח במאה ה-21, שילבה הצלחה באירופה (אם היריבה של מכבי חיפה לא הייתה טוטנהאם אלא קבוצה שאפשר לעבור והיא הייתה מעפילה לבתים - מישהו חושב שהיינו רואים רצף כזה של שמונה ניצחונות רצופים וגולים כמו קשטופ אפילו אם היה שחקן נוסף שמחזק את הסגל? אני משוכנע שלא). אחת הקבוצה הכי טובה בישראל כיום. אפשר גם להוסיף שאין קהל במגרשים וזה חסר, לבאר שבע היה את הר הגעש בטרנר. אולי רוקאביצה של תחילת העונה עדיף על בן שהר לגבי הסגל של כל אחת מהן אבל זהו-זה.
    הדימיון היחיד זה ברק בכר על הקווים והרצון לשבור בצורת ארוכה, כל אחת במסגרת שלה. אני חושב גם שבכר קיבל אחלה סגל בשתי הקבוצות, בדגש על ב"ש (שוב אלה לא אותם זמנים), הוא עדיין לא הוכיח שהוא מביא לפה שחקנים טובים מדי. פלאניץ' סבבה.

5. Sturridge Member

מה זה ב"ש, אנחנו פחות איכותיים אולי מכל אלופה שהייתה פה במילניום הנוכחי.

אם כבר השוואות, אני לא יכול שלא להסתכל על העונה לעומת עונה שעברה. זהה כמעט לחלוטין (72 נקודות ב- 33 משחקים לעומת 34).
    אז לבלבול זה הספיק כדי לסיים בפער דו ספרתי ממקום ראשון, לבכר זה מספיק (אולי) לאליפות. הסיפור זו היריבה, שאלוהים יודע שלא אנחנו אלה שעצרנו אותה הפעם.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

לא הבנתי. יש לנו 4 נקודות יותר מהשלב המקביל בעונה שעברה. 3 נקודות הבדל זה מהמשחקים מול מכבי ת"א. קרי הם איבדו 6 נקודות לעומת בלבול.
    בכל העונה שעברה השגנו 73 נק', עכשיו אנחנו על 72 ו 3 משחקים נותרו.
    עם שיפוט אובייקטיבי היו לנו יותר נקודות העונה ולהם פחות.

לירן, oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

צריך לחלק את זה לשני מישורים. מבחינת רמת הכדורגל לא רואה הבדל בין בכר לבלבול, אפילו במפגשים הישירים עם מכבי, שהיו הסיבה שבלבול לא פה, אנחנו עדיין עושים במכנסיים. מבחינת אחוזי הצלחה יש שיפור אבל לא דרמטי. בשורה התחתונה, שונה לחלוטין מהאפגרייד שבכר עשה בב״ש.

8. Sturridge Member

יש לך כרגע 3 נקודות יותר.
    בכוונה לא דיברתי על כמות נקודות סופית כי עם בלבול בשני המשחקים האחרונים, בגארבג' טיים של הגארבג' טיים, איבדנו 5 נקודות.
    אז כן, אתה יכול לסיים עד 8 נקודות יותר מעונה שעברה.

עם שיפוט הוגן מכבי ת"א היו עוד עם פחות נקודות, זה רק מחזק עד כמה ניצבה מולנו קבוצה חלשה.

אתה צודק לגבי תוצאות התיקו. זה גם משהו, אם כי שוב- הפערים בין מכבי ת"א של עונה שעברה לעונה הזו כל כך גדולים (וכאמור יותר ממה שהטבלה מראה) שזה רחוק מלהיות הסיפור.

9. alexshw Member

72 מול 68

10. Sturridge Member

עשינו 4 נקודות בשלושת המחזורים האחרונים וסיימנו עם 73. לי יוצא 69.

11. alexshw Member

צודק. 3. לא כזה משנה.

12. Raulito Madridista

השנה מכבי חיפה ניצחה שבעה משחקים ברצף, בשנה שעברה הרצף הכי טוב שלה עמד על ארבעה. עצם זה שבלבול הפסיד ארבע פעמים למכבי ת"א בליגה זה גם משמעותי לדעתי. אמרו פה על הכושר הגופני וקצב המשחק, אולי, לא אברח מזה. אבל נטע לביא השתפר משמעותי, בוגדן פלאניץ' שיפר את ההגנה. דוניו אחלה סופר-סאב לניקיטה וגם אצילי מהווה גיוון בקישור, הרי אם עולים עם שלושה קשרים באמצע הרי שתמיד שחקן מוכשר אחד מאוד ממתין על הספסל. לדעתי הסגל מעט טוב יותר. מה שחשוב הוא האם הקבוצה הזו תיקח אליפות או לא, יחס השערים והנקודות - פחות רלוונטי. מכבי חיפה של שנה שעברה הפסידה לכפ"ס במשחק שהיה יכול לצמק את הפער שלה מהאלופה לשלוש נקודות, איך פתאום יש 'געגוע' כלפיה?

13. alexshw Member

14. Sturridge Member

אם היה לי שקל על כל כתבה של ״שחר הגיע להרגיע את השחקנים״. כל פעם קורה משהו רע אחרי זה. שישאר ביציע בבקשה.

Bluekipper, de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר האחרון שאני רוצה לקרוא עכשיו זה ששחר הופיע לאימון. די, שיפסיק עם ההצגות האלו. ראיתי אתמול קבוצה שבמשך תשעים דקות שיחקה כאילו משחק מול מכבי ת"א הוא משחק אימון. שחר ישנה עכשיו עם ההגעה שלו לאימון משהו? ברור שלא, אבל זה צעד נחמד של יחסי ציבור זולים.

לגבי בכר. ההבדל המשמעותי בין המאמן הנוכחי לקודמו הוא פשוט מאד. אנחנו היום יושבים מאחורי ההגה ומכבי חיפה היא זו שיכולה להכריע את מרוץ האליפות. סגל יותר או פחות איכותי, כדורגל יותר או פחות טוב מלפני שנה. זה לא חשוב. יש לנו פער של 4 נק' על המקום השני והכל תלוי בנו. זה הדבר היחיד שאמור לעניין אותנו. אני מצפה מהקבוצה שתתן עכשיו בשני המשחקים מאתיים אחוז בשביל לקחת אליפות. עם המנטליות כמו שראיתי אתמול דאבל צהוב היא אופציה ריאלית ואז גם בכר יכול ללכת הביתה...

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.