מכבי נתניה 2021/22: בני לם החליף את אטפלד, מנסים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏31/7/21.

1. עידן444 Member

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיא המנויים שלכם? ונראה לך שתשברו השנה?

3. abcd Member

לפני שלוש שנים היו רשמית מעל 4500 מנויים אבל סגל אמר שמבחינת משלמים היו בערך 3200 (את הבערך אני אומר, הוא נתן מספר מדויק אני פשוט לא זוכר אבל זה הסדר גודל).
    לדעתי כבר שברנו.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

מבחינת משלמים מחיר מלא הכוונה.
    לא כולל מנויים לספונסרים, מבצעים לילדי מחלקת הנוער וכדומה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

abcd אוהב/ת את זה.
  5. עידן444 Member

חן עזרא: ''החוזה שלי נגמר ונתניה לא דיברה איתי'' - ספורט 5 הקשר התראיין ל-''5 באוויר'': ''קיוויתי ליחס אחר, לפחות לשיחת טלפון. עדיין לא החלטתי אם אפרוש''. וגם: הסיפור על הנס בקפריסין חן עזרא: "החוזה שלי נגמר ונתניה לא דיברה איתי" - ספורט 5

יש איזה מן קטע ששחקנים חושבים שמועדון כדורגל זה סידור עבודה. שמעו קטע- זה לא.

עם כל הכבוד לעזרא ולחזרה המרגשת שלו כשהקריירה צוללת- הוא גם לא בדיוק במעמד לדרוש משהו מהמועדון הזה.
    שילך אולי למכבי חיפה- מועדון שלקח אותו כשהוא בשיא ולא נהנה ממנו בשלב הטיפוס ובשלב הצלילה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/22
    kufsa אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

כפי שכתבתי אייל סגל רוצה להגדיל את הדומיננטיות של הדירקטוריון של המועדון ובשביל זה מינה את גיל לב לנציגו וליו״ש הדירקטוריון.
    אני לא יודע למה(אולי הזכרון שלי בוגד בי) אבל המהלך לא התקבל בברכה על ידי אוהדים רבים שמשום מה מקשרים את גיל לב לתקופות חשוכות במועדון.
    אני דווקא זוכר אחרת(שוב, אולי הזכרון בוגד בי) כי מבחינתי קובי בלדב וגיל לב החזיקו את המועדון מספר שנים בצמרת ללא בעלים- משהו שהוא בהחלט ראוי להערכה. בסוף זה התרסק על טעות אחת קריטית- מנויו של טל בנין כמחליפו של ראובן עטר על הקווים.

7. עידן444 Member

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק. שכח שהלך לקפריסין בגלל שלא היה מוכן ללכת לנתניה כי בשביל זה היה צריך לוותר על משכורת אחת או שתי משכורות (לא זוכר בדיוק האם אחת או שתיים) מאיתנו. גם נתניה רצו בזמנו יחס אחר.

italiano אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

לירן אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

מכבי נתניה במחנה אימון בהונגריה וכאן בארץ האוהדים בהתרגשות רבה ו 1,000 אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה לאיסטנבול למרות אזהרות המסע(האזהרה החריגה הוסרה אבל עדיין יש חששות).
    מבחינה מקצועית הקבוצה עשתה שלושה משחקי אימון-
    הפסד בארץ למכבי חיפה 2-1(יניב מזרחי כבש), ניצחון 2-1 על לינקולן מהליגה השלישית באנגליה(אשכנזי ושער עצמי) ואתמול ניצחון על MTK בודפשט 1-3(אשכנזי, ברקו וגיל יצחק כבשו, איתמר ניצן עצר פנדל במצב של 0-0).
    נראה ששחקני הרכש מתאקלמים היטב ואני מאוד מעודד.
    יובל אשכנזי שאיכזב מאור וקושר עם מעבר להפועל ת״א בינתיים נלחם על מקומו וכבש בשני משחקי האימון.
    אני חושב שיובל צריך להישאר ולתת עומק בקישור.
    שני מושאלים חוזרים עושים רושם טוב- מתן לוי שאני מאוד מקווה שיקבל את מקומו בסגל כבלם רביעי ונפתלי בלאי שתמיד משקיע ונראה מאוד מתאים לאגרסיביות שבני רוצה. הבעיה שהוא לא מספיק טכני ולא מספיק מדוייק ותמיד מוצא עצמו בסוף בחוץ. סיכוי לא רע שמלכתחילה הוא מקבל הזדמנות כי גאנדלמן נפצע אבל יאמר לזכותו שהוא מנצל כל צאנס שהוא מקבל.
    יניב מזרחי רוצה לעזוב כי צפוי לקבל מעט הזדמנויות בעקבות ההגעה של גיל יצחק. נתניה מתעקשת לקבל תמורה כספית על מעבר או השאלה וכרגע זה תקוע אבל הוא כנראה יעזוב לבסוף.

אין לי ספק שאם ירגישו שמשהו חסר יעשו עוד שינוי או שניים. אולי אפילו בעמדת הזרים כשאולי בוריס אינו(הלא יציב) יוחלף.

11. DRORIKO Member

אני רוצה לראות את הסוכן האירני שינסה להתעסק עם נתנייתים

12. עידן444 Member

מקווה שכולם יחזרו בשלום כי יש בין האנשים גם כאלה שאם תחבר את יכולת החשיבה וההיגיון של כולם יחד זה עדיין יהיה מתחת לרמה שכלית של תנין.

netaneg2 אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

יש הרבה שאוהבים להציג אוהדי כדורגל כאנשים נחותים. כאנשים שמחפשים לעשות צרות. ולא מספיק נותנים זרקור גם להמון פעולות יפות.
    אני אוהד כדורגל גאה!
    לעולם לא התביישתי בזה. תמיד זה חיבר ביני לבין אנשים בין אם אוהדי מכבי נתניה או לא.

עכשיו באפליקציה החדשה של ספורט1: יוזמה מבורכת: אוהדי מכבי נתניה מגייסים כסף לטובת מנויים לילדים מעוטי יכולת מכבי נתניה: האוהדים מגייסים כסף לטובת מעוטי יכולת | ספורט 1

״ילד בוא יש משחק״ קיבל קצת חשיפה מידי פעם והינה עידכון מהיום לגבי העונה הזו שממלא בגאווה-

"ילד בוא יש משחק" הגיע לשלב שכולנו יכולים להיות מאוד מאוד גאים, הלילה קיבלנו בשורה משמחת שאוהד יקר שלנו מארה"ב שכבר תרם בשנים עברו וביקש להשאר אנוניצי שלח אלינו 10 אלף ש"ח שהביאו אותנו לקצת מעבר ליעד שהצבנו לעצמנו אל מעבר ל 62,890 ש"ח שהם 125 מנויים!!!
    125 ילדים שכל משחק ישבו לידנו ביציע, כל אחד ואחת פה שתרמו, שיתפו, דיברו על הפרוייקט או לקחו כל חלק שהוא, קטנטן עד גדול בפרסום שלו יכולים להיות מאוד גאים בעצמם ולדעת בכל משחק איפשהו ביציע יושב ילד מתרגש כולו וזה בזכותכם!
    אני בשלב הזה משאיר את הפייבוקס פתוח (הלינק מצורף פה למטה כמו תמיד) ומחר אפרסם גם לינקים נוספים לביט למי שעוד רוצה לקחת חלק ולא הספיק וככה אולי נביא עוד כמה מנויים.

מכבי נתניה - למי שמאמין באהבה

oranfu, Nigel de Jong ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  14. Raulito Madridista

הגיע הזמן לדיון חדש למכבי נתניה. ובלי קשר, אמנם נתניה עוד יכולה להפסיד בבית ולעוף עם כל ההתלהבות וחבל ששער החוץ איבד מחשיבותו - אבל המשחק אתמול הביא הרבה כבוד לכדורגל הישראלי, גם כאוהד הפועל תל אביב חייכתי כשראיתי את התצוגה של הקהל (אבירם חברנו אגב טס עם האישה!) וגם היכולת על כר הדשא, שער נפלא נתניה הבקיעה.
    העונה הרבה קבוצות 'יחמירו' עם נתניה במגמה שהתחילה כבר בעונה שעברה - יתבנקרו מולה למשל וזה יהיה המבחן כי באמת שנוח לה יותר נגד הגדולות ומשחק הלחץ שלה נהדר. נתניה בניגוד לקבוצות אחרות שעשו עונה בצמרת - יש לה חזון והיא לא בית חרושת לשחקנים. אשדוד שיחררה את כל השחקנים המובילים בזמנו, בין אם צעירים ובין אם שחקני ליגה מבוגרים; גם הפועל קריית שמונה; ואולי אפשר לציין את מכבי פתח תקווה. נתניה איבדה רק את גויאגון כשלא היה לה מה לעשות. אני גם בטוח שמעבר לקשרים של אלמוג כהן בזכות היכולת שלו מעבר לים - הוא בניגוד ליוסי בניון למשל או מנהלים מקצועיים אחרים וכאלה שהתיימרו להיות כאלה - לומד, יושב על התחת, מנסה להשתפר, הוא יודע שהשם שלו לא מספיק. אני לא ממהר לצעוק 'מקום שלישי' לפני ב"ש ובטח שלא מאבק אליפות, אבל עוד עונה בצמרת וגם משהו באירופה זה קסום.

15. DRORIKO Member

אגב כל כדור שוער של ניצן הגיע לרגליים טורקיות. אפשר להאשים בזה את משחק הרגל הלא משהו של ניצן, אבל גם את הקבוצה עצמה שלא נערכה נכון לכדורי השוער שלו, קרי שחקנים לא ידעו איפה להתמקם ואיך להשיג את הכדור.