מכבי תל אביב 2021/22: סמל חדש, שאיפות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/8/21.

1. Morientes Member

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

המספרים של רז אמיר הם לפי עלות מעביד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה גם מצוין שם.
    מאוד מגוחך שעורים כתבת השוואה ומציגים מספרים בספירה שונה.

4. DRORIKO Member

5. Raulito Madridista

קראתי את מסיבת העיתונאים המלאה של ולדימיר איביץ' שכביכול אמר יותר ממה שהוא אומר בדרך כלל אבל לא ממש הייתה לו ברירה. הוא דיבר על זהות לקבוצה, הפעם הוא יודע שמכבי לא תתבסס על הגנת ברזל מטורפת, הכוח שלה אמור להיות בחלק הקדמי, אבל האיזון טרם נמצא. מעבר לכך התאכזבתי לשמוע אותו מחרטט אותנו לגבי קוואס. אני מכיר אותו רק מעונתו הקודמת כאן בישראל אבל הוא עשה רושם של שחקן טוב - בעיקר החיתוך לאמצע, אבל גם עצלן, אגואיסט, רדום ובטח לא זה שירדוף אחרי המגן. זה לא שחקן בן 20 שלא משנה כמה המאמן שלו רס"ר ואפשר לשנות את ה-אני מאמין שלו. מכבי תקועה איתו, אז שלא ייספר סיפורים. הוא מדבר על לשחק עם חלוץ אחד אולי אפילו לעתים, זה מעניין. סבוריט כמגן שמאלי זו בחירה נכונה.

6. DRORIKO Member

השם ״אובריים״ נשמע כמו ההרמה להנחתה של העשור, עכשיו רק נשאר לראות אם ההנחתה הזאת תגיע.

7. סמואל אטו Member

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא חושב שזו עוד "מדרגה". הוא לגמרי שווה סגל במכבי ולמען האמת הייתי שמח אם היה מועדף על פני ריקן, לצורך העניין, אבל בשלב הזה בקריירה עדיף שישחק ואפולון זו רמה די דומה. זה לא שיתחילו להשאיל לקפריסין בדרך קבע, לפחות לא לאלופה המקומית.

9. סמואל אטו Member

לא הבנתי למה מה שאתה אומר סותר.
    יש גבול כמה אפשר להשאיל בתוך הליגה הישראלית, קבוצת צמרת בקפריסין זו מדרגה שאתה לא יכול להשיג בארץ כי הפועל ב"ש ומכבי חיפה לא יקחו ממכבי ת"א שחקנים בהשאלה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן ש20 ליולי ובכל הקשור להגנה והקישור לא הגיע כלום להרכב. מתי יפטרו את הגלומניק הזה שנקרא ברק יצחקי? מה סה התחרות עם מכבי כדורסל מי יביא מנהל יותר מקצועי מכבי רגל או מכבי סל עם וויציץ?

11. Raulito Madridista

הגיע ניר ביטון שכביכול יכול לשחק גם פה וגם שם (לא הייתי רוצה שהוא יהיה הבלם המוביל אם הייתי אוהד מכבי), אבל פרט לכך המצב רע, מעבר לערן זהבי שברור שיהיה הרכש הראשון - היו צריכים להתחיל בשינוי גדול מאחורה. אפשר להחזיר את אנריק סבוריט לפורמה והוא טוב כמגן שמאלי, אבל ג'ראלדש למשל קטסטרופה, ייני טוב שהוא נמצא אבל בטח לא שחקן הרכב ובדומה לבלם צעיר שהגיע גם למכבי חיפה מהפועל קריית שמונה - עידן נחמיאס לא הראה שום דבר מיוחד. אייל גולסה בעונה שעברה החמיץ 13 משחקים בגלל פציעה למשל, אם מתייחסים לקישור, אמנם זו פציעה אחת טורדנית אבל קשה לסמוך על הכשירות שלו. אולי עדיף למכבי לנסות 'לגנוב' למכבי חיפה את סבטקוביץ' וזהו, היה בלם זר שהם רצו וכבר הייתה הצעה גבוהה יחסית, מיליון וחצי יורו - אבל נפצע אם הבנתי נכון

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף למכבי לפטר את יצחקי, יותר טוב מכל שחקן שלא יגיע

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

דיברת על הכדורסל וזה מזכיר קצת את מקרה וויצ'יץ' שאף אחד לא יודע למה הוא במועדון הרבה זמן ו-'שורד' ועל וויצ'יץ' דיברו גם על אווירה לא טובה וכאלה. את זה אני לא מייחס ליצחקי אבל המשבצת שלו במכבי די נוחה כי כן יש תקציב להבאת שחקני רכש, בהפועל מגדירים שחקן זר ב-200 אלף יורו גג לצורך העניין. כל מדיניות הרכש כושלת כבר שנים, יש כאלה שבטח רצו לשכוח כבר את אוסאמה חלאיילה שאף אחד לא הבין למה הוא הגיע. מעניין אם זו לא בסמכות של איביץ' וזה מצחיק אם יצחקי>>איביץ' בקבלת ההחלטות. מה שכן, שביחס למכבי של השנים האחרונות הם עדיין לא באיחור.
    במכבי הביאו את יצחקי כגלאקטיקו המרגש של קיץ 2010 וניצחו את הפועל הדאבליסטית המפחידה וזה אחלה, הייתה לו גם עונה טובה בהמשך וגול במספרת לפני הפציעה ההיא נגד באזל אבל לא כל שחקן עבר טוב הוא מנהל מקצועי טוב וכן הלאה. זה לא שהוא מכביסט מלידה גם ולא הבנתי מה תפרו לו את הג'וב בכוח, הוא לא שרן ייני.

עומר אוהב/ת את זה.
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם יודעים בדיוק למה ניקולה וויצ'יץ במועדון...כי מוני פנאן הפסיד לו מיליוני דולרים בבנק ששימון ופדרמן "לא ידעו" על קיומו. אז מכבי צריכה להחזיר לניקולה את כל הכסף + ריבית + התאמה לאינפלציה. לכן הוא פה 8 שנים. לא בגלל שום סיבה אחרת.

15. Raulito Madridista

לא רק אייל ברקוביץ' לא אהב בלשון המעטה את הספסול של אוסקר גלוך נגד זירה ואת שיתופו בתוספת הזמן. גם האבא של הכוכב העולה ממש התרגז. הודלפה הקלטה בה הוא מבקר את ולדימיר איביץ', הנה מספורט5:
    חזית חדשה במכבי תל אביב? אביו של אוסקר גלוך, מקסים, נשמע הערב (שני) בהקלטה שדלפה מבקר קשות את מאמן מכבי ת"א לאחר שנתן לבנו לשחק 2 דקות בלבד מול זירה במוקדמות הקונפרנס ליג: "בגלל זה זרקו אותו מאנגליה. הוא לא נתן לכוכבים לשחק. לא ספרו אותו שם, אני מקווה שהוא לא יישאר פה". לאחר מכן הוא הגיב: "חבר שאני משחק איתו בוותיקים חימם אותי. הוא תפס אותי ברגע של עצבים והוציא ממני דברים שנאמרו ברגע לא טוב. אני אדבר עם יצחקי ואבהיר את עצמי".

אני חושב שגלוך היה צריך לשחק אבל העצבים של ברקוביץ' מוזרים. אין לדעת מי מדליף ואיזו הקלטה תגיע לאן וכמובן שאי אפשר היה לחזות זאת מראש אבל אולי היה עדיף לאב לשמור על פאסון וזה משחק רשמי ראשון-שני. מעניין אם איביץ' יודע 'לסתום את האזניים' מה שנקרא והוא לא יעביר אותו סדרת חינוך. בלי קשר לא יודע אם יש לו מקום במערך (שאיביץ' חשב עליו). אז מי אמר שמשעמם במכבי תל אביב ביום הולדת 35 של ערן זהבי? בינתיים גם החיזוק קצת תקוע, לא סגרו את כל החורים מהעונה שעברה וכשכסף זו לא הבעיה - מפתיע. זה סיכון לחכות לסוף אוגוסט שיגיע מישהו שיראה בה כריבאונד אחרי שהצעות מליגות אטרקטיביות יותר נפלו, ואולי כדאי לה אפילו לכוון נמוך יותר.