מנצ'סטר יונייטד 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/7/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז הנה, זה הזמן לפתוח את הדיון של הקבוצה שצפויה להיות הלוהטת מכולן בקיץ הקרוב. השמועות על בואם של קאריק וטורס, ועל עזיבתם של RVN ורונאלדו (זו יותר מסתם שמועה) הם הסיפורים החמים, וכצפוי יהיה מעניין בדיון עם קהילת האוהדים מס' 1 בפורום.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בדיון הקודם שאותו צריך לנעול (!) נכתב כי בולטון מתכוונת להציע 2 מיליון פאונד על דארן פלטצ'ר ולצערי זו עסקה כדאית ליונייטד, פלטצ'ר מתקדם ומשקיע ועשה עבודה יפה גם כשכל חברי הפורום מלבד סטרטפורד השמיצו אותו, אבל לאור גל השמועות והקשר האחורי הבכיר שיגיע די בוודאות, אולי עדיף לו לעזוב.

3. SeRgInHo Member

מה נסגר עם דיארה? יש מצב שהוא בכל זאת יגיע? לא יודע אם קאריק מספיק טוב בשביל קבוצה שהולכת על כל התארים.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דיארה לפי השמועות קרוב יותר למקום עליו רונאלדו מפנטז מאשר ליונייטד ואחד המועמדים לנשיאות שם הבטיח לרכוש אותו, אני לא יודע אם זה זה שזכה. מצד שני, מועמד אחר הבטיח לרכוש את קאריק.

עריכה: הצצתי בפורום הספרדי (מודה באשמה) וראיתי שהנשיא הנבחר הוא קלדרון, ודיארה כן ברשימת הקניות שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/06
  5. THE STRETFORD END Member

רוני מדבר:
    http://www.teamtalk.com/football/story/0,1...1314700,00.html

ויונייטד תחנוך רשמית את פתיחת 2 היציעים החדשים במשחק נגד סביליה ב 12/8
    לפני זה היו דיבורים שריאל מדריד תהיה זו שתשחק נגד יונייטד,החזרה של בקהאם לאולד-טראפורד,
    טוב שזה לא יצא לפועל,3 שנים אחרי עדיין קשה לי לראות את בקס לובש חולצה אחרת מזו של יונייטד.

6. vivalaunited Member

אם ריאל הולכת על דיארה גם אנחנו צריכים לנסות.
    מה שום שחקן לא רוצה לבוא פתאום...עם כל הכבוד לעונה לא משהו באירופה ובליגה בזמן האחרון בלי אליפויות אבל עדין זה מנצ'סטר..ירד השם כל כך?

דרך אגב גם ואן ניסטלרוי ברשימה של מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/06
  7. W.Rooney Member

דיארה שחקן טוב שיכול היה לנחות באולד-טראפורד כבר לפני כמה חודשים, אבל עכשיו, כשההתעניינות של ריאל גוברת, אני לא מאמין שנצליח להתמודד איתם במאבק עליו, במיוחד עכשיו, כשזידאן מסיים את הקריירה וכבר פרש מריאל, ודיארה יכול לתפוס את המקום שלו בקישור.

8. city Member

9. ManUtd Fan Member

תקשיב, זה שרוני עצבני אחרי האדום זה לגיטימי לחלוטין. זה קורה כמעט לכל אחד שמורחק. בקשר לדברים שהוא אמר ש"הוא רוצה לחצות את ראשו של רונאלדו" אלו סתם שטויות, ואני לא חושב הוא לא באמת אמר את זה. אני רוצה לראות הוכחה לכך שהוא אמר את זה, ובינתיים לפחות אין את זה באתרים הכי אמינים.

10. city Member

ברור שזה לא כזה אמין, וזה טבעי שרוני יכעס אחרי שקיבל אדום, אבל לי רוני לא נראה כמו אחד שנרגע ולא שומר טינה. זה נכון שהם לא צריכים להיות חברים בשביל לשחק ביחד, אבל עם ההצהרות של רונאלדו בקשר לריאל, ביחד עם הסכסוך הנוכחי עם רוני, זה נראה כאילו זמנו של רונאלדו ביונייטד הולך ומתקצר.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, רונאלדו הוציא הערב הודעה דרך האתר של הסוכן שלו (בלי סילופים, בלי שטויות הפעם, תודה) שבו הוא מבהיר שהוא לא רוצה לעזוב את יונייטד. סוף סיפור, אני מקווה.

רוני הוציא הערב הודעה משלו שבה הוא אמר:

"I bear no ill feeling to Cristiano but am disappointed he chose to get involved."

או במילים אחרות, בוודאי שהוא לא מת מה שקרה אבל זה לא יפריע ליחסים ביניהם. רונאלדו גם כן סיפר שהם התכתבו ב-SMS אחרי המשחק ושהכל בסדר ביניהם. הוא גם סיפר שרוני אמר לו לא להקשיב לתקשורת האנגלית ומה שהם אומרים. בצדק.

הצהובונים מצאו להם את האשם וסיפור עסיסי. תפסיקו להאמין לכל שטות שהם מנסים להאכיל אתכם ולכל המצאה ש"מקור בכיר בהתאחדות אמר". גם אמרו שפרגוסון עשה הכל כדי שרוני לא ישחק במונדיאל ושרוני זועם עליו. אבל מה, בפועל, כשרוני דיבר, התברר שהדברים שונים לחלוטין.

ובכן, רוני ורונאלדו בסדר (למתאגרף שלנו יש יותר שכל והיגיון מכמה אוהדים), ילד הדאווינים שלנו ימשיך להיות ילד הדאווינים שלנו. למישהו יש בעיה עם זה? איך אמר ערפאת, שיילך לשתות את המים של עזה.

12. Legolas Member

שימשיך להיות "ילד הדאווינים" שלנו לשנים רבות ויוביל אותנו להצלחות.
    נקווה עכשיו שזה ישים קץ למסכת השמועות על עזיבה של רונאלדו לריאל או על לינץ' שמתכננים לו שיגיע לאולד טרפוד.
    לגבי האוהדים כמו שאמיר אמר פעם שישרקו לו בוז זה רק יעודד אותו להשתיק אותם פעם אחרי פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  13. Sir Alex Las' Killa

אני עדיין לא מבין מדוע כולם הפנו לו את גבם, זה לא שהוא יצא בהצהרות - הוא פשוט נשאל ספציפית וענה בכנות מלאה. מכאן ולתקרית עם רוני או להוציא את רונאלדו בוגד זה כבר מצחיק. למען האמת זה גם לא ממש מפריע לי, בגלל שלדעתי כל מי שמבסס דעה שלמה על צהובונים הוא חתיכת אידיוט.

ובאשר לידיעה שהתפרסמה בONE עם ציטוט של ווין רוני: יש התערבות על 100 ש''ח שזה מועתק מהסאן? אין להם מה לרשום.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  14. Robin Member

אפשר להיות קצת אובייקטיבי בהודעה הראשונה של הדיון...

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אלא מה? זה כלי תקשורת ישראלי, יהיה לו מידע משלו? ברור שלקחו את זה מהסאן.

אותו סאן, אגב, שלפני 24 שעות טען שיונייטד מתה לזרוק את רונאלדו, טען היום שיונייטד רצתה להשאיר אותו ולכן הכריחה אותו ואת רוני לעשות 'הסכם שלום', בלה, בלה, בלה... פשוט להתעלם מהצהובון הזה.