מכבי תל אביב 2021/22: סמל חדש, שאיפות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/8/21.

1. Garcia Member

יצחקי צריך לעוף ויפה שעה אחת קודם

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 אליפויות ב-7 שנים (כולל השנה): "יצא לשנת חופשה כדי לסדר כמה עניינים" :sweatsmile:

https://scontent.ftlv15-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271320006_1239036739923707_8778320922388012440_n.Xxx?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sA2DcS-AUtkAX9wMKCD&_nc_ht=scontent.ftlv15-1.fna&oh=00_AT_yApa47et8jGVtNv06HS6wz4oiSem952pyltKMSUe98g&oe=61DA6F7E

3. prica9 Member

גניבת דעת אדירה. מה עם השלוש לפני?
    אם ככה: לבש יש 3 אליפויות ב45 שנה

4. Ori8 Member

זו בהחלט זווית נחמדה להסתכל על זה.
    אני מאחל לעצמי שגם בעשור הקרוב הקבוצה שלי תיקח חמש אליפויות בעשר שנים (כולל טרבל והופעה בליגת האלופות) וכשהיא לא תיקח, היא לא תרד מהמקום השני ואף תביא גביע נחמד ותופיע באירופה באופן קבוע. אני חושב שזה לא רע ויש לי הרגשה שגם אחרים פה יחתמו על עשור כזה לקבוצה שלהם.

מכבי העונה לא רלוונטית למאבק האליפות וזה כישלון מקצועי חד משמעי שאין איך לסובב אותו, אבל להיאבק על אליפות ולסיים במקום השני יחד עם הופעה טובה באירופה ממש לא חייב להיות כישלון מקצועי.

prica9 אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו טענו בשחצנות ויהירות שזה סך הכל שנת חופשה או כתב הבית של מכבי?

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין איך הקהל יגיב בשבת לטקסים לטיבי, מיכה ושכטר שחוזרים לבלומפילד לראשונה.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יערך טקס.

8. prica9 Member

אוהד שכותב טורים על הקבוצה שלו פעם בשבוע הוא לא כתב בית

9. קשר שמאלי Member

סמוך עליו שהוא יודע, בגלל זה בידיוק הוא כתב את מה שכתב

10. Telkiyski Member

למה אין טקס?
    כזה מועדון ערכי. לפחות שיידעו להעריך.

11. DRORIKO Member

על פי רז זהבי קרלוס גרסיה הולך לאמן את קבוצת הבת שלכם, למי שהתגעגע פה.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום מציינים 20 שנה להתמוטטות של מני לוי.

הייתי במשחק, זה היה במוצ"ש, אווירה אדירה בטדי כמו שתמיד היה במשחקים בין בית"ר למכבי באותן שנים.
    זוכר אפילו שאיציק זוהר כמה דקות לפני המקרה החליק במקום לכבוש ממצב נוח ברחבה והלוואי שזה היה מה שמטריד אותי בסיום הערב.
    אז לא היה וואטסאפ ורשתות חברתיות והיה אפשר להבין מה קורה רק מכאלה שקיבלו דיווחים מהרדיו או בשיחה עם מישהו מהבית, לקח כמה דקות להבין מה קרה ורק בשירה של שני מחנות האוהדים למני לוי הבנתי מי השחקן ומאוחר יותר בלילה ב"שער 5" הבנו את חומרת המקרה, מעציב ומכעיס שבדיעבד אם היה דפיברילטור באצטדיון יכול להיות שמני לוי היה מתפקד היום כמו שצריך. כמו שראינו עם אריקסן בקיץ גם ברמות הגבוהות ביותר המבדקים שנעשים לשחקנים לא עולים על כל בעיה אפשרית וסיכונים תמיד יש לספורטאים מקצוענים ברמת מאמץ כזו אבל אם אני לא טועה לאחר המקרה אנשים במכבי אמרו שעלו על בעיות אפשריות שקשורות ללב שלו ואולי גם אם היו מחמירים לגביו זה היה נמנע.

מילה טובה למכבי הפרישו את החולצה שלו מאז וגם הקהל בכל משחק שר לו בדקה ה-12 והקשר עם המועדון ועם אנשים מרכזיים מהתקופה ההיא כמו אבי נימני וניר לוין נשמר.

Roma, Raulito, prica9 ו-6 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

גררו הושעה בגלל בילוי בפאב בב״ש. אני לא יודע מה יותר מוזר בסיפור הזה, שהוא לא מצא שום בר טוב בת״א שהוא היה צריך לנסוע עד ב״ש או זה שמי שהשעה אותו היה ברק יצחקי

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

- כל גול שטל בן חיים יבקיע במשחק לא ממש חשוב הוא יגיע 'לסגור חשבון' עם המבקרים באינסטגרם או בעמדת הראיונות? המספרים שלו טובים, אבל הוא הרחק משיאו ומכבי, אם היא שואפת למשהו - צריכה שחקן בעמדה טובה יותר. הוא הרע במיעוטו מכל הגררו ואילון אלמוג שלא פורץ וכן הלאה.
    - הייתי שמח לשמוע כאן את הפרשנות של האוהדים לגבי הזרים. האם התייאשתם כבר מקוואס? אולי פריצה הוא שעיר לעזאזל של עצם זה שהקבוצה השנה פשוט לא טובה? אגב, חיכו כל כך הרבה זמן להחתמת מאמן וכבר מדברים על זה שבכל מקרה לא מרוצים והוא לא ימשיך. לא ידעו שהאנגלית לא טובה? ואיך הייתה האנגלית של ולדימיר איביץ'? ממסיבות העיתונאים ששמעתי ותמללית בלייב - לא ממש חמש יחידות..
    - לואיס הרננדס עזב 'מתחת לאף' וחתם בקאדיס, אני מופתע שבלם כזה בינוני מוצא את דרכו בליגה הספרדית. אני חושב שכבר אחרי חודש צדקתי בפרשנות לגביו - לא מספיק 'מנהיג', לא מהיר, לא אתלט גדול.
    - אגב, לא שזה הבדל גדול מקום שלישי או רביעי אבל בטח ראיתם מה עשתה הפועל תל אביב במחזור האחרון. לא חושב שנסיים מעליכם בטבלה אבל אני כן חולם ככה בשקט על לנצח דרבי ושאם לא אוטוטו אז בפלייאוף זה יצליח. פספסנו הזדמנות אדירה בסיבוב הראשון (לא ששיחקנו טוב או משהו, הבקענו מהר כמו שרצינו ואז - כלום, פחדנו, התבנקרנו, אבל מכבי הייתה במצב איום).

15. prica9 Member

פריצה חלש לדעתי.
    קובאס לא יציב אבל לדעתי אין לנו שחקן יותר טוב ממנו בחלק הקדמי. בההתחלה מלאדן דיי ייבש אותו כמו הזובור נגד בש שהוא גרם לו להתחמם מתחילת המחצית השנייה כדי לשחק כמה שניות ואחרי ששחקנים כמו ריקן נכנסו לפניו. לדעתי לאחרונה מעמדו משתפר ונראה מה יהיה.

לגבי הפסד בדרבי, לא מופרך בכלל. יש לכם מאמן שלא רוצה לא לנסות לשחק כדורגל אחרי שער מהיר ואנחנו מאוד פגיעים.