מכבי תל אביב 2021/22: סמל חדש, שאיפות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/8/21.

1. Telkiyski Member

טוכי הדובר אומר שהרסר מבלגראד2 אמר ליצחקי לחפש שחקנים טובים יותר.
    מסכן ברק. חשב שהוא חוזר להתבטל ועכשיו הפילו עליו לחפש שחקנים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

איזה ווינרים טוכמן ורז אמיר , הם לא ויתרו על העונה. 12 נקודות זה פער מחיק. מאמינים בני מאמינים

3. Telkiyski Member

אצלם עבודה קודמת להצלחה רק במילון. ווינרים אמיתיים.
    הכתבלב-אוהד רז אמיר וטוכי הדובר יודעים שצריך להתחיל לעבוד.

4. Raulito Madridista

התגעגעתם לוולדימיר איביץ'? מסתבר שהוא היה קרוב-קרוב לחתום שוב במכבי תל אביב אך חשש 'מהמצב בישראל' - הנה הריאיון שלו ב-'וואלה! ספורט| הוא מדבר על איתי שכטר, השחקנים שעזבו לחו"ל, על גולדהאר כבעלים ומספר שבגלל הפחד של הבת שלו מהטילים (מה שראו בטלוויזיה) הוא לא חזר. עוד אומר שכסף לא מנחה אותו ואין לו בעייה לשבת הרבה זמן בבית ולא פוסל קאמבק עתידי.

https://img.wcdn.co.il/f_auto,q_auto,w_1400,t_54/2/9/9/3/2993032-46.Xxx

"אחרי שפטריק פוטר, הגיע באמת הטלפון ממכבי והייתי בסלוניקי כבר אחרי שעזבתי את לונדון בתום העונה שעברה. היו לי לפני ההצעה ממכבי חמש הצעות אחרות ממקומות שונים והעדפתי לא ללכת מכל מיני סיבות, בעיקר מקצועיות. עם מכבי זה לא היה מקצועי. ההחלטה לא לבוא נבעה מחשש גדול של המשפחה לחזור אחרי מה שקרה בישראל בחודש מאי שעבר.
    היינו אז עדיין בלונדון אחרי חודשים שלא עבדתי כי פוטרתי מווטפורד ואז החלו לירות על תל אביב וכל הערים מסביב בגוש דן ואף צפונה. ישבנו בלונדון כל המשפחה, אשתי והילדים ואני וכל היום הטלוויזיה פתוחה על דיווחים מישראל. מתוך דאגה. מתוך איכפתיות למה שעברנו בישראל במשך שנתיים עם כל החברים שנשארו לנו בארץ. ואז הגיעו הרבה תמונות וכתבות וידאו.
    "היינו מרותקים למסך בלונדון עם מה ששודר מישראל והיינו מאוד מודאגים. שנתיים חיינו בתל אביב, אחת הערים היפות והמתקדמות בעולם, שמותקפת בטילים ומופצצת יום אחרי יום עם טילים שנוחתים בכל מיני מקומות. תראה, אני יודע מה זה עיר מופגזת. עברתי את זה ב-1999 בבלגרד. חוויתי הפצצות כאלה יום אחרי יום במשך שלושה וחצי חודשים, אבל אני כבר לא לבד. יש לי אישה ויש לי ילדים. מה אני יכול לספר לילדה שלי שראתה בטלוויזיה את הטילים האלה? היא גדלה בתל אביב ועכשיו היא מפחדת כל כך. בכאב גדול ובצער עמוק אמרתי למכבי תל אביב לא. אלמלא הטילים האלה ומה שקרה לפני כחצי שנה, הייתי היום שוב מאמן מכבי תל אביב. אבל ברגע שהבת שלי אמרה: 'אבא, אני מפחדת'. זה שבר אותי".

נדיר שאני קורא ריאיון מההתחלה ועד הסוף ועדיין סיקרן אותי מה יש לו לומר, על אחת כמה וכמה שהוא בדרך כלל שותק. אני לא מזלזל בעבודה שלו במכבי גם אם לדעתי היה לו את הסגל הטוב בארץ. מצחיק אגב שהוא די לקח אחריות כמו גבר על הכישלונות המחפירים באירופה בתקופתו במועדון והיו כאן כמה צהובים שסינגרו עליו בחירוף נפש - וזה לא מוריד מערכו כמאמן כי לליגה הוא עשה בית ספר. מעניין מה היה מוציא ממכבי הנוכחית שפגיעה יותר בהגנה - בלי פרץ, גלזר בירידה אדירה ביכולת, הבלמים לא טובים וכן הלאה. היה מוסיף המון עניין לליגה אם היה חוזר.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא בנה מכונה עם פיבן וייני כבלמים, היה מסתדר.
    גדול מאמני מכבי.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם סעיף החזרה מהשאלה על דור תורג׳מן? המקום שלו בליגת העל.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

13 הפרש ממכבי חיפה ו-15 מב"ש אחרי בקושי סיבוב וקצת.

לא חושב שיש מישהו אחד מלמטה עד למעלה, להוציא איזה אפסנאי ואולי 1-2 שחקנים שצריכים להשאר במועדון הזה.

ואם להיות יותר ריאליים, אם באמת ברק יצחקי מעורב בכל החלטה ממאמן ועד שחקנים כמו שנאמר שהוא מעורב - הוא הראשון שמכבי צריכה להפטר ממנו.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

8. italiano Member

ככה זה כשנותנים לישראלים, ועוד אחד מעורבב כמו ברק יצחקי, לנהל את המועדון מקצועית.

alexshw אוהב/ת את זה.
  9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמעתי על אף רמיזה ל"ערבוב" של יצחקי. כנראה שהוא איש מקצוע לא מספיק טוב במערכת איטית וקהה.

10. alexshw Member

מכבי ת"א יכולה להתרכז בשמירת הגביע ובלהפריע לשתי הראשונות במאבק אליפות.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני בכלל לא חושב שיצחקי היה ראש המערכת שבנתה את הקבוצה. כל העדויות שיוצאות לתקשורת מדברות על ואן לוון, עוד צביונה שעברה בתחילתה.

12. Telkiyski Member

הכל בגלל ואן לוון. ברור.

13. italiano Member

זה לא אתה שסיפרת לנו על העבודה הנהדרת של יצחקי?
    אז בכשלונות הוא לא אחראי על כלום?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

גם אם מכבי ת"א הייתה מנצחת לא היה לה סיכוי (ואני לא מזלזל באפקט של ניצחון מסוג זה - אבל ראינו בסיבוב שעבר מה קרה), ולא רק כי בשבוע הבא היא מארחת את הפועל באר שבע. הפערים גדולים מדי.
    בסיכומי העונה ימכרו לנו מהצד הצהוב את הפן של הקונפרנס ליג וההכנסה הכספית הגדולה והקצת הזויה מהמפעל המצחיק הזה, זה הרגיש כמו גביע הטוטו מרחבי אירופה עם קבוצות מוזרות. מכבי לא נפגעה תקציבית, היא חייבת ריענון אבל זו עונה שפוגעת במוניטין ומתסכלת את הקהל, אני משוכנע שלאט לאט הקהל הצהוב בבלומפילד ידולל למעט המשחקים הגדולים כמו הדרבי וכן הלאה.

אין לקבוצה שחקן הגנה אחד נורמלי לדעתי למעט סבוריט. מישהו זוכר את הרננדס? מתן בלטקסה כביכול מסוגל להיות טוב יותר אבל זה לא מספיק, הגיבור שהגיע מק"ש לא משחק ואת חלאיילה החלוץ כמעט שכחתי. מילא הפער היה גדול ממכבי חיפה ומהפועל ב"ש אבל 'הצטמצם' הפער המסוים שהיה קיים מקבוצות אחרות בליגה. אני מסתכל על פארליי רוסה על כל מגרעותיו ועל אושר דוידה שאני יודע שלא בכל מחזור יבקיע כמו מראדונה ו-וואלה זה לא פחות טוב מהקשרים ההתקפיים של מכבי. השאלה גם אם יש טעם בחיזוק בינואר ועד כמה. אולי צריך לשחרר דווקא שחקנים ממורמרים. את המקום השלישי מכבי תשיג עם מה שיש אולי.
    שחקנים שבוודאות הייתי משאיר בקבוצה: פריצה, גלזר, גולסה (אלא אם כן יש עניין רפואי שאנחנו אל יודעים), קניקובסקי, קוובאס, פרץ, טננבאום ואחד מבין אלמוג\גררו

15. Telkiyski Member

מעניין מה היו התגובות פה ובכלל אם נניח בהפועל ת"א או ביטר היו מביאים מאמן שאין לו איך לתקשר ים השחקנים (חוץ מאחד).